FORMA1

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

bardocz
#86558
Nem kell ennyire lenézni Sutilt, amint valahol leszakadt az esõ, máris ment elõre az akkor még mezõny végi autóval.
Black Ghost
#86557
Azért ha a "Forsz"-ban Hami, Bari, v. Button ül meg lett volna Kimi igaz az is inkább a boxban, mert hát szokás szerint most sem volt elõzés.
Skynet85
#86556
ááá meg van miért csinálta ott az a sok jodafone tábla mekora reklám! 😄

DannyL
#86555
Johnny Wrecker

MAGELLAN Cycles www.alphateam.hu

Dark Angel 666
#86554
Ez volt a verseny legjobb pillanata <#vigyor1>

#86553
Hami jol nyomta... Vegig elen vezetve probalta nyomni Buttont, hatha hibazik... Ebbe a sajat hiba is benne van... Kimi, Sutil ugyan ezt jatszotta, nagyon szep volt...
KERS, nem KERS, es Palikek.. Szabadon valaszthattak a csapatok, hogy beteszik, nem teszik.. Egyik itt elony, masik amott.. Osszesegeben, a nem KERS-esek vannak elonyben... Ez a nyavajgas abszolut hulyeseg.. Azert miert nem panaszkodnak Palikek, hogy kanyarban a KERS-esek szenvednek..?! Hulyek...

DannyL
#86552
Ez ván mikó kápkodunk! 😄

MAGELLAN Cycles www.alphateam.hu

Tigristank
#86551
Utóbbi 4 futamon õ szerezte messze a legtöbb pontot, csak kár, hogy az év elején gyenge volt a kocsi. 😞

Szerencsés élet az, ha a bor amit iszogatsz, öregebb, mint a csaj, akit kúrogatsz. :D You buy a Ferrari, when you want to be somebody. You buy a Lamborghini, when you are somebody.

Bandee1987
#86550
Grat BrawnGp<#worship>, Grat Kimi<#worship>, Grat Lajos<#idiota>

SG HETI KVÍZ 1. SZEZON: BRONZÉREM :P SCHUMI A LEGNAGYOBB!!!! FORZA FERRARI!!!

#86549
én már nem is csodálkozom, hogy ilyen túlképzett kommentárjaink vannak, akik néha beszélni sem tudnak... ha meg igen, akkor is csak baromságot...
a.carkey
#86548
Jó az negyedszernek is a dobogón. 😊

A medve nem játék.

Black Ghost
#86547
Miért szerinted nem?
#86546
persze... liuzzi megfogta volna raikkonent... ez alapvetõ...
Máté94
#86545
Csalt........
a.carkey
#86544
Ecclestone kivetette a +500 kilós súlyokat a Brawnokból ... 😊

A medve nem játék.

Zoli007
#86543
És most jöjjenek a hozzászólások, hogy Kimi megint csak azért dobogós mert... <#banplz><#idiota>

Egy id?ben annyi pornó volt a gépemen, hogy Windows Datacenter Edition-t kellett használnom.

SL
#86542
Hamilton _:SA?DA_S😄?AS_😄?AS_😄?

&#9762; HARDSTYLE &#9762; SCANTRAXX RECORDZ &#9762;

#86541
hehe

http://www.sg.hu/cikkek/75599/feladta_wow_os_eletet_a_valosagert ------- MMORPG rajongóknak: \"Ne feledd, minél királyabbul fest a karaktered, annál szánalmasabb az életed.\"

Tigristank
#86540
NSO: "A két Toyota gyönyörû versenyt vívott továbbra is a századik helyért. Végül Trulli bírta kevésbé idegileg, és megtáncoltatta az autót a kavicságyon. Csak a szponzorok örülhettek a Toyotánál." <#idiota>

Más: Hamilton szépen összehozta Kiminek a 3. helyet. 😄

Szerencsés élet az, ha a bor amit iszogatsz, öregebb, mint a csaj, akit kúrogatsz. :D You buy a Ferrari, when you want to be somebody. You buy a Lamborghini, when you are somebody.

bardocz
#86539
Azért nem nyert Fisichella, különben nem lett volna gyorsabb a Ferrari.
a.carkey
#86538
Iszonyat unalmas szar volt. Span kívül idén nem tudom elõztek-e elsõ és második helyen haladók nem boxban ...?

A medve nem játék.

Peppus
#86537
Hamilton legalább küzdött a végsõkig.. Szegényke 😞

#86536
az good job hamilton...<#banplz>
RelakS
#86535
Lajos XD

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

Dark Angel 666
#86534
Hamilton FAIL ...

#86533
hehhe lámpi 😄

Máté94
#86532
<#mf2>
Count Adyn
#86531
haha lajos 😄

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

Máté94
#86530
HAMI!😮
<#rinya><#rinya><#rinya><#rinya><#rinya>
#86529
Annyira idegtépõ a Czolner baromságait hallgatni! Fõleg, hogy állandóan a Kimi ellen pedáloz. A múltkori beszólása is nagyon tetszetõs volt, miszertint: "Fisichella azért nem nyert, mert Raikkonen autójában KERS van!" És a Gyula szerint azt a ferrarit egy gép vezérli? És most is állandóan ezen a KERS témán ugrálgatnak. Nem értem, mire föl? Én már hang nélkül nézek F1-et...
Tigristank
#86528
2 Toyota <#idiota>

Szerencsés élet az, ha a bor amit iszogatsz, öregebb, mint a csaj, akit kúrogatsz. :D You buy a Ferrari, when you want to be somebody. You buy a Lamborghini, when you are somebody.

