FORMA1

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Legend Killer
#95701
...

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

LaszloLedzenyi
#95700
te milyen versenyt néztél haló? a 6 leggyengébbet megelõzte, kivéve trulli aki elengedte, a többieket akkor elõzte meg mikor boxba voltak. akik kiestek mind utána estek ki. bejött a safety car os taktika, ha ott az elsõ körbe nincs safety car akkor nem tud felzárkózni.

\"Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!\"

#95699
Oké, hogy 24. pozícióvól 6. lett végül, csak kb. 12 versenyzõ nem fejezte be a futamot, a maradék 6 pontenciális megelõzendõ "vetélytárból" pedig 5 darab állítólagos országos cimorája volt ezért inkább lehúzódtak nehogy feltartsák szegényt. Ez aztán a kimagasló teljesítmény! Grat. Haggyukmá'

pfff ...

| Gigabyte GA-MA770T UD3P | Amd Phenom II X6 1075T | Sapphire Radeon HD6870 1 GB GDDR5 | | 2X4 GB Kingston HyperX Genesis xmp 1600MHz DDR3 Dual Kit | Gigabyte Superb 460 | WX 64 bit |

Ulvar
#95698
ez az fiam! 😄DDD akkora vicceket mondasz...már fááj 😄....

Figyelj és tanulj!!! 😊))

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

#95697
de szépen felépítgetted, hogy el tudd lõni a poént <#ravasz1>

sokat dolgoztál rajta? <#nevetes1>

Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...

#95696
Micsoda? mar csak az kene...egyenlo feltetelek... akkor ennyi elozes se lenne😄 Az a baj h a versenyzok tul profik. nem hibaznak. Nem kene annyi szabadedzes😄 tulsagosan begyakoroljak a palyakat😄

Kit--Kat
#95695
Igen, de nem a zsenialitásának köszönhetõen. Az új szabályok adta lehetõség miszerint tankolás miatt nem kell kiállni az Sc-alatt tett kerékcsere, amivel úgy zárkózott fel közvetlenül amögé a 6 másodpercekkel lassabb kocsi mögé, hogy nem kell már boxolnia hozta meg ezt az eredményt.
Azzal meg magát tette nevetségessé, hogy mutogatott az elõtte versenyben lévõknek, hogy engedjék el, aztán a sajtóban panaszkodott, hogy feltartották õt az elõtte lévõk és ezért nem végzett Hamilton elõtt... Pff szánalmas, ez autóversenyzés nem elegendõ bajnokság ahol aki gyorsabb az had menjen...
Helyén kell tudni kezelni ezt az eredményt.

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

#95694
hat ez..😄 Hill latta h sumak kacsintott ezert megkellett buntetni😄
Csak nehogy megtalaljak a schumacher fanatikusok...mert akkor feltehetjuk majd magunknak a kerdest: Hova tunt Damon Hill?😄😄

desigo
#95693
24-ik helyrõl a 6-ikra jött fel
számolgass még kicsit...
többit átaludtad?
bakkerman
#95692
ennyi,amíg nem lesznek egyenlõ feltételek,addig lószarnyi izgalom se lesz a száguldó "cirkuszban" :SS

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

Dietrich
#95691
nem hívták..hívják most is

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

bakkerman
#95690
há,ha az a 6 ember,akit megelõzött nem a mezõny 3 legszarabb autójával ment volna,akkor azt mondom ESETLEG,de így semmi...szép volt,jó volt,de semmi több,Trulli meg...hát igen,lefekvés powa 😊

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

bakkerman
#95689
most akkor "jogerõs" sumák büntije,vagy amolyan félhivatalos??

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

#95688
a történelmet írt kicsit erõs, mondjuk lehet hogy nem javított még senki 18 helyezést monacoban mert mikor schumi 5. nek elõrejött akkor 22 v 20 induló volt, de agresszívan vezett amennyire lehetett, elég jó idõket futott miután kielõzte trulliékat, csak ugye vigyázni kellett a gumikra hogy kibírják végig.

Kit--Kat
#95687
Azért el ne ájuljak, más pilótának sikerült az élmezõnyben is elõznie, ennek a 6 versenyzõnek a megelõzése nem volt történelmi tett.

Pláne nem úgy ahogy a szánalmas spanyolok beállítják.

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

#95686
Amikor lehetett akkor nem teszteltek...
Norbi1990
#95685
Miért írt történelmet? 😮
Lemaradtam valamirõl?
gibson9
#95684
Marca: "Fernando Alonso történelmet írt és 18 helyet javított."

