FORMA1
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#97295
KObayashii 😄D
REAL MADRID
#97294
KObayashii 😄D
REAL MADRID
#97289
Hamilton bement a SC ele, a tobbiek gyorsan mentek mogotte.
http://gaborszantai.co.uk/
Papíron Hamilton büntetése súlyosabb volt mint a most vizsgáltak, persze más kérdés miért nem lehetett egybe letudni a büntetéseket...
#97287
Kobaaa 😄D
REAL MADRID
#97286
BANZAIIIIIIIII!!!!!!
http://gaborszantai.co.uk/
+ még az az érdekes hogy Hamilton büntetését elõvették a többiekét nem!
miért nem vették egy idõben elõ!
miért nem vették egy idõben elõ!
zene egyenlő élet
Schumi most rágyúrt kicsit, azt osztja a leggyorsabb köröket 😄
Bár a leggyorsabbak már visszavettek...
Bár a leggyorsabbak már visszavettek...
#97278
Kobayashi helyeben az utolso korben mennek ki, mint MS anno Silverstone-ban es a boxban fejeznem be a kort😊
(oke, ez nem lehetseges, a vonal utan van a garazsuk es gondolom kort is kell teljesiteni a gumin)
(oke, ez nem lehetseges, a vonal utan van a garazsuk es gondolom kort is kell teljesiteni a gumin)
http://gaborszantai.co.uk/
#97276
Hülkenberg kicsit ideges 😄
végre mondtak valami okosat, ha a gyorshajtók is áthalytásos büntetést kapnak, az velük szemben nem fair, mert sokkal nagyobb hibáért ugyanezt kapta hamilton is. El van ez baszva már az alapjaiban...
A kiscsapatoknál nem a teknikát kell lenézni, mert a Minardi, Jordan, Jaguar sem voltak a toppok, is ott is hasonló volt a különbség és ezek most sincsenek 107%on kívül, hanem a versenyzõknek kellene egy alapos fejmosás, mert amit mûvelnek az vicces, egyszerûen nem figyelnek a kék zászlóra és nem engedik el a többieket, ez pedig nem az autó hibája és annak ehhez semmi köze.
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
Nem az volt írva!
Amúgy Hamilton-nal iszonyat kivételznek ...de aszem ezt már eccer leírtam
Amúgy Hamilton-nal iszonyat kivételznek ...de aszem ezt már eccer leírtam
zene egyenlő élet
Amúgy nem hiszem hogy most a versenyben megbüntetik õket, ennyi ember nem fog tudni áthajtásost teljesíteni. Verseny után kiosztanak mindenkinek egy 20-25 másodpercet oszt csókolom
ha mindenkit ugyanannyira akarnak megbüntetni, akkor olyan büntetést kell kiszabniuk hogy senki ne veszítsen poziciót, ahogy hamilton se veszített. Szóval adni kell a szarnak egy pofont, azt csókolom
#97264
azert Alonso es a szabalyos versenyzes nem gyakran szerepel egy mondatban, szoval becsuljuk meg a pillanatot...<#gonosz1>#gonosz1>
http://gaborszantai.co.uk/
Palik, hülye. Telifékkel nem hiszem, hogy fékeznek amikor már kanyarodnak a kanyarba, csak az a buzi kijelzõ mutatja rosszul.
Gondolom azért nyugtatgatják Alonsot, mert nekicsit ideges volt. És gondolom csak egy részét halottuk az elégedetlenségének
én ilyen esetekben oda sorolnám vissza a versenyzõket ahol elõtte álltak a versenyben!
ennyi és nincs vita!
ennyi és nincs vita!
zene egyenlő élet
Na igen, ezen csodálkozom én is, hogy még mindig nem ment ki... 😄
De amúgy mit vizsgálnak most ki, boxkiállásokat? Az egy laza huszas lesz a verseny után mindenkinek 😄
De amúgy mit vizsgálnak most ki, boxkiállásokat? Az egy laza huszas lesz a verseny után mindenkinek 😄
Na gratulálok, ezek mind meguszák pénzbírsággal, kurvasokat lendítenek ezze egy fair versenyen.
itt fikázd thx
Alonso meg Massa helyébe már kiszáltam volna kocsiból, így tulajdonképpen beleköptek a szabályosan versenyzõk arcába...