15995
11074353081353622639.jpg
  • Palinko
    #15788
    Na nekem azon túl kellett igazolás meg plusz egy app. Útlevél, számla....
  • Spare5hun
    #15787
    Ja megvan.. Az csak azért van, hogy tudják, hogy emberből vagy. Név, telefonszám és egy szelfi. A szelfihez pedig mutatják a pózt, hogy ne tudd átverni.
  • Palinko
    #15786
    Hát az extra pénzért elkezdtem megadni a dolgaimat aztán mondta hogy valamire kiválasztottak és muszáj mostmár valami YOTO val vagy mivel identifikálnom magam és ahhoz kellett 3D face scan meg minden szarság de már elég volt, és feladtam inkább.
  • Spare5hun
    #15785
    Tőlem nem kért semmi ilyet az app. Ez az online felület?
    A többit itt néztem:
    https://www.coingecko.com/en/coins/pchain
    https://www.coingecko.com/en/coins/electroneum
  • Palinko
    #15784
    Pedig akartam regelni, még az útlevelet csak csak, de normális közüzemi számlát soha nem tudok találni mert nincs a nevemen semmi szóval ide nem fogok tudni :( Azt eléggé adathalász dolognak tűnik ez így. Pláne hogy a coin régen ért 20 centet még elejében mikor a coin lufi volt, most meg 0,0003 at vagy hogy szóval hogy innen felmásszon nem látok nagy esélyt vagy nem tudom minek kéne történnie, nagyon jól kell managelni egy coint hogy kitűnjön a sok közül. Én sem tudom mit érné meg bányászni mert bitcoint már régen nem, Nicehash is alig fizet, nehéz már manapság :(

    Szóval ettől azért tartok hogy volt egy jó időszaka de soha nem fog már megint 20 centet vagy többet érni az 1 coinjuk.
    Utoljára szerkesztette: Palinko, 2019.11.26. 12:11:23
  • Spare5hun
    #15783
    Nem akarlak meggyőzni, tegnap találtam én is :) Annyi volt nekem érzésre a különbség, hogy az egyik mondja, hogy mi szeretne, de tök nem olyan már maga az elő-elő app sem. Ez meg normális, és nem látok semmilyen kamu ígéretet.
  • Palinko
    #15782
    Mitől lenne megbízhatóbb? Az a baj hogy csak a telefonos coinok közül is egy fog befutni és a piben az az érdekes hogy van tervük ahogy nézem nem csak hogy durr bele, minden elérhető hanem majd tudatosan lassan építkeznek. Ez az electro meg bár szépen felépített honlap meg stb nem látom ki áll mögötte, mitől kéne legyen értéke.
  • Spare5hun
    #15781
    Ez hasonló https://electroneum.com csak nekem megbízhatóbbnak tűnik. (3A93F8 a referral, ha esetleg megnéznétek).
  • Palinko
    #15780
    Olvasd el a FAQ-t meg a white papert. Amúgy ha Jimbonak ki van a hálózat dobhatna még át nekem mert 2 ember nem olyan aktív :D Bár szólok nekik akkor rányomnak.
  • Spare5hun
    #15779
    Megnéztem én is, hátha...
    Kicsit amúgy furcsa, olyan mint a Lost sorozat amiben egy pszichológiai teszt miatt kell minden x percben megnyomni egy gombot. Nem tudom mitől működőképes.
  • Palinko
    #15778
    Persze, még Jimbo hozta fel
    #15749

    Szóval az volt a topicban a szokás hogy aki először teszi be azoké a referal, szóval ezt próbálom most én is betartani és nem leszek genyó :D
    Amiket abban a hozzászólásban nem írt le, azt most bővítem, hogy a lényeg ezt nyugodtan letöltheted nem fogja a telefon hardwer erőforrásait használni nem olyan buta miningolás, hogy aztán használhatatlan lesz a telefonod meg 2 perc alatt merül le, meg nem is kell hozzá aktív gps meg bluetooth meg semmi, mint a másik telós coinhoz, egyedül napi 5 másodperc internet kell még bejelentkezel és elindítod a bányászatot, ami igazából csak egy timer és adott nap alatt pörgeti a coint. Mivel most kezdtek most csak a rendszer disztribúciója fontos az aktív userek számítanak, de elég szépen növekszik 2 hónap alatt a 300 ezerről most 1,2 millióan vagyunk.

    3 napot bányászol utána majd tudsz meghívni embereket, és akkor többet keresel de egyedül sem olyan rossz, mert 0,25 coin jön ki óránként ami egy napra 6 coin ha kiszámolod. Nekem már volt hogy 0,70 jött ki óránként de ahhoz kellett még hívnom 4 tagot, sajna nem mind olyan aktív mint szeretném, de azért egész jól csináljuk. A hívott tagokból ilyen megbízható hálózatot tudsz kialakítani szóval tudod róluk hogy nem botok és rendes emberek használják, azért is extrákat kapsz. 5 ember egy 100% osan biztonságos hálózat.

    A coin ma még nem ér semmit, de lassan bevezetik a tranzakciókat, akkor már pc-ről is lehet bányászni hiszen a tranzakciók feldolgozása ott fog történni csak szerintem nem ilyen buta módon mint a bitcoinnál itt csak tényleg annyi számolás történik majd amennyi nagyon szükséges.

    A céljuk vele hogy ne ilyen elitista dolog legyen, hogy most ezer VGA meg miner farm kell ha szeretnél vele foglalkozni hanem a mindennapi ember kezébe adni akár szegényebb országokban is.

    Hogy mennyit fog éni a fene tudja, mindenesetre tényleg kb napi 5 másodperc odafigyelés, meg akinek tetszik az idle játékok az miért ne játszana már ilyesmivel ami hasznos is, meg egyszer lehet fog érni is valamit. Ha csak 1$-t ér majd 1 coin már akkor is jól jársz, mert napi 6$ bitcoinnal tudod mikor jön össze? Kb kell hozzá vagy 10 Radeon VII azt akkor :D Persze sajnos az 1$=1 coin legtöbb coinnak csak álom marad de ha ez a 3 stanfordi arc ügyesen manageli akor jóval többet is érhet majd egyszer, a fene tudja. Több infohoz a honlapot ajánlanám vagy kérdezz hátha már elolvastam, vagy írunk nekik mailt max.
  • zorrobomber
    #15777
    Tudsz erről írni? A Pi coin-ról... telefonon bányászod? Mihez kell még egy ember?
  • Palinko
    #15776
    Hát akkor már egy rendes antminer.... Bár az sem kifizetődő már ha nem lopod az áramot. Szóval nem is értem hogy futnak még ekkorát ezek a coinok. Én is csak azért bányászok, mert ez a legegyszerűbb módja hogy legyen egy kis bitcoin az én helyzetemben és néha jól jön paypalra a lóvé de ennyi. Szeretnék tartani egy kicsit.

    Ez a pi coin egész jó, remélem lesz belőle valami, még kellene 1 ember hogy meglegyen az 5 a full körhöz.
  • Spare5hun
    #15775
    Ezt ismeri valaki? https://coinmine.com
    Egész jól hangzik, hogy szépen beviszem valahova ahol ingyen van áram és termel nekem. Olvastam, hogy sokkal olcsóbb egy sajátot összerakni, de nem értek hozzá. Mondjuk drága ez is :)
  • Palinko
