FORMA1

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#86508
Nelsinho tehetségét én is vitatom, a valamikori kenyéradóját felnyomni sem egy gáláns dolog, de ott az FIA majd eldönti h igaz vagy nem.

De ilyennel kiállni basszus... Mi köze van ennek a tehetséghez meg h volt e csalás vagy sem? Hányinger..

Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...

#86507
ma raikkönen simán behúzza a futamot<#wink>
Button meg remélem kiesik<#nezze>

Tyler1
#86506
Amúgy Piquet-vel most mi lett? itt hagyta az egész f1-et?

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

DannyL
#86505
Elég összehasonlítani Rosberg-el, aki hasonló helyzetben van.
Rosberg sokkal jobban kezeli a dolgot, mondjuk lehet hogy segít neki, hogy benne van tehetség is nem csak apuci. <#vigyor1>

MAGELLAN Cycles www.alphateam.hu

Ulvar
#86504
Azért ne feledd...Briós 2 világbajnokot csinált csapatával...ez mind csak üzlet, úgy mint az egész F1. Régen láttál ilyen porba fingót apucitól mindent megkapó srácot ekkora pofával? Nem védeni akarom a Renault, de Nelsonka elmehet a bús picsába, én nem tennék ilyet azzal aki milliókat adott nekem hogy egy kurva gyors géppel össze vissza menjek egy pályán. Másra nem volt képes, csak egy makk 3. helyre Hockenheimben, ennyi.

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

#86503

Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...

CHEAPBOY
#86502
97. Hockenheim.

www.gamestore.hu MSN: [email protected] twitter.com/gamestorehu

a.carkey
#86501
Rubens a tömeggyilkos 😄

A medve nem játék.

a.carkey
#86500
A ringen nem is várnék, de ez Monza.

A medve nem játék.

#86499
A Ferrari meg SPA-ig fejlesztett gyakorlatilag, es Monzara is, mert ide kulonleges aero csomag kellet.. Szoval meg felmeno agban vannak/voltak.. Ezek utan a versenyek utan varhato, hogyha a tobbiek fejlesztenek, elkezdenek visszaesni.. Pl. a DSF-en olyasmit mondtak, hogy a Force India meg hoz be uj fejlesztesi csomagokat a kovetkezo versenyekre..

#86498
azt nyilatkozta hogy kb 5. hely lehetett volna meg max,

Totti5
#86497
Alonso nem ment túl jól a többi egyértelmû a súlyokból adódóan.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

#86496
kiminek eleg jo eselyei vannak. Miota nincs massa es csak ra koncentralnak egesz jol teljesit. Erdekes h miota nem fejlesztik a ferrarit azota jobb..😄. Kovalainen meg erdekes. Ha nem benazza el ahogy szokta akkor gyozelemre is eselyes.
Brawnok 1 kiallassal megetethetnek mindenkit. q2 ben azert egesz jok voltak. csak az lesz a baj h a vegen hatranyban lesznek. vagy nehez autoval, vagy kopott gumikkal kell vedekezni a kersesek ellen ha esetleg elejuk kerulnek.
Red Bullnak csoda kell h elore keruljenek.

Black Ghost
#86495
Azt sejtettem hogy a Brawn-ok nehezek lesznek, de hogy Kova is, grat a 4. helyhez + 679,5kg-val Liuzzi pozíciója se rossz.

10.-tõl lefelé valszeg 1 kiállás lesz.

Red Bull kezd beszürkülni.
Jacek
#86494
redbullnak ez eleg gaz azt hittem jolval nehezebbek a brawnal😊 Kovanak azert inteztek az idomerot rendesen😄

miilann04
#86493
Olasz Nagydíj, az autók idõmérõ utáni tömege:

1. Hamilton McLaren-Mercedes 653.5
2. Sutil Force India-Mercedes 655.0
3. Raikkonen Ferrari 662.0
4. Kovalainen McLaren-Mercedes 683.0
5. Barrichello Brawn-Mercedes 688.5
6. Button Brawn-Mercedes 687.0
7. Liuzzi Force India-Mercedes 679.5
8. Alonso Renault 677.5
9. Vettel Red Bull-Renault 682.0
10. Webber Red Bull-Renault 683.0
11. Trulli Toyota 703.0*
12. Grosjean Renault 699.8*
13. Kubica BMW-Sauber 697.5*
14. Fisichella Ferrari 690.0*
15. Heidfeld BMW-Sauber 697.5*
16. Glock Toyota 709.8*
17. Nakajima Williams-Toyota 706.2*
18. Rosberg Williams-Toyota 708.6*
19. Buemi Toro Rosso-Ferrari 706.0*
20. Alguersuari Toro Rosso-Ferrari 706.0*

realmadrid.alonso.eagles.spurs.

