FORMA1

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Black Ghost
#86608
Te meg hihetetlenül fa fejû vagy... panaszkodtok hogy az idei szezon milyen unalmas meg hogy nincs elõzés, közben meg nem vagytok nyitottak semmire, a túraautózás is már 50 éves (nem a WTCC) vannak ott jó dolgok.

Csak hát nektek az a jó ha a Mclaren meg a Ferrari van elõl, mert hát még is csak ez a világ rendje, és ha már õk ott vannak akkor marha fasza minden.
Totti5
#86607
"Ez nem óvoda meg forma 25000, ez a Forma1."

? az "óvoda" versenysorozatok 100*orta izgalmasabbak és tökösebbek mint az F1

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Firerock
#86606
ez a perces dolog hülyeség,a jelenlegi körszámnak a fele lenne a legjobb és az kétszer fordított sorrendbe,tankolás az kéne szerintem kb 11 darab,de ez a gumis szarság ez hülyeség

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

Kit--Kat
#86605
Aki erre vágyik az nézze a Seat Leone kupát a Forma 3000et és a WTCC-t.

Hihetetlen, hogy komolyan gondoljátok ezt.

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

Black Ghost
#86604
Pedig jól beszél. 😊
Kit--Kat
#86603
Ugye nem gondolod komolyan ezt a 2x 40perc sprintfutamot?!
Ez nem óvoda meg forma 25000, ez a Forma1.
Ott lehet jó futamok vannak így, de komolytalanná tenné az f1-et ez a lebonyolítás mód.

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

Norbi1990
#86602
KERS-et kéne tiltani vagy kötelezõvé tenni és máris jobb lenne.
Sutil is megelõzte volna Raikonnen-t ha lett volna KERS-e vagy Raikonennek nem lett volna KERS a kocsiba.
Totti5
#86601
2* 40 perces "sprintfutam", 2. fordított sorrend, no tankolás és gumicsere és máris lenne izgalom...

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Peppus
#86600
Így utólag minden szebbnek tûnik, sajnos évek óta vannak dögunalmas idények, futamok.. Pont ezért van ennyi hülye szabálymódosítás hátha valami bejön, de egyre rosszabb az egész..

Bandee1987
#86599
Hát azért ezt nem mondanám. 2004 ritka unalmas évad volt, Schumi és a Ferrari agyonverte a mezõnyt. Bár örültem neki, hogy Schumi lett a világbajnok, de akkor is baromi unalmas egy évad volt.

SG HETI KVÍZ 1. SZEZON: BRONZÉREM :P SCHUMI A LEGNAGYOBB!!!! FORZA FERRARI!!!

Ulvar
#86598


5 éve volt...Szerintem ha ezt nézzük, akkor kurva szar egy futam volt a mai akárcsak a többi.

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

#86597
én kb 20-30 perc után bealudtam, egyszerûen semmi nem történt, csak borzasztó unalom.

így tehát valóban jó futam volt - egy délutáni szunyókálásra <#sniffles>
Christian88
#86596
Amennyire rossz szokott lenni, most még talán tûrhetõ volt. De kb annyi elõzés volt a pályán ahányan lehagyták kovát az elsõ körben =(.

http://www.twitch.tv/hegii

desigo
#86595
Jó futam volt ez.
Haminek kár volt eldobni a biztos dobogót...

Paliknak beszólás: TeKers xDDDDD
#86594
Ennek a futamnak is csak az eleje volt izgis.
Azt ezuttal meg kell emliteni h a kommentár az a szokottnal is röhejesebb volt. Azer az nem volt gyenge mikor palik megallapitotta h barichello gyorsabb sajat maganal..😄😄
Nah meg mikor bejatszottak egy eltevedt radiobeszlegetest...😄 most mar egyertelmu h paliknak fingja sincs mit mondanak ilyenkor, de az a poen h ezuttal a hatterben dolgozo tolmacs garda se tudta osszehozni.
Brawnok megetettek mindenkit. Hamiltont sajnalom..., hogy nem torte ossze hamarabb ket korrel a mercit😄 mert ha bejon az sc akkor kimi siman le kerseli buttont es az mindenkinek jobb lett volna.
A tifozik vegul csak kiszurkoltak a dobogot😄 liuzzi meg hami is eltunt a ferrari elol.
Force India bravo! a nagy fejlesztesek kozepette berakhatnák a mclaren kers-et a szezon vegere es akkor nem szopatnak oket.
red bull az ennyi volt. Ok valszeg azzal basztak el h a renault motort valasztottak.
Merci motor gusztustalanul jo. eros, megbizhato, jo fogyasztasasl bir. Pedig remenykedtem h a szezon vegere majd maradnak a leharcolt motorok es lesz izgalom.
Fisico remelem most mar raerez a vasra mert nem biztos h kimi betolja egyedul a ferrarit a 3. helyre, bar most osszejonnek neki a dolgok.
Kovalainen most vegleg leirta magat..finn letere elegge harmatos.
Toyotak csinaltak egy kis musort ami szerintem is a sajat szorakoztatsukra ment es abszolut feldobta a versenyt. Gyulam meg Lacim meg olyan mint a tök...

