FORMA1

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#97295
KObayashii 😄D

REAL MADRID

#97294
KObayashii 😄D

REAL MADRID

Fabio Capello
#97293
KOBAYASHI MEGINT BAZZEG 😄😄:😄😄😄😄😄😄

eszméletlen ez a srác 😄

Máté94
#97292
KOBAYASHI!!!!!!!!!!😄DDDDDDDDDDD
Norbi1990
#97291
Utolsó kanyarba XDDDDDDDDDDDD
desigo
#97290
Kobát a dobogóra <#eljen>
#97289
Hamilton bement a SC ele, a tobbiek gyorsan mentek mogotte.

http://gaborszantai.co.uk/

Fabio Capello
#97288
Papíron Hamilton büntetése súlyosabb volt mint a most vizsgáltak, persze más kérdés miért nem lehetett egybe letudni a büntetéseket...

#97287
Kobaaa 😄D

REAL MADRID

#97286
BANZAIIIIIIIII!!!!!!

http://gaborszantai.co.uk/

rucinho
#97285
+ még az az érdekes hogy Hamilton büntetését elõvették a többiekét nem!
miért nem vették egy idõben elõ!

zene egyenlő élet

Fabio Capello
#97284
KOBAYASHI!!!!! 😄😄:😄😄😄

Fabio Capello
#97283
Azigen, Button most elég rendesen tapossa a gázt O.o

kifli
#97282
Schumi most rágyúrt kicsit, azt osztja a leggyorsabb köröket 😄
Bár a leggyorsabbak már visszavettek...
Fabio Capello
#97281
szegény, pedig mekkora lett volna ha behozza dobogóra a vasat 😄

desigo
#97280
Respect azért Kobának <#eljen>
kifli
#97279
Palik megint droid...
#97278
Kobayashi helyeben az utolso korben mennek ki, mint MS anno Silverstone-ban es a boxban fejeznem be a kort😊

(oke, ez nem lehetseges, a vonal utan van a garazsuk es gondolom kort is kell teljesiteni a gumin)

http://gaborszantai.co.uk/

rucinho
#97277
Street Fighter! 😊

zene egyenlő élet

#97276
Hülkenberg kicsit ideges 😄

desigo
#97275
Verekedés lesz a dobogóért xD
Fabio Capello
#97274
Hülkenbergnek is mehet az intravénás nyugtató... 😄

Pöppet elfáradt az anyag azon a verdán...

Fabio Capello
#97273
De figyelitek, hogy Kobayashi még mindig nem volt a boxban.... 😄😄😄

kifli
#97272
végre mondtak valami okosat, ha a gyorshajtók is áthalytásos büntetést kapnak, az velük szemben nem fair, mert sokkal nagyobb hibáért ugyanezt kapta hamilton is. El van ez baszva már az alapjaiban...
Totti5
#97271
A kiscsapatoknál nem a teknikát kell lenézni, mert a Minardi, Jordan, Jaguar sem voltak a toppok, is ott is hasonló volt a különbség és ezek most sincsenek 107%on kívül, hanem a versenyzõknek kellene egy alapos fejmosás, mert amit mûvelnek az vicces, egyszerûen nem figyelnek a kék zászlóra és nem engedik el a többieket, ez pedig nem az autó hibája és annak ehhez semmi köze.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

rucinho
#97270
Nem az volt írva!
Amúgy Hamilton-nal iszonyat kivételznek ...de aszem ezt már eccer leírtam

zene egyenlő élet

kifli
#97269
Amúgy nem az volt írva, hogy a verseny után vizsgálják? vagy csak én haluztam? 😄
rucinho
#97268
mert szarból vannak!

zene egyenlő élet

Fabio Capello
#97267
Amúgy nem hiszem hogy most a versenyben megbüntetik õket, ennyi ember nem fog tudni áthajtásost teljesíteni. Verseny után kiosztanak mindenkinek egy 20-25 másodpercet oszt csókolom

Fabio Capello
#97266
ebben az évben börniék minden futamon pofozzák a szart 😉

kifli
#97265
ha mindenkit ugyanannyira akarnak megbüntetni, akkor olyan büntetést kell kiszabniuk hogy senki ne veszítsen poziciót, ahogy hamilton se veszített. Szóval adni kell a szarnak egy pofont, azt csókolom
#97264
azert Alonso es a szabalyos versenyzes nem gyakran szerepel egy mondatban, szoval becsuljuk meg a pillanatot...<#gonosz1>

http://gaborszantai.co.uk/

Norbi1990
#97263
Palik, hülye. Telifékkel nem hiszem, hogy fékeznek amikor már kanyarodnak a kanyarba, csak az a buzi kijelzõ mutatja rosszul.
Fabio Capello
#97262
alonsónak a SC óta tolják az intravénás nyugtatót kb

rucinho
#97261
valószínû 😊

zene egyenlő élet

kifli
#97260
Gondolom azért nyugtatgatják Alonsot, mert nekicsit ideges volt. És gondolom csak egy részét halottuk az elégedetlenségének
desigo
#97259
Hamilton is áthajtásost kapott elvileg többieknek is azt kellene adni...
rucinho
#97258
én ilyen esetekben oda sorolnám vissza a versenyzõket ahol elõtte álltak a versenyben!
ennyi és nincs vita!

zene egyenlő élet

Fabio Capello
#97257
Na igen, ezen csodálkozom én is, hogy még mindig nem ment ki... 😄

De amúgy mit vizsgálnak most ki, boxkiállásokat? Az egy laza huszas lesz a verseny után mindenkinek 😄

kifli
#97256
Na gratulálok, ezek mind meguszák pénzbírsággal, kurvasokat lendítenek ezze egy fair versenyen.
Norbi1990
#97255
De õ már volt kint a pitbe? 😄
rucinho
#97254
nah lesz itt még bünti!

zene egyenlő élet

desigo
#97253
Race Control fél mezõny <#banplz>
Fabio Capello
#97252
Hoppácska... mi a tök lesz itt? <#idiota>

rucinho
#97251
Nem érdekel a Palik!
kb 15 hsz-bõl 2-ben volt a neve!
olvass

zene egyenlő élet

Fabio Capello
#97250
Kobayashi vazzeg élete versenyét futja...

desigo
#97249
rucinho
#97248
így van!

zene egyenlő élet

kifli
#97247
Alonso meg Massa helyébe már kiszáltam volna kocsiból, így tulajdonképpen beleköptek a szabályosan versenyzõk arcába...
Fabio Capello
#97246
Bár azért az is vicces ahogy Buemi a Rossoval ronggyá oltja Alonsot...