FORMA1

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Ulvar
#97147
Végül is Rosberg 3. futama ezen a pályán Schuminak 1.

Korábban láttuk hogy megverte Rosberget ugyanazzal tehát... 1 ide 1 oda.

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

Firerock
#97146
<#eljen>

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

#97145
Rendben van, hogy nem jo a konstrukcio, de Rosberg-e sem az.
Es most mar nem kellene jonni azzal, hogy csak 1-2-5-8-futam, fel ideny, egy ideny kell neki, hogy visszarazodjon...
Elment mellette a tortenelem, ennyi.
Orultem, mikor visszajott, kicsit drukkoltam is neki, de nem megy - ideje lenne ezt beismerni.

http://gaborszantai.co.uk/

Firerock
#97144
ugyanazzal az autóval szerintem a "balfasz" Bruno SEnna elverné schumit,nem hiszem el hogy csak addig jutsz el hogy ki hanyadik...kicsit mögé kéne nézni hogy ki milyen autóval versenyez...

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

Firerock
#97143
mehetne már,az öregnek meg már nincs helye ebben a mezõnyben,még egy HRT-t se adnék neki...

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

#97142
szép félhír csak éppen a lényeget nem tudjuk meg belõle 😊

Button
Schumi

Kezdetben vala a semmi. Majd az Úr mondá: \"Legyen világosság!\" - s továbbra is vala a semmi, de már látni is lehetett azt.

desigo
#97141
#97140
senna-t se bántsuk .. az amivel 'versenyezni' kénytelen alkalmatlan bármire is

Kezdetben vala a semmi. Majd az Úr mondá: \"Legyen világosság!\" - s továbbra is vala a semmi, de már látni is lehetett azt.

Solten
#97139
"Azt vártam,hogy milyen jó lesz látni,hogy küzd,akar,harcol"

Ezzel a Mercivel nehez lesz...

Saor Alba

#97138
bazz, en azt hittem meg nem latta a kockas zaszlot😊))

http://gaborszantai.co.uk/

desigo
#97137
Milyen színt visz? szürkét?
Azt vártam,hogy milyen jó lesz látni,hogy küzd,akar,harcol
de a futamokon se nagyon teljesít jól

Senna egy talicskában ül kb.Nem tehet róla,hogy esélye sincs kibontakozni.
Solten
#97136
En meg azt nem ertem hogy miert kell allandoan b@sztatni... Igen, 41 evesen is siman befer a suhancok koze. Szemelyisegevel, rutinjaval legalabb szint visz az egyre jobban ellaposodo F1-be.

De ha valakinek jobban esik hogy pl egy Bruno Senna-t nezegessen (aki 8 futambol 2x ert celba), annak egeszsegere...

A 25 eves Rosberg-el nem fog versenyezni, bar 25 evesen tonkreverte volna szvsz.

Saor Alba

Totti5
#97135
Indulhatna Le Manson... motorozást sose értettem miért erõltette, mert még hobbiból ok, amatõrökkel versenyezzen és tekerje ha tetszik neki, abból nagy baj nem lehet, de belevetette magát a profik közé "amatõrként" a semmiért, mert csak az lett a vége hogy összetörte magát.

Autót nem érzi ez szinte biztos kár is másban keresni a dolgokat, Rosberg meg egy nagyon jó pilóta.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Norbi1990
#97134
Menedzselni kell a kis Schumit nehogy lemaradjon Hakkinenéktõl 😄
Dietrich
#97133
miért is?
sumák 0 teljesitményt tud felmutatni a fiatalabbak ott alázzák ahol akarják..
saját érdekében jobban tenné ha visszavonulna csak ugye nincs semmi amihez értene..se tanácsadó (ferrarinál leszerepelt ebben a titulusban) motorversenyzõként sem jó...menjen és kérdezze meg Hakkinent õ mit csinál ;H

