FORMA1

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Totti5
#97643
Mi olyat tett ami indokolná?

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Kit--Kat
#97642
Hamilton tényleg nagyon jó. Emellett meggondolatlan.
Milyen furcsa, hogy szinte minden hétvégére jutott egy esete amit vizsgálni kellett.
Ezzel szemben vannak versenyzõk akik egy cseppet sem teszik kevésbé magukat oda, de valahogy még sem kell vizsgálni a manõvereiket.
Ez vajon miért van így?

Járna már lassan neki valami 10 helyes rajtbünti, hogy magához kapjon.

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

Totti5
#97641
Haminak szerencséje vagy Buttonnal aki nem az az izgága típus, fõleg most már nem hogy VB cím a zsebében van, így ki tud bontakozni Hami és viszi a hátán a csapatot, Button pedig lesipuskásként ott van mögötte egy-két lépéssel, na ezt kellett volna Kovának is tennie, aki erre képtelen volt. Egyértelmû hogy Hamilton a legnagyobb ellenfele mindenkinek, és most elkapta a fonalat, semmi nem jött közbe neki az elmúlt futamokon és Horner is belezendített, hogy szar a Rönó motor, mert érzi hogy nem lesz egyszerû a harc, fõleg így hogy az elsõ futamokat sikerült eldobálnuk, amikor még a Meki nem volt a toppon.

Érdekes lesz az idény második fele az egyszer biztos.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

#97640
Kubica jelenleg nem veszelyes az elcsapatok versenyzoire - azt sem latjuk hatrebb mi tortenik, nem kozvetiti semmi, de nem is erdekel senkit, hogy pl. Kovalainen feltartja vagy leszoritja Sennat...

Akit divat buntetni, az Hamilton. Ha a FIA nem talal valamit egy futamon, akkor a Ferrari sug nekik, de mindegy, hogy van Lewis-on sapka vagy nincs, ha rendes versenyautot nem tudunk Massaeknak adni, akkor legalabb mentalisan tamadjuk az ellenfelet.

Mondjuk az is beteges, hogy mig Kimi/Massa paros volt a Ferrarinal, addig csak a palyan akartak elverni Hamiltont, 2010-tol kicsit furcsabb lett ez az egesz...
Alonso arnyekaban a maskor izgaga, hulyesegeket beszelo Massa milyen ertelmes es visszahuzodo lett!

Tudom, hogy Alonso-t nem kedvelem, de a Renault-t belevitte egy csalasba (nem direkt, csak Biatore igy akart a kedvencenek a kedvebe jarni), rengeteget hisztizett, de Brios mindent megtett azert, hogy kedvebe jarjon.
Aztan jott a McLaren, ahol a lopott adatokat Pedro-val cserelgettek, majd ujabb hisztik, Hungaroring, lejto...
A Renaulthoz visszaterve ismet nem lattam a fel masodpercet, amit szokott magaval vinni (igaz, Pedro sem volt ott a Ferraris beallitasokkal), vele szemben Kubica szinte szarnyal.
Most itt a Ferrari.
Allandoan bicskanyitogato stilusban nyilatkozik - ezt anno meg Schumacher sem engedte meg maganak.
Nem volt divat a Ferrari fikazasat hallgatni egy Ferrari pilota szajabol. Ez inkabb Biatore-attitud.

Nem mondom, hogy nem jo pilota, de ha Kimi tulertekelt volt, akkor Alonso nagyon az.
Az meg, hogy maniakusan kot bele Hamiltonba es hisztizik miatta, az vegkepp leverte a poharat nalam.

Nem szeretem Hamilton, de messze kimagaslik a mezonybol, ugy, mint anno Schumacher.
Hamilton-on latszik, hogy nyerni akar, ha gyenge az auto, akkor is tolja neki (ez a kepesseg halt ki Kimibol 2008-ban). Lehet neha atlep korlatokat, de ezt anno Michael is megtette. Buntetest kapott erte, Schumacher is. Azt meg nezze el a vilag, hogy a FIA nem ugy kalkulal, hogy Alonsonak jo legyen a kedve, ha mar elozni keptelen.
Akivel a hetvegen kicsesztek, az Schumacher volt, megsem fikazta a media elott a FIA-t es Ross Brawnt.

