FORMA1

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

RelakS
#97196
Star Trek-et nem néztél?

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

Máté94
#97195
Vagy nem találta el fejjel azt a táblát😞
#97194
A baj az volt, hogy Webber gyors volt, Kovalainen megijedt, nem tudott donteni, hogy merre huzodjon le. DC szerint csak siman versenybaleset, amiert egyedul a fizika okolhato.

http://gaborszantai.co.uk/

Norbi1990
#97193
Az lett volna a hab a tortán 😄
desigo
#97192
még jó,hogy nem repült ki fejjel a tengerbe
Máté94
#97191
what?😄
Fabio Capello
#97190
nekem is mindig ez jut eszembe 😄

tommygear
#97189
grat mercedes ismét <#eljen>
RelakS
#97188
Kobayashi Maru? <#idiota>

(tudom, hogy nem, de folyton az jut róla eszembe :] )

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

Norbi1990
#97187
Mondom, hogy idióta...
Máté94
#97186
3. Kobayashi😄D
RelakS
#97185
Nem, mert annak a kocsinak megmaradt az eleje <#idiota>

Angel kilökött

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

Totti5
#97184
lol... Kezdem azt hinni hogy ezeknek nem a pofájuk nagy, de idióták is. Tudja hogy 4 mpvel lasabb az az autó erre a 250es féktávon bemegy mögé fél méterre... normális az ilyen?

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

#97183
Webber megvetozta az allithato hatsoszarnyat...

http://gaborszantai.co.uk/

GyuriX2572
#97182
Neten tudom nézni valahol most élõben????

RelakS
#97181
azért az jó, hogy fél perccel elõtte beszélgettek Gyuláék a SC-ról :]

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

Máté94
#97180
De pont úgy volt!<#wilting>
Norbi1990
#97179
Alul linkeltem, majdnem ugyanez csak Webber tetõre esett 😄
rucinho
#97178
Megsütötte a nap Webbert, ez már a rajtnál is lejött!

zene egyenlő élet

Máté94
#97177
Nem fog menni😄D
atila4
#97176
Ez durva volt 😮

ASUS M2N-E SLI, AMD X2 3800+(2,5Ghz),EVGA 8800 GTS(320mb), 2 GB,Samsung 500GB/Samsung 160GB, Windows 7 http://gameronline.freeblog.hu/....http://atila4.xtreemhost.com

Fabio Capello
#97175
webbert nagyon szereti valaki odafenn... :|

RelakS
#97175
nem hol, hanem hogy? 😄

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

LordVenom
#97174
Basszus...ilyet sem látunk minden futamon........

A világ legjobb üzlete lenne,ha embereket vehetnék annyiért,amennyit érnek, és eladhatnám őket,annyiért,amennyit gondolnak magukról...

passatgt
#97173
faszom errõl is lemaradtam, inkább megnézem felvételrõl este, eddig légyszi ne írjatok ide semmi<#banplz>

Máté94
#97172
Elég gáz lett volna ha nem szál ki:S
Norbi1990
#97171
Webber mekköra faszfaj 😄
desigo
#97170
bazz szerencse,hogy simán kiszállt
belsõ kamerás felvétel odaver
Máté94
#97169
#97158
#97168
omg
RelakS
#97167
Ezt Webber hogy csinálta? O_o

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

Máté94
#97166
És ugyanott Webber😄
desigo
#97165
ááááááááá
kellett linkelned
gibson9
#97164
aztaqrvaaaa webber

Máté94
#97163
BAZZZZZZ WEBBER:ooooooooo
desigo
#97162
medencében pancsoló ribiknek szar életük van ma xD
passatgt
#97161
sumi jól rajolt vagy mi? elejérõl lemaradtam

Norbi1990
#97160
Kiváncsi vagyok, hogy Webber még mindig azon a véleményen van, hogy unalmas a körönkénti sok pozícióharc 😄
Norbi1990
#97158
GP2 versenyen történt
desigo
#97157
szép az többárbocos nagy vitorlás a kikötõben <#eljen>
Norbi1990
#97156
De jó azoknak akik a BBC-t tudják nézni 😞
#97155
Most meg Timo Glock adott Martin Brundle-nek nemet focimezt😊))

http://gaborszantai.co.uk/

#97154
lol, BBC-sek adtak Vettel-nek egy angol zaszlot ajandekba😊))

http://gaborszantai.co.uk/

b-type
#97153
Azért az elég ritka..
Motorosoknál ugye tavaly Spies elég látványosan mutatta hogy megtörténhet,...de egy nyomvonal nem két nyomvonal. Ha minimálisan is de több lehetõség van leesni kicsiket íz ívrõl, mint négy keréken.
..és még ott van az autó beállítása, ami egy idegen pályán komoly hátrány.
Sztem kifejezetten komoly hátrányban van egy versenyzõ egy olyan pályán ahol soha nem ment...ráadásul egy ilyen pályán, ahol tenni kell a kereket a palánk mellé, vagy különben még két kanyar is el lesz rontva.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Totti5
#97152
Láttam már olyat nem is 1szer hogy valaki olyan pályán nyert amin elõtte sosem ment. 4 óra edzés lehetõségük van ( elõtte meg szimulátorozás orrvérzésig ), aki az alatt nem tanulja meg az nem való egy versenypályára. Jól is nézne ki ha valakinek évek kellenének ahhoz hogy 1 3 kmeres pályát elsajátítson maximálisan.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Dietrich
#97151
juro2-n GP3 megy..adagolják egymást :p

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

desigo
#97150
Vettel Pole Lap Valencia

b-type
#97149
😄D
Ezt sztem te sem gondolod komolyan, MS szénné verné Bruno-t, ..na bumm most Valencia-ban ahol még nem ment kapott rendesen Rosberg-tõl, azért nem kellene hogy a fejére szakadjon az ég szvsz.
Ráadásul hallhattuk hogy problémái voltak a kocsival, MS vígan hozza azt a zsintet amit én vártam tõle, a Mercedes..a volt Brawn viszont elmarad tõle.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

V43 1105
#97148
Irjad már a faszságaid omfg <#lolomg>

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h