FORMA1

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

passatgt
#98293
õ nem elõzte meg az sc-t

#98292
nem, "nagyon szeret téged és nem elõzte meg az sc t"

#98291
Amikor Alonsot válaszolja mi a kérdés? Nagyon szeret téged és nem tetszett neki hogy megelõzted a SC-t?<#nevetes1>

http://www.sg.hu/cikkek/75599/feladta_wow_os_eletet_a_valosagert ------- MMORPG rajongóknak: \"Ne feledd, minél királyabbul fest a karaktered, annál szánalmasabb az életed.\"

#98290
Amugy kurva jo volt az egesz vetelkedo, en szarra rohogtem magamat a kerdeseken es reakciokon😄

http://gaborszantai.co.uk/

#98289

http://www.sg.hu/cikkek/75599/feladta_wow_os_eletet_a_valosagert ------- MMORPG rajongóknak: \"Ne feledd, minél királyabbul fest a karaktered, annál szánalmasabb az életed.\"

Firerock
#98288
úgylátszik
2-bõl 0

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

jazzy
#98287
Most engem is leoltasz mert buta vagy?😊
jazzy
#98286
Az is lehet 😉
b-type
#98285
Nekem nyolc, ne öljük egymást, most néztem meg egy qva jó dokfilmet a Thriller in Manila-t link.
semmi kedvem hülyülni ilyenen.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Jacek
#98284
nem szar, vagy most olvasta valahol, vagy most jott le a wow-rol 5 ev utan😊)

Jacek
#98283
kulon kiemeltek a szerzodekoteskor ha figyeltetek volna, hogyha nagyon elmarad alfonzotol akkor minden tovabbi nelkul folbonthatjak..

#98282
Mert érzékenyen érintett de majd kinövöd

http://www.sg.hu/cikkek/75599/feladta_wow_os_eletet_a_valosagert ------- MMORPG rajongóknak: \"Ne feledd, minél királyabbul fest a karaktered, annál szánalmasabb az életed.\"

jazzy
#98281
Ez a 2. sor annyira szar duma
#98280
Csak is kizárólag google alapján kerestem és találtam is.De még számos portált linkelhettek ha gondolod.

de gyerek vagy. 😊 Lehet de veled ellentétben nekem legalább van életem nem játszok szerepjátékokat 😊 Kezdj élni 😊

http://www.sg.hu/cikkek/75599/feladta_wow_os_eletet_a_valosagert ------- MMORPG rajongóknak: \"Ne feledd, minél királyabbul fest a karaktered, annál szánalmasabb az életed.\"

kifli
#98279
Te tényleg nemtudsz olvasni? 😄
Ulvar
#98278
Utálom ha egy vérpistike személyeskedik az tartsd meg magadnak, másrészt felteszem a kérdést újfent. Te egy pilóta vagy ajánlanak neked egy 2 éves szerzõdést jó sok pénzért egy kurva jó csapatnál. Tudom..nem fogadod el.

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

desigo
#98277
jaja
szerintem se sokat jelent ez a szerzõdés
bármikor átvariálhatják
nekem az lett volna szimpatikus ha jövõre beül Massa helyére Kubica
Firerock
#98276
" nem kellett volna aláírnia a szerzõdés hosszabbítását a ferrarinak"
te tudsz olvasni?

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

bardocz
#98275
Force-nál nincs hely, mindketten jobbak Massánál.
Norbi1990
#98274
Force Indiánál biztos nem fog meggazdagodni 😄
Valaki linkelt régen, egy táblázatot, hogy ki mennyi fizetést kap, és a Force Indiánál nem épp magas a fizetése Sutilnak és Liuzzinak, ahhoz képest, hogy milyen helyen állnak a mezõnyben.
A Williamsnél sokkal többet kaptak a pilóták, pedig lassabbak mint a Force.
bakkerman
#98273
ha meg balfasz lesz Massa(vagyis már idén az),akkor kibasszák végkielégitéssel,elmegy levezetni egy force indiához(például),ott is megkapná a maga jussát az indiai milliárdostól,és csõ! nem kell azért sajnálni Felipét

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

Ulvar
#98272
Nem Massa ment oda Montezemolohoz hogy nem e maradhatnék még itt egy két évet, hanem Montezemolo ment oda hogy, hé nem érdekel még 2 év itt? DE és ennyi volt.

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

Firerock
#98271
nem massáról beszélek,hanem a ferrariról!

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

b-type
#98270
😄
engem akarsz cinkelni??! 😄
jössz itt alázóbloggal meg F1liveponthuval? Az egyiket pont neked írták a másikat meg anno itt spammelték...a törzsközönségén meg is látszik.
Nagy a net, találsz a hülyeségednek megfelelõ táptalajt, igaz nem valami nívós portálokon, de majd csak kiszolgálnak valahol 😄D

de gyerek vagy. 😊

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Ulvar
#98269
Vávávávávááárj....itt milliókról beszélünk...te, mint ember, kapsz egy több milliós ajánlatot 2 évre egy nagy baleset után, beadod a dumát hogy igen ennyi idõ alatt tudom a kötelezettségeimet vállalni amit rám szánnak...kész meg van az üzlet. Elutasítottad volna? Igen?...hmm.

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

Firerock
#98268
ha fél akkor minek versenyez?a balesete nem olyan mint régen. nem kellett volna aláírnia a szerzõdés hosszabbítását a ferrarinak

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

Norbi1990
#98267
Massa 2008-ban Silverstone-ba megmutatta, hogy hogy nem kell menni a esõbe 😄
Verseny alatt csak 10szer pördült ki, és majdnem elütött egy kisállatot is XD
#98266
tisztában vagyok vele de azt nem lehet a másik képébe tolni 😊

http://www.sg.hu/cikkek/75599/feladta_wow_os_eletet_a_valosagert ------- MMORPG rajongóknak: \"Ne feledd, minél királyabbul fest a karaktered, annál szánalmasabb az életed.\"

#98265
'versenyben futott korido' =/= 'legyorsabb kör'

http://gaborszantai.co.uk/

#98264
7-3 Alonso fölénye a legyorsabb körök tekintetében

http://www.sg.hu/cikkek/75599/feladta_wow_os_eletet_a_valosagert ------- MMORPG rajongóknak: \"Ne feledd, minél királyabbul fest a karaktered, annál szánalmasabb az életed.\"

Ulvar
#98263
Azért te is egy huszár gyerek vagy ám ahogy látom 😊.

Massát nem mondom hogy kedvelem, se Alonsot, Ferraris voltam vagyok leszek, nem érdekel ki ül benne csak menjen. Massa 2008ban megmutatta hogy tud õ menni elõl, megbirkózott a feladatokkal és majdnem VB lett...Nem egy õs tehetség, nem egy profi kezû lábú ember, na de azért nem írnám le ennyire, hiszen nem tudta megmutatni magát, azon egyszerû dolognál fogva, mert nem volt szerencséje. Azt is hozzá kell tenni hogy az RBR kitûnik minden más autó közül, hisz láthattuk hogy Button nem tudott mit csinálni Kobayashival Valenciában, Massa szintén nem tudott az elõtte lévõkkel mit csinálni. Még mindig vannak dolgok amiket nem értek és nem is fogok az F1ben, de ez van... illetve sejtem de abból mindig a flém jön.

Apropó Massa...azért te is be lennél szarva még mindig ha fejbe cseszett volna 260nál egy 1,5 kgs rugó...pláne úgy hogy 1 héttel azután történt hogy meghalt kis Surtees. Ha nem akkor gratulálok, nem ember vagy.

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

#98262
Inkabb nezd egy-egy versenyen a versenyben futott koridoket folyamataban, tanulsagos.. Tizedes kulonbsegek vannak koztuk.. Kicsit Alonso javara, de sebessegben Isztambul ota nincs gond.. Massa, ha a kemenyebb gumi osszeallitas van, vagy ha huvosebb van, az idomeron ront, de versenyben mar majdnem egal.. Viszont ami pech osszejohet, az osszejon neki..

#98261
Te sem tudom hogy mit nézel Alonso és Massa nem ugyan a szint,nem ugyan az a fogalom, nem ugyan az a kategória, nem ugyan az a verseny, nem ugyan az a... Hasonlits össze egy csigát a tgv express vonattal na ekkora a különbség Fernandó és Massa között míg Alonso általában az élmezõnyben adig Massa valahol a kertek és a béka segge alatt kószál ellentétes irányba haladva.Pont.

http://www.sg.hu/cikkek/75599/feladta_wow_os_eletet_a_valosagert ------- MMORPG rajongóknak: \"Ne feledd, minél királyabbul fest a karaktered, annál szánalmasabb az életed.\"

#98260
Az elso par futamon, es Massa idomeros gumi problemain kivul, mar nem latni azt a fenyevnyi kulonbseget.. Es amig Massanak altalaban mas csinalja a grimbuszt (Liuzzi, SC, most Alonso) Alonso maga idezi a fejere a szart..

#98259
Ahhoz is csak gratulálni tudok hogy ezzel egy újabb adag elvárást egy újabb adag súlyt helyeztek Alonsóra ezek után ember legyen a talpán ha nem követ el több hibát.

http://www.sg.hu/cikkek/75599/feladta_wow_os_eletet_a_valosagert ------- MMORPG rajongóknak: \"Ne feledd, minél királyabbul fest a karaktered, annál szánalmasabb az életed.\"

#98258
Nem tudom de söprögethetne mindenki a saját háza elött...

http://www.sg.hu/cikkek/75599/feladta_wow_os_eletet_a_valosagert ------- MMORPG rajongóknak: \"Ne feledd, minél királyabbul fest a karaktered, annál szánalmasabb az életed.\"

a.carkey
#98257
Stefano hülye ehhez a feladathoz. Lehet, hogy Cesare Fioriot kéne visszahozniuk? 😄

A medve nem játék.

a.carkey
#98256
Alonso - a Hamilton féle SC manõver után - eldöntötte, hogy leszarja mit is szabálykodik a FIA/verseny. Õ a büdös életbe többet nem fog senki elengedni, és lefogadom, hogy dühbõl simán elmegy majd az SC mellett is ha erre lesz alkalma.

