FORMA1

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Totti5
#86708
"játssza meg magát a dobogón." nem is kell, akiben ugyan az a tûz ég mint amikor elkezdte annak nem kell megjátszania, lásd Sumi vagy Rossi, akik a 100. gyõzelmüket is ugyan úgy ünnepelték mint az elsõt, nemhiába érték el azt amit...

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Kit--Kat
#86707
Én is igyekeztem. a Forma1 nem arról szól, hogy ki mennyire szimpatikusan játssza meg magát a dobogón.

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

b-type
#86706
A véleményem írtam le. Igyekezvén hogy ne bántsak meg senkit, de ez is elég tipikus visszaszólás volt..akkora tüskékkel tudtok visszúrni minden véleménykülönbségre, hogy az már feltünõ.

”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

BaliBoy
#86705
Jobb helyeken a szervkereskedelmet büntetik. <#eplus2>

If Everything That Has A Beginning Must Has An End

a.carkey
#86704
"Lauda felesége, a 30 évvel fiatalabb Brigit, korábban egyik veséjét adta a világbajnoknak, amikor annak transzplantációra volt szüksége."

Ejha!

A medve nem játék.

a.carkey
#86703
Ez egy brit sport. Meglepõdnék, ha Button nem húzná be (de örülnék Barinak, és felejtsük el a buzi Schumacheres beszólásait ...)

A medve nem játék.

oneal1
#86702
mekkora szánalom ez az egész...komolyan mondom nevetséges.
Phejjjjj reanult!😄

!Forza Ferrari!

desigo
#86700
egyébként korrekt írás
Bari tényleg motivált vénemberként is 😊
#86699
Farkas Peter nem igazan szokott senkit sem fikazni, olyan ujsagiro, aki eleg objektiv es minden pilotaban meglatja a pozitiv tulajdonsagokat - furcsa egy magyartol...

http://gaborszantai.co.uk/

desigo
#86698
pff

Hamiltont a végén jó,hogy nem az egekbe magasztalja
#86696
Nem, bizonyára természetesen egyértelmû volt számára, hogy az egyik legkönnyebb autóval kifizetödõ stratégia lehet a mezõny végérõl indulni...<#idiota>

(Alonso a McLaren által felhasznált adatokról sem tudott, aztán kiderült, hogy Pedro neki küldött át mindent...)

http://gaborszantai.co.uk/

mflex
#86695
Több másik fórumon meg arról megy a vita, hogy Alonso tudhatott-e errõl valamit.

<#nyes>lolmár

What about the forests?

a.carkey
#86694
"Szeretnénk közölni, hogy a csapat menedzsere, Flavio Briatore és a fõtervezõje, Pat Symonds távozott a posztjáról. A Motorsport Világtanács szeptember 21-én tartandó tárgyalásig nem adunk kommentárt ezzel kapcsolatban."

Ez áll ott, semmi más. Ez az a bizonyos: nem nyilatkozom, míg be nem bizonyosodik egyáltalán valami. Semmi extra egyéb nem áll a hírben. Sem az, hogy elismerték, sem az, hogy nem. Az eseményeknek elébe mennek, és egyelõre (?) félretették a két esethez köthetõ vezetõt. Alonsoról sincs szó. Ilyen alapon õ is "tutira" bûnös kell, hogy legyen.

A medve nem játék.

Mersant
#86693
persze...ok tehetnek mindenrol <#falbav>

A te urad békét és megbocsátást tanít, az enyém véres bosszút és a hatalom igazát.

mcmoha
#86692
Szemelvenyek a "remek szakember" Briatore palyafutasabol. Sioktato, uzletvezeto, festekgyaros stb. Tenyleg marha nagy tapasztalata volt az autosport teruleten amikor az F1-be erkezett. <#idiota>

Briatore was born on April 12, 1950, the Italian city of Verzuolo. He grew up in the Maritime Alps of the country, in a family of teachers. He graduated from high school with very low grades and began working as a ski instructor and restaurant manager. He opened his own business, 'Tribula', which closed shortly thereafter.

In the 1970s, he moved to Cuneo and became assistant to businessman Attilio Dutto, owner of Vernici Paramatta, which manufactures paint. The head of Vernici Paramatta was killed on March 21, 1979, after his car exploded by a bomb.

