FORMA1

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Norbi1990
#97047
De. Ha valakinek lerohad az autója a qualy elõtt akkor õ nem tud menni a futamon <#hehe>
Nightt
#97046
5 mp

\"Nem a gyozelem, a reszvetel, hanem a fontos!\" avagy \"Nem a gyozelem, hanem az oszinte reszvetem.\"

Nightt
#97045
egy 1.30-as palyan az 1.36-os ido meg benne van a 107%ban... Ezt siman tudjak az uj csapatok szinte az elso verseny ota. Nem fog semmi valtozni.

\"Nem a gyozelem, a reszvetel, hanem a fontos!\" avagy \"Nem a gyozelem, hanem az oszinte reszvetem.\"

Firerock
#97044
amúgy ez kb ausztráliában hány mp-et jelent?

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

Firerock
#97043
ezaz
végre egy ésszerû szabály!

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

Totti5
#97042
fail

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Norbi1990
#97041
"2011-tõl visszatér a 107 százalékos szabály, amelynek értelmében az a versenyzõ, aki a Q1-ben a leggyorsabbhoz mérten 107 százaléknál gyengébb idõt teljesít, nem vehet részt a versenyen."
Ez viszont jó, csak az új csapatoknak (ha lesznek) tesztlehetõséget kell majd adni 😄
Norbi1990
#97040
fail.
Firerock
#97038
édes vagy😊
köszi

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

mcmoha
#97037
"Az ingyenes buszjáratok reggel 7 óra 40 perctõl este 8 óráig közlekednek a budapesti Stadionok buszpályaudvartól közvetlenül a Hungaroringre (és visszafelé is) 20 perces követési idõközzel." <#wave>

"Cognovi naturam rerum. Lord's countdown made the world. Truly your's Donda"

Firerock
#97036
😄
picsába
mert írták hoyg lesz ingyenes buszjárat is,csak nemtudom hoyg hogy mûködik ez😄

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

kifli
#97035
nem, szerintem kocsival megyek, gt-re is találtam tavaly helyet 😊
F1-re szoktam hévvel (azt annak hívják nem? nem vagyok pesti 😄), vagy busszal menni, mert kocsival képtelenség megállni olyankor 😊
Firerock
#97034
😊
azé' mert ilyet nem olvastam
ingyenes buszjáratról tudsz valamit?

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

Firerock
#97033
igen

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

bakkerman
#97032
ingyenes? 😮

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

kifli
#97031
bazz félrenéztem, 2008-as cikk :/

LINK

vezetéstechnikai tanpályán lehetett kipróbálni, a renault sport modeljeti + volt gokart is...

bele keltt volna olvasnom a cikkbe, nem csak a képeket, és az alattuk lévõ dolgokat olvasni 😄
Firerock
#97030
mi ketten megyunk,amikor kerdezte azt is nyomtam,kinyomtattam ketszer😊 Es akkor felbe kell hajtani ex osszeragasztani?


Milyen tanpalyas vezetes?

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

kifli
#97029
megvan...
kinyomtatod, vagy bemégy egy renault márkakereskedésbe és kérsz amennyi jólesik. Amúgy a tanpályás vezetésre külön kell jelentkezni? Azt kipróbálnám 😊
kifli
#97028
gondolom ki kell nyomtatni nem?

A jegyen nincs rajta hány személyes, akkor nyomtassam ki 3x ha annyian megyünk? 😄
Firerock
#97027
valaki töltött már le jegyet a WSR-re a honlapról
mi a teendõ vele?

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

jazzy
#97026
😄DDDDD
Minstrel
#97025
most meg majd eladja ebay-en

http://topgearhungary.blogspot.com/

desigo
#97024
Button beperelte a Brawn GP-t

nagy duzzogva csak adtak neki egyet xD
bardocz
#97023
Mondjuk a Lotus elég ritkán ment lotus motorral tudtommal😄

Az meg hogy csõd az újjáélesztés nem érdekelne ilyen esetben. Legalább a neve jó lenne.
Ulvar
#97022
Sose volt a célja a mai Lotusnak a régi újjá élesztése...ezt hol hallottad? Ez csak Marketing fogás részükrõl, volt is belõle balhé. Alapból Malayziai tulajdonosa van, nem Lotus motor vagy Kasztniról van szó... Semmi összefüggés nincs a régi Lotus gyárral, csak a név.