Bocsanat, de ezt ki kellett adnom magambol😊

http://gaborszantai.co.uk/

desigo
#97639
bardocz
#97638
Ha itt lenne Ron Dennis, és a kémei, akkor már rég meglenne, hogy miért is szabálytalan<#nevetes1>
Nightt
#97637
Valamit ugyeskednek a felfuggesztessel az tuti! Az is biztos, h szabalyos, mert mar megvizsgaltak a FIA szakemberei a sok panaszkodas miatt es szabalyosnak talaltak. Kitalaltak valamit, amit a tobbiek nem...

\"Nem a gyozelem, a reszvetel, hanem a fontos!\" avagy \"Nem a gyozelem, hanem az oszinte reszvetem.\"

Norbi1990
#97636
Kubicát simán DQ-zni lehetett volna a versenyrõl amiatt a manõver miatt.
Csak az FIA ilyen puhapöcsû szánalmas banda.
b-type
#97635
Ez nem a kedvenc-nem kedvenc kategória..legalábbis nálam.
Ezzel az erõvel a nagyobb büntetést követelõk, absz. figyelmen kivûl (akarják) helyezik azt hogy valójában simán elment volna az SC mellett, és a 2 Ferrari uúgy beszorul.
..vagy azt is mondhatnám hogy Lewis-nak mindig a legjobban súlytó büntetést adnák, mert még onnan is támad.
...ahogy Spa-ban sem volt elég hogy maga elé engedte Kimi-t...rögtön megtámadta, és így rögtön nagyobb büntetés kellett neki..
Hamilton qva jó anyagból van mint versenyzõ, ezért veszélyes, ezért büntetni kell. ..ha Kubica kivág Sutil mögül az semmi a topikban, ha Hamilton teszi uezt, vagy cikázik egy Petrov-val szemben, akkor áthajtásost neki.
Ez van.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Minstrel
#97634
hát természetesen csalnak <#idiota>

http://topgearhungary.blogspot.com/

Totti5
#97633
Fény derült a McLaren és a Red Bull titkára?

Már szeretem volna felvetni azt a témát hogy miért csak az RB autóinál lehet hallani hogy végig leér az autó alja minden pályán a kvalin is és ha utána nyakig öntik benzinnel az nem létezik hogy ez nem rontja a menettulajdonságot, hisz ha leér az alja akkor az elég drasztikus sebesség csökkenés pl... ötletek?

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

#97632
Hat vegulis a magyar birosagok is evekig orlik az ugyeket, aztan 9 ev utan ujrakezdik... A lassusag amugy nem javitott a dontesek minosegen.. Lasd. Schumi-Alonso Monaco, most az 5 masodperces buntik, illetve jol megbuntettuk Hamit, de vegulis minek.. Valami nem mukodik, hiaba jo nektek eppen igy, mert most nem a kedvencetek szivta meg.. Ha mar hibaznak, legalabb gyorsan tegyek...<#crazya>

#97631
Inkabb a Gorbe tukorben olvasd el, ott reszletesebben kielemzik..

kifli
#97630
de elbaszták a végét, oda annyira illet volna hogy "Száz szónak is egy a vége: ezt csúnyán elkúrták" 😄
#97629

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéb?l csúszott ki, mint valami szépséges medúza. De a bajnokok tudják, hogy az apjuk tökéb?l jöttek.

Totti5
#97628
Könnyû otthonról szájkaratézni... el sem tudjuk képzelni mi mehet a háttérben, hogy minden zökkenõmentesen és gördülékenyen lefusson. Hiába jó 99%ban az amit csinálnak, ha a júzer abba az 1%ba beleköt és elkezdi osztani õket. Én ezt száninak tartom, de ez az én magánvéleményem. A mostani döntéshozatal teljesen rendben van, amúgy is ezek kétes ügyek, amik a szabályos és a szabálytalan határát feszegetik, így nyilván lehet róla beszélni heteket, de inkább errõl mint ami mult években ment, amikor olyan döntések születtek hogy aze ember nem hitte el, mert rossz volt a rendszer.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

#97627
Nincs osszeeskuves elmelet, egyszeruen pancserek.. Es iden nem eloszor telik el egy fel verseny, hogy megiteljenek valamit, illetve a verseny utanra toljak... Par evvel ezelott, sokkal gyorsabban inteztek a dolgokat.. Mostanra tele vannak mindenfele kutyuvel, a legmodernebb kamera, es szamitogepes rendszerekkel, ennek ellenere egyre vontatotabb a dolog.. Es ez nem jo.. Valahogy a TV-seknek mindig sikerul par perc alatt mindent fontosat adasba adni, neki ugytunik foldontuli kepessegeik vannak..