#86492
14. helyrõl ne várj dobogót, csak ha káosz lessz a futamon..

a.carkey
#86491
Jól ment. Elsõre Button is csak nézett volna Kerses autóban. Ráadásul - ha nem ütközik senkivel, amire pedig van sansz abban a pozícióban - akkor jól jöhet el a rajtnál, és hipp-hopp pontszerzõ, akár dobogós helyért is küzdhet.

A medve nem játék.

#86490
majd csinál a többieknek pontszerzést <#idiota>

b-type
#86489
..még a gomb nyomás oké, hanem a KERS autó nagyobb sebességgel is érkezik a sikánra/hideg gumikon/hideg féken(+bizonyítási vágy).
Mindegy én remélem hogy lesz egy szép futama, mert ez tényleg nagy dolog a számára.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

#86488
hosszú az elsõ kanyarig a kerssel feljön 8.9.-nek ha ügyes

Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...

b-type
#86487
Sztem nem ment rosszul, 5 tizedre van Kimi-tõl ami nálam teljesen elfogadható...sokszor Kovalainen is kap ennyit.
Az tény hogy a 14. rajtpozíció nem jó, õ sem ezt szerette volna, neki kellett volna az Olasz 'hûha'-nak lennie nem Liuzzi-nak, de ez egy teljesen más autó mint amihez szokva volt, más aero, más paraméterek, és KERS.
5 tized mindkét qual-n (a Q2-ben inkább 4) az nem akkora gáz, persze nem is lehet körbetapsolni.
Lehet hogy a KERS-s rajtot sem fogja tudni megcsinálni, de ez van. Õ nem örül ezzel az eredménynel itt az ziher.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Black Ghost
#86486
Lehet Fizi autóján a törés után már nem tudták tökéletesen összerakni és így már alapból nem tudott 100%-on menni.
mflex
#86485
Az autók súlyairól, lehet tudni valamit?

What about the forests?

#86484
Lehet lebecsulni Fisicot, mint ahogy Badoert is foldbe dongolni, de Fisico az elozo versenyen a Force Indiaval gyorsabb volt mint Kimi, es siman az elso helyert harcoltak.. Ugytunik a KERS-es kocsik, illetve a Ferrari extremen nehezen (mashogy) vezetheto, es aki nem megy vele versenyrol veresenyre, egyszeruen meg kell, hogy tanulja... Es mint az abra mutatja, ez kemeny munkanak tunik...

Zomil
#86483
Sziasztok!
Ez melyik versenyen volt/honnan van a kép? 😊
probáltam videot keresni rola, de nem találtam
Elöre is köszi!

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

DannyL
#86482
Elsõ 7 pozícióban 6 Mercedes motoros autó.

MAGELLAN Cycles www.alphateam.hu

DannyL
#86481

MAGELLAN Cycles www.alphateam.hu

#86480
Ferrarinak nehéz lesz 1 autóval az 5 futamon megszereznie a 3 helyet mert fisico is ... liuzzi <#eljen>

#86479
bmw fail.

autoszimulator
#86478
régen alonso-t istenítette, akkoriban utáltam a legjobban a pilótát, pont miatta, manapság errõl már kezd leszokni, nem is unszimpatikus annyira alonso 😄 mikor elkezdett ordítani a 14ik helyen autózó alonso kis hibája miatt, hogy úristen mi történhetett, remélem nem sérült az autó, stb. gusztustalan volt.

.: mobilize.hu :.

#86477
lehet, vagy csak elszoktam ettol a szinvonaltol - BBC utan total mazohizmus az RTL-t nezni...

http://gaborszantai.co.uk/

Totti5
#86476
az én tévémen nem, nálad lehet a hiba!😊

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

#86475
Nem hallod a hangjan? Majdnem orgazmusa van, mikor Lewis van a kepernyon...