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

desigo
#97132
Azért jó látni,hogy bármit csinálhat vagy nem csinálhat mindig meg fogja védeni valaki.
Csak azt kérdezném,hogy hol vannak az évek és a rutin?
Akármilyen gyenge a Merci Rosberget illene elpicsáznia.
#97131
Hogy a 3X és a 4x között mekkora a külömbség,azt majd akkor tudod meg ha odaérsz..
Mondjuk egyik napról a másikra megvakulsz,persze nem a szó-szóross értelmében..
biaggi igen,szúrkolok is neki,hogy meglegyen idén a vb-je.2. ként rajtól most is..
De hát a 38 az nem 41,ennyi idõsen még Sumi is keresztûl ment a mezõnyön..
Wéber-t meg nem hiszem,hogy nekem kellene bemutatnod,azt nem mondanám,hogy barátok,vagy akár csak haverok is lennénk

Verseny gokart iskola Kakucson! Több mint 1 km-es pályán 14 kanyarral. www.rcr-kart.hu

Totti5
#97130
"Arra a kérdésre, hogy valóban problémája volt-e a szervokormánnyal, ahogyan azt a rádióban a csapat feltételezte, Schumacher azt felelte: "Én nem éreztem semmit ezzel kapcsolatban"

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Kit--Kat
#97129
Senki sem kérte, hogy jöjjön vissza. Õ döntött így, és nyilatkozta, hogy Vb-t nyerni érkezett. Akkor úgy érzi képes rá, ilyenek az elvárások is...

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

Kit--Kat
#97128
Eddieke egy elég szar alak. Akinek nem megy azt olyan minõségben osztja, hogy az nem vállalható.

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

Norbi1990
#97127
Azért Wéber se a fiatalak közé tartozik, és õ is versenyzik még, szóval valamit tudhat õ is 😊
Totti5
#97126
És? Max Biaggi 39 évesen brillírozik az SBKban, magyarán az egyik VB esélyes, és nem kell jönni azzal hogy az F1 nehezebb fizikailag, mert a motorozásnál nem az.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

#97125
Látom a sok okostojás,még mindig osztja az észt!!
Nem elég,hogy a Merci igen karcsú aerodinamikával rendelkezik,de ha még servo-d sincs!!
Sokaknak át kellene gondolnia,az ostobaságait,(köztük Wéber Gabinak is)
Én pontsan ennyi idõs voltam,mint most SUMI,amikor le kellett tennem a motort,mert már 50 méterrel elõbb fékeztem..
Ilyenkor már más parancsokat oszt az agy és nagyon nehéz felülbírálni..
De akkor miért is csinálja? Hát mert szereti és van még benne kurázsi..
És ha vissza jön az önbizalma,na meg lesz autó is alatta,jónéhány podium még lehet benne..
Akik meg megalázónak,meg cikinek tartják,hát még az is elképzelhetõ,hogy õk ennyi idõsen,lehet már járni sem tudnak,vagy egyedûl elintézni a WC-t
Részemrõl ennyiben maradtam,evvel a témával kapcsolatban....

Verseny gokart iskola Kakucson! Több mint 1 km-es pályán 14 kanyarral. www.rcr-kart.hu

#97124
41éves nico meg holnap lesz 25 😊

Kezdetben vala a semmi. Majd az Úr mondá: \"Legyen világosság!\" - s továbbra is vala a semmi, de már látni is lehetett azt.

Máté94
#97123
Uncsi lesz, ha csak nem akadnak megint össze😊
#97122
Az elso harmadik meg hittem abban, hogy ma lesz valami mas, pl. egy Kubica-csoda...


