FORMA1

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

mcmoha
#97345

"Cognovi naturam rerum. Lord's countdown made the world. Truly your's Donda"

#97344
van 0 csokid, elmesz a boltba lopsz 3 tablaval, majd eszreveszik es visszakernek 2 tablat. akkro ez most buntetes votl vagy sem ?😛

Christian88
#97343
és most meddig gondolgodnak még a büntin, már a meccs óta is eltelt egy idõ, ha eddig azt nézték

http://www.twitch.tv/hegii

gibson9
#97342
kurva nagy fake

#97341
Kobayasi a nap embere😄
Egyebkent meg szanalom ahogy alonso sirankozik...massatol nem hallani semmit...regen meg a jo oreg kimi is szart volna az egeszre😄
Hamiltont megbuntettek...es megfelelo mertekben. Arrol mar nem tehet senki, sem a birok sem a mclaren team, h kobayashi elelmesen kinmaradt sc alatt es egy sokkal lasabb autoval tartotta a vilagbajnokokat a jobb autokkal. Ennek koszonhetoen tudott hamilton visszajonni. Webber eleg lama volt. 8 helyet bukni es aztan egy ilyen baleset..haaaat eleg gaz.
Vegen meg orom volt nezni kobat😄 alonso nincs joba a japokkal😄 sato is adott neki 3eve😄

#97340
Megpiszkálták Webber autóját

Rendõrség elkapott egy férfit (Jakab Attila), aki megpiszkálta Webber autóját, hogy az balesetet okozzon. Férfi bevallotta, hogy mániákusan rajong a forma1 balesetei iránt, ezért több autót is meg akart rongálni az éjszaka folyamán, minél nagyobb baleset érdekében, de egyet sikerült csak neki. Reméljük soha nem engedik ki a börtönbõl.

#97339
két éve mikor orrba szájba szopatták Hamit akkor nem nyüszített a sok divatdrukker bohóc...

megbüntették. lelöltötte. ennyi..

lehet menni picsogni a stewardokhoz meg Frenzenhez..

Csalonzo meg végre ismét önmaga.. hisztis pics@..

Elég sokat égett ebben a szezonban a kisszívem.. csoda h eddig bírta..

Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...

jaszy
#97338
Igazad van! Velük valamiért kivételeznek!

#97337
kozel 8 evig ezt lattuk a Ferraritol es kicsit a Renault-tol - miert baj, ha mas is talal 'lehetosegeket'?

http://gaborszantai.co.uk/

#97336
Meg hat.. Megvartak mig eleg elonye van, aztan behivtak egy kis pihire.. Vicc.. Es ez iden mar a sokadik McLarenes kreativ szabaly ertelmezes, meg rovo, meg fekete pont, es mindent megusznak.. Kezd nagyon komolytalan lenni az egesz..

bardocz
#97335
Megbüntették.
#97334
Hamiltonnal szokásukhoz híven ismét kivételeztek, de ez nem meglepõ, mert "szegény niggert nem szabad megbüntetni". <#ejnye1><#boxer>

gibson9
#97333
megnézhetted volna a korábbi futamokon is 😊 hidd el itt is ment volna neki 😉

TommyC
#97332
teljesen igaza van, jogos

dixitque deus fiat lux

rucinho
#97331
megnéztem volna azért hamilton hogyan elõzget ott a mezõnyben!
kb sehogy!

nah tényleg offolok! 😊

zene egyenlő élet

desigo
#97330
pedig még lassított is

gibson9
#97329
pontosan! ennyi! Hamilton már sokszor bebizonyította, hogy nem ül meg a seggén és nem marad a lassabb versenyzõk mögött. Agresszíven elõzgetett volna tovább.. kíváncsi lennék Alonso hogyan hisztizne tovább, ha Hamilton tényleg a 8. helyre került volna, de Alonsoval ellentétben Hamilton elõrébb tudott volna kerülni az elõzgetésekkel..

rucinho
#97328
rosszul látod a helyzetet!

szasztok.

zene egyenlő élet

#97327
Azert nem biztos, hogy Hamilton elautozgatott volna Buemi mogott vagy hagyta volna Kobayashit elmenni.
Amugy meg a a McLaren egy kiskaput hasznalt ki ismet, ami faj a Ferrarinak, mert az O szokasuk, csak mar nincs ott, aki ismeri a szabalykonyvet😊

http://gaborszantai.co.uk/

rucinho
#97326
Fernando Alonso

„Szégyen, nem nekünk, mert ez verseny, hanem azoknak a rajongóknak, akik kijöttek ide és egy manipulált futamot láttak. Jól mentünk, harmadik helyen álltam a rajt után. Aztán jött a biztonsági autó, ami nem kedvezett nekünk.”

