FORMA1

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Norbi1990
#97097
Alig van benne kanyar könnyen tanulható, könnyen megunható 😊
Csak a féktáv a kihívás ebben a pályában, elõzések talán lesznek.
Totti5
#97096
Nekem tetszik, nagyon izgalmas kanyarkombinációk vannak benne. A helyszín unalmas inkább.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Ulvar
#97095
Unalmas. Lehet egy pálya biztonságos és izgalmas egyben de ez unalmas.

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

Totti5
#97094
Pont emiatt lett olyan amilyen, vagyis biztonságos, de a pilóták mindig a határokat feszegetik, és mivel tudja õ is hogy ha ott hibázik akkor nem feltétlen lesz baja, akkor bátrabban megy bele egy kanyarba.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Dietrich
#97093
láttam a rövid összefoglalót a free edzésekrõl.
ha ez valós utcai pálya lenne (karakterében)akkor sok roncs termelõdött lett volna ma..

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

allock
#97092
majd he megismeri a pályát, jól fog menni

#hhwnd

Firerock
#97091
F1-live.hu-n a kezdés elõtt kb 5perccel ki szoktak rakni egy csomót,ott megtalálod elvileg

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

kirol
#97090
Valami linket tudnátok adni, ahol lehet majd nézni az idõmérõt holnap?
Mert melózni kell, és ott nincs tv, csak net.

Firerock
#97089
oké
és akkor egy "nem" verseny pályán is a "világ legjobb" autóversenyzõjének nemkéne jól menni?

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

bardocz
#97088
Egy kalap fosba pálcikákkal csináltak pár vonalat.
Totti5
#97087
Elég tragikus a hátránya Rosberghez képest.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Firerock
#97086

milyet odabasz váltáskor😄

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

Ulvar
#97085
Na szerinted miért az? 😊.

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

#97084
A teher kikoto parkoloja...<#buck>

Firerock
#97083
hanem!?

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

Ulvar
#97082
Nem is versenypálya

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

#97081
Bocs az MS fanoktól, de Valencia - Nem vénnek való vidék...

http://gaborszantai.co.uk/

Nightt
#97080
Mert ilyen hulyesegeket beszel...

\"Nem a gyozelem, a reszvetel, hanem a fontos!\" avagy \"Nem a gyozelem, hanem az oszinte reszvetem.\"

#97079
miért is?

Kezdetben vala a semmi. Majd az Úr mondá: \"Legyen világosság!\" - s továbbra is vala a semmi, de már látni is lehetett azt.

#97078
Webber egy idióta...

Ég veled, jó volt a végbeled! Antichrist-Premium Quality \"Szemem a pályán oda teszem a vasat nem szarozok tudok lőni, célpontot kikeresem aztán megszórom. Itt jön képbe a tehetség!\" by Matyashun

Dietrich
#97077
egy tipikusan agymosott, seggfej ember megnyilatkozása..Power vagy Briscoe szóba áll vele vajon? 😄

http://www.racer.com/f1-drivers-unimpressed-by-rear-wing-plan/article/173146/

"Overtaking moves should be about pressuring, being skillful, and tactical. Yes we want to see more overtaking, of course we do, we know that, but we also need to keep the element of skill involved in overtaking and not just hitting buttons, like KERS, like adjustable rear wings. We need to get the balance right in having skillful races between each other, and not an IRL race where you pass each other four times per lap and everyone gets bored with that."

A lényege, hogy úgy kell több elõzés az F1-be, amiért megdolgozik a versenyzõ és nemcsak gombokat nyomogat mint a KERS vagy a menet közben állítható szárnyak, ill. "ne IRL versenyek legyenek ahol körönként négyszer elõzik oda-vissza egymást a versenyzõk, amit mindenki un."

😄DD

az ilyen Webber gyöngyszemek után eszembe jut pl. 2010 Melburne F1 GP 😄

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

#97076
be is tiltották hamarhírtelen 😊

Kezdetben vala a semmi. Majd az Úr mondá: \"Legyen világosság!\" - s továbbra is vala a semmi, de már látni is lehetett azt.