(nalunk? Mo.-n vagyok szept.21.-ig)

http://gaborszantai.co.uk/

Peppus
#86474
Gyula Alonso fan, vagy ott nálatok Hamiltonnak drukkol? 😄

#86473
1. Rai 1:23.349 <#eljen> <#taps> <#taps> <#taps>

| Gigabyte GA-MA770T UD3P | Amd Phenom II X6 1075T | Sapphire Radeon HD6870 1 GB GDDR5 | | 2X4 GB Kingston HyperX Genesis xmp 1600MHz DDR3 Dual Kit | Gigabyte Superb 460 | WX 64 bit |

#86472
kimi<#eljen>

#86471

| Gigabyte GA-MA770T UD3P | Amd Phenom II X6 1075T | Sapphire Radeon HD6870 1 GB GDDR5 | | 2X4 GB Kingston HyperX Genesis xmp 1600MHz DDR3 Dual Kit | Gigabyte Superb 460 | WX 64 bit |

Totti5
#86470
<#confused>

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

#86469
Kedvelem Hamiltont, de Gyula miatt jo lenne, ha elverezne - szeretnem hallani szenvedni ezt a k*cs*got..

(nagyon furcsa ujra magyarul hallgatni, egyben vicces is...)

http://gaborszantai.co.uk/

#86468
- 1 -

- 2 -

- 3 - [a felsõ részen a legördülõ menübõl a Channel 5 -ön! ]

| Gigabyte GA-MA770T UD3P | Amd Phenom II X6 1075T | Sapphire Radeon HD6870 1 GB GDDR5 | | 2X4 GB Kingston HyperX Genesis xmp 1600MHz DDR3 Dual Kit | Gigabyte Superb 460 | WX 64 bit |

passatgt
#86467
streamet valaki?

Totti5
#86466
Te mit nézel?

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

#86465
fisicella is eddig olyan mint badoer a ferrariban... meglátjuk az idõmérõn javul-e

Norbi1990
#86464
Sutil 1. Liuzzi 7 <#taps><#eljen><#wow1>
Colos111
#86463
1 Adrian Sutil Force India-Mercedes 1:23.336 21
2 Jenson Button Brawn-Mercedes 1:23.404 0.068 21
3 Nick Heidfeld BMW Sauber 1:23.490 0.154 18
4 Rubens Barrichello Brawn-Mercedes 1:23.575 0.239 20
5 Lewis Hamilton McLaren-Mercedes 1:23.633 0.297 18
6 Heikki Kovalainen McLaren-Mercedes 1:23.803 0.467 20
7 Vitantonio Liuzzi Force India-Mercedes 1:23.849 0.513 21
8 Fernando Alonso Renault 1:23.915 0.579 17
9 Timo Glock Toyota 1:23.959 0.623 21
10 Robert Kubica BMW Sauber 1:23.996 0.660 18
11 Romain Grosjean Renault 1:24.197 0.861 15
12 Kimi Räikkönen Ferrari 1:24.302 0.966 20
13 Jarno Trulli Toyota 1:24.326 0.990 17
14 Kazuki Nakajima Williams-Toyota 1:24.392 1.056 20
15 Sebastien Buemi STR-Ferrari 1:24.572 1.236 23
16 Nico Rosberg Williams-Toyota 1:24.621 1.285 21
17 Mark Webber RBR-Renault 1:25.154 1.818 13
18 Sebastian Vettel RBR-Renault 1:25.244 1.908 16
19 Jaime Alguersuari STR-Ferrari 1:25.791 2.455 10
20 Giancarlo Fisichella Ferrari 1:25.951 2.615 10

Scania V8

Peppus
#86462
Szegény Fisi, pont most megy át a romhalmaz Ferrarihoz, amikor a Force India alázni fog mindenkit 😄 Tényleg szerencsétlen ez az ember..

#86461

| Gigabyte GA-MA770T UD3P | Amd Phenom II X6 1075T | Sapphire Radeon HD6870 1 GB GDDR5 | | 2X4 GB Kingston HyperX Genesis xmp 1600MHz DDR3 Dual Kit | Gigabyte Superb 460 | WX 64 bit |

#86460
Én úgy láttam hogy kicsit gyorsan akart bemenni abba hosszú nyújtott jobb kanyarba.... Nem sikerült 😮

| Gigabyte GA-MA770T UD3P | Amd Phenom II X6 1075T | Sapphire Radeon HD6870 1 GB GDDR5 | | 2X4 GB Kingston HyperX Genesis xmp 1600MHz DDR3 Dual Kit | Gigabyte Superb 460 | WX 64 bit |

b-type
#86459
...elég érdekes, a jobb elsõ beállt mint a szög, a visszajátszásnál azt lehetett látni hogy nem is forog utána.
Monza fékgyilkos (is), ...de persze ettõl még simán lehet vezetõi hiba.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type