FORMA1

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Norbi1990
#98193
mcmoha
#98192

"Cognovi naturam rerum. Lord's countdown made the world. Truly your's Donda"

Máté94
#98191
Mai nincs.
Pár évvel ezelõttik vannak.<#idiota>
Nincs mindegyik csapatéból.
Airbus A380
#98190
Hali.


F1-es autóba létezik 2 személyes autó ? Ha igen akkor minden csapatéból van ?

Linkeljetek léccy 2 személyes F1-est köszi (mai modernet ne 100 éveset 😊 )

"A biliárd nem más, mint a tervezés magasiskolája. Nemcsak játék, hanem sokat ígér? sportm?vészet, melyhez egy sakkjátékos elméje és egy koncertzongorista keze szükséges." Albert Einstein

Norbi1990
#98189
LOL
látszik értesz hozzá.
Azért megy minden csapat Dallara kasztnival indybe mert csak az az 1 gyártó csinál kasztnit. Mindenkinek ugyanolyan autója van.
Amúgy sztem azért szakadhatott le a Indynek a jobb hátsója mert nem Safer barrier van Watkinsba telepítve hanem csak normális palánk az meg nagyon nem nyeli el az ütközést.
#98188
Vigyazzatok, mert becsapos azert igy felmerni a sebesseget... Ott szarazon a fektavra majdnem 300 korul esnek be.. Vizen valoszinuleg nincs annyi, de feluszott a kocsi, kapott egy surolos falat, aztan repult egy kicsit a razoko utan, tippre ugy 80-100 korul lehetett a gumifalnal.. Ami megint csak egy adat, mert a gumifalba erkezesnel nem tudjuk mennyi volt az oldairanyu gyorsulas, ahogy a gumifal a serult kereken atforditotta..
Az Indysnel is latszik, hogy elvileg a jobb elso kapta a legnagyobbat, megis a visszapattanas utan, a masik falnal, a bal hatso adta meg magat.. Az kapott olyan iranyu, es olyan erossegu terhelest, amit mar nem birt..
Amugy nem azert annyi a sulya az Indys kocsinak, hogy erosebb, tartosabb alkatreszeket hasznaljanak, hanem hogy olcsobb, egyszerubb alkatreszeket epithessenek be... Es ezert megy minden csapat Dallara kasznival.. A Dallara meg = HRC...

mcmoha
#98187
Eleg lassan csuszott. Az F1-es autot a leheto legkonnyebbre epitik es ezert tuti hogy, eleg torekeny. Sajnos amig nem tortenik baleset nem fogjak vizsgalgatni, hogy eleg eros-e a bekotesi pontja ezeknek a kabeleknek.
Az Indy auto vagy 100 kiloval nehezebb az F1-nel ezert ok nyugodtan hasznalhatnak tartosabb, erosebb ezert nehezebb alkatreszeket. Azert a videon latszik, hogy acelkorlat ellen nincs igazan jo vedelem. Az is latszik a feltengely meg akkor is forog mikor mar leszakadt a kerek, szoval lehet, hogy a forgo tengely szakitotta el a "lancot"

"Cognovi naturam rerum. Lord's countdown made the world. Truly your's Donda"

Ulvar
#98186
Liuzzi mennyivel ment azon a részen?

Mert múlt héten volt Watkins Glenben futam és a gyakorláson volt egy nagy baleset, ahol el is engedett az a lánc.

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

#98185

http://www.sg.hu/cikkek/75599/feladta_wow_os_eletet_a_valosagert ------- MMORPG rajongóknak: \"Ne feledd, minél királyabbul fest a karaktered, annál szánalmasabb az életed.\"

#98184
lancoljak oda azt az elemet is egy masikhoz amihez oda van lancolva a kerek 😄D

mcmoha
#98183
Pont arra celoztam, hogy az ovalokon van ilyen fal. <#nezze>
Liuzzi-nal egyszeruen kiszakadt az az elem is ahova a madzag masik vege van bekotve.

