FORMA1
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
http://gaborszantai.co.uk/
(tudom, hogy nem, de folyton az jut róla eszembe :] )
sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE
Angel kilökött
sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
http://gaborszantai.co.uk/
sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE
ASUS M2N-E SLI, AMD X2 3800+(2,5Ghz),EVGA 8800 GTS(320mb), 2 GB,Samsung 500GB/Samsung 160GB, Windows 7 http://gameronline.freeblog.hu/....http://atila4.xtreemhost.com
A világ legjobb üzlete lenne,ha embereket vehetnék annyiért,amennyit érnek, és eladhatnám őket,annyiért,amennyit gondolnak magukról...
http://gaborszantai.co.uk/
http://gaborszantai.co.uk/
Motorosoknál ugye tavaly Spies elég látványosan mutatta hogy megtörténhet,...de egy nyomvonal nem két nyomvonal. Ha minimálisan is de több lehetõség van leesni kicsiket íz ívrõl, mint négy keréken.
..és még ott van az autó beállítása, ami egy idegen pályán komoly hátrány.
Sztem kifejezetten komoly hátrányban van egy versenyzõ egy olyan pályán ahol soha nem ment...ráadásul egy ilyen pályán, ahol tenni kell a kereket a palánk mellé, vagy különben még két kanyar is el lesz rontva.
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."
Ezt sztem te sem gondolod komolyan, MS szénné verné Bruno-t, ..na bumm most Valencia-ban ahol még nem ment kapott rendesen Rosberg-tõl, azért nem kellene hogy a fejére szakadjon az ég szvsz.
Ráadásul hallhattuk hogy problémái voltak a kocsival, MS vígan hozza azt a zsintet amit én vártam tõle, a Mercedes..a volt Brawn viszont elmarad tõle.
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type