#86593
hát Lajcsika ügyes volt!

No music, no life....

Black Ghost
#86592
Vissza olvastam, az alapján mondtam, és te kezdted, és igen a Hemike chrash-al, de nem bosszant ...csak hát a stílus!
Peppus
#86591
Egyre mélyebbre süllyedsz, szerintem hagyd abba..

jaszy
#86590
Figyu olvass már vissza! Úgy látom belém kötöttek!
Neked muszáj belekotnyeleskedni?

Vagy Hemike chrash-e bosszant? Én pezsiztem rá!

#86589
Igen ugraltak, es ordibaltak, hogy vegre kepernyore kerulnek... A hatterben meg csorgott a reklamido szamlalo...<#eplus2><#nyes>

Black Ghost
#86588
Muszáj kötözködnöd.
jaszy
#86587
Hála istennek úgy néz ki hogy több mint neked 😊

madmanic arra jártatok családostul? És hogy vagy?

#86586
õk jól szórakoztak ,sok kis sárga emberke meg a világ másik felén õrjöngve ugrált <#eplus2>

Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...

#86585
istenem... tajgetosz..

Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...

#86584
alig várom h felkerüljön a netre az a rész amikor palik ûvõlt a futam elején mikor liuzzi akciózik
beszarás volt, és jó volt a futam is
hamiltonnak nem kellett volna eröltetnie

Máté94
#86583
Akkor sok eszed van 40-hez közeledve!GRAT!
Neked meg kívánom,hogy Brawn-nok robbanjanak fel!😊
jaszy
#86582
Baszki ez van! Igazából az alattad író pöccentett be! De lehet igazad van! Öregszem, butulok!

Ulvar
#86581
Te meg ahogy öregszel úgy hülyülsz 😊. Minek válaszolsz kötekedésre? 😊 Ja és miért nem veszed a poént ha ott a kicsike kis szmájli 😊.

Ezért szar megöregedni...látod baszki 😊.

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

jaszy
#86580
Paraszt aki mondja!<#mf1> Majd ha a 40-hez közeledsz te is akkor mát te is leszarod mit ír egy tacskó! Helyesírás? Ki nem szarja le! Nem abból élek hanem az eszembõl!
Passatos :
Brawn baszki! Nem érted? Gyenge az agy vagy kötekedni akarsz?

Na ez szép kötekedni azt tudtok! De mind1 ez nem az és szegénységi bizonyítványom!

Kit--Kat
#86579
Sajna már 4 futam óta tudja folyamatosan, 4 futam, 40 pontból 30...
Ez van<#mf2>

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

Ulvar
#86578
Igen. Helyesírási készséget fejleszteni 😊.

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

Máté94
#86577
mekkora egy paraszt vagy!
passatgt
#86576
braun?😄

az hajvágót csinál

jaszy
#86575
De szép verseny volt! A braunok szépen mentek! Hami hála istennek chrash-elt! Kimi is dobogón volt! Akarunk ennél többet?

Peppus
#86574
Sutil megérdemelte volna a dobogós helyet, sajna Kimi rájött, hogy mire való a KERS 😞

#86573
<#eljen>
apuci is örült<#finom>
Amúgy meg Bari nagyon szépet ment

#86572
Glock
"Nem ilyen eredményt akartunk elérni, de legalább jól szórakoztunk. Már akkor küzdöttünk Jarno (Trullival), amikor kijöttem a boxutcából, elég szoros volt, de õ került elõrébb. A vége felé aztán láttam, ahogy megpróbálja megelõzni Kazuki Nakajimát, de átugrott a rázókövön és kisodródott. Remek csatánk volt, és biztosítottuk, hogy tiszta maradjon. Végül is, én voltam a belsõ (íven), így megnyertem a küzdelmet."