"Cognovi naturam rerum. Lord's countdown made the world. Truly your's Donda"

#98182
Azt az oldalt megcsapta az elso utkozesnel, mar csak a biztonsagi rogzites tartotta szinte a kereket.. Ahogy belecsuszott a gumifalba, rafordult arra a kerekre a taliga, ezaltal az belesulyedt a gumifalba, ami igy "megfogta" a kereket, es azon forditotta at az egesz kocsit... A rogzitest egyszerre erte tobbfele iranyu terheles, ami elnyirta.. Ha jobban megnezed, a gumifal ahogy visszaut, ad a kocsinak egy eleg kemeny oldairanyu lokest, amitol aztan szepen meg az orrat is odacsapja a gumifalba.. Ezt a mutatvanyt az amugy is logo hatso kereken at mutatta be..

SrAta
#98181
Szal a szokásos😄😄😄

Octane One Void 3.0|Truvativ Hussefelt hajtás,kormány|Truvativ XR középcsapágy|Truvativ Holzfeller stucni|Novatec agyak|Sun felnik|Hayes GX-2 fék|MAXXIS|SCHWALBE|Octane One Warp k.csapi.|BTS pedál

Minstrel
#98180
Alonso hisztizett, Vettel elõzött, ennyi volt kb.

http://topgearhungary.blogspot.com/

Totti5
#98179
A futam milyen volt, 10 kört láttam. Voltak izgalmak a végére is?

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Totti5
#98178
Leszakadt az máskor is sokaknál sokszor... nincs az komolyan odarögzítve, vagyis rossz az arra vonatkozó szabály. Leszakadó kerék meg meg is ölhet bárkit bármikor, ezt tapasztalhattuk nem is olyan régen:I

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Ulvar
#98177
szóval ez így jó hogy amit beakartak vezetni az nem sikerült csak kis mértékben.

Még mindig az a kérdésem hogy tavaly Brazíliában hogy szakadt le a kereke Liuzzinak egy ekkora becsapódásnál.

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

#98176
Nem erdemes osszehasonlitani.. Egy F1-es kocsi teljesen a hatarokra van epitve, egy IndyCar meg a majdnem egyenkaszni miatt kb. egy tanknak felel meg.. Raadasul egy normal palyan teljesen mas erohatasok erik a kocsikat kavicsban hempergozve, gumifalba porogbe becsapodva, stb.. Egy F1-esnel gyakorlatilag a pilota koruli resz ami stabil.. A tobbi az azert, hogy minnel konnyebb legyen, illetve hogy elnyelje az utkozeseknel az erohatasokat toro alkatresz.. Ugyan az a kocsi epites filozofiai kulonbseg, mint egy NASCAR, meg egy DTM-es kocsi kozott megvan... Egy DTM-es annyira le van konnyitve, hogy nagy utkozesnel a pilota koruli reszt kiveve atomjaira hullik a kevlar hej, egy NASCAR-nal meg max. behorpad a lemez..

Ulvar
#98175
Lehet, de nincs ilyen fal F1be! És még mindig az a kérdésem hogy a Liuzzis esetre mi a magyarázat!

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

mcmoha
#98174
Biztos ismered az ovalok biztosagi "korlat"-jat.

"Cognovi naturam rerum. Lord's countdown made the world. Truly your's Donda"

mcmoha
#98173
A technikai eloiras szerint (lasd lentebb) 70kN-t kell kibirnia a "madzagnak", ha elszakad azt jelenti a terheles nagyobb volt ennel.
Szerintem oval palyan sokat segit (tompit az utkozesen) a biztosagos ("puha") fal is.

"Cognovi naturam rerum. Lord's countdown made the world. Truly your's Donda"

Ulvar
#98172
Ne mond már nekem hogy a Liuzzis esetnél orbitális nagy erõhatás miatt letört a kerék..naaaa...

tudod hogy kéne mûködnie?

így!

és ekkora erõhatásnál enged el...

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

mcmoha
#98171
Szerinted hogy kerulik meg a csapatok ezt az igen szigoru eloirast???
A Villeneuve baleset miatt hoztak ezt a technikai szabalyt.
Bueminel pont az robbant le amit tart ez a szar. Meg is irtak sok helyen, gondolom nem olvastad.
Nem lehet vegtelen nagy erohatasra tervezni a rogzitest, egyszer minden elszakad.

"Cognovi naturam rerum. Lord's countdown made the world. Truly your's Donda"

Ulvar
#98170





AHHHHHAAAAAAA<#kuss>.