Megint RBR elso sor, kezd kicsit unalmas lenni😞

http://gaborszantai.co.uk/

#97121
oke, de MS megint lemaradt a finnemettol...

http://gaborszantai.co.uk/

Totti5
#97120
Rosberg 6 tizeddel! ment gyorsabbat mint Sumi. Nem mindegy hogy hogy esik ki... megalázva vagy partyba.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

#97119
nagyon gyenge a Merci😞

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéb?l csúszott ki, mint valami szépséges medúza. De a bajnokok tudják, hogy az apjuk tökéb?l jöttek.

passatgt
#97118
rosberg is kiesett ugyanúgy...

#97117
Uh basszus, MS-t nagyon osztjak, Eddie meg nekem is durva...

http://gaborszantai.co.uk/

MoLc
#97116
sziasztok ! tudtok esetleg valami live video feed-et ? köszike !

#97115
baromság...

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéb?l csúszott ki, mint valami szépséges medúza. De a bajnokok tudják, hogy az apjuk tökéb?l jöttek.

Dietrich
#97114

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Dietrich
#97113
de ha egyszer közútból lett kialakítva átmenetileg versenypályának az utcainak mínõsül. Tök mindegy van bukótér vagy nincs.
Montreál és Melbourne is ha nincs verseny akkor parkként funkcionál.
viszont azok a pályák amik most épültek és utcainak nevezték el már mûpályák hatalkmas bukótérrel..ez kinézetében mezei road pálya de mivel közút is így utcainak mínõsül.

egyébként sok régi F1 pálya utcainak is számithatna mert bizonyos részei(vagy teljesen) közút..Spa, Norisring,a zöld pokol stb.

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

b-type
#97112
A pálya akkor utcai ha az a közútnak is használatos.
Minden más pálya palánkos pálya illetve épített versenypálya.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

bardocz
#97111
De semmi nincs benne, ami tipikus utcai pályára emlékeztet. Engem nem a pálya környezete érdekel, hanem maga a pálya. Akár a sivatag közepére is építhetnének egy olyan pályát, amire azt lehetne mondani, hogy utcai, mert nincsen bukótér, rossz az út, stb.
Dietrich
#97110
Montreálban volt kinn ismerõs champcar versenyen..a kvali után fél órával már görkoriztak a pályán mert megnyitották a forgalomnak 😉

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Ulvar
#97109
Ja bocsánat, nem akartam úgy mondani, hanem gondolkoztam hogy hogyan fogalmazzam meg hogy ne legyen kétértelmû. Elnézést érte utólag miután elküldtem írni akartam hogy ne értsd félre de reméltem hogy nem fogod 😊. Bocs. No Offense.

Még egyszer a KERS nem jó, mert ugyanott fogja 5-6 mpig az ember nyomni vagy hogy ha máshol nagy mázli kell hogy elõzni tudj vele.

Egy olyan KERShez hasonló rendszer kell mely tovább tart és jóval több lóerõ plusszt ad KORLÁTOZVA. Bizonyos "Boost" rendszer.

@bardocz akkor legyen más Kanadai. Edmonton, Toronto.

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

Dietrich
#97108
miért ne lenne? nem a pályát épiteték meg elöbb és köré a várost mint teszik az arabok pl 😊
Montreal és Melbourne is utcai pálya..

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

bardocz
#97107
Montreal se utcai pálya, semmi köze hozzá, csak azért, mert néhol közel van a fal, még nem lesz utcai. Longbeach, Surfers, Monaco valóban utcai pálya, de ez nem.
#97106
köszönöm a lekezelõ hangnemet 😊 de legalább a te hsz-edben volt észérv
nem nézek indycart így arról nem alkotnék véleményt de ez a hátsó szárny állítás egy égbekiálltó ostobaság (idézném az 'idiótát' "It is good for the PlayStation") mert nekem úgy tûnik hogy annak lesz állítható aki támadó pozicióban van (1másodpercen belül) ergo nem sok 'skill' kell ahoz hogy megynomd a gombot és elõzz mert a védekezõ csak a helyezkedéssel tudja védeni a pozícióját .. a kers egy más kérdés hisz ez mindenkinek egyaránt rendelkezésre áll 6-7másodpercig akkor használja amikor akarja

Kezdetben vala a semmi. Majd az Úr mondá: \"Legyen világosság!\" - s továbbra is vala a semmi, de már látni is lehetett azt.