Dietrich
#97626
FAIL
nem tudom mit erõlködnek a gyártók az USA-val..ráadásul texas ahol a nascar az úr..

inkább vinnék mexikóba ott megõrülnek az ow-ért..CART utolsó 2002-es versenyén is 350.000-en voltak kinn Mexico Cityben...csak ugye az nem olyan piac mnint az USA..

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Totti5
#97625
A lényeg hogy ha Hami nem tétovázik egy pillanatra akkor tök szabályosan elmehetett volna, persze ugyan úgy verné magát a földhoz Alonso, Domenicali, Montezemolo, Massa és a komplett Ferrari a takarítószemélyzettel együtt.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

#97624
Kiveve ami nem pl. a helikopter, ami altalaban a TV tarsasagoke, vagy azok berlik...

Raadasul, ha elolvastad a Gorbe Tukrot, akkor talan osszeall a kep:
1., Webber mutatvanya utani takaritas volt a legfontosabb
2., SC be lett kuldve, se a ket SC vezetoi es kiseroi, sem masok nem foglalkoztak a vonalakkal, mert ilyenkor az F1 autok - visszafogott - tempojat kell felvenni, ergo nekik a besorolas biztonsaga fontosabb
3., Charlie papa egyedul figyel mindenre: takaritas, SC, megkezdodo kerekcserek
4., Kapott egy infot Hamiltonrol - vajon kitol?<#ticking> Lehet abban a kaoszban eszre sem vettek volna es csak futam utan buntetnek. (A GPS jelzo nem ugyanazon a ponton van az F1 autoban es a SC-ban, ez miatt nem tudtak erre hagyatkozni, hiszen csak egy felautonyi kulonbseg volt a vonal atlepesekor)
5., Beszereztek a helikopteres kepet, mert a fix kamerak felveteleibol nem lehetett latni (lasd YouTube videok)
6., Meghoztak az iteletet, ha ez minden csak 2-5 perc es Hamilton meg 2 kort rahuzhat (3 koron belul kell letolteni a buntetest), akkor maris megvan az ido, mindenfele osszeeskuves elmelet nelkul...

http://gaborszantai.co.uk/

#97623
Ezt ugy hivjak magyarazkodas, nemi port szortak a nep szemebe.. A palyan kulon kamera rendszer van telepitve, csak verseny iranyitoinak, a biroknak.. Gyakorlatilag az egesz palyat latjak folyamatosan, minden rogzitve van, egy klikk, es visszanezheto.. Ezeken kivul ugye ott a GPS rendszer, meg meg mit tudom en milyen kutyuk.. Na ne vicceljunk mar, hogy fel oraba kerult, mire osszeraktak az adatokat... Eskuszom 20 eve gyorsabban dontottek, mint most, pedig akkor meg egy kukkerrel figyeltek a versenyt egy magaslesrol...<#buck>

#97622
hmm érdekes, mindenre van magyarázat... erre azt tudom mondani, h nagy mázlista Mr Lajos...

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéb?l csúszott ki, mint valami szépséges medúza. De a bajnokok tudják, hogy az apjuk tökéb?l jöttek.

#97621
Van bõr a képén ennek a nyomorultak még ugatni..?

Nehogy már ez a tetû mondja meg kinek milyen büntetés jár... <#levele>

Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...

Totti5
#97620

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Totti5
#97619
Ha a következõn veri Vettelt, majd lesz mire fognia a kis németnek. Marknak újabb az autója😄

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Kit--Kat
#97618
Így van!

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

#97617
Sajnalom, kemeny az elet...

Es ebbol egy komplett hirt csinaltam a motorsportalon...

http://gaborszantai.co.uk/

Totti5
#97616
Ez most mélyen érintett...

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

#97615
Haaaaat, ilyen murepulo bemutato utan, csoda lett volna, ha nem serul...