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

bakkerman
#98169
esélyük van,matematikai

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

#98168
valahogy az az érzésem hogy úgy nyilatkozta hogy van esélyük a világbajnokságra de a fordítással nem jött át?

bakkerman
#98167
<#zavart1> ezt álmában motyogta

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

passatgt
#98166
„Úgy gondolom, megnyerjük a világbajnokságot" – nyilatkozta a Brit Nagydíjat követõen Fernando Alonso, a Ferrari pilótája.

„Úgy vélem, Valenciában és Silverstone-ban kevesebb pontot szereztünk, mint amennyit kellett volna, de ezek olyan pillanatai a világbajnokságnak, amikor meg kellett mutatnunk, hogy gyõzni akarunk, és esélyesek vagyunk a vébé-címre. Most jobban meg vagyok gyõzõdve arról, hogy megnyerjük a vébét, mint a futam elõtt voltam" – tette hozzá a kétszeres világbajnok spanyol.

<#idiota>

mcmoha
#98165
Nem madzag az es nem a felfuggeszteshez van rogzitve! Nem tudom mennyire vagod az angolt de itt van a pontos szabaly. Hidd mar el, hogy nagyon szigoruan ellenorzik es mindenki a sajat biztonsaga erdekeben be is tartja.

10.3.6 In order to help prevent a wheel becoming separated in the event of all suspension members connecting it to the car failing provision must be made to accommodate flexible cables, each with a cross sectional area greater than 110mm², the purpose of which is to connect each wheel/upright assembly to the main structure of the car. The cables and their attachments must also be designed in order to help prevent a wheel making contact with the driver's head during an accident.
Each cable must have its own separate attachment which :
- is able to withstand a tensile force of 70kN ;
- is able to accommodate a cable end fitting with a minimum inside diameter of 15mm.
Each wheel may be fitted with one or two cables, dependent upon their performance when tested under FIA Test Procedure 03/07. If one cable is fitted it must exceed the requirements of 3.1.1 of Test Procedure 03/07 and if two are fitted each must exceed the requirements of 3.1.2.
Each cable must exceed 450mm in length and must utilise end fittings which result in a tether bend radius greater than 7.5mm.

"Cognovi naturam rerum. Lord's countdown made the world. Truly your's Donda"

Ulvar
#98164
Az így is van elég, tegnap De la rosa féle esett is sülhetett volna el rosszabbul...leszakad a szárny elkapja Sutilt...nézhetünk...

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

Firerock
#98163
igazad lehet.
lehet hogy az jött le a mondandómból amit gondoltok de én nem szeretnék komoly baleseteket,bár kisebbek lehetnének több...

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

Ulvar
#98162
Van egy bizonyos szabály az F1ben amit az IndyCartól loptak, még pedig kasztnihoz rögzítik lánccal a kereket hogy ne repüljön el, ez még mindig nincs F1be mert az egy madzag és a fel függesztéshez van rögzítve! Ezt akarod F1be is? (lásd Buemi Kína)



Vagy Webber múltkor Valenciában? Nincs ekkora bukó már a föld alatt lenne sõt még így is nagy mák hogy túlélte... ezt vállalták de azért ne legyen már az hogy azt kívánjuk hogy minél több baleset legyen...akkor nézz roncs derbit!

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

#98161
Vegulis regen a nyilvanos kivegzeseknek is nagy nezotabora volt.. <#ejnye1> Az uj palyaknak nem a biztonsag a fo baja, hanem rosszul vannak osszefuzve a kanyarok az aero erzekeny kocsiknak.. Hiaba van hosszu egyenes, ha gyors kanyarok vezetnek ra, ahol leszakadnak egymastol.. Stb..

Firerock
#98160
Surtees ha jó ltudom Brands Hatch-ben halt meg ami nem Formula1-es pálya
és igen
szerintem ezek az új számítógépes pályák amiket nem nagyon lehet versenypályának nevezni nem a versenyzésrõl hanem sokkal jobban a biztonságról szól,és ezek a versenyzõk vállaják a veszélyt...
az indycar meg közel sem egy cég az FIA-val...

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

Ulvar
#98159
Ahha...Tavaly Hungaroring Massa... és ha nem tudnád a nagy biztonsági szabályok miatt halt meg a 21. században 2 pálya bíró és tavaly F2ben Surtees halála...ez kell a népnek? Igen? Akkor menj te neki fejjel egy keréknek kétszázzal paraszt gyerek! 2006 Paul Dana IndyCar sorolhatnám hány halálos baleset volt! SOK BALESETTEL, ilyet ne írj, még Webbernek se kivánom, meg Hamiltonnak se pedig mind2 t rühellem! AZ ILYEN MONDATOKTÓL HÁNYOK, ÉS NAGYON FELCSESZ!