After the tragedy, Briatore then moved to Milan to work on the Stock Exchange. This time, he met Luciano Benetton, founder of the Benetton clothing. They became friends and, shortly thereafter, partners. By expanding the company to the United States, the businessman named friend Briatore as director of the American operation of the group.

The Bennetton brand had a successful path in the United States. In 1989, Benetton had about 800 stores in Brazil and Briatore had already made his fortune with a contribution required in each franchise company. The manager left the U.S. victim of his own aggressive strategy: brand stores began to compete with each other and their number fell to 200 at the end of that decade.

"Cognovi naturam rerum. Lord's countdown made the world. Truly your's Donda"

Totti5
#86691
"ki kockaztatja szivesen az eletet mas boldogsaga miatt" ezekszerint õ tette, már ha teljesen igaz amit állít, nos akkor ki a barom állat? Õ

azt mondom neked hogy ugorj a kútba, akkor beleugrasz?

ha pedig azt gondolta hogy a gyér pályafutásának ezt jót tesz és továbbra is tûri majd Briós hogy lámázik, mert szinte minden verseny után ki volt rá akadva és lehordata ennek annak, akkor elég naív a srác + az apuka is hogy egyátalán helyeselte hogy a gyermeke ezt tegye, egy világbajnok versenyzõ... tökkelütöttek ezek a Pikék? azok

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Mersant
#86690
cseppet sem vagy elfogult...meghogy foleg Piquet a hibas...persze, gondoljal mar bele ki kockaztatja szivesen az eletet mas boldogsaga miatt...hulye volt hogy belement, de nyilvan ugy gondolta ha az F1-ben akar maradni nincs valasztasa. itt brios a hunyo a tobbiek csak babok...

A te urad békét és megbocsátást tanít, az enyém véres bosszút és a hatalom igazát.

Totti5
#86689
Kiváncsi leszek mivel bizonyítják. A rádió kilóve, semmi sincs benne, ahogy a telemetria sem egyértelmû. Amúgy Piké klánnak sikerült elérnie hogy Brióst "kicsinálja", végülis nem hazudott, most már ünnepelhetnek, bár nincs mit hiszen ha Piké tényleg megtette ezt akkor ebben õ a legnagyobb hibás hogy egyátalán megmerte tenni. Briós menesztése rossz, egy remek szakembert veszít az F1, de a Rönónak így jobb, mert ha bebizonyosodik, ha nem õk megtették ezt a lépést, amit a Pikéék kiharcoltak, mert kirugták onnan, mivel semmit sem tudott teljesíteni, vagy max csak erre volt alkalmas hogy falhoz csapja...

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

#86688
Mellozuk ezeket a sportagat erinto abszolut hulyesegeket.. Uszasban, atletikaban folyamatosan vannak a dopping botranyok, vilag/olimpiai bajnokokrol derul ki, olykor visszamenoleg, hogy tudatos, szervezett, sokszor a szovetsegeik altal is tudott csalas folyt.. A kerekparversenyek is folyamatosan produkaljak ezt.. Labdarugasban bajnoksagokat csaltak el bundazassal, vagy kiderult, vagy nem, csapatokat zartak ki, sokszor nagynevu csapatokat minositettek vissza masod, harmadosztalyba.. A WTCCC-ben ugyan nem lett belole ugy, de par eve erdekes volt, hogy az egyik bajnok eselyes BMW-t mindig egy Seatnak sikerult megtorpedoznia futamokon keresztul.. DTM-ben ugyan van XX csapat, de az ugyan ahhoz a gyartohoz tartozo csapatok gyak. egyuttmukodnek, volt hogy az X gyartohoz tartozo osszes auto azzal volt elfoglalva, hogy az Y gyartohoz tartozo eselyest akadalyozza, feltartsa.. Ezt mar tobbszor eljatszottak eveken keresztul oda-vissza.. Kezilabdaban, jegkorongban tudatos, hogy az ellenfel legjobb jatekosaira utaznak, direkt utik verik oket edzoi utasitasra.. Es igy tovabb.. Miert logna ki az F1 ebbol, es miert kene ra mas erkolcsi mercet alkalmazni.. Amugy mindig is voltak stiklik, es mindig is lesznek, csak nem mindig derul ki.. Most eppen volt par olyan ev, hogy ezek kibuktak.... Ennyi...