A medve nem játék.

#98255
Stefanoval. ott a pont...De szidják a Spanyolt, kiváncsi leszek ha egy bazi nagy mákkal mégis behuzza a vb-t akkor mit mondanának mert eddig tisztán látszik hogy fényévekkel jobb mint Massa és az is hogy a motiváció/sebbeség meg van.

http://www.sg.hu/cikkek/75599/feladta_wow_os_eletet_a_valosagert ------- MMORPG rajongóknak: \"Ne feledd, minél királyabbul fest a karaktered, annál szánalmasabb az életed.\"

#98254
Montezemolonak a penz kellett, Domenicalinak pedig Alonso.
Megkaptak.

Amugy Chris Dyer Kimivel egyutt tudott dolgozni, de szerintem nem is vele es nem is Alonsoval van a legfobb problema, hanem Stefanoval.

http://gaborszantai.co.uk/

#98253
Most egy életre elásták magukat nálam az Olaszok 😄

http://www.sg.hu/cikkek/75599/feladta_wow_os_eletet_a_valosagert ------- MMORPG rajongóknak: \"Ne feledd, minél királyabbul fest a karaktered, annál szánalmasabb az életed.\"

#98252

http://gaborszantai.co.uk/

Jacek
#98251
Csak hogy beinduljon a topic😄

#98249
Remélem most már FLAME OFF kilépsz a hülye szerepjátékodból emberek közé mész és néha - néha nézz már meg egy futamot is ha már nem lehet megállítani hogy ide irkálj.

http://www.sg.hu/cikkek/75599/feladta_wow_os_eletet_a_valosagert ------- MMORPG rajongóknak: \"Ne feledd, minél királyabbul fest a karaktered, annál szánalmasabb az életed.\"

#98248
"Azonban úgy tûnik, 2010-ben más szelek fújnak, és ez igencsak felborzolta az andalúz kedélyeket. A 2-es rajtszámú McLaren eddig legalább háromszor karcolgatta a szabályokat"

"Az utolsó eset is elég lenne, hogy az ember kissé gyanakodni kezdjen, a három együtt pedig már egyenesen figyelemre méltó. Direkt kedvez a FIA Hamiltonnak? Vagy csak a régen hangoztatott irányelv, miszerint fokozni kell a versenyt és szabadabbá kell tenni a küzdelmet a pályán, végre kezd átkerülni a gyakorlatba is, aminek az elsõdleges haszonélvezõje ki más is lehetne, mint a harcos stílusáról ismert Lewis Hamilton?"

http://www.sg.hu/cikkek/75599/feladta_wow_os_eletet_a_valosagert ------- MMORPG rajongóknak: \"Ne feledd, minél királyabbul fest a karaktered, annál szánalmasabb az életed.\"

#98247

http://www.sg.hu/cikkek/75599/feladta_wow_os_eletet_a_valosagert ------- MMORPG rajongóknak: \"Ne feledd, minél királyabbul fest a karaktered, annál szánalmasabb az életed.\"

kifli
#98246
De még mindig ott vagy leragadva, hogy alonso büntetése jogos volt-e, igen az volt, csõ kész megvan tárgyalva. Nem is az õ büntetésével van a gond...
b-type
#98245
Persze az nem lényeg 😊)
Az hogy miért nem kerülte el a súlyosabb büntetést, azaz miért nem kerülte el az áthajtásos lehetõségét az most mellékes.
Miért lenne az??!
Alonso-nak a fenét volt ez a lehetõsége, ..igen, nem fogom elbírálni hogy le tudott volna fékezni vagy sem.
De választása igen is volt, ...pl. levágni a kanyart.
Eddig semmi gond, nem volt helye, nem tudott megállni...levágta.
De ezzel elõzött is, ha nem tud megállni és vágja a sikánt oké, de akkor vissza kellett volna engedje Kubica-t.
Semmi nem indokolja, még az sem amit rádiózott, azaz hogy Kubica kilökte, hogy figyelmen kívül hagyja az a lehetõséget hogy megbüntetik azért mert a pálya levágásával elõzött.
Ilyen sehol nincs.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

b-type
#98244
Mondom hogy össze-vissza beszélsz hülyeséget.
Mi ez a szörnyûség hogy a rasszistázás miatt fél az FIA büntetni Hamilton-t???!
Nem zavar a logikai törés hogy most már hogy megszokták és nem akkor pláne hogy itt van a mezõnyben, most kezdtek el félni. Korábban meg büntették 'ahogy kell' ahogy te fogalmaztál?
ez nem flame, csak nincs érved amivel bármit is lehetne kezdeni, csak össze-vissza beszélsz mint ahogy most is.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type