FORMA1
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Ale Alonso! poppe fan club™
Valami volt és most durrant, hogy ez még nagyobbat fog-e szólni, az majd 21-én kiderül.
Már így is durva, hogy a kis hülyegyerek miatt, két egyéniséget kivágtak! Nem?
Akkor viszont bizonyíték is van, briós ok nélkül nem lépett volna csak így le.
What about the forests?
Ez így nem kóser. Tudtommal annyit mondtak, hogy nem nyilatkoznak a bírósági ítéletig. De hogy ne védekeznének? Nem haláltábor ez, ahol esély sincs! Szerintem hanganyagilag zéró bizonyíték sincs, vallomásilag pedig csak a két Piquet szava. Mindkettõ azon van kiborulva, hogy a kicsit kirúgták.
A medve nem játék.
Kimi nyilatkozta nem is egyszer, hogy ha beszorult valaki mögé akkor az unalmas.
..ez a barátokköztös dolog meg ordítja hogy nem akarod érteni mit írok, ezáltal teljesen hülyeség nekünk errõl beszélgetni.
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Kíváncsi vagyok mi sül ki ebbõl az egészbõl...
What about the forests?
Nem az FIA-nak kell kideríteni hogy csapaton belül ki a hunyó, hozzáteszem én a "kis Pikét" is közéjük dobnám, mert attól hogy beismerte attól még benne volt és nem kényszerítette senki, ugyan úgy érdekbõl cselekedett mint a többi.
"Az istálló nem fog védekezni a hétfõi FIA-meghallgatáson, vagyis elismeri, csalt a tavalyi futamon"
Muhahaha!
<#hehe>#hehe><#action>#action>
A medve nem játék.
A medve nem játék.
A medve nem játék.
Az elmúlt 3-4 hozzászólásodban mennyi szólt az F1-rõl?!
Tehát én gratulálok neked, más hol is játszhatnád ezt.
\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"
If Everything That Has A Beginning Must Has An End
Az már kicsit magas?
\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.
A versenyzés az már lényegtelen, hogy ki mit csinál....
Másik gyönyörûség: mert õk mindig gyõzni akarnak....
Igen?!! Mondj már egy versenyzõt aki úgy ül be a kocsijába, hogy én nem akarok gyõzni...
Ha ennyire az emocionális dolgok érdekelnek a puszi puszi, ölelés jajj de happy vagyok, akkor meg nézd a Barátokköztet, ott sok ilyet fogsz látni, talán megnyugszik a lelked.
Szerintem Withmars és az összes csapatfõnök a te pontjaid alapján szokott versenyzõt választani.
#86721:
Te meg kussolj-feküdj, mert egyrészt lövésed sincs témáról, másrészt lap sem lett osztva.
\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"
What about the forests?
Ha az eddig kikerult levelek eredetiek, a kolok nem moszerolta be Alonsot, es egy megbeszelesen sem volt ott... Ha Symonds nem mond ra terhelot, szerintem megussza... Hogy tudott rola vagy nem..? Nem kizarthato, de az se, hogy nem tudott... Vegulis a csapattaktikarol a fonok dont, tunhet egy taktika ertelmetlennek, de vegulis lehetet azzal indokolni, hogy uj palya, mindenhol falak, vilagitas, kockaztassunk be egy balesetre, hatha bejon.........
Amit Briattore csinált az már lehet az, azaz kényszeríteni valakit arra hogy veszélyeztesse az életét, de ez a kényszerítéstõl függ.
Ennél jóval összetettebb Alonso esete, talán tudott arról hogy Piquet SC-t fog elõídézni, de az lehet olyan hogy átgázol két autón, vagy leparkol valhol ahol nem lehet kiemelni.
Maga az hogy tudott arról hogy a csapatánál mûvileg befolyásolni fogják a végeredményt, még nem büntetõjog. Az összes többi pedig sztem nem is tartozik rá.
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Egyfelõl sok köze nincs ahoz hogy ki ül a másik autóban, persze átmehetett volna beszélni Piquet-vel hogy ez egy b@romság. De sztem ezt kevesen várnák el pont töle. Én is inkább olyannak feltételezem aki szerint -hát t'köm ha falhozveri verje falhoz, én ugyan nem tenném meg senki kedvéért-.
A döntéseket a saját karrierjében minden versenyzõnek magának kell meghoznia, vagy ha más hozza meg akkor lehet úgy járni mint Hamilton, aztán viselni ennek a terhét jó ideig.
Piquet döntött...azt azért nehezen képzelem el hogy Alonso akár csak szivességet is kérne töle, nemhogy egy ilyen nagyságrendû dolgot.