Kit--Kat
#86687
Ez nem kívánság mûsor, hogy te mit szeretnél.
Az lesz amit a McLaren akar.

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

danikosz
#86686
hát akkor jövõre ranault se lesz? ezek után benne van....

Molnár Dániel \"Megingás nélkül hiszek a tehetségemben és a teljesítményemben.\" Piké

#86685
#86679 ben ott a link h a renault nem fogja vitatni a vádakat..

Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...

a.carkey
#86684
Vagy csak nem tudunk róla. De azért eztmég bizonyítani is kell. Oj Simpsonnál is bukta volt etekintetben ...

A medve nem játék.

#86683
azért kicsit más h technikai adatokat használ fel valaki vagy utasítja egy versenyzõjét, hogy kockáztassa -legrosszabb esetben- az életét.. vagy egy pályabíróét -ilyet is láttunk már sajnos..

pár szaros pontért vagy egy futamgyõzelemért..

voltak már csalás szagú dolgok az f1 ben, tavalyi ügy, hajlékony padlólemez, üzemanyag-ballaszt megoldások, de ilyen durva még nem..

Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...

MR ME
#86682
helyes, renault meg kizárni egy évre, bár abból úgyse lesz semmi, hamár ebben a sportban az is megengedett h vki úgy építsen autót h ellopja a másik csapat terveit...
nevetséges ez a sport már, egyre nevettségesebb és szánalmasabb lesz

A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert. Nem szenvedek elmebetegségben. Én élvezem! Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk.

#86681
Duuuuuuurva.......................

#86680
Symonds és Briatore elhagyja a Renault-t

Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...

#86679

Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...

#86678
büntetlenül munka nélkül.. de jó lesz Symondsnak..


Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...

a.carkey
#86677
De csak 24 autó indulhat majd. 😊 Érdekes lesz.

A medve nem játék.

Gundark 1 1
#86674
Tehát ... 😊 Hami direkt szállt el monzában, hogy a ferrári 3. lehessen ezáltal Alonzó mehessen Kimi helyére, aki megunva a 3 helyet elmegy ralizni. Ja mindezt Alonso fizette a meklárennek 😊 Gyanús ez gyanús.

De a Kispiké féle dolog lehetett volna izgalmasabb is. Ne kiessen hanem menjen szembe a forgalommal 😊 Kiváncs leszek hogy lehet e bizonyitani a szándékosságot. Ha igen akkor viszont rendes büntetést a rönónak. Pl egész 2010ben +10 helyes rajtbünti.
#86673
szokta valaki nezni a grand prix c musort a sport klubbon?
Szanalmas egy musor😄 david sanci, gyulam, meg az a tokfeju balazsi vagy h hivjak😄 olyan marhasagokat hordanak ossze, h felmegy bennem a pumpa ha csak hallom😄
Ezeket h kezelhetik szakertokent?ocsem tobbet tud az f1-es esemenyekrol mint ezek. david s. a 80-as evekben el es nagyon idegesito az elfogultsagaval egyutt. a masik ket nagyokosrol nem is beszelve😄

Egyebkent meg.. miert kell armany es intrika?? Azert amiert nezik az emberek a monika showt... ezt lehet eladni. erre figyelnek oda. foleg igy h maga a verseny dogunalom... valahogy fel kell dobni a showt.

Dark Angel 666
#86672
Csalonzóék most rászolgáltak a nevükre 😄

Punker
#86671
mocsok világban élünk, csak a rossz híreknek van hírértéke. a médiagecik csak a botrányokat adják elsõ oldalon, és a szponzorok miatt kell a reklám, és ugye a rossz reklám a legjobb reklám.

A Föld IQ szintje állandó, csak mi vagyunk egyre többen \"Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!\"

Ulvar
#86670
Megkérdezem szebben, egy másik topicban igen csak obszcén módon fogalmaztam meg dolgokat...Mi a francért nem lehetne a verseny színvonalát növelni ahelyett hogy itt a botrányokat kergetik a globalista hívõk, és a pénz éhes milliárdosok. Hm??? Miért kell ezeket kutatni, kirobbantani? Miért nem lehetne mondjuk azon dolgozni hogy hogyan hozzák vissza a "sportot" ami ennek a lényege. A sajtót, médiát, bulvár buzikat, cikk írókat, magukat újságíróknak riportereknek nevezõ senki embereket a területrõl kitiltani, esetlegesen feleslegesen szított botrány kirobbantó újságírókat és azok munkaadóit betiltani, börtönbe zárni, hogy ne a szaftos parasztvakítások jelenjenek meg, hanem újra a sportról írjanak, az új tehetségrõl és a VERSENYRÕL.

Kurva nagy kérés mi? Hmm...milyen vicces lesz számomra 2014...20 éve fogom nézni, ha még addig lesz, vagy én leszek 😄.

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

Totti5
#86669
A Renault rádiókommunikációja lehet cincálni és belemondani a dolgokat, szvsz semmi sincs benne... Bari után küldék és akkor szállt el Piké, ugy mint Hamilton vasárnap.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

b-type
#86668
Én spec. nagyon nem szeretném ha a McLaren-be kerülne...néztem az idõmérõn Hamilton-t Sutil-l, láttam régebben Hamilton-t Rosberg-l..jó volt rájuk nézni,..vagy akár most Button-Rubinho-t.
Kimi meg olyan..sztem mindenki látta, nem is írok semmit, de én inkább Rosberg-t várom. 😊

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

#86666
A Toyota a gyatra eredmények dacára is emlékezetes produkciót nyújtott vasárnap: a verseny utolsó szakaszában két versenyzõjük tét nélküli párharca színt vitt a futamba. "Jó volt látni" - kommentálta a 12. helyért vívott csatát Howett. - "Szükség van némi izgalomra a Forma-1-be. Jó látni, ahogy versenyzõk küzdenek egymással. Megkértük Jarnót, hogy elõzze meg Nakajimát, és Timo is beszállt a partiba. Jó móka volt. Nem álltunk pontszerzõ helyeken, úgyhogy semmit sem kockáztattunk."

#86665
A mindenkori Kimi litaniat hagyjuk mar, mindenki unja....
Viszont allitolag a Red Bullnal felmerult, hogy Ok is Ferrari motort hasznalnak, mint a Toro Rosso...

a.carkey
#86664
a.carkey
#86663
Micsoda eseménydús nap!
Jön vissza a Lotus 😄

A medve nem játék.

#86662
Williams:
ha Rosberg megy, akkor valoszinuleg 2 ures ules

Renault:
lehet kizarjak oket vagy maradnak motorszallitokent, lehet csak az erintett szemelyek lesznek eltiltva (Symonds, Biatore, Alonso)

McLaren:
Lewis helye biztos, Kovalainen-e kevesbe, de lehet a Mercedes is csokkenti a tamogatsat es inkabb a Brawn moge allank

Red Bull Renault:
a pilotak maradnak, a motor nem biztos, mivel a Renault az Achilles-in...

Toro Rosso:
a pilotak szinten stabilak, motor valtozhat

Toyota:
ha nem szallnak ki, akkor is Trulli nagy valoszinuseggel menni fog

BMW-Sauber:
A Sauber-t megvettek, talan maradnak a pilotaik, motort talan a Cosworth-tol kapjak majd, persze lehet nem lesz helyuk...

Force India:
Liuzzi es Sutil megfelelo pilotak, a Mercedes motor igen jo nekik...

Brawn:
Rosberg es egy ures ules? Mercedes megvenne a csapat tulajdoni reszenek jeletos hanyadat...

Ferrari:
Alonso? Lehet eltiltjak... Massa? Lehet nem epul fel... Fisichella? Nem olyan eros versenyzo... Schumacher? Lehet soha nem jon rendbe a nyaka es amugyis csak a harom autos felallasnal johetne szoba... Raikkonen? Remelem visszamegy a McLaren-be, mert itt senki nem tamogatja es nem ismerik el, amit eddig tett a csapatert...

Az ujakrol meg nem tudni semmit, de szep teli szunetnek nezunk elebe, jobb lesz, mint az Anyatok Kozt...

http://gaborszantai.co.uk/

#86660

http://gaborszantai.co.uk/

a.carkey
#86659
Porstnak örülnék. Nyilván elege volt a jégralliból. 😄

A medve nem játék.