FORMA1

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

rucinho
#97245
vagy nem tucc olvasni? <#mf1>

zene egyenlő élet

rucinho
#97244
akkor koccolj innen!

zene egyenlő élet

Fabio Capello
#97243
Annak is nyilván lesznek következményei. Egyébként nem egy lassabb autó tartotta fel az élmezõnyt, hanem két lassú autó balfaszkodott egy szûk helyen, miközben tempófölényben jön a komplett élboly

desigo
#97242
olyan postod is lesz amiben nem lesz benne Palik?
unalmas már kicsit...
rucinho
#97241
lágy gumi!

zene egyenlő élet

Norbi1990
#97240
Sutil kívülrõl <#taps>
rucinho
#97239
Ne viccelj már!
Ezt egy versenyzõnek tudnia kell!

zene egyenlő élet

mflex
#97238
sumi legjobb kör, bexarok!

What about the forests?

rucinho
#97237
annak következményei lesznek hogy egy lassabb autó feltartja az élmezõny de annak nem hogy vki nem tartja be a szabályokat!
vicce vagy köcsög Palik!

zene egyenlő élet

desigo
#97236
kis csapatoknak sokkal több tesztelési lehetõség kellene
mert sosem fognak feljavulni
Norbi1990
#97235
Ez kezd izgalmas lenni XD
#97234
Csapatnak szólnia kellett volna neki.

REAL MADRID

rucinho
#97233
mirõl beszél megint a Palik?
életveszélyes meg minden?
ez hülye

zene egyenlő élet

Fabio Capello
#97232
Ez nem ugyanaz a liga HÁLóó

és milyen igaza van, valamit ki kell találni a gyengébb kocsiknak, mert elõbb utóbb tömegbalesetet fognak okozni...

mflex
#97231
Hamilton jól megy, a merci meg amit csinál, arra nincs szó, talán tesztelgetnek, mert ez messze van a versenytõl!

What about the forests?

rucinho
#97230
most beugrott hogy összeesküvés elmélet!
emlékeztek mikor Piquet nekicsapta a falnak az autót egy SC miatt hogy Alonso nyerjen!
Ez most bejött keményen Vettel-nak hiszen ki volt számolva mert éppen hogy Hamilton elõtt jött volna a SC ha nem elõzi meg ugye és akkor simán vezetné a versenyt!

zene egyenlő élet

#97229
Hamilton... he... hehe... Csak azt nem értem vajon milyen érzés így nyerni?
kifli
#97228
Gratulálok Charli-nak és fasszopó haverjainak, ezekszerint aki szabályokat betartja szopik a 9. helyen, aki meg szarik rá az 2. mókás egy helyzet. Alonsonak igaza volt hogy érdeklõdött hamilton miért nincs a közelében, hisz egy fair dontéssel oda kelett volna kerülnie hamiltonnak ahol van, vagy hátrébb.

Nem Hamiltont akarom bántani, lehet nemtudta nem elõzhet (bár a 2 ferrari érdekesmód tudta...)
rucinho
#97227
errõl beszélek!

palik ismét megmagyaráz mindent!
ezek szerint minden szabályt meg lehet szegni a forma 1-ben!
jobb ötlet, nem is kell szabály!

zene egyenlő élet

Norbi1990
#97226
Ennek a sportbírónak most kétszer annyit fizetést adnák 😄
desigo
#97225
sportbíró,hogy futja a 100-at ? xDD
Fabio Capello
#97224
na ez volt ám a tökös legény 😄

desigo
#97223
Hamiltonnak ez nem volt komoly büntetés
csak a kört kellett vissza adnia ami az elõnye volt
Count Adyn
#97222
Hát ez kurvajó ám hogy hamikát megbüntetik, csak nem veszit vele semmit, ha meg nem szabálytalankodik ott kéne lennie a 8ik helyen alonso melett kb, áh nembaj...

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

Fabio Capello
#97221
gyün mingyá, neparázz 😄

rucinho
#97220
szóval ez a viic hogy ott lenne alonso elõtt a 8. helyen ha nem elõzi meg a sc-t!
vicc ez a f1

zene egyenlő élet

Máté94
#97219
Ennyi😄D
Go-go Hami!^^
desigo
#97218
SCt neki
ha a nem létezõ elmozdult csatornafedél miatt is beküldték
RelakS
#97217
sörösüveg a pályán <#idiota>

Aszongya palik: valaki beviccelte oda 😄

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

rucinho
#97216
két faszkalap csak rájött 15 kör után hogy mi is történt!
két ekkora majmot!

zene egyenlő élet

Norbi1990
#97215
Kobayashi 2. XD
Norbi1990
#97214
Hamilton FAIL.
Fabio Capello
#97213
Hmmhmmm....

Hamiltonnak mégsem áll a szabályok felett?

Falkon
#97212
Haha Hamilton!

Mercedes-Benz: The best or nothing! :) W124 (L) No turbo, no nitro, only BMW POWER! :)

Fabio Capello
#97211
azért kobayashi harmadik helye nagyon odabasz 😄

ToCsEk
#97210

&#175;_(&#12484;)_/&#175; (&#12494;&#3232;&#30410;&#3232;)&#12494;&#24417;&#9531;&#9473;&#9531; &#12542;(&#8976;&#9632;_&#9632;)&#12494; &#3900; &#9632;Å&#815;&#9632; &#831; &#3901; ?(???)?

Norbi1990
#97209
Rosberg a falban fogja végezni ha elmegy a féke.
Máté94
#97208
Én is remélem!<#eljen>
desigo
#97206
Koba rajthelyéhez képest 15 helyet jött elõre
mákja volt de remélem itt marad 😊
Máté94
#97205
Amúgy cseréltek vezetõ szárnyat Hamiltonnak, láttam.
whiskeyman
#97204
Fasznak kellett Schumachernek visszatérni, szégyen amit ezek mûvelnek...kiröhögteti magát, mint valami balfasz újonc csapat.

&#1641;(&#830;&#9679;&#814;&#814;&#771;&#830;&#771;&#830;)&#1782; CefreTeam&#8482; &#3663;&#865;&#815;&#3663;&#64831;

#97203
ferrari mit csinált?

#97202
A Ferrarinál is valamit elbaltáztak, hogy ennyire visszaestek a kerékcsere után.
RelakS
#97201
olvass
Angolul van

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

Totti5
#97201
Webber azonnal berántott mögé a RBt amikor Kova kiment balra... ha jobb oldalt marad tolatva elmegy mellett féktávon.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Máté94
#97200
Mindjárt jön a kövi Safety Car😄D
desigo
#97199
nagy taktikusok
kíváncsi vagyok mire lesz jó...
Máté94
#97198
Nem?<#idiota>
Norbi1990
#97197
Köcsög fizika. Tíltsák be! 😄