As: "Alonso 77 kört futott kerékcsere nélkül. Az agresszív vezetésének és a kiváló stratégiának köszönhetõen a 24. helyrõl a hatodikra jött elõre."


ezek már idegesítõen elfogult cikkek a spanyol újságírók részérõl...<#wow3>

#95683
Ezt komolyan mondjátok? monaco tipikusan az a pálya, ahol szinte képtelenség elõzni, a múltban is volt rá példa, hogy jóval lassabb versenyzõ a fél verseny keresztül feltartotta a másikat...
én azt vártam, hogy Alonso mikor dobja el az autót, szinte biztos voltam, hogy valamelyik elõzésbõl baleset lesz. Ehhez képest megoldotta, pedig nem tûnt veszélytelennek az alagút kijárata..

\"A pessimist sees the difficulty in every opportunity; an optimist sees the opportunity in every difficulty.\" \\Sir Winston Churchill\\

RelakS
#95682
Ja, minél jobb verdát adni a minél jobb sofõrök alá

Viszont akkor meg nem sírni, ha egy "tragaccsal" kell versenyezni, mert épp úgy jött ki a lépés

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

#95681
megértetted a forma1 lényegét látom..

amire te gondolsz már létezik, indycarnak hívták..

Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...

RelakS
#95680
Ha nem lekörözés, akkor igenis küzdjön meg a lassúbb verdával a világbajnok is.
Egyébként meg egyenkocsit mindenkinek, és akkor nincs olyan probléma, hogy most kers, meg efcsatorna, meg anyámkínja, csak ki hogy vezet és taktikázik. Talán még olcsóbb is lenne

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

Norbi1990
#95679
Hogy feljesszenek ha nem tudják, hogy mire jó a kocsi?
Tesztelni nem lehet ugye.
allock
#95678
pedig épp hogy letudta gyûrni a lassúbb kocsikat.
alfonz várta, hogy elengedje mindegyik szó nélkül hát tévedett

#hhwnd

zmeor
#95677
nemtom, de bírom amikor egy 22. utolsó HRT-Virgin stb bele akar szólni a VB -be, amikor közük sincs az egészhez... ilyenkor lehet mondani hogy "versenyben van" de a vak is látja hogy nincs versenyben tök mind1 hogy lekörözik, vagy épp megelõznék.. balesetveszélyesek
egyértelmûen látszik, hogy semmi haszna nincs annak, hogy ott vannak.. inkább fejlesztenének többet és jönnének késõbb amikor van értelme

leszarom a konfigod...

Firerock
#95676
vótmá

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

Dietrich
#95675
ferrari csapat errõl híres 😉
rá is szóétak Alonsora eszébe ne jusson elõzni..az más kérdés azokkal a leharcolt gumikkal esélye sem volt rá..meg a többiek zárták az ívet nem úgy mint de ugye a csapat szólt neki..

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

nearo
#95674

az előző aláírásom szánalmas volt, se nem szellemes, se nem logikus, és még rosszul is volt begépelve, így inkább kiszedtem :(

Kit--Kat
#95673
Alonso szerintem is zseniálisat ment, ahogy megelõzte a nála 6 másodperccel lassabb újonc csapatokat, mutogatott Di Grassi mellett és ahogy elengedte Glock és Jarno, egyszerûen zseniális volt, csak a nagyok képesek erre <#pardon1>

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

Ulvar
#95671
pontosan, ha annyira beakarták volna hozni õket akkor sárga zászló alatt behozzák mint indycarban nem téves infokat meg kétes dolgokat tesznek.

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

#95670
Hillbõl nehezem nézném ki, hogy szándékosan keresztbetenne schuminak...

Frentzen nem ült ott a bizottságban?😊

Mindig így kezdődik, aztán jön a futás meg a sikítás...

Kit--Kat
#95669
Fölösleges ebbõl ilyeneket kihozni. Én arra reagáltam, hogy valaki azt írta, azért csinálta Hill mert nem volt képes a pályán megverni.

Amúgy én sem büntetném meg, mert a pályabírók, vagy igazgató kúrta el, a megtévesztõ zöld zászlóval.

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

Legend Killer
#95668
folyton változtatják ezt a kurva szabályt, a faszom se tudja követni már, nem, hogy õk.

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

Legend Killer
#95667
kuss.

kurvára utálom, hogy mennek a fikáûzások fel-alá és lehet, hogy volt egy-két ilyen manõvere, de nem sportszerûtlen. ezeket leszámítva.