#86527
Ugytunik a brawn papa jobban szamolt....

#86526
Palikek miert az elso kerekcserere akarnak +1 kerekcserenyi idot kiautoztatni a 2 cseresekkel, az 1 cseresek ellen...?? Nekik arra 2 etapjuk van, 2x puha gumival, es 1x kemennyel.. A masodik kerekcserere kell visszakerulniuk az 1 cseresek ele...

Skynet85
#86525
Szemét Kimi már megint csalt, pofátlan módon fél kerékkel a füvön elõzött ami tudni illik(sg szagértõk bebizonyítják ezt is) sokkal jobb mint az aszfalt csík...😄😄😄

Máté94
#86524
Mág megint ordibál😄
a.carkey
#86523
Hamilton az idõmérõn pl. nem is a célegyenesben nyomta. Kimit nem mutatták.

Ha Sutilt nem rajtolják le, azon meglepõdöm.

De áll, amit tegnap írtam. Sutil-Kimi egymásnak, Hamilton nyer egy baromi unalmas futamon ...

A medve nem játék.

#86522
Elvileg a kanyarokban a KERS nelkuli jobb, ahol a KERS-es tudja hasznalni egyenesben, ott varhatoan a KERS-es, ahol nem tudjak egyenesben, ott nagyjabol egalban lehetnek.. Szoval eso nelkul Sutilnak nagyon nehez dolga lesz szerintem...

passatgt
#86521
Megpróbáltam összeszedni streameket:

http://i-tv.hu

barmi, köszi

b-type
#86520
Nem minden egyenes a KERS-nek kedvez (akkor nagyobb lett volna a különbség az idõmérõn is).
A Parabolica és a nagy egyenes pl egy nagy semmi a KERS autónak, Hamilton qual körén lehetett látni hogy semmi nem maradt neki az Ascari-ra. A szektorokat nézve egyáltalán nem biztos hogy nem lesz megtámadva Hamilton ha Sutil ügyes.
pláne a rajt után ahol a KERS autók elsütik a KERS jó részét a rajtra.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Totti5
#86519
Remélem, jó lenne egy India gyõzelem, drukkolok neki. Amikor megvette a csapatot Mallya mondta hogy pár éven belül a dobogón lesznek és futamot nyernek. Mindenki nevetett rajta, de ugyfest komolyan gondolta.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Count Adyn
#86518
Szerintem Sutil 4.iknek fog elfordulni😊

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

#86517
En is csodalkoznek, ha Sutilnak lenne eselye a KERS-es kocsik ellen.. Ha elotte vannak ranyomjak az egyenes elejen, ez annyi egerutet jelenthet, hogy kiegyenliti a szealarnyekot.. Ha mogotte vannak, akkor a KERS+szelarnyek eleg lehet, hogy elmenjenek mellette... Erdekes lesz..
Ha Fisico tuleli az elso kanyart, a sok KERS nelkui kocsi kozott az egyenesekben feljohet jo helyre is....

b-type
#86516
Sztem van esélye, Hamilton el fogja nyomni a KERS-t a rajtnál és a sikánnál, és talán még a Lesmo2 utánra is marad.
..és ha Sutil jól csinálja akkor simán bepróbálhatja Hamilton-t az Ascari után ha jól sikerül neki, és a Parabolica-ból kijõve a nagy egyenesben.
Nagyon is veszélyes, ha ott tud maradni.
KERS-s autó a Roggia-ra, és az Ascari-ra érkezve tud elõzni.
Azaz két kisebb sebességû kigyorst követõ hosszabb szakaszon, míg a KERS nélküli a két gyors kanyart követõen.
Sztem van sansza Sutil-nak....de azért feltehetõen Hamilton sem ül tétlenül.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Banano
#86515
Hoopppppááácskaaaaa egy ember a pályáááááááán!!!!!!!

\"A repülést hagyd a madarakra\":)) PS3 ID_USA: b4n4n0x_xVcL PS3 ID_EU:mrbananox007

Totti5
#86514
Kers ellen ezen a pályán sem lesz esélye ahogy Fisconak sem volt Spaban, ha csak nem gyorsabb mint Hamilton és lenyomja mint egy bélyeget.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Count Adyn
#86513
Én ma szurkoljunk Fiszkónak üzemmódba váltok😄

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

a.carkey
#86512
Szerintem összeütköznek Kimivel, mint rendesen ... 😄

A medve nem játék.

DannyL
#86511
Szerintem Sutil lealázza a mezõnyt. <#vigyor3>

MAGELLAN Cycles www.alphateam.hu

a.carkey
#86510
Hamilton nyer, Kimi kiesik. Túl jó helyrõl indul ... 😊

A medve nem játék.

#86509
erre az uzsipénzedet azért ne tedd fel.. <#ravasz1>

Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...