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

Norbi1990
#97021
XD
kifli
#97020
régi csapatok újraélesztése: csõd

lásd lotus
bardocz
#97019
Mekkora királyság lenne, ha mondjuk HRT helyett újjáélesztenék a Wolf Racinget.
bardocz
#97018
bakkerman
#97017
de volt,bábnak használták 😄

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

Minstrel
#97016
szerintem ott már évek óta nem volt semmilyen tervezõ <#gonosz1>

http://topgearhungary.blogspot.com/

kifli
#97015
a ferrari fõtervezõje ki volt? Õ marad a ferrarinal? vagy pedig kereshet másik csapatot? 😊
#97013
Aaaaaaaaaaaa... Micheliszt WTCC-ben meg kene tanitani allo rajtbol elindulni.. Egybol dobta a masodik helyet... Mar masodszor ragadt be a rajtnal az elejerol indulva.........<#szomoru1>

Christian88
#97012
Interjúknál csak én értettem Melbourne-t Montreal helyett?

http://www.twitch.tv/hegii

V43 1105
#97011
Rosberg, Schumacher, Alonso, Massa, Heidfeld, Hülkenbergen kivûl használ valaki még a mezõnyben Schubert által gyártott sisakot?

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

#97010
Alonso elmegy egyszer alattuk 😊

#97009
alkesz finnek...

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéb?l csúszott ki, mint valami szépséges medúza. De a bajnokok tudják, hogy az apjuk tökéb?l jöttek.

Nohab
#97008
A Ferrarinál és a Red Bullnál is megnéznék egy ilyet. 😄
desigo
#97007
J.J. Lehto súlyos motorcsónak-balesetet szenvedett
"Lehto bordatörést és koponyasérülést szenvedett, a barátja azonban életét vesztette."
Minstrel
#97006
nekik is csak egy 2008-as autót engedtek összerakni 😊

http://topgearhungary.blogspot.com/

Totti5
#97005
😄DDDDDDDDD ez hatalmas

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

#97004
egy virgin vagy egy hrt..

Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...

bboyatty
#97003
Ez de nagy <#eljen> el legóznák én is szivesen egy ilyennel, csak nem tudom mi lenne a végeredmény.<#hehe>

Be original, be creative, be fresh, be righteous, be yourself and let no one stop you! B.Boy4life!

bardocz
#97002
Ez jó 😄
Jacek
#97001
Minstrel
#97000

http://topgearhungary.blogspot.com/

#96999
Sziasztok,
Megválnék jónéhány F1-es könyvemtõl.

Száguldó cirkusz 2000-2009-ig (kivéve 2002-es) illetve a 2003-as is megvan (Jaguar van az elején)egybe tudok kedvezményt is adni
Forma-1 (Grand Prix 1990-1998)
Forma-1 (A Forma-1 nagydíjak története)
Sztárpilóták (Paolo D'Alessio)
A Forma-1 enciklopédiája (régebbi, újabb verzió is)

Ferrari (the GP Cars by Alan Henry) angol
The Chequered Flag (Ivan Rendall) az autóversenyzés 100 éve angol
Autocourse 2007-2008 angol
2001 Grand Prix Guide (F1 statisztikák)
95,96,97,98,01 angol és német nyelvû szezonösszefoglaló albumok

eladó 1:43-as modellek:
http://img202.imageshack.us/i/dscf7880.jpg/
http://img266.imageshack.us/i/dscf7876f.jpg/
http://img715.imageshack.us/i/dscf7875b.jpg/

F1 Racing 2005 márc-2009 nov (elsõ számtól az utolsóig)hiánytalan
Formula 1 (Autómotor és Formula mag) 2000/1-2009/9 hiánytalan

ár megegyezés szerint, képet kérésre küldök
érdeklõdni: [email protected]
#96998
thx 😊

Kezdetben vala a semmi. Majd az Úr mondá: \"Legyen világosság!\" - s továbbra is vala a semmi, de már látni is lehetett azt.