#97614
hiába a hajszálrepedés is repedés..

Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...

Minstrel
#97613


biztos Ted Kravitz jött rá és szólt a csapatnak.. <#hehe>

http://topgearhungary.blogspot.com/

#97612
A BBC riportere, Ted Kravitz szerdán azonban arról számolt be, hogy ez a kaszni tönkrement, és Silverstone-ban a négyszeres futamgyõztes (Webber) már egy vadonatúj RB6-ost fog használni. Az új karosszériát „jelenleg a csapat Milton Keynes-i gyárában építik.”


Baszki, en nem gondoltam volna, hogy tonkrement a kasztnija...

http://gaborszantai.co.uk/

#97611

http://gaborszantai.co.uk/

Jacek
#97610
Szamomra az az erthetetlen, hogy valaki nem szereti valamelyik pilotat, attol meg el lehet ismerni a kvalitasait...

Jacek
#97609
na ne mar😊

#97608
jaja 2005-ben Monacoban 2 Williams is (Heidfeld és Webber) szétszivatták, õ csak átvágta a sikánt...2007-ben Sato is megszivatta, e mellett számtalanszor Heidfeld és Hamilton is...a nagy varázsló, védekezõ Alonsot Schumi is megszivatta párszor legutóbb Monaco utolsó körében😄😄😄, ha olyan jó védekezõ, ezeket nem hagyta volna...Nem istenítem, de én Heidfeldnél nem láttam jobb védekezõ pilótát.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéb?l csúszott ki, mint valami szépséges medúza. De a bajnokok tudják, hogy az apjuk tökéb?l jöttek.

#97607
<#idiota><#eljen>

Ég veled, jó volt a végbeled! Antichrist-Premium Quality \"Szemem a pályán oda teszem a vasat nem szarozok tudok lőni, célpontot kikeresem aztán megszórom. Itt jön képbe a tehetség!\" by Matyashun

#97606
akkor biztos mert az nem a sebességérõl volt híres! 😛

bardocz
#97605
Esélye nem volt, porba lett alázva. Ha tigristankkal megy, akkor is megelõzi Kobayashi.
Kit--Kat
#97604
Alonso az egyik legjobb védekezõ a mezõnyben. Ha nem Hamiltonnnal foglalkozik levédekezhette az utolsó körökben Kobayasit.

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

Ulvar
#97603
Hatalmas mákkal! Ne felejtsd. (meg persze a difiknek köszönhetõen).

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

#97602
fejlesztésekkel maradt le picit a Ferrari..Bahreinbe még õk nyertek

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéb?l csúszott ki, mint valami szépséges medúza. De a bajnokok tudják, hogy az apjuk tökéb?l jöttek.

#97601
nyugi csak szívom a véred <#ravasz1>

Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...

Ulvar
#97600
Megfogadtam hogy F1rõl nem vitázok mert felesleges. Innen könnyû mondani õk úgy is jobban tudják és Kobayashi nem hiába köszönte meg Alonsonak...

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

Kit--Kat
#97599
Pont ezért illett volna Alonak az ugyan frissebb gumin lévõ, de lassabb autóban versenyzõ újonc Kobayasit pár kör erejéig kivédekezni egy utcai pályán.

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

Ulvar
#97598
Button se Valenciában egy 2mpvel lassabb autó feltartotta csapattársa akkora elõnyt autózott ki hogy egy áthajtásos után is simán visszatért elé. Mindig van az éremnek másik oldala.

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

Count Adyn
#97597
jajmár, olyan kis édes utáló vagy😄 lekörözöttekról volt szó, azokkal ne kelljen már versenyezni...

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

#97596
a lassú szarokat sem tudta megelõzni, nem érdemli a dobogót..

Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...

Kit--Kat
#97595
Bahreinben és Barcelonaba meg Alonso ölébe hullottak az eredmények.

Sõt a mai napig azok a legelõkelõbb helyezései a Ferrarinak idén.

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

Count Adyn
#97594
azért a dobogó általában összejönne, csak mindig kiszopnak valamin, most ez a fasza safety car, elõzõ versenyen meg alonsót vagy 4x tartották fel a lassu szarok kritikus pillanatban, pedig a gyõzelemért mehetett volna...

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"