Alonso nyert utána Fuji-ban is, igaz annak köszönhetõen hogy Massa és Hamilton elcseszték a versenyüket, de mindeki mást erõbõl vert meg.
Nagy veszteség lenne Alosno 2 éves, vagy akár csak pár futamos eltíltása szvsz.
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
"Cognovi naturam rerum. Lord's countdown made the world. Truly your's Donda"
Mert hihetetlennek tûnik, hogy Alonso nem tudott errõl?
Ne vicceljünk már!
Én sosem bírtam, de többször leírtam már, hogy elismerem, mert küzd a alatta lévõ szarral, de ha ez az egész igaz -márpedig nagyon úgy néz ki-, akkor igenis keményen baxxák ki onnan és büntessék meg!
Nekem kurvára kezd már elegem lenni, hogy a kedvenc autósportom csak a botrányokról szól, aki csal menjen a g*cibe!
A nagy Bernie is észrevehetné, hogy a kívül királyi pompában tündöklõ ékszere, belül úgy rohad mit a szar!
És akkor a lényeg -ha tudott róla-, akkor mi szarnak veri a mellét a végén? Jah 00:37 körül, amikor Briatore örül, nézzétek Piquet fejét, én is kapok pacsit? Jobb lett volna, ha felvezetõben már odavágja, akkor talán sosem derül ki, mennyi csaló van a F1-ben és egy jól megírt forgatókönyvet látunk 2-3 hetente.
<#nyes>#nyes>
What about the forests?
"Cognovi naturam rerum. Lord's countdown made the world. Truly your's Donda"
http://www.sg.hu/cikkek/75599/feladta_wow_os_eletet_a_valosagert ------- MMORPG rajongóknak: \"Ne feledd, minél királyabbul fest a karaktered, annál szánalmasabb az életed.\"
http://www.sg.hu/cikkek/75599/feladta_wow_os_eletet_a_valosagert ------- MMORPG rajongóknak: \"Ne feledd, minél királyabbul fest a karaktered, annál szánalmasabb az életed.\"
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
http://gaborszantai.co.uk/
..a McLaren egyébként igen keveset csengetett Hamilton-nak a kezdõ évében, valami százezres nagyságrendben, szemben Alonso 10zenmillájával.
A McLaren jól járna Alonso-val, nagyon gyors, nagyon kemény és mindig gyõzni akar. Hamilton-nak nagyon nehéz dolga lenne vele ha egyáltalán le tudja gyõzni. Másként állna Alonso is és a McLaren is a dologhoz, Alonso azért mert most két évig igen szûkében volt a sikereknek, a McLaren-nél pedig azért mert már ismerik.
Amennyiben létrejönne az egy igen bátor húzás lenne szvsz a McLaren-tõl.
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
A medve nem játék.
War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC
Nem a barátság a lényeg, nekem jó a rivalizálás is, a lényeg hogy ne a nagy semmi legyen.
Alonso sem esik már abba a hibába amit 2007-ben elkövetett, azaz hogy 'senki'-ként kezelje Hamilton-t, miközben az odanõt a dobogóra fél évig.
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC
If Everything That Has A Beginning Must Has An End
Itt annyi volt a lényeg, le kell írjam mert látom másként nem veszed le, igyekszem finoman..Kimi szvsz úgy állt ott, vagy ült a sajtótájékoztatókon mint a gyerek akit nem hívtak meg a szülbuliba, de az annyja betuszkolta.
mérlegelésnél, sajtótájékoztatón,dobogón..ahol tetszik.
A McLaren-hez jöjjön Alonso, jöjjön Rosberg..de Kimi nem való Hamilton mellé, ráadásul akkor majd megint olvashatom hogy ha nem lesz eredményes hogy na persze mert Hamitlon a McLaren neveltje, Kimi-t meg le se sz'rják. ..és ez nem hiányzik.
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Nyugodt lehetsz, ha a Ferrari van olyan ostoba, hogy elengedi, a McLaren kapni fog az alkalmon és mindent megtesz érte, hogy visszaszerezze.
\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"
De amugy is azt gondolsz errõl amit akarsz, csak had én is.
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
többen is nyilatkozták hogy tök másképp viselkedik mikor nincsenek kamerák
de ezt a témát szerintem hagyuk mert egyikünk sem tudja mit érez mikor a dobogóra lép és utánna megrohamozzák az idióta kérdésekkel
Ez olyan elcsépelt már, olyan "át jön az alakításod" szintû nesze semmi fog meg jól.
De azért érdekel kiben nem látod, hogy "ég a tûz".
\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"