Minstrel
#97075
Elsõ edzés:

1 Nico Rosberg Mercedes GP 1:41.175 16
2 Lewis Hamilton McLaren-Mercedes 1:41.339 0.164 19
3 Jenson Button McLaren-Mercedes 1:41.383 0.208 21
4 Robert Kubica Renault 1:41.715 0.540 20
5 Felipe Massa Ferrari 1:42.182 1.007 21
6 Sebastian Vettel RBR-Renault 1:42.216 1.041 24
7 Mark Webber RBR-Renault 1:42.275 1.100 17
8 Michael Schumacher Mercedes GP 1:42.312 1.137 18
9 Fernando Alonso Ferrari 1:42.421 1.246 22
10 Rubens Barrichello Williams-Cosworth 1:42.463 1.288 21
11 Nico Hulkenberg Williams-Cosworth 1:42.707 1.532 23
12 Vitaly Petrov Renault 1:42.962 1.787 17
13 Sebastien Buemi STR-Ferrari 1:43.310 2.135 23
14 Vitantonio Liuzzi Force India-Mercedes 1:43.380 2.205 19
15 Pedro de la Rosa BMW Sauber-Ferrari 1:43.397 2.222 21
16 Paul di Resta Force India-Mercedes 1:43.437 2.262 18
17 Kamui Kobayashi BMW Sauber-Ferrari 1:43.729 2.554 21
18 Jaime Alguersuari STR-Ferrari 1:44.183 3.008 21
19 Heikki Kovalainen Lotus-Cosworth 1:44.491 3.316 21
20 Timo Glock Virgin-Cosworth 1:45.653 4.478 23
21 Bruno Senna HRT-Cosworth 1:47.123 5.948 17
22 Jarno Trulli Lotus-Cosworth 1:47.285 6.110 18
23 Christian Klien HRT-Cosworth 1:47.343 6.168 14
24 Lucas di Grassi Virgin-Cosworth 1:47.356 6.181 24

http://topgearhungary.blogspot.com/

mcmoha
#97074
Igaz, de az nem egeszen 6 kereku volt, megha tenylegesen 6 is volt raszerelve.

"Cognovi naturam rerum. Lord's countdown made the world. Truly your's Donda"

kifli
#97073
dee, ferrariból is volt aszem 😄
mcmoha
#97072
Williams azert probalkozott.😊

"Cognovi naturam rerum. Lord's countdown made the world. Truly your's Donda"

Dietrich
#97071
tyrell 6 kerekejût nem másolta senki pedig forradalmian új dologról volt szó 😄

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

V43 1105
#97070
.. 😊 Nem tudom mióta nézel Forma 1-et , de ez mindig is igyment, ha valamelyik csapat rendelkezett egy bevált, jó eredményt nyújtó alkatrésszel, a konkurensek egybõl másolták :-)

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

Totti5
#97069
Véleten belebotlottam egy képbe😄😄

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

#97068
ki van a nemetekkel😊

http://gaborszantai.co.uk/

desigo
#97067
Ulvar
#97066
Ne aggódj, Red bull meg anno a Ferkától meg McLarenrõl lopott amikor Newey nem tudta merre tovább...

És mindig is koppintottak más csapatok már a 60-70es években is. Azért koppintják a jó ötletet mert ezáltal gyorsabbak lesznek õk is.

BANNER CSERE KÉNE! SRY.

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

bakkerman
#97065
saját erõbõl nem megy nekik...most miért kell koppintani?

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

Totti5
#97064
Mercedesnek ugyis mindegy, a Rönó meg... jó eredményeket elérhetnek, de gyõzelemtõl messze vannak és ha a 2 Meki, RB nem esik ki akkor dobogóra is nehéz felférniük, nomeg ott a Ferka is, sosem lehet tudni hogy mikor ugranak elõre egy nagyot, hisz ott a pénz nem akadály.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

bardocz
#97062
Úgyis szar pálya. Vigyék át valami rendes helyre.
#97061
bírnám az ETA mûve lett volna, ha találták volna bombát😄😄😄

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéb?l csúszott ki, mint valami szépséges medúza. De a bajnokok tudják, hogy az apjuk tökéb?l jöttek.