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

Firerock
#98158
"sok balesettel"
ezért nem
ez a mai formula1-be nem fér bele,úgy vigyáznak a pilótákra mint a hímestojásokra,régen nemígyvoltez,elég szánalmas...

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

Norbi1990
#98157
Bezzeg a Superbike-nak megfelelt ami sokkal veszélyesebb?
Ez vicc...
bardocz
#98156
"a korábbi futamoknak otthont adó Kyalami ugyanis nem felel meg a FOM és az FIA követelményeinek"
#98155

http://gaborszantai.co.uk/

bakkerman
#98154
miért nem viszik akkor Kyalamiba? az egy fasza kis pálya,dimbes-dombos,sok balesettel,fasza versenyek lennének

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

#98152
Mondjuk abban igazad lehet, hogy egy samli is kenyelmesebb egy F1-es kocsinal..<#crazya>

bakkerman
#98151
de Webber akkor is morcos lenne,mert az a sámli az nagyon jó,jobb mint az õ kocsija,kényelmesebb,ezért megharagszik Hornerre

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

#98150
Dehogyis... Durvabb lesz.. Vettel kocsijat odaadjak Webbernek, es egy kis samlirol kell vegigneznie a versenyt a boxbol...<#buck>

M@TriX
#98149
Akkor igaz most úgy lesz, ha Webber eltöri a szárnyát akkor Vettel autóját fogják szétszerelni? <#vigyor1>

..::::::.. A kétpúpos teve sokáig nem is vette észre, hogy két púpja van, mert az első eltakarta a hátsót.

Jacek
#98148
az meg sem fordult a fejeben ha egybol vissza engedi, akkor nincs az egesz szopas?? + kiesik elole Kubi es megy tovabb, igzi barom...

#98147
Borzalmasan rajtoltam - gondunk akadt a kuplunggal aztán jött az incidens (Robert) Kubicával, ami tovább rontotta a helyzetemet. A sportfelügyelõi döntést nem szeretném kommentálni. A csapat helyesen járt el, de a felszólítás, hogy adjam vissza a pozíciómat, akkor érkezett, amikor már egy másik versenyzõt is megelõztem, Kubica pedig láthatóan lelassult, majd kiesett. Ráadásul a Safety Car is éppen a büntetésemmel egy idõben érkezett meg a pályára, úgyhogy nem csak néhány, hanem tucatnyi helyet vesztettem miatta. Meggyõzõdésem, hogy a pocsék rajt ellenére is 3. lehettem volna, most mégis üres kézzel kell távoznom innen. A világbajnokságban így kétségkívül rosszabbak lettek a kilátásaink, de még épp csak túl vagyunk a szezon felén, és bármi megtörténhet. Az autónk fejlõdött, és amikor üres volt elõttem a pálya, szárnyaltam: tovább kell igyekeznünk, nem szabad elveszítenünk az önmagunkba vetett hitünket."

http://www.sg.hu/cikkek/75599/feladta_wow_os_eletet_a_valosagert ------- MMORPG rajongóknak: \"Ne feledd, minél királyabbul fest a karaktered, annál szánalmasabb az életed.\"

#98146
okés akkor nézd vissza az 1988-as, az 1992-es, az 1995-ös, 1996-os, 2002-es, és a 2004-es szezont mind mind nagyon gyanús lenne ám😄

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéb?l csúszott ki, mint valami szépséges medúza. De a bajnokok tudják, hogy az apjuk tökéb?l jöttek.

#98145
késõn érõ típus 26 évesen kezdte nem pedig 19 évesen...jó pár éve van még most van a legjobb korban, Barrichello, Schumi sem öreg, ha azt veszed...

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéb?l csúszott ki, mint valami szépséges medúza. De a bajnokok tudják, hogy az apjuk tökéb?l jöttek.

#98144
"sokat romlott az aerodinamikája" ja mint amikor bódét cseréltek alatta mert megrepedt amit ki is használ (kijavítva) most? a 2.számú csóringer 😄D

Kezdetben vala a semmi. Majd az Úr mondá: \"Legyen világosság!\" - s továbbra is vala a semmi, de már látni is lehetett azt.