FORMA1
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
vicce vagy köcsög Palik!
zene egyenlő élet
REAL MADRID
és milyen igaza van, valamit ki kell találni a gyengébb kocsiknak, mert elõbb utóbb tömegbalesetet fognak okozni...
What about the forests?
emlékeztek mikor Piquet nekicsapta a falnak az autót egy SC miatt hogy Alonso nyerjen!
Ez most bejött keményen Vettel-nak hiszen ki volt számolva mert éppen hogy Hamilton elõtt jött volna a SC ha nem elõzi meg ugye és akkor simán vezetné a versenyt!
zene egyenlő élet
Nem Hamiltont akarom bántani, lehet nemtudta nem elõzhet (bár a 2 ferrari érdekesmód tudta...)
palik ismét megmagyaráz mindent!
ezek szerint minden szabályt meg lehet szegni a forma 1-ben!
jobb ötlet, nem is kell szabály!
zene egyenlő élet
\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"
vicc ez a f1
zene egyenlő élet
Aszongya palik: valaki beviccelte oda 😄
sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE
Mercedes-Benz: The best or nothing! :) W124 (L) No turbo, no nitro, only BMW POWER! :)
¯_(ツ)_/¯ (ノಠ益ಠ)ノ彡┻━┻ ヾ(⌐■_■)ノ ༼ ■Å̯■ ̿ ༽ ?(???)?
٩(̾●̮̮̃̾̃̾)۶ CefreTeam™ ๏̯͡๏﴿
Angolul van
sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10