FORMA1

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#95502
...en is csak neztem h gyula minek ordit, gondoltam ugy se lesz olyan balfasz ember akit az uccso 100 meteren egy szuk kanyarba meg tudnak elozni..😄
Sztem is szabalyos a dolog, foleg ahogy ross is elmagyarazza...nem veleltlenul tapostak webberek is a gazpedalt a kockas zaszloig.
Alonso elbaszta ennyi...ha egyszeruen belso iven marad akkor kizarja az elozes lehetosegét. Ha rosberg szemfulesebb vagy sumi szarabbul gyorsit ki akkor rosberg is beelozte volna alonsot.
Egyebkent szar futam volt, esot minden futamra!
alonso 6-7. helye nem rossz, de hat egyertelmu h a safety carnak koszonheti, megelozott 3 "gp2"es kocsit egy ferrarival, ez nem olyan nagy mutatvany, meg estek is ki elole....
Ez a teljesitmenye nem ellesuloyzza azt h egy szabadedzesen kinyirja a gyozelemre eselyes autojat.
Hamilton es a merci erhetetlenul szutyok volt, pedig vartam h majd o is elozget.
Minden evben elmondjak hogy a szallgkorlat nem kegyelmez meg uristen milyen nehez palya, ehez kepest még az ujoncok sem hibaznak ha nincs technikai hiba.
Szal tenyleg uncsi mar ez a monaco😞

Punker
#95501
pl a 2000 elõtti versenyeket visszahozhatnák.

A Föld IQ szintje állandó, csak mi vagyunk egyre többen \"Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!\"

Legend Killer
#95500
engemaztánnemzavar. elõzött és kész. de látom megin megy a kavar és a fikázás a topikban, háááá... ezér fos a topik.

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

#95499
Komolyan válaszolva:

1. Ha normálisan elolvasod a hozzászólást, nem a mai versenyrõl írtam, hanem az egész évadról, elõzõ évrõl.

2. Ha elolvasod az elõzményt, arra reagáltam, hogy minõsítették Schumi elõzését, mintha a többiek többet elõztek volna.

MSI Z97 Gaming 3; Intel Core i5-4690K ; 8 GB HyperX Savage; Palit GTX970; Soundblaster X-FI ExtremeGamer; Pinnacle PCTV110i, Corsair 650TX

Legend Killer
#95498
basszátokmeg, Michael milyet elõzött már uccsó kanyarban!!!!!!!!!!!!<#idiota><#hehe><#eljen><#worship><#worship><#hawaii>

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

nearo
#95497
Mondjuk nem értem, hogy miért nem lehetett SC mögött befejezni a versenyt... most nem lenne probléma.
Btw sumi szemfüles volt, kihasználta a helyzetet, és hozott pár plusz pontot<#eljen>

az előző aláírásom szánalmas volt, se nem szellemes, se nem logikus, és még rosszul is volt begépelve, így inkább kiszedtem :(

Totti5
#95496
Mit vártál Monacotól? komolyan kérdezem...

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Magic Boy
#95495

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

#95494
Alonso kiket elozott? Az abszolut eselyteleneket, s ekkor is hisztizett kozben...
Aztan a boxban megoldottak, egyszer sem kuzdott egyenrangu autoval - maskor ezert itt kommenteken keresztul fikazzak egyesek Rosberget/Buttont...

http://gaborszantai.co.uk/

#95493
Nem mintha Alonso-n kívül más elõzött volna. Sajnos a Forma-1 szánalmas. Igaz, hogy a versenyek végeredményei "változatossak", de az egész csak vonatozás. <#levele>

MSI Z97 Gaming 3; Intel Core i5-4690K ; 8 GB HyperX Savage; Palit GTX970; Soundblaster X-FI ExtremeGamer; Pinnacle PCTV110i, Corsair 650TX

desigo
#95492
haha
Sch egyetlen szánalmas elõzése volt a két óra alatt...
#95491
eladom az enyémet 😄 kicsit sérült mert most vitte le a szél a tetejérõl a parabolát

Kezdetben vala a semmi. Majd az Úr mondá: \"Legyen világosság!\" - s továbbra is vala a semmi, de már látni is lehetett azt.

Totti5
#95490
Alonso lassan vette a kanyart, gondolva már úgy sincs semmi, de Sumi bement mellé, ekkor taposott a gázra és pörögtek ki a kerekek.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

#95489
Sajnos az utóbbi évek F1-e olyan, hogy nyugodtan csinálhatsz mást is alatta, elég, ha hallgatod. Mostanában én is melózni szoktam az F1 alatt, tavaly egyszerûen elaludtam rajta. Most kihasználom ezt az idõt is. <#email>

MSI Z97 Gaming 3; Intel Core i5-4690K ; 8 GB HyperX Savage; Palit GTX970; Soundblaster X-FI ExtremeGamer; Pinnacle PCTV110i, Corsair 650TX

LaszloLedzenyi
#95488
merthogy az utolsó körbe a szabály nem érvényes. azért gyuláék is nagyon tisztába vannak a szabályokkal

\"Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!\"

RelakS
#95487
és hol vehetek olyan traktort? 😄

Csak annyi a bajom, hogyha dolgoznék, nem tudnék a f1-re figyelni, ha meg elkezdeném nézni, dolgozni nem tudnék (inkább elaludnék <#idiota>)

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

#95486
Alonso megcsuszott, ilyenkor mindenki koteles megallni es bevarni, hogy osszeszedje magat?

http://gaborszantai.co.uk/

Dietrich
#95485
állitólag Alonak mondták ne elõzzön az új szabályok értelmében..
vagyis ha ez igaz sumák bukta

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Firerock
#95484
kiestek 10-en?Fel tudnád sorolni õket?

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

fifi
#95483
ennek értelmében akkor valaki félreértelmezi/magyarázza az SC szabályt...

Extreme¤Noise¤Terror -ANOTHER WAY- Viharsarok fastcore Két perc alatt értek én mindenhez...

#95482
haggyad 😊 én egy olyan paraszt vagyok akinek a traktorban van egy plazmatv és õ ezt nem érti 😞

Kezdetben vala a semmi. Majd az Úr mondá: \"Legyen világosság!\" - s továbbra is vala a semmi, de már látni is lehetett azt.

#95481
ellenben azt is kell nezni, hogy Alonso megcsuszott, ilyenkor a mezony nem koteles fekezni es bevarni, hogy visszaalljon...

http://gaborszantai.co.uk/

#95480
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
még mindig nem értem mi a bajod? az hogy dologozom?? még ez megy majd kb 8ig vagy ameddig kedvem van hozzá..

Kezdetben vala a semmi. Majd az Úr mondá: \"Legyen világosság!\" - s továbbra is vala a semmi, de már látni is lehetett azt.

Pharaoh
#95479
szerintem az elõzés megkezdése nem számít, csak elõzni nem lehet. Mehetne SC közben végig mellette 1 cm-rel lemaradva.

joebacsi
#95478
Én pl. ülve néztem, ezt tudod értelmezni, vagy ez is nehéz? 😊

www.rdha.hu [bf 80k] [bf2 100k] KisKöcsögkör FTW! \"Az ország azé, aki teliszüli.\"

Minstrel
#95477
akkor meg egész verseny alatt az üzemanyagot tippelgetni Gyula, hogy kinek hány centiliter van még és mennyit tankoltak bele

http://topgearhungary.blogspot.com/

Dietrich
#95476
Rule 40.13, schumi was illegal.

40.13 If the race ends whilst the safety car is deployed it will enter the pit lane at the end of the last lap and the cars will take the chequered flag as normal without overtaking.

Schu's move is being investigated by the stewards

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

sumi
#95475
ugy van...alonsoék meg.......

RelakS
#95474
Ha az SC vonal az, amire gondolok, akkor sumi elõzését elveszik, mert gondolom, csak a vonal után kezdheti meg egyáltalán az elõzést.

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

#95473
Ugy tunik Alonso 6, MS 7...

mindenki zavarodott:
- ha a futam a SC alatt fejezodik be, akkor nem lehet elozni
- de a SC bement, nem tudjak, hogy az utolso korben ilyenkor a SC-nek kell-e a vonalat kereszteznie...

Ross Brawn mar kinyomtatott fotokkal nyilatkozott, MS biztos, hogy a vonal utan, zold jelzes mellett elozott...

http://gaborszantai.co.uk/

grebber
#95472

Next PC upgrade: 2022

#95471
<#eljen>

Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...

RelakS
#95470
Ezt írtad:
halkra állítva 'néztem' egyrészt mert közben dolgozom

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

#95469
en elviselnek 20 versenyt Spa-ban😊

http://gaborszantai.co.uk/

Ulvar
#95468
Valencia testvérem, múltkor Barcelona...Abu Dhabi...Hungaroring...

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

Botond
#95467
Azt gondolná az ember, hogy ha nincs Palik, akkor színvonalas a közvetítés, de nem.

Az elsõ volt, amikor kijött Hamilton és nem értették miért ilyen korán, pedig alig fért vissza Alonso elé, aki késõbb jött, az mind megszívta és mögé került, aztán volt az a csatornafedél marhaság, pedig szerintem a szalagkorlátot javították, majd végül az Alonso körbeautózásán csámcsogtak, amikor nyílvánvaló, hogy 78 kör alatt szarrá kopott a gumija, összevissza csúszkált már, a 3. SC után is egy kör alatt 5 sec hátrányt gyûjtött be, csak szemmel követte az eseményeket, még két kör és defekt. Szóval a közvetítés 0 színvonala megvolt megint. A futam meg az 50. körtõl dögunalom volt, majdnem bealudtam. Kell az a tankolás.
#95466
??

Kezdetben vala a semmi. Majd az Úr mondá: \"Legyen világosság!\" - s továbbra is vala a semmi, de már látni is lehetett azt.

#95465
neeeem.. csak Monacot meg Szingapúrt..

Minden maradhat aminek a nevében benne van hogy VERSENYpálya..

Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...

GhostRider1
#95464
mivan fernando? <#idiota>

&#9733;

RelakS
#95463
Munka közben forma1? O_o

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

#95462
*szerintem <#idiota>

| Gigabyte GA-MA770T UD3P | Amd Phenom II X6 1075T | Sapphire Radeon HD6870 1 GB GDDR5 | | 2X4 GB Kingston HyperX Genesis xmp 1600MHz DDR3 Dual Kit | Gigabyte Superb 460 | WX 64 bit |

#95461
Biztos jó élmény lehetett egyszer elmegyek én is ide be van tervezve
#95461
Azután, hogy kb tizenhatezren kiestek elõle már nem is olyan nagy szám ez a helyezés (szeréntem).

| Gigabyte GA-MA770T UD3P | Amd Phenom II X6 1075T | Sapphire Radeon HD6870 1 GB GDDR5 | | 2X4 GB Kingston HyperX Genesis xmp 1600MHz DDR3 Dual Kit | Gigabyte Superb 460 | WX 64 bit |

Ulvar
#95460
Vegyük ki akkor a Hungaroringet is. Annak már nem nagyon örülnétek, pedig jogos lenne. De vegyék, meg úgy a fél naptárat 😊.

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

SL
#95459
nincsmit, majd máskor is!

&#9762; HARDSTYLE &#9762; SCANTRAXX RECORDZ &#9762;

#95458
hát én nagyon halkra állítva 'néztem' egyrészt mert közben dolgozom másrészt meg nemszeretem a kommentátort 😞

amúgy ezért kérdeztem

Kezdetben vala a semmi. Majd az Úr mondá: \"Legyen világosság!\" - s továbbra is vala a semmi, de már látni is lehetett azt.

RelakS
#95457
SL, köszönjük az értelmes kommentet, ülj le, egyes!

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

Totti5
#95456
Pálya 2/3adán végigmentünk busszal, már ahogy lehetett, aztán én leléptem a többiektõl és megnéztem az alagutat is mert arra nem mentünk, de a Loews kanyar volt a legnagyobb élmény, még az utcai autók is "nehézkésen" vették be.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

LaszloLedzenyi
#95455
kedvencem bzdmeg,nyugdíjbaküldte májkült azt most nem visszajött<#idiota>

\"Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!\"

LordVenom
#95453
Barcelonai nagydíjat nem láttam,de ezek szerint nem vesztettem sokat. 😊

A világ legjobb üzlete lenne,ha embereket vehetnék annyiért,amennyit érnek, és eladhatnám őket,annyiért,amennyit gondolnak magukról...