FORMA1

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

SL
#95452
te most inkább azt a lófejû szart véded?

☢ HARDSTYLE ☢ SCANTRAXX RECORDZ ☢

szabii98
#95451
Melyik volt jobb, Alonso vs. Schumi vagy Karun vs. Trulli?😄DDD

I met God. She's black

LaszloLedzenyi
#95450
akkor is. ha összehasonlítod mikor májkül jött 2006 ba visszza akkor is ekkora mákja volt mint most alonsonak. igaz hogy akkor májkül büntibõl indult mert féreg volt az idõmérõn

\"Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!\"

#95449
unalmas volt, de jobb mint Barcelona...

http://gaborszantai.co.uk/

SL
#95448
szefóban leoltalak.

☢ HARDSTYLE ☢ SCANTRAXX RECORDZ ☢

LordVenom
#95447
Unalmas volt....

A világ legjobb üzlete lenne,ha embereket vehetnék annyiért,amennyit érnek, és eladhatnám őket,annyiért,amennyit gondolnak magukról...

RelakS
#95446
látom, aludtál a versenyen.

Többször elmondták, hogy még a célvonal elõtt van egy SC vonal, ahonnan már éles a meccs, ha bejön az SC

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

#95445
BBC-n azt mutogatjak, hogy a SC line utan elozott Schumacher, tehat szabalyos volt...
Ez eseteben Alonso olyan melyre vette a cumit, hogy a golyok a fogan csattantak😊))

http://gaborszantai.co.uk/

SL
#95444
most kiestek elõle vagy 10en + megelõzte a lassú autókat persze hogy behozta

☢ HARDSTYLE ☢ SCANTRAXX RECORDZ ☢

#95443
egyébként fos verseny volt egy fos pályán..

4 safety car.. és akkor nem veszéyles..

értem én, hogy tradíció meg sok sznob pénzes majom, de ki KELL venni a versenynaptárbõl Monacot..

Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...

#95442
nem aza szabály hogy a sc-mögött nem lehet elõzni és amikor kijön akkor is át kell haladni a rajt vonalon és onnantól nyílt a dolog?

Kezdetben vala a semmi. Majd az Úr mondá: \"Legyen világosság!\" - s továbbra is vala a semmi, de már látni is lehetett azt.

LaszloLedzenyi
#95441
te köcsög. uccsó helyrõl? 6-7 nem mindegy?

\"Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!\"

#95440

http://gaborszantai.co.uk/

Ulvar
#95439
24rõl 1 szett gumival tök mind1 hogy 6. vagy 7. behozta a verdát és nyomorék... Nem vagyok alonso fanatikus na de ez merész kijelentés tõled nem gondolod?

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

#95438
Schumi Win Alonso fail

Ég veled, jó volt a végbeled! Antichrist-Premium Quality \"Szemem a pályán oda teszem a vasat nem szarozok tudok lőni, célpontot kikeresem aztán megszórom. Itt jön képbe a tehetség!\" by Matyashun

#95437
Meg végig viszik az érdeklõdõket a pálya nyomvonalán én még nem voltam de akik voltak mesélték hogy végig vitték õket
SL
#95436
azt az esetet, hogy alonso mit össze nyomorékoskodott?

☢ HARDSTYLE ☢ SCANTRAXX RECORDZ ☢

#95435
Vizsgaljak az esetet...

http://gaborszantai.co.uk/

Tyler1
#95434
ilyen unalmas versenyt se mostanában láttam, arra ébredtem fel a végén, hogy Gyula ordít Sumahernek.

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

Ulvar
#95433
Döhöhöhöhöhöhöööhöhööööööö

Hát ez cink!!!

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

DeerHunter01
#95432
Schumi<#eljen><#eljen>

\"Erről van szó!\"

chalezlopez
#95431
Schumi Powaa!!<#hehe><#hehe>

Vamos Argentina!

passatgt
#95430
videót lemaradtam😄

buldozer99
#95429
SCHUMI mekkora 😄😄

Forca Barca

#95428
Schumi the king....<#nyes>

Count Adyn
#95427
ez jó volt😄D

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

SL
#95426
nyomorék alonso AS😄_AS:?ASD

&#9762; HARDSTYLE &#9762; SCANTRAXX RECORDZ &#9762;

#95425
hö hö alonso

Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...

Norbi1990
#95424
lol, Alonso mipöcst csinált -.-""
RelakS
#95423
Bazz, cipész milyen fityiszt mutatott alonsonak XD

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

kuci06
#95422
SUMI. wat

http://www.last.fm/user/kuci06 A valóssággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene...

Totti5
#95421
looooooooooooool Sumi 😄😄:😄D Gyula nem hiába ordibált😄

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

passatgt
#95420
magát nem kellett volna beleszámolnia

Norbi1990
#95419
Gyula most minek örül ennyire????????
Fabio Capello
#95418
Na látunk még egy kanyarnyi izgalmat 😄😄:😄D

RelakS
#95417
én meg google maps-on tudtam majdnem teljesen jól végig követni, csak ugye fák meg házak néha beletakarnak a képbe

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

RelakS
#95416
SC mögött fejezik be? XD

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

Fabio Capello
#95415
safety car vol #4...

#95414
lool

Fabio Capello
#95413
hmm, chandhok és trulli lesmúzoltak 😄

Totti5
#95412
Érdekes, amikor Monacoba jártam az összes kanyart láttam, mert sok helyen olyan kerékvetõ van ami állandó, amikor pedig felmentem a rászkász kanyar fölötti "kilátóra" teljesen tökéletesen lehetett látni az alagúttól a pálya hátsó, box, célegyenes vonalát, persze az nem látja aki nem néz F1et, de aki néz és szimultárba több ezer kört tett már meg és tudja hogy néz ki az minden kanyart azonnal megismer, mert annyira jellegezetes az egész.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

passatgt
#95411
na chandhock elõl már csak 4 embernek kéne kiesni

#95410
Az elso harom autoban Renault motor van😊

A Mercedes elfustolt, a BMW feladta, a Volkswagen meg nem mer beszallni😊))

http://gaborszantai.co.uk/

passatgt
#95409
😄

#95408
A BBC-n Button azt nyilatkozta, hogy elfelejtettek kivenni valamit (sajna nekem nem egyértelmû, talán egy takarólemezt?) a légbeömlõ nyílásból a kocsi bal oldalán, ezért fõtt meg a motor.

MSI Z97 Gaming 3; Intel Core i5-4690K ; 8 GB HyperX Savage; Palit GTX970; Soundblaster X-FI ExtremeGamer; Pinnacle PCTV110i, Corsair 650TX

#95407
nem Webbert hibaztatnam, hogy gyorsabb, mint a tobbiek...

http://gaborszantai.co.uk/

bakkerman
#95406
amúgy meg eléggé gyanús nekem az a Hülkenberges kicsúszás...az idõmérõn,de még a futamon senki se csúszált az alagútban,vagy utána,és az SC bejövetele pont jól jött Alonsonak...persze ez csak kitaláció,mert szarrá unom a fejem a futamon 😄

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

bakkerman
#95405
mekkora egy unalmas futam...komolyan Webber idén dettó ugyanúgy megy,mint tavaly Button...megyeget,ha nyer,nyer,ha nem nem...

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

Peppus
#95404
Szerintem ez senkinek sem tetszik. Max egy két Ausztrálnak aki neki drukkol 😄

#95403
vkinek nem tetszik, hogy Webber mar 3.x is elnyult...

http://gaborszantai.co.uk/