Jacek
#97060
Nem talaltak bombat!!!!!!!!!!!!!!!

bakkerman
#97059
majd börni eldönti 😊) õ úgyis szeret mindenbe beleszopni,azaz beleszólni <#ravasz1>

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

#97058
Amikor bejött, akkor is igazából csak a Fortit szivatták meg vele, de õk is be-be tudtak jutni 107 alá, utánna szinte meg már csak Rosset nem tudta kvalizni magát 98ban, de az a pilóta miatt volt, és nem a kocsi miatt. Ja meg persze a két 97es Lola, amikhez képest a HRT csúcsautó. Még a Minardiknak sem okozott gondot a 107et teljesíteni, az új csapatoknak sem lesz akadály. Igazából már most se az.

Ég veled, jó volt a végbeled! Antichrist-Premium Quality \"Szemem a pályán oda teszem a vasat nem szarozok tudok lőni, célpontot kikeresem aztán megszórom. Itt jön képbe a tehetség!\" by Matyashun

#97057
A 107%al egy gond van, hogy a 3. futam óta mindenki megfutja...

Ég veled, jó volt a végbeled! Antichrist-Premium Quality \"Szemem a pályán oda teszem a vasat nem szarozok tudok lőni, célpontot kikeresem aztán megszórom. Itt jön képbe a tehetség!\" by Matyashun

Norbi1990
#97056
Ez akkor egy hülyeség...
Idõmérõn kell megfutni a 107%-ot, de ha nem sikerül akkor is indulhatnak.
Fasság az egész.
Magic Boy
#97055
NSO: A következõ idényben visszatér a 107 százalékos szabály

A Nemzetközi Automobil-szövetség határozata értelmében a következõ Formula-1-es szezonban visszatér a 107 százalékos szabály.

Mint ismert, az 1996-tól 2002-ig „élt" szabály szerint az a versenyzõ, aki az idõmérõn a legjobb eredményhez képest több mint hét százalékkal rosszabbul teljesített, nem indulhatott a versenyen.
Hirdetés

Mivel most három etapban teljesítik a csapatok az idõmérõt, ezért „aktualizálni" kellett a szabályt. A mostani döntés értelmében a Q1 számit majd, ha ebben a szakaszban teljesít túl lassan egy pilóta, akkor nem indulhat a futamon.

Felmerül a kérdés, hogy mi lesz azokkal – az amúgy elég gyors – versenyzõkkel, akik kicsúsznak vagy esetleg technikai problémájuk lesz a Q1-ben? Nekik nem kell izgulniuk, ha a szabadedzéseken elég jó idõt érnek el, indulhatnak a futamon.

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

desigo
#97054
"legalább egy bomba felrobbant, amit egyelõre nem erõsítettek meg"

most akkor robbant vagy nem?
bakkerman
#97052
fail

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

Firerock
#97051
hát az sok sajnos

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

Ulvar
#97050
Gratulálok matekusok! 2es érettségivel kiszámoltam hogy a 107% semmit nem ér ugyanis az idei összes pilóta teljesítette az összes pályán eddig (talán Bahrein kivételével).

Lehet számolni. Q1 leggyorsabb kör átszámolva MPbe szorozva 1,07 = majd osztjátok vissza percre....kiszámoltam Karun Chandhok Ausztráliában aki utolsó volt is bejutott volna.

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

Nightt
#97049
Az mar mas kerdes<#hehe>

\"Nem a gyozelem, a reszvetel, hanem a fontos!\" avagy \"Nem a gyozelem, hanem az oszinte reszvetem.\"

Norbi1990
#97048
Monacoba Alonso nem tudott idõt menni Idõmérõn, és ezzel botrány lett volna biztos XD