Dietrich
#97105
Azért Webber baromsága reakciót váltott ki másoktól pl. a Kanadai Hinchclifftõl aki most az indyLightsba versenyzik, de indult õ a Hungaroringen is renault 3.5-ben. 😊

James Hinchcliffe When talking about movable rear wings, Mark Webber said "we need to get the balance right in having skillful races between eachother, and not an IndyCar race where you pass eachother 4 times a lap and everyone gets bored of that". A) get your ass in an IndyCar on an oval and tell me passing isn't skillful and 😎 find me a fan who hates so much passing. Ignorant statement

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Ulvar
#97104
Hogyan fogalmazzam hogy megértsd. Egy olyan sorozattal példálózott ami marha izgalmas futamokkal van tele, nincs minden körben 4 elõzés hanem folyamatos csatározások vannak több elõzéssel mint F1ben. Erre azt mondja drága Webber hogy az unalmas. Hát ha az unalmas hogy a verseny pályán a pilóták folyamat jelleggel küzdenek pozícióért és elõznek nem minden körben de azért elég sokszor hála a természetnek (szélárnyék) de legyen az technika amivel kapnak 150 + lóerõt de nem rendszeres használattal hanem le van szabályozva a gomb használata. Pl: 1 futamon 10-15ör lehetne ezt használni (mint IndyCarban) már is mennyit javulnának a dolgok el sem hinné az ember.

Egyszer azzal példálóznak F1ben hogy "jajj ez a legnagyobb, legmodernebb versenysorozat, tele még soha nem látott technikai újításokkal" máskor pedig "minek kellenek gombok stb stb stb ...".

Nem tudok néha kiigazodni, de persze különbözõ ember különbözõ vélemény.

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

#97103
nem értem miért lesz az jó ha webber mögött megy vettel (azért a hasonlat mert kb egyenlõ erõs kocsi és pilóta) 1másodpercen belül vannak egymáshoz vettelnél kigyullad a zöld lámpa megnyomja a gombot amitõl a hátsõ szárny átállítódik egyenesben nagyobb lesz a végsebessége így meg tudja majd elõzni webbert majd a köv körben ugyanez a szitu csak fordítva...
??!! nem tudom jól értelmeztem e

Kezdetben vala a semmi. Majd az Úr mondá: \"Legyen világosság!\" - s továbbra is vala a semmi, de már látni is lehetett azt.

b-type
#97102
hát igen, szintkülönbség...nem mellesleg olyan szintkülönbség ami megdolgoztatja a futómûvet, az kellene a versenyhelyszínekre, pl. Spa ezért (is) nagyszerû.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

kirol
#97101
Köszi!

Dietrich
#97100
vagy Long Beach..ott az F1 is ment régen..vagy surfers

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Dietrich
#97099
jó de az nem utcai pálya hanem road..
ez a pálya semmi köze utcai pályákhoz..bemutató pálya

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Ulvar
#97098
nézd nem azzal lesz izgalmas egy pálya hogy egy síkban mozog semmi szint különbség a pályában....pontokat rakott össze vissza tilke aztán össze húzta õket így született...Látvány show az egész nem verseny pálya, ugyanúgy mint Szingapúr, Abu Dhabi, és az idei Koreai pálya. Ilyen idióta kanyarkombinációkat...tele olyannal ahol szûk a bejárat és széles a kijárat, hogy véletlenül se tudj elõzni. Amúgy sem utcai pálya hanem egy városban épített pálya! Ha utcai lenne olyan lenne mint Monaco, vagy Amcsiknál St.Pete, Braziloknál Sao Paulo (az utcai), Kanadában Montreal.

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC