FORMA1

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

bardocz
#98243
Szerintem is inkább ezzel kell foglalkozni, és nem azzal, hogy egy pilóta meg is halhatott volna. FIA-nál mindenki punci!
jazzy
#98242
Bizonyára sajnos nincs elég pénz a forma1ben erre 😞
DjDano
#98241


<#eplus2>

gercse
#98240
idézem #98219:
"abban a pillanatban volt mindenkinek fontosabb dolga, mint Hamilton es a feher vonal poziciojanak egyeztetese"

egy ilyen technikai sportban, mint a Forma 1 ez megengedhetõ? csak kíváncsi vagyok a véleményetekre, mert szerintem nem,
akkor legyen külön gárda, aki folyamatosan azért felel, hogy minden versenyzõ a szabályoknak megfelelõen versenyzik, és külön csapat pedig foglalkozzon a balesettel, sc-vel stb. (saját vélemény)

kifli
#98239
Hamiltonak lett volna lehetõsége nem megelõzni az sc-t. (Hamár belassított mellette, kitudja miért) Alonsonak ott abban a helyzetben, ha nem akar ütközni ez az 1 lehetõség volt, hogy aztán nem engedte vissza kubicát, az már nem lényeg most.
#98238
A te érveid szerint egyedül a spanyolok meg az itt fórumozók egy része volt rasszista Hamiltonnal szemben, nyisd már ki a szemed! rasszista barom mindenhol van és pont emiatt fél a FIA is Hamiltont büntetni - nekem ez az érvem - nem beszélek össze vissza, ne kavarj. De ez már flame amit mûvelsz úgyhogy a te írásid figyelmen kiviül hagyom a továbbiakban.

http://www.sg.hu/cikkek/75599/feladta_wow_os_eletet_a_valosagert ------- MMORPG rajongóknak: \"Ne feledd, minél királyabbul fest a karaktered, annál szánalmasabb az életed.\"

b-type
#98237
össze-vissza beszélsz hülyeséget.
jellemzi a mögöttes szándékot az ilyen megfogalmazás mint a -kicsi fiát-
...majd ha képes leszel érvelni kapálódzás helyett, akkor lesz ennek jövõje.
Addig felesleges.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

#98236
szerintem lewis drukkeri közé tartozik Vagy nem?

http://www.sg.hu/cikkek/75599/feladta_wow_os_eletet_a_valosagert ------- MMORPG rajongóknak: \"Ne feledd, minél királyabbul fest a karaktered, annál szánalmasabb az életed.\"

Norbi1990
#98235
Az a Papa volt, nem Lewis.
Vagy nem?
#98234
én világosan emlékszem hogy pl a Papa egybõl telesírta a sajtót ha kicsi fiát merték büntetni nem fogok neked magyarázkodni nem tudom mit néztél eddig....

http://www.sg.hu/cikkek/75599/feladta_wow_os_eletet_a_valosagert ------- MMORPG rajongóknak: \"Ne feledd, minél királyabbul fest a karaktered, annál szánalmasabb az életed.\"

b-type
#98233
francokat, senki nem sírt sehol, a rasszista is egy spanyol teszten, meg egy spanyol futamon merült fel Alonso drukkeri kapcsán akik beöltöztek majomnak...talán rémlik.
Itt senki nem rasszistázott, csak amikor már tele lett a töke a niggerezéssel meg a majmozással, nekem pl.
Mert az elég rendszeres volt ha visszaolvasol.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

#98232
Kezdetben büntették is rendesen de telesírta a sajtót a drukkereivel együtt h rasszista stb azóta van az hogy minden ilyen szitut enyhe büntetéssel megússz.

http://www.sg.hu/cikkek/75599/feladta_wow_os_eletet_a_valosagert ------- MMORPG rajongóknak: \"Ne feledd, minél királyabbul fest a karaktered, annál szánalmasabb az életed.\"

a.carkey
#98231
Rohadt nagy mákja volt. Az egy dolog, hogy jól megépített autóban nem lehet ebbe belehalni, de ott biza max. az utast védte a bukó, a pilóta élete a vakszerencsén múlt.

A medve nem játék.

Norbi1990
#98230
Akibe belement Mansell Alonsó volt 😄
b-type
#98229
😄
Szvsz Chandok bõrszíne sötétebb.
De ez egyébként sem frankó, mert ha itt ilyenek játszanának, akkor már rég Ho Pin Tung lenne a VB.
Hamilton-t anno nyakra fõre büntették, olyan 5 helyes rajtbüntetéseket kapott feltartásért (Heidfeld-l szemben) ami vicc volt, meg olyanért kapott 20mp-t futam után amihez módosítani kellett a szabályokat.
áthajtásossal büntették mert elfékezte magát a rajt utáni elsõ kanyarba (de nem történt semmi, nagyban Kimi-nek köszönhetõen), és uazon futamon áthajtásost kapott Massa mert oldalról belement és kipörgette hogy elment neki az egész mezõny mire irányba állt.
Ezért a két esetért is uazon büntetést kapták, holott qvára nem uazon mûfaj.
De nem sírta teli a sajtót, ahogy a drukkerei sem.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

a.carkey
#98228
Ki az a pénisz, aki versenyezni hagyja õket utassal a somagtartóban? Akár a feje is leszállhatott volna a pilótának. 😊

A medve nem játék.

#98227
Hamiltonnal túl óvatosan bánnak ezt el kell fogadni.Talán ha lenne a mezõnyben még 4-5 színes-bõrû pilóta megoldódna a helyzet.Az hogy felmerül ilyen az emberekben az azt jelenti hogy igenis valós ez a probléma.

http://www.sg.hu/cikkek/75599/feladta_wow_os_eletet_a_valosagert ------- MMORPG rajongóknak: \"Ne feledd, minél királyabbul fest a karaktered, annál szánalmasabb az életed.\"

#98226
nem alonso baszta el hanem a csapat nem szólt neki egy árva szót sem! hogy beszólt nekünk nemtudomki és azt mondta hogy engedd vissza kubicát mert büntit kapsz!
szerintetek alonso miért pipulhatott be?

ha jól emlékszem alonso kicsit elõrébb volt a kanyarban és jobbkanyar következett és mi van ha monacóban elõz a fehér vonal után már fal van!
persze ha meg nem büntetik meg levágásért! akkor a többiek is eljátsszák ugyanezt!

a ferrárinál tök gáz az egész csapatvezetés szánalmas barmok dolgoznak ott nem tudnak egy normális hétvégét úgy ledolgozni hogy ne legyen nekik semmi problémájuk!
b-type
#98225
..áá ez kész.
Talán le sem esett hogy annak az SC esetnek nem az volt a problémája hogy Hamilton elment...amúgy is elment volna.
Azért változtatták meg rögtön, mert Alonso és Massa beszorulhattak.
Az hogy Hamilton mennyi helyet szerzett szabálytalanul az egy full hülyeség, egyrészt mert semennyit, mivel a saját tempójában megelõzte volna az SC-t, másrészt mert elmagyarázták már miért volt lehetõsége kiépíteni annyi idõelõnyt hogy Koba' elé jöjjön vissza.
Harmadrészt ennek az összehasonlításnak semmi értelme, nem is tudom hanyadszor írom, a két eset nem ugyan az, nem összehasonlítható.
Essen már le hogy Alonso-nak lett volna lehetõsége visszaengednie Kubica-t....de nem tette, és ezért kapta az áthajtásost.
Hamilton-nak mi? ...már visszavett a tempóból hogy késõbb támadja Vettel-t amikor szóltak neki hogy áthajtásost fog kapni...na akkor volt lehetõsége hogy újra kinyomja a szemét a kocsinak.
A két esetnek semmi köze egymáshoz, csak ebben a kifacsart erõltetésben hogy Alonso egy helyet szerzett, Hamilton meg hatot...full hülyeség.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

mcmoha
#98224
Nem tul sok buntetes kozul valaszthatnak. Vegulis van harom fele plusz a penzbuntetes ami alltalaban a gyorshajtasert jar.

16.3 The stewards may impose any one of three penalties on any driver involved in an Incident :
a) A drive-through penalty. The driver must enter the pit lane and re-join the race without stopping ;
b) A ten second time penalty. The driver must enter the pit lane, stop at his pit for at least ten seconds
and then re-join the race.
c) a drop of any number of grid positions at the driver’s next Event.

