FORMA1
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
Összességében homály mind a pilóták mind a Ferrari idei teljesítmény a nagy elvárásokhoz képest.
\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"
Nem lett volna ekkora probléma belõle, ha nem buknak ennyi pozíciót, hamiltonhoz képest (és tökmindegy, hogy ez a ferrari, és az sem lényeg, hogy pont hamilton volt aki elment)
\"Nem a gyozelem, a reszvetel, hanem a fontos!\" avagy \"Nem a gyozelem, hanem az oszinte reszvetem.\"
http://gaborszantai.co.uk/
Itt.
Nem reklám csak ha valaki utána olvasna egy két dolognak.
War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC
Garantalom ebbol sem lett volna ekkora problema, ha nem a Ferrarit* erinti, hanem egy sereghajtot.
De a legszebb az lett volna, ha Hamilton kicsit gyorsabban reagal es nyilvanvaloan elobb hagyja el a feher vonalat.
(* Ferrari helyett barmelyik topcsapat sirosabb pilotaja ugyanezt tette volna - Hamilton, Webber... - itt nem a Ferrarit akarom lehuzni, hanem a szinjatekot, aminek jogos alapja volt, csak tulzasba vittek)
http://gaborszantai.co.uk/
\"Nem a gyozelem, a reszvetel, hanem a fontos!\" avagy \"Nem a gyozelem, hanem az oszinte reszvetem.\"
Amugy valaki mar irta elottem, de lehet mas forumon olvastam: Egyelore ezek a kirohanasok Alonsotol, Domitol masra nem jok, mint elterelni a sajto figyelmet a Ferrari valos gyengesegerol. Mert 2008-tol lejton vannak es errol nem Hamilton vagy a FIA tehet...
http://gaborszantai.co.uk/
Ilyen hozzaallassal ha van egy tomeggyilkos, akkor en is gyilkolhatok, mert a masik is megtette? Szoval erted... nem a rossz peldat kell kovetni! Az amerikai szeriakban sokkal tisztabbak a szabalyok, azt kene kovetni nem a FIFA meg nem adott jogos goljait vagy megadott les goljait!
\"Nem a gyozelem, a reszvetel, hanem a fontos!\" avagy \"Nem a gyozelem, hanem az oszinte reszvetem.\"
Emlékezzünk vissza és még se rinyált... aki meg rinyál meg csak a pénzt hajkurássza az meg is érdemli és a "sport" is.
Milyen jó lenne ugye ha Mika Salo még versenyezhetne csak sajnos ivott az egyik futam elõtt és így okozott balesetet és el is távolították septibe. De ha ezt nem tették volna meg mert egy korrekt lépés ha adunk még egy esélyt akkor ki tudja hova fajult volna el nem? Mert ilyen szemszögbõl is nézhetjük hisz te is a végleted meg a legdurvábbat verziót vetted számításba.
War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC
Persze at is lehetne esni a lo masik oldalara, es akkor mar nem lenne a mezonyben Alonso, Hamilton, McLaren, Ferrari, Renault... es lehet a ket RBR-es pilota is 2 futamos eltiltasat toltene...
Kell ez nekunk?
http://gaborszantai.co.uk/
inkább nem írom le!
mindenkinek megvan a maga hóbortja, amit élvez, neki ez...
át kell nézni az ilyen hszeken, nem véletlen csinálja az, aki ilyet csinál, pont azt éri el vele, ami itt is folyik gyakran
de nem offolok...
\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"
Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéb?l csúszott ki, mint valami szépséges medúza. De a bajnokok tudják, hogy az apjuk tökéb?l jöttek.
nem vetted észre hogy a kedvenced már nem ismétlem NEM a formula1-ben versenyzik?
ajánlom neked a Rally-s topikot,ott dicsérheted amennyit akarod,kezd unalmas lenni a kimi imádatod és a Ferrari utálatod...
\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"
http://gaborszantai.co.uk/
War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC
Ugyanazt csinalnam, mint Kimi: szarnek az egeszre es tolnek ket felest a Cornettora😊
http://gaborszantai.co.uk/
Alonsón kívül sok más ember is viccnek tartja a büntetést
nyilván az érintettek nem fognak reklamálni
Te persze férfi lennél és csendben tûrnéd gondolom...
http://gaborszantai.co.uk/
Shumi, Valencia rajt😊
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
Valami kiállítás lesz.
Senna, Hakkinen stb autói és a régiek is.
Nem mondtak a Fókuszban semmit, csak azt mutatták, ahogy rendezgetik.
Tudtok errõl valamit, hogy mikor, hol lesz és mennyiért lehet megnézni?
A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
Car dimensions and weight
Front track: 1450 mm
Rear track: 1400 mm
Overall length: 5050 mm
Overall height: 950 mm
Overall width: 1800 mm
Overall weight: 620 kg, with driver, cameras and ballast
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
Remélem tudtok segíteni!
Olyan kérdésem lenne, hogy milyen hosszú egy F1 es autó?
És mekkora az átmérõje ('d') egy F1 es keréknek (elsõ)!
Köszi
Hivatalos oldal is jöhet, de nem fontos!
De azért jó lenne ha meccseznének egyet 😊
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
A pontoknak és eredményeknek semmi köze egy versenyzõ kedveltségéhez, max a divat morzsolódik.
\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"
Felõlem legyen.
\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"
ahogy a Kimi.com nézettsége is.
Sztem Kimi a McLaren-hez köthetõ. A WRC-ben esetleg ez még változhat, mert azért tényleg ez még csak az elsõ éve
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
