15993
11074353081353622639.jpg
  • Spare5hun
    #15738
    Újabb próba... :)
    Cloud bitcoin bányászat. Ad 150 gh/s-t ingyen, így napi 2900 satoshit termel és 50ezertől lehet kivenni. A szokásos kamunak tűnik, ami addig jó amíg mások befizetnek és utána bebukik, de most indult, így 1 hónap biztos van benne. Regisztrálni ingyen, befizetés nélkül simán megéri és ha minden jól megy, akkor még időben ki is tudom venni.

    Itt lehet regisztrálni (én +10%-ot kapok utánatok)
    https://www.hashvision.io/?ref=1XifNpeo
  • Palinko
    #15737
    Áh eddig is csak a 100% os kvalit fogadták el és az én 20% os teljesítményemmel nem is akartam tovább erőltetni majd ha találunk videót lemásoljuk és mivel nem vagyunk vakok a rendes feladatokat már ellátjuk, egyedül a kvali húzós mindig.
  • hafika
    #15736
    Mostantól ismét aktív leszek ezen az oldalon így ha tudunk majd segítünk egymásnak.
    Jelenleg egy képet tudtam megcsinálni azt el is mentettem.
    Egyébként volt akinek sikerült 80% -al teljesíteni de úgy olvastam még nem kapott fizetős feladatokat.
    (Napi 1x biztosan felnézek majd ide)
    További szép napot.
  • Palinko
    #15735
    Ismerős én csak 1szer futottam neki de láttam hogy esélytelen hogy ugyanazon fokokat lőjem be takkra mindig. Ennyire vakok meg nem lehetünk mindketten
  • hafika
    #15734
    Nekem is ez a problémám.Régebben rengeteg pénzt kerestem vele és soha nem vett belőle vissza. Most meg már kb 20 alkalommal próbáltam és nem sikerül teljesíteni. :(
  • hafika
    #15733
    Sziasztok
    Spare 5-nél nektek van most selejtező?
    Nekem már 3 napja van egy 3D feladat de nagyon nehéz.
    Nem találok róla videót se.
    Qalifier:Set Head and Body Orientation for pedestrian.
  • Palinko
    #15732
    Azt próbáltam de csak régieket dobott ki :)
  • Spare5hun
    #15731
    Van sok, nem csak 1. Keress rá a feladat nevére.
  • Palinko
    #15730
    Él még az a yt csatorna ami segít a spare 5 qualykban? Mert most ezt a test forgatást sikerült 20% ra megcsinálni pedig olyan szögekbe forgattam, nem értem hogy csinálják mindig ilyen furára hogy alig lehet kitölteni a qualyt. Aztán meg taskért még soha nem vettek el tőlem pénzt szóval ott meg már tudom, qualyban meg nem? :D
  • Spare5hun
    #15729
    Megjött a 10 dollár :) (ami valamiért csak 9.85 lett, de ez legyen a legkisebb baj)
  • Spare5hun
    #15728
    A BlockFi kamatoztató oldal (évi 5%) most ad 10 dollárt, ha bármennyi bitcoint raktok a számlára. Lehet, hogy nem egyből adja ki a lehetőséget. Nekem pár hónapja van a fiók, amikor itt írtam korábban. Most csak annyi kell, hogy bármennyit rárakjak (akár pl 10 ezer satoshi) és utána 1 hónap múlva ki is lehet venni, vagy bent hagyni kamatozni és visszavenni az eredetileg rárakott bitcoint.
    https://blockfi.com/?ref=3d3880cc
  • Spare5hun
    #15727
    Cherry Go-t használjátok mobilon? Lehet nyerni Iphone X-et (... kb 0 az esély, de hátha). Viszont van értelmes része is. Minden öt perc tényleges séta/biciklizés után ad 1 pontot. Most 100 pont egy sorsjegy az Iphone X-ért, 599 pont az 1000 Ft-os háda vagy emag utalvány, és 2999 pont az 5 ezres emag utalvány. Kipróbálom, mert nem tűnik soknak, pláne aki sokat mászkál.

    https://www.cherrygo.com ha pedig regisztráltok, akkor hivatkozzatok rám, ezt a kódot kell bírni: bjrm6b
  • Spare5hun
    #15726
    Hát nem tudom, én passzolom, de hátha mást érdekel.
  • hiper fizikus
    #15725
    "Nekünk akarod eladni a dokumentum készítőt"
    Igen .

    "(ez mi?) "
    Olyasmi mint a SQL vagy a relációstáblázatok készítő .

    "vagy terjeszteni kell és abból kapunk jutalékot"
    Az intereneten terjeszthető .

    "vagy a végterméket kell megvennünk?"
    A készítőt megveszed, evvel dokumentum terméket csinálsz, majd a termékedet eladod .

    " egyik sem hoz sok pénzt"
    Sok pénzt hoz, de nem egy nap alatt ,

    "vagy szaktudás kell és tényleg megfizetik"
    Igen, szaktudás kell hozzá . De ez a szaktudás közönséges témának a szaktudása is lehet .


    Utoljára szerkesztette: hiper fizikus, 2019.07.20. 14:50:07
  • Spare5hun
    #15724
    Továbbra sem... :) Nekünk akarod eladni a dokumentum készítőt (ez mi?) vagy terjeszteni kell és abból kapunk jutalékot vagy a végterméket kell megvennünk? Szerintem akik itt vannak azok valami egyszerű könnyen végezhető online valamit akarnak. Valószínűleg egyik sem hoz sok pénzt, de pl napi 1-2 dollár már tök sok mindenre elég. hobbi... Az összes többi dologhoz már vagy szaktudás kell és tényleg megfizetik vagy ordas nagy kamu, de nagyon jól hangzik.
  • hiper fizikus
    #15723
    pl írsz egy e_könyvet a szúnyogok szerelmi életéről és eladod, ha tudod .
  • Spare5hun
    #15722
    Ezt nem értem :)
  • hiper fizikus
    #15721
    Ugye nem tatozik a topik témakörébe az, ha letöltök pénzért egy dokumentum készítő programot, majd dokumentumkészítéssel próbálok pénzt csinálni ?
  • Spare5hun
    #15720
    Mondjuk ilyet nyomhatunk, hogy kattintunk egymás linkjére, ha ez számít valamennyit:
    http://biastonu.com/2RXN
  • Spare5hun
    #15719
    Ezt én is próbáltam, de ennyit fizet 1000 látogatónként
    Highest Unique Raw Unique Raw
    $3.44 $0.98 $0.54 $0.41 $0.25
  • kávé1898
    #15718
    Pont mostanában néztem a régi linkrövidítős profilomra, még mindig termel valamennyi pénzt, pedig nem is foglalkozom már jóideje vele.
    Így a mai napig ajánlom, garantáltan fizet. Én régen ezt használtam, egyetemista koromban ezzel kerestem+youtube videókkal pénzt Szerintem az egyik legjobb, csak megfelelő helyre kell helyezni a linket (pl. letöltések eléréséhez, youtube videó alá stb...), még mindig rátöltődik valamennyi. :)
    Link: http://adf.ly/?id=3033376