"Cognovi naturam rerum. Lord's countdown made the world. Truly your's Donda"

Norbi1990
#98223
Nem akartam válaszolni senki üzenetére csak véletlen megnyomtam megszokásból a válasz erre gombot.

Gondolom FIA-nak van egy szabálya, hogy milyen szabálytalanságért milyen büntetés jár, és eszerint osztogatják a büntiket.
Alonso vágását és a utána bejövõ Safety Car periódust hülyeség összefüggésbe hozni, mert nem azért jött ki a Safety Car, hogy Alonso szívjon és a mezõny végére jöjjön vissza, hanem De la Rosa kocsijáról leszakadt elemeket elvigyék a pályáról, mert balesetveszélyes volt.
És az egészet meglehetett volna elõzni, ha Alonso és a Ferrari jobban odafigyelt volna.
kifli
#98222
Légyszives értelmezd, azt a mondatot, ami a #98216-os hsz végén van.

Ha gondolod idézem, hátha nem látod (a hsz-ed alapján nem látod valszeg)

"Mielõtt megint belekezdene valaki, még mindig nem arról van szó, hogy Alonso megérdemelten kapta-e a büntetését vagy nem."



Én összetudom hasonlítani a két esetet, az egyiknél 0.010 mp elõny szerzésére került sor, ami 1 pozíciót jelentett, a másiknál 30mp elõny szerzésére került sor, ami 6 helyet jelentett. Azthiszem ez egy jó összehasonlítás. A büntetéseket pedig fölösleges összehasonlítani, mert ugyanazt kapták.
kifli
#98221
azaz, szabálytalan módon elõnyhöz jutott, miért ne értenénk?
Senki nem mondja azt, hogy nem volt szabálytalan, bár látom képtelen vagy felfogni, amit annak a hsz-nek a végére írtam, amire válaszoltál.

#98219:Arról viszont tehetnek, hogy nem tudják mérlegelni, ki mekkorát hibázott, és mekkora büntetés járna érte, Hamilton tulajdonképpen megelõzte az sc-t, ami azért elég súlyos vétség, akárki akármit mond, megnézném mit írnak errõl a szabálykönyvben, mi jár az sc megelõzéséért (biztos nem áthajtásos büntetés). Senki nem hibáztatja, a FIA inkompetens döntése miatt Hamiltont, nem a pilótákon van a hangsúly, hanem azon hogy miért milyen büntetést osztanak ki.
b-type
#98220
Én nagyon nem így látom, sõt.
A két esetet nem is tudom összehasonlítani.
Azt értem hogy bosszant de nagyon hogy Hamilton büntetése semmit nem ért, de az egy másik történet.
Alnso-t most olyanért büntették meg amiért meg kellett büntetni...egyszerûen azért mert nem engedhetik, és nem is engedték.

Az nem összehasonlítási alap, pláne nem arra hogy zörögjek, hogy akkor Hamilton jól járt, most Alonso miért nem járt jól.
Sõt Alonso mindkét esetben megszívta...csípem Alonso-t, de ezt elqurta...vissza kellett volna engednie Kubica-t, de õ meggyõzte magát hogy ez rendben volt, ...de ez nem így mûködik.
Nagy kedvencem, motoroversenyzõ döntött úgyh ogy õ bizony nem ugrott ki a rajtnál, nem jött ki áthajtásosra, megkapta a fekete zászlót,..és utólag tényleg nem ugrott ki a rajtnál.
De mindez semmit nem ér, mert bizonyos dolgokat nem lehet...nem lehet figyelmen kívül hagyni a versenybíróság döntését, és nem lehet pályaelhagyással pozíciót szerezni.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

#98219
Ennyire nem tudtok egy problemat tovabbgondolni?
A FIA nem tehetett arrol, hogy az SC-t be kellett kuldeni egy Alonso-tol, Kubica-tol fuggetlen dolog miatt.
Ha Alonso es/vagy a csapat felfogja C.W. 3x-i figyelmezteteset, es visszaengedik Kubicat, akkor Alonso a 4. helyen is vegezhetett volna. Senki nem latta elore Kubica kieseset, egyszeruen butak voltak.
Hamiltonos esetnel meg mar ezerszer le lett irva, hogy abban a pillanatban volt mindenkinek fontosabb dolga, mint Hamilton es a feher vonal poziciojanak egyeztetese.
Az meg mar engedtessek meg Hamiltonnak, hogy kitiporja az auto belet, ezaltal elegendo elonyre teve szert.
Ez a legnagyobb kulonbseg az elcsapatok kozott: a Forma 1-ben gondolkodni kell es reagalni az adott korulmenyre. Akkor meg plane, ha szolnak is az embernek. Haromszor.

http://gaborszantai.co.uk/

Norbi1990
#98218
Még mindig nem értitek, hogy Alonso kiment a pályáról és úgy elõzött??
OMG!
kifli
#98217
Erre a hozzászólásodra pedig, Hamilton pozíció vesztés nélkül megúszta a büntit múltkor, akkor ez jó példa?
kifli
#98216
Pedig tök egyszerû, mindkét esetben azért járt a büntetés, mert szabálytalan módon elõnyt szerzett mindkét pilóta ugye?

Ugyanazt a büntetést kapták, pedig Alonso kisebb elõnyt szerzett ezzel a mûvelettel, és még az sc miatt is szívhatott. Ebbõl levonjuk a következtetéseket, akkor baszottnagy igazságtalanság van a két eset kapcsán (hülye aki ezt nem látja, vagy nem akarja látni)

Mielõtt megint belekezdene valaki, még mindig nem arról van szó, hogy Alonso megérdemelten kapta-e a büntetését vagy nem.
b-type
#98215
Ez hülyeség...ha nem lennél annyira belezöldülve az elméletedbe még látnád is.
Egyfelõl Hamilton-nak már volt egy ilyen esete, sikánt levágva elõzött-visszaengedte-Kimi detto kiesett-Hamilton-t még is megbüntették.
Most akkor nézzük mi a különbség?
Alonso nem engedte vissza és szintén megbüntették.
Hol van itt szellentés meg bélsár??!
uaz szabálytalanságért uaz büntetés, egy különbség van, mint írtam, Hamilton részérõl megtörtént a visszaengedés.

Az hogy te az SC elõzést és büntetést összemosod a kanyarlevágással és elõzéssel az a te egyéni problémád, a két eset nem ugyan az, csak te facsarod hozzá, mert hogy ott a büntetés nem érte el a hatást.
De ezen a te kapcsolatodon kívül semmi közös, vagy hasonló nincs.
Az meg már ne más problémája legyen hogy nem érti a te összeeröltetett gondolatmeneted.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

#98214
Én a mclarenérõl hallotam elõször( biztos votl elötte is...)


Aztán az arrows 2 ülésesérõl


Késõbb a minardirol, illetve volt valami bajnokság is amirõl linkeltek videot.

DE ami szerintem sokkal jobb volt az az arrows 3 ülésese, sokkal jobb lehetett hogy kilehett látni elõre, nem csak egy oszlopot bámulhattál magad elött...




A renault is csinált 3 üléses verziot, de ennek már a formája nagyon nem f1es....




De vannak még itt egyéb érdekességek, amik f1es kocsinak vanak irva de én nem vagyok abban biztos...
http://gulfnews.com/polopoly_fs/f1-car-1.520072!image/1834473101.jpg_gen/derivatives/box_475/1834473101.jpg
http://www.exelement.co.uk/images/products2/585_1.gif
http://1.bp.blogspot.com/_f2dCclIT9q8/S1cZpWo6FkI/AAAAAAAAEBM/3VDCTd4iHEs/s400/F1+passenger+rides+on+offer+at+Yas+Marina+Circuit.jpg

#98213
Látom még mindig nem érted... Zoli összekeni a falat bélsárral de mindössze annyi büntetést kap hogy nem mehet ki aznap a homokozóba játszani míg Péter nagyobbat szellent és szintén ezektõl a szülõktõl kap egy hatalmas sallert. El lehet mondani hogy mind kettõt megbüntették de hogy igazságosan azt NEM!!!!

http://www.sg.hu/cikkek/75599/feladta_wow_os_eletet_a_valosagert ------- MMORPG rajongóknak: \"Ne feledd, minél királyabbul fest a karaktered, annál szánalmasabb az életed.\"

#98212
hozzászólásokat érdemes elolvasni:

5. Szerzõ: Alzs Dátum: 2010-07-13 14:39
Alonso és a Ferrari azt hitte számukra mindent lehet, tévedtek...
6. Szerzõ: TilOs Dátum: 2010-07-13 14:41
Igen, összetévesztették magukat egy másik csapat másik versenyzõjével.

ez ütött<#taps>

http://www.sg.hu/cikkek/75599/feladta_wow_os_eletet_a_valosagert ------- MMORPG rajongóknak: \"Ne feledd, minél királyabbul fest a karaktered, annál szánalmasabb az életed.\"

kifli
#98211
A kiesést mondom nem érvnek hoztam fel, csak amolyan "kibaszás", megbüntetnek egy olyan versenyzõ megelõzéséért, aki pár körrel késõbb kiesett volna elõled, szal szopás na 😄
b-type
#98210
Alonso nem volt elõrébb, ráadásul ez korántsem jelent semmit, ha valaki belsõ ívrõl fék nélkül belerongyolna egy kanyarba ott sem lehet azzal védekezni hogy õ bárhol elõrébb volt és ezért a másiknak kellett volna vigyáznia rá.
Egy elõzés akkor van befejezve ha a teljes autó elébe került a másiknak, akkor sikeres volt próbálkozás. Ennek amit Alonso csinált semmi jövõje nem volt, nem mondom talán egy Chandok megijedt volna és hajlandó elrontani a sikánt csak azért hogy Alonso megelõzhesse, de egy átlag versenyzõ nem csinál ilyet.
Kubica volt pozícióban elõrébb, és õ volt az ideális nyomvonalon, egy szûk sikánban nincs értelme kivûlrõl támadni.

Az meg hogy kiesett Kubica....hát Kimi is kiesett Spa-ban, és ott Hamilton vissza is engedte egy teljes autóval mégis megbüntették.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

kifli
#98209
Hát gondolom nem azért sírt, hogy büntetést kapott, hanem még mindig az elõzõ futamon hamilton büntetés miatt sír, ahol hamilton nyert 30mp-t vagy hat helyet, kinek hogy tetszik, és ugyanezt a büntetést kapta mint õ. Ráadásul neki még rosszabb is volt, mert hamiltonnal addig-addig tököltek, amíg pozicíóvesztés nélkül viszatudott jönni, ellenben a biztonsági autó után, õ visszaesett az utolsó helyre, korántsem akkora vétség miatt, amivel korántsem szerzett akkora elõnyt (fõleg hogy kubica kocsija rá pár körre meg is állt, persze ezt nem vehetjük érvnek, mert nem tudhatta senki 😊)
Szóval múltkor nem a szabálytalanságért ment a sírás, hanem a büntetés mértéke miatt.

Másrészt lehet úgy is nézni, hogy amikor kubica leszorította a pályáról, akkor elégé egy vonalban voltak/alonso lehet elõrébb is a belsõ ív miatt, és úgy már nem igazán szabályos kitenni a másikat a fûre, persze ez versenyszituációnak betudható lehetett volna ebbõl a szemszögbõl.
gercse
#98208
Remélem legközelebb tökösebb lesz Alonso, de valszeg, akkor is inkább lemegy a pályáról, mintsem kockáztasson jó pár pontot.

b-type
#98207
De nem elõzhet a pályán kivûl. Lehet bárhogy megítélni, Kubica kilökte vagy sem, bár hozzá sem ért.
A lényeg az hogy nem a pályán elõzte meg, nem teremthetnek példát azzal hogy hagyják, mert akkor nyakra-fõre beesik valaki kûlsõ íven egy sikánba és vágja mert már nem tud befordulni.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

#98206
Egy korabbi, hasonlo esetnel mondott valami ilyesmit egy ex-pilota:
A palya terulte a feher vonalak kozott helyezkedik el, ami ezen kivul tortenik, az nagy esellyel szabalytalan.