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

MEdievil
#95666
Komolyan ez még is micsoda? Nem mérnökökre meg szerelõkre van szükség a csapatban hanem egy 20 tagú jogász csapatra akik folyamatosa kapcsolatban vannak a pilótával és ha véletlenül versenyezni próbálna egybõl nyugalomra intik hogy ne mert azért büntetés jár. Egyáltalán minek hívták ki a SafetyCart ha már úgy se lehet versenyezni? Csodálkozunk hogy unalmasak a versenyek mert csak körbe mennek és nincs elõzés amikor kb minden be van tiltva amitõl érdekes lehetne.

F

Minstrel
#95665
ja fotóbolt vagy tilt shift objektív 😊

http://topgearhungary.blogspot.com/

#95664
photoshop, de jó <#ravasz1>

Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...

Minstrel
#95663

http://topgearhungary.blogspot.com/

#95662
Sztem bárki elõzött volna, ha van rá lehetõsége. Máskülönben, ha annyira nem lehet elõzni az uccsó körben, akk mi a faxért tolta mindenki mint az állat az uccsó pár száz méteren??? Akk simán begurulhattak volna, hisz úgysem lehet elõzni. De mivel zöld volt, vagy ha úgytetszik GREEN, akk mirõl beszélünk???

Visca El Barça!

#95661
Igen.. Ugytunik alkottak egy oszver szabalyt... Az utolso koros SC szabaly bent maradt, csak SC nem volt mar hozza a palyan az utolso 100 meteren, ahol az idei szabalyok szerint, meg mar szabad a gazda.. Szoval zsenialisan leszabalyoztak, es alkalmaztak.. Pfuuuuuuuuuuuu....

DannyL
#95660
Schumák for president! <#vigyor1>

MAGELLAN Cycles www.alphateam.hu

Dietrich
#95659
mindamellett megint sikerült az FIA-nak átvenni valamit a tengerentúlrúl és rosszul alkalmazni 😉
a SC is onnan van csak ott pace car a neve..

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Dietrich
#95658
az utolsó körös SC szabály már régebbi, tavaly is megvolt - amikor még nem a boxutca behajtás környékén lévõ vonaltól kezdve lehetett elõzni, hanem a célvonaltól!

egyszerûen elfelejtették az idei változtatáshoz tisztázni ezt a szabályt

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Black Ghost
#95657
az 😄
Ulvar
#95656
Akárcsak Senna Prost ellen és vissza...akkor mind2 egy mocskos szemét láda??? Erre szeretnék választ kapni 😄.

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

Jacek
#95655
nem akarom vedeni mert egy kocsog😊 de😊 hogy ennyi mindent elerj kell is hozza, Hill legalabb akkora kocsog volt abban az evben😄

Adott egy keresztezodes zold a lampa atmesz rajta, de a masik iranybol is zold, te vagy a hibas? szerintem nem hanem aki elkurta hogy zold volt a lampa errol ennyit..

jaszy
#95654
<#mf1>

#95653
Hat mint leirtad, a palyan nem ment neki..<#papakacsint>
Viszont a versenyzoket nem azert "rendeltek" a versenybirok melle, hogy 100 evvel ezelotti serelmeikert "szurkalodjanak" utolag, meg felmosolyokbol olvassanak ki dolgokat.. Raadasul az elozo versenyeken gyakorlatilag szinte mindent elengedtek nemi ejnyen-bejnyevel.. Furcsa ez a hirtelen iranyvaltas, foleg arra tekintettel, hogy a verseny vegen, teljesen idiota dolgokat muvelt a verseny levezenyloje az SC boxba kuldesevel, illetve a zold jelzesekkel.. Ezzel az egesz mezonyt megkeverve, mert lathatoan az osszes versenyzo az utolso 2 kanyarra elesbe ment be...

#95652
1., fellebeztek
2., eddig a pillanatig senki sem biztos, hogy szabalyos volt vagy sem a manover:
- a jelzes zold volt, tehat elozhetett (sargan kellett volna a biroknak hagyniuk)
- a SC az utolso korben ment ki, tehat nem elozhetett volna, de akkor sarga jelzesnek kellett volna maradnia
- Damon Hill

...es en utalom MS-t, ezt itt sokan tudjak, de ezt a zold jelzes miatt csinalta es nem sportszerutlenul.

http://gaborszantai.co.uk/