„Hamilton megelõzte a biztonsági autót, amit én még soha nem láttam. Akkor nagyon közel voltunk egymáshoz, õ második lett, én kilencedik.”

„Neki a nyolcadiknak kellett volna lennie, ha én kilencedik lettem. Azonban itt, ha tiszteletben tartod a szabályokat, akkor kilencedik leszel, aki meg nem tiszteli õket, az második.”

„Sajnos minden ellenünk van, ugyanis úgy tûnik egyeseknek mindent szabad.”

zene egyenlő élet

#97325
Egyresz orulnek a buntetesnek, hogy Kobayashi elorebb keruljon, masreszt nem, mert Alonsot szivesebben latom, ahol van (sajnos hatrebb nem kerulhet...).<#vigyor1>

http://gaborszantai.co.uk/

#97324
9: Button, Barrichello, Hülkenberg, Kubica, Petrov, Liuzzi, Sutil, Buemi, De la Rosa

Kezdetben vala a semmi. Majd az Úr mondá: \"Legyen világosság!\" - s továbbra is vala a semmi, de már látni is lehetett azt.

#97323
Hány autót vizsgál most a FIA, és kik azok?

Dietrich
#97322
GP2-n is volt ez meg az..

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Totti5
#97321
Meleg van na😊

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

nearo
#97320
Képet plz! Pont retyón voltam :/

az előző aláírásom szánalmas volt, se nem szellemes, se nem logikus, és még rosszul is volt begépelve, így inkább kiszedtem :(

Botond
#97319
Ja, kb a pitgirlök voltak az egyetlen élvezhetõ rész 😊
Norbi1990
#97318
Az a lényeg, hogy megelõzte Koba õket, kit érdekel, hogy milyen gumival? 😄
Totti5
#97317
Azért nem, fõleg ezen a pályán. Ahogy betette Alo mellé, még a spanyolban is összerándult a barnamaci, persze be is tapad Kobának, de ez már a gumi érdeme.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

#97316
Ezaz... Coulthard vs Jordan harc megy Webberrol XD

LeventeV
#97315
jo kis futam volt, de a vegere azt a That's what i'm talking about-ot kicsit tulelemeztek a fiuk <#idiota>

--PC--PS3 Slim - PSN:LEVi-o_0

nearo
#97314
Rájöttem mi van a mercikkel. Folyton csak a lágy keverékû kocsit vetik be. Ott a zöld csík az oldalukon. <#idiota>

az előző aláírásom szánalmas volt, se nem szellemes, se nem logikus, és még rosszul is volt begépelve, így inkább kiszedtem :(

rucinho
#97313
Teljes egészében a guminak...

zene egyenlő élet

Totti5
#97312
Remélem Sumi, Rosberg és Csuvi azzal a idétlen karton csillaggal fog ott ülni és nézni😄DD

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

bardocz
#97311
Persze, de kintmaradt 5x kört 1 szett gumin, és mégse tudta a frissgumis Button megelõzni, sõt, közel sem került hozzá.
Totti5
#97310
Szépen csinálta, de ez nagy részben a guminak volt köszönhetõ. Ami viszont rajta múlott az az hogy egész futamon tartotta a 3. helyet.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Punker
#97309
a kis japán uccsó 5 körét láttam.

A Föld IQ szintje állandó, csak mi vagyunk egyre többen \"Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!\"

bardocz
#97308
Kobayashi A férfi 😊 Ismét megmutatta.
desigo
#97307
csapatok leülnek a boxban közös meccsnézésre?
#97306
Legjobb pitgirl-oket hagytad ki, meg Kobayashi-nak lecsuktak a rolot, de mas nem volt...

http://gaborszantai.co.uk/

Punker
#97305
SC-n elaludtam 😞

A Föld IQ szintje állandó, csak mi vagyunk egyre többen \"Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!\"

#97304
uh, spanyol csajok...<#szeret>

http://gaborszantai.co.uk/

kifli
#97303
Bazz desok jónõ 😄😄
Máté94
#97302
Lehet, de nem hiszem, hogy kapnak bármit is😞
Totti5
#97301
Hamilton büntetése késõn jött és addigra Vettellel kiautóztak egy elég nagy elõnyt, ezért jött vissza a 2.ra. Versenybíróság nézte be és késõn szabta ki.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Christian88
#97300
respect kobayashi

http://www.twitch.tv/hegii

Fabio Capello
#97299
Amúgy ha kiszórják a mezõnyt egy huszonöt másodpercre, koba még simán dobogós is lehet 😄

Totti5
#97298
Hiába, ha a verseny 3/4edén ez a Merci már lassan a volt Honda magasságokban szárnyal...

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

RelakS
#97297
Kobayashi WIN

BRUTALITY


<#idiota>

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

desigo
#97296
utolsó kanyarban elõzni
respect !

elõbb is felrakhatták volna neki az új gumikat