Kubica nagyon szepen vedekezett, aki elozni akar, az nem varhatja el, hogy nem csukjak ra az ajtot. Ha nem megy elsore, meg kell probalni maskor, ha nem ott, akkor mashol. Nemreg Alonso sirt azert, mert Hamilton megszegett egy szabalyt. O ugyanazt tette. Ha Hamilton is megkapta erte a bunteteset, akkor vele miert kiveteleznenek?

http://gaborszantai.co.uk/

#98205
Az az igazsag, szerintem nem kellett volna buntetni Alot, mert abban, hogy Alonso vagott, Kubica odarakom a vallam akcioja bosegessen benne volt.. Nyugodtan vehettek volna verseny szituacionak.. Es aki latta a belso kamerakat, Alonso kocsija eleg szepen razkodott odakint, szoval necces helyre szorult ki.. Abban viszont hibaztak, hogy mivel nyervogas volt miatta, nem adtak vissza a helyet, biztos, ami biztos alapon..

tmp
#98204
És amikor hamilton elõzte meg kimit spában? Maga elé engedte és mégis megbüntették, ettõl függetlenül én örülök a büntetésnek

vlala egy szaros kiírtásraérett zsidó

b-type
#98203
Sztem a kettõ közt van különbség,..mondjuk gondolom ebben egyetértünk 😄D
De én nem Alonso javára teszem.
Nálam Hamilton esete azért más mert azt maga bénázta el, ha elsuhan az SC mellett akkor semmi nincs, de töketlenkedett hát kapott egy áthajtásost.
Alonso viszont maga hozta meg a döntést, az hogy levágta a sikánt az egy dolog, elõfordul ha elõzni akar (bár ott külsõ ívrõl mélyre engedni nem tudom...hacsak Kubica nem hagy neki helyet akkor esélytelen)
..de az pláne a saját döntése volt hogy nem engedi vissza Kubica-t, egyfelõl nem hiszem hogy Alonso ne tudná hogy minimum necces amit csinált.
Mit csinált Hamilton mikor levágta a sikánt Kimi-vel szemben, visszaengedte..és még rádiózott is hogy oké volt-e (nem volt).
Szal én nem hiszem hogy a Ferrari nem mondta volna Alnso-nak, szvsz Alonso maga döntött úgy hogy Kubica lökte le a pályáról ezért nem engedi vissza.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

mcmoha
#98202
Boxathajtas a legenyhebb buntetes.😊 Orulhet, hogy nem stop and go-t kapott.<#eplus2>

"Cognovi naturam rerum. Lord's countdown made the world. Truly your's Donda"

kifli
#98201
de a lényeget nem érted, nem azt mondom hogy meg kelett-e büntetni vagy nem, mert igen, pályalevágással szerzett elõnynél áthajtásos büntetés van.
Én arról a csodálatos következetességrõl beszélek, amit csak a FIA tud.

(mellesleg akkor úgy is lehetne hogy ugyanakkora büntetést kap az, aki 1 pozíciónyi elõnyt szerez, mint aki hatot, ami elsõ és sokadik ránézésre sem logikus)
b-type
#98200
Nem sújtották volna, ha visszaengedi Kubica-t(!).
Ez a qva nagy lényeg, nem szerezhet pozíciót pályavágással, ha visszaengedi Kubica-t még abban a percben akkor semmi nincs...így viszont lett.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

bardocz
#98199
Pozíciót szerzett vele, nem csoda, hogy büntetik. Ha veszített volna vele 5sec-et, akkor is kijár a bünti.
kifli
#98198
és a vicc, hogy ugyanakkora büntetéssel sújtanak valakit, aki 0.01 mp elõnyt szerzett, mint aki 30mp-t, következetesség <3
Janem, még jobban megbüntetik (sc után kellett mennie, mikor az egész mezõny összejött, és a legutolsó is jól eltudott menni elõle)
#98197
Azert egy gyarto csinal kasztint, mert igy olcsobb.. Nincs fejlesztesi kenyszer, nem kell csucstechnikat hasznalni, stb.. Nem veletlen, hogy a kisebb kategoriakban (GP2, F2, stb.) is ezt csinaljak.. Ez olyan, mint az F1-ben az 1 gumi szallito.. Koltseg csokkentes..

Jacek
#98196
Ez a kemeny😄 es meg sirnak rinak😄

3x szoltunk a ferrarinak😄

bardocz
#98195
Lol, ezt egy Catterhambõl rakták össze?😄
mcmoha
#98194
Ez az igazi! Eddig meg nem lattam. <#vigyor>

"Cognovi naturam rerum. Lord's countdown made the world. Truly your's Donda"