Trulli
"A futam nagy részében (Kazuki) Nakajima mögött voltam, és úgy éreztem, hogy gyorsabban is mehetnék, de nehéz volt elõzni. Õszintén szólva a vége felé már kissé untam, és nagyon keményen próbálkoztam, hogy lehetõséget találjak (az elõzésre). Amint láttam egy kis rést, behúzódtam, és nagyon késõn fékeztem. A manõver majdnem rendben volt, de nem igazán volt elég hely, és balszerencsémre átugrottam a rázókövön, majd volt egy kis csatám Timo (Glockkal). Jó mulatság volt, élveztem. Végig a külsõ íven voltam, de folytattam a küzdelmet, mert kell egy kis akció, és végeredményben nem sokat számít, hogy a 11. vagy a 14. vagyok. Legalább megpróbáltam, mert egyébként a verseny nem volt izgalmas számomra."

Hat igen, egy kis szorakozas jo dolog... Csak Palikek huztak le oket.. Es legalab kepre kerultek...<#ravasz1>

Black Ghost
#86571
Nézd szerintem Fizi nem egy Top 10-es pilóta, pályafutása során számtalanszor megadatott neki a lehetõség hogy bizonyítson, de valahogy sose jött össze, talán a Jordan-nél lehetett No.1, egyébként meg inkább a hátvéd szerepét játszott (pl: Alonso-nál). A Forsz-nál meg nem láttam nagy különbséget a két pilóta között, igaz nagyon lehetõségük sem volt villantani.

A Forsz most egy jó autó és ha ezt egy Kimi kvalitású pilóta kezeli akkor még jobb.
#86570
Mekkora poenod van apam....

bardocz
#86569
Igen, ezt látom én is, de most nem errõl van szó.
Dark Angel 666
#86568
de jobban ment mint Badoer , és ez a lényeg

Totti5
#86567
9. helyen ért célba 1 mpre Vettel mögött és nem kapott kört Baritól. Teljesen jól ment tudott javítani a kvalihoz képest nem hibázott és szépen végigment, következõ versenyen lehet pontot szerezni erõbõl.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

bardocz
#86566
Fizi teljesítménye alapján bármit gondolni is hülyeség, jóhogy nem megy neki rögtön egy új autóval.
Black Ghost
#86565
Nem nézem le Sutil-t, végig szorítottam neki, csak Fizi teljesítménye alapján gondolom ezt.

De hogy ne legyen sértõdés, ha Kimi ül a Forsz-ban, akkor megelõzi saját magát. 😊
b-type
#86564
mert egy kör nem egy pályaszakasz. Amennyiben nézted a futamot akkor láthattad hogy a KERS-s autók mit mentek az elsõ sikán és a Roggia közt (a nagy kanyarban). Elég lett volna odaérnie.

Viszont egy teljes körben a Brawn majd azt hozta amit Hamilton,..de az elsõ szakaszon Hamilton jobb(volt).

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

#86563
hamiltonnak volt 12 köre hogy megelõzze buttont ott volt elõtte és nem tudta utolérni kersel csak a végére érte be.
Totti5
#86562
Ha pedig nincs Kimi a Ferrariban akkor is.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

JGTC
#86561
Team Radio: Well done Lewis, well done!

Ne feledd, ha valaki felbosszant, az arcodon 42 izom rándul össze. De csupán négy izom kell ahhoz, hogy kinyújtsd a kezed, és pofán vágd vele az ilyen alakokat. PS3 ID: JGTC-hun

#86560
Hamilton fail

b-type
#86559
Hamilton egyszerûen meg akarta elõzni Button-t, amikor a falhoz csapta akkor már nagyon közel volt.
A KERS-l Hamilton-nak elég lett volna az utolsó kör is...egyértelmûen csak azon múlt hogy elég közel tud-e kerülni hozzá az elsõ sikánban, mert akkor már elkaphatja.
Kova' sajna elég gyenge volt a verseny elején. Kimi-nek nagyon nagy rajtja volt. Liuzzi kár hogy kiesett 😞

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type