FORMA1
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Csak a féktáv a kihívás ebben a pályában, elõzések talán lesznek.
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
ha ez valós utcai pálya lenne (karakterében)akkor sok roncs termelõdött lett volna ma..
Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."
\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"
Mert melózni kell, és ott nincs tv, csak net.
és akkor egy "nem" verseny pályán is a "világ legjobb" autóversenyzõjének nemkéne jól menni?
\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
http://gaborszantai.co.uk/
\"Nem a gyozelem, a reszvetel, hanem a fontos!\" avagy \"Nem a gyozelem, hanem az oszinte reszvetem.\"
Kezdetben vala a semmi. Majd az Úr mondá: \"Legyen világosság!\" - s továbbra is vala a semmi, de már látni is lehetett azt.
Ég veled, jó volt a végbeled! Antichrist-Premium Quality \"Szemem a pályán oda teszem a vasat nem szarozok tudok lőni, célpontot kikeresem aztán megszórom. Itt jön képbe a tehetség!\" by Matyashun
http://www.racer.com/f1-drivers-unimpressed-by-rear-wing-plan/article/173146/
"Overtaking moves should be about pressuring, being skillful, and tactical. Yes we want to see more overtaking, of course we do, we know that, but we also need to keep the element of skill involved in overtaking and not just hitting buttons, like KERS, like adjustable rear wings. We need to get the balance right in having skillful races between each other, and not an IRL
A lényege, hogy úgy kell több elõzés az F1-be, amiért megdolgozik a versenyzõ és nemcsak gombokat nyomogat mint a KERS vagy a menet közben állítható szárnyak, ill. "ne IRL versenyek legyenek ahol körönként négyszer elõzik oda-vissza egymást a versenyzõk, amit mindenki un."
😄DD
az ilyen Webber gyöngyszemek után eszembe jut pl. 2010 Melburne F1 GP 😄
Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."
Kezdetben vala a semmi. Majd az Úr mondá: \"Legyen világosság!\" - s továbbra is vala a semmi, de már látni is lehetett azt.
1 Nico Rosberg Mercedes GP 1:41.175 16
2 Lewis Hamilton McLaren-Mercedes 1:41.339 0.164 19
3 Jenson Button McLaren-Mercedes 1:41.383 0.208 21
4 Robert Kubica Renault 1:41.715 0.540 20
5 Felipe Massa Ferrari 1:42.182 1.007 21
6 Sebastian Vettel RBR-Renault 1:42.216 1.041 24
7 Mark Webber RBR-Renault 1:42.275 1.100 17
8 Michael Schumacher Mercedes GP 1:42.312 1.137 18
9 Fernando Alonso Ferrari 1:42.421 1.246 22
10 Rubens Barrichello Williams-Cosworth 1:42.463 1.288 21
11 Nico Hulkenberg Williams-Cosworth 1:42.707 1.532 23
12 Vitaly Petrov Renault 1:42.962 1.787 17
13 Sebastien Buemi STR-Ferrari 1:43.310 2.135 23
14 Vitantonio Liuzzi Force India-Mercedes 1:43.380 2.205 19
15 Pedro de la Rosa BMW Sauber-Ferrari 1:43.397 2.222 21
16 Paul di Resta Force India-Mercedes 1:43.437 2.262 18
17 Kamui Kobayashi BMW Sauber-Ferrari 1:43.729 2.554 21
18 Jaime Alguersuari STR-Ferrari 1:44.183 3.008 21
19 Heikki Kovalainen Lotus-Cosworth 1:44.491 3.316 21
20 Timo Glock Virgin-Cosworth 1:45.653 4.478 23
21 Bruno Senna HRT-Cosworth 1:47.123 5.948 17
22 Jarno Trulli Lotus-Cosworth 1:47.285 6.110 18
23 Christian Klien HRT-Cosworth 1:47.343 6.168 14
24 Lucas di Grassi Virgin-Cosworth 1:47.356 6.181 24
http://topgearhungary.blogspot.com/

"Cognovi naturam rerum. Lord's countdown made the world. Truly your's Donda"

"Cognovi naturam rerum. Lord's countdown made the world. Truly your's Donda"
Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."
ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
http://gaborszantai.co.uk/
És mindig is koppintottak más csapatok már a 60-70es években is. Azért koppintják a jó ötletet mert ezáltal gyorsabbak lesznek õk is.
BANNER CSERE KÉNE! SRY.
War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC
Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéb?l csúszott ki, mint valami szépséges medúza. De a bajnokok tudják, hogy az apjuk tökéb?l jöttek.
Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!
Ég veled, jó volt a végbeled! Antichrist-Premium Quality \"Szemem a pályán oda teszem a vasat nem szarozok tudok lőni, célpontot kikeresem aztán megszórom. Itt jön képbe a tehetség!\" by Matyashun
Ég veled, jó volt a végbeled! Antichrist-Premium Quality \"Szemem a pályán oda teszem a vasat nem szarozok tudok lőni, célpontot kikeresem aztán megszórom. Itt jön képbe a tehetség!\" by Matyashun
Idõmérõn kell megfutni a 107%-ot, de ha nem sikerül akkor is indulhatnak.
Fasság az egész.
A Nemzetközi Automobil-szövetség határozata értelmében a következõ Formula-1-es szezonban visszatér a 107 százalékos szabály.
Mint ismert, az 1996-tól 2002-ig „élt" szabály szerint az a versenyzõ, aki az idõmérõn a legjobb eredményhez képest több mint hét százalékkal rosszabbul teljesített, nem indulhatott a versenyen.
Hirdetés
Mivel most három etapban teljesítik a csapatok az idõmérõt, ezért „aktualizálni" kellett a szabályt. A mostani döntés értelmében a Q1 számit majd, ha ebben a szakaszban teljesít túl lassan egy pilóta, akkor nem indulhat a futamon.
Felmerül a kérdés, hogy mi lesz azokkal – az amúgy elég gyors – versenyzõkkel, akik kicsúsznak vagy esetleg technikai problémájuk lesz a Q1-ben? Nekik nem kell izgulniuk, ha a szabadedzéseken elég jó idõt érnek el, indulhatnak a futamon.
A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.
most akkor robbant vagy nem?
Lehet számolni. Q1 leggyorsabb kör átszámolva MPbe szorozva 1,07 = majd osztjátok vissza percre....kiszámoltam Karun Chandhok Ausztráliában aki utolsó volt is bejutott volna.
War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC
\"Nem a gyozelem, a reszvetel, hanem a fontos!\" avagy \"Nem a gyozelem, hanem az oszinte reszvetem.\"