    Utoljára szerkesztette: kávé1898, 2019.07.07. 20:16:54
  • Palinko
    #15717
    Persze alap hogy megcsináltam és ha jön új azt is csinálom rögtön. Most sajna elment a kábeles netem nem tudom csekkolni hogy jöttek-e feladatok jövő héten ránézek ha megjavítják.
  • Spare5hun
    #15716
    Az összes qualifiert megcsináltad? Sokszor az kell hozzá, addig nem engedi.
  • Palinko
    #15715
    Most egy 2-3 napja frissítgetem és semmi látom iphoneon van 1 feledat viszont továbbra is androidos a telóm szóval az kiesett de nem tudom hol vannak a körberajzolgatások. Kéne megint egy 30$ úgy augusztus végéig és ilyenkor mindig kisegített ez az oldal de most nem jött be. Redditen is szétnéztem külföldiek mit tolnak és hát nem nagyon nyűgözött le, sok a kamu meg alig valamit fizető lehetőség, vagy akik perkálnak ott nagyon nagyok a követelmények is. Meg általában ez a mi régiónk a kutyának sem érdekes. Spare 5 tényleg tök jó hogy pár perc feladat bemutatása után csinálhattam. Pedig van fél milla xp-m csak kéne adjon feladatot de nincs semmi :( Igaz most az ünnepek miatt a héten írták hogy nem lesz, de akkor majd jövő héten frissítgetem hátha nekem is bedobja.
  • Spare5hun
    #15714
    Persze, tele van. Csak a weben az idegesítő körberajzolósak. Mobilon még mindig fut a fényképezős is (3 cent/kép)
  • Palinko
    #15713
    Spare 5-ön volt mostanában feladat?
  • Spare5hun
    #15712
    https://coinbase.com/earn/xlm/invite/0rkb26jz

    XLM coinok a coinbase-től. Nézzétek meg a videókat és mindegyik után, ha jól válaszoltok kaptok 2 xlm-et. (kb 600ft, összesen 3000 ft) A videóban elmondják hogy mik ezek és utána coinbase-en keresztül át lehet bármire váltani)
  • kamionosjoe
    #15711
    Németország, Ausztria és Svájc területén élőknek, online pénzkeresés:
  • Spare5hun
    #15710
    Újabb próba... :)
    https://honeyminer.com/referred/5ayjq

    Könnyen kezelhető bitcoin bányász program.
  • Spare5hun
    #15709
    A https://freebitco.in/?r=3327881 -nál már lehet fogadni is bitcoinnal pl hétvégi forma1-re, bajnokok ligája meccsekre.
  • Spare5hun
    #15708
    Ez pedig a következő próba:
    https://www.swissborg.com (T4TQ4SI a referral kódom, köszönöm, ha ezt használjátok)

    Meg kell tippelni minden nap, hogy nőni vagy csökkenni fog a bitcoin és ezért lehet pontokat kapni. A pontok alapján pedig készül egy rangsor és az alapján kap mindenki pénzt. (jelenleg 7 ezren vannak, én a 400. vagyok és kb 2,5 dollárt adna. ez az összeg nő, minál több ember van benne).
    Ez a része inkább egy játék, ha elindul, akkor egy befektető app lesz.
  • Spare5hun
    #15707
    Coinbase Ern programját ismeritek? Különböző alt coinokkal ismertetnek meg és adnak mindegyik után kb 3 dollárnyi értékben, amit utána a coinbase-en belül át lehet váltani arra amit ténylegesen akarsz gyűjteni.
  • JonasSandor
    #15706
    Kedvezményesen lehet vásárolni a tescoba utalványokkal van. 2010-be kezdték el csinálni.
  • Palinko
    #15705
    Piramisjátéknak tűnik, végtére is a fa és a piramis struktúra hasonlít.
  • JonasSandor
    #15704
    Vásárlói közösség egyébként kedvezményesen tudsz venni a boltba.
  • Spare5hun
    #15703
    Ok, hagyjuk ;)
    Az ilyen varázslásokban nem hiszek.
  • JonasSandor
    #15702
    Nekem is toth tímea informált róla, bináris fában van ez a rész, ha veszel ott 1 foglalót elkezdi termelni havonta 5-öt. Beszámolni nem tudok hogy mennyire megy, mert nem vett még oda foglalót.
  • Spare5hun
    #15701
    Így sem :)
  • JonasSandor
    #15700
    Automatán termeli a lét, havi 5-öt max. Ennyi pozit ad rá. Bináris 0-ás fa. 2 hete lett bevezetve és nagyon pörög.
    Utoljára szerkesztette: JonasSandor, 2019.03.24. 18:32:12
  • Spare5hun
    #15699
    Ebből semmit nem értek :)