FORMA1
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Egy biztos: Alonso még egyszer - gyors autó ide vagy oda - nem megy olyan csapathoz, ahol nem õ a kivételezett pilóta. Ha megy, akkor Kimi marad, és nem Massa. Alonso se hülye!
Ezért inkább elmegy egy Force Indiához, mint egy Ferrarihoz vagy McLarenhez. A Renault sorsa meg még nem tiszta, de valahogy ott sem kerek a sztori, úgyhogy még várjuk meg, hogy igaz-e a történet ...
A medve nem játék.
A medve nem játék.
Azaz ha ALonso mellé még beígérig hogy kifizetik Kimi lelépési pénzét, + egy valag szponzori pénz.
...hát én egy percig sem tökölnék, ez jó üzlet versenyzõi szempontból és anyagi szempontból.
..ha pedig valaki megy az sztem sem Massa lesz, Massa-t nicns is okuk elküldeni hisz amíg tudott bizonyított, elég unfair lenne kirugni most hogy nincs abban a helyzetben hogy a pályán újra megmutassa mit tud.
Kár lenne tényként kezelni, mert még nem az...de egész egyszerûen körberajzolható az elképzelés.
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Ennek a Joó Gabikának ráállhatna már valaki a tökeire! Egy ideje kész tényként kezelte Alonsot, aztán azóta visszavett, de még mindig ilyenekrõl pofázik, mint "Raikkonen elpasszolása" ... 😄 Leállhatna már! Az egy dolog, hogy az LG által támogatott skiccblogja tele van baromságokkal és nyúlfarknyi szutykokkal, de folyamatosan azt olvasni, hogy: "Mindjárt jön Alonso!", nos ez már fárasztó. Ezzel meg baromira nem értek egyet:
"A lábadozó Felipe Massa helye biztos az istállónál". Szerintem - jelenleg - pont az õ helye nem biztos - ki tudja mennyire lesz képes versenyezni több koponyamûtét után -, de tuti, hogy a szerzõdése végéig nem teszik ki õt sem látványosan, szóval biztosan marad a Kimi-Felipe páros jövõre is (túl vagyunk Monzán, ha az olaszoknál bármikor is változások vannak, akkor Monzában be szokták jelenteni, ez mindig így volt és lesz, szóval abba kéne hagyni a találgatásokat, mert már unalmas), max. a "legrosszabb esetben" Schumacher fog menni Massa helyett. (A Renault-ügy is érdekes, különösen Alonso folyamatos belekeverésével.) Amúgy meg ki nem szarja le, hogy milyen szponzora van egy-egy csapatnak? Ez már nem nemzeti válogatott, különösen válság idején. Az utolsó nemzeti próbálkozás a Prost istálló volt, és pont azért tûntek el - a nagy múltú Ligierrel együtt - mert nemzeti kisérlet voltak (motor, gumi, pilóták) és valamelyik tényezõ nem mûködött. Szóval ez folyamatos fail, mint a McLarennek a Merci miatt úgyis lesz egy német pilótája. Nos, amióta a McLaren mercivel megy, azóta teszpilótája is max. osztrák volt hosszú távon. Német meg sehol, pedig szóba került ott fénykorában Frentzen és persze Schumacher (utóbbi folyamatosan, sõt mindkettõ).
A medve nem játék.
Állítólag Hamilton és a 31 éves Scherzinger azért szakított, mert a pilóta túlságosan fiatalnak érezte magát a házassághoz, és nemet mondott.
Lewis Monzát elhagyván csak ennyit mondott a riportereknek: „Ez lószar, még mindig együtt vagyunk.”
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
Carla
Télleg jöhetne már a little Lewis.😊 😄 :p 😉 =)"
Egy kicsit basszuk fel mások agyvizét😄
Schumi pont ezt csinálta és be is jött neki többször
Meddig szenvednek már ezen?Piquet telemetria adatait kell csak megnézni a baleset elõtt.Kormány,gáz,fék állások mind rögzítve vannak...
lol Lewis Hamilton szakított Scherzingerrel
"Cognovi naturam rerum. Lord's countdown made the world. Truly your's Donda"
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
Ezt ilyen törvényszerûen kijelenteni kicsit erõs szerintem.
War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC
War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC
http://gaborszantai.co.uk/
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
http://f1game.hu
A medve nem játék.
ASUS M2N-E SLI, AMD X2 3800+(2,5Ghz),EVGA 8800 GTS(320mb), 2 GB,Samsung 500GB/Samsung 160GB, Windows 7 http://gameronline.freeblog.hu/....http://atila4.xtreemhost.com
War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC
War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC
a Honda rengeteget dolgozott az autón (pontosabban inkább õk, hiszen nem lett sok csere a csapatban...)
A Brawn egyébként az a típusú csapat, amivel kb. akkor találkozna valaki a "valóságban", ha egy F1 Manager játékban induláskor azt az opciót választaná, hogy "saját csapat indítása nulláról". Aztán ott is te írhatnád be (cheatelhetnéd be) a kezdõtõkét, és alkatrészboltban bevásárolhatnál a piacon lévõ összes megvehetõ termék/alkatrész közül, ahogy azt kb. tették, plusz választhatnál magadnak egy munka nélküli tervezõt és két pilótát. 😊
Ugyanis annyira nonszensz az, hogy õk jelenleg itt vannak, ami a valóságban csak a F1 hõskorában történt meg. De annak is már vagy 40 éve. 😊
A medve nem játék.
Nem mondom, hogy minden futam jó és hû de izgalmas, de azért nem kell túlzásokba esni, hogy mennyire de mennyire rossz.
Pl. a múltkori Spa-i sem volt rossz.
Meg ez sem volt vészes.
#86607 Akkor nézd azt és nincs probléma.
\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"
If Everything That Has A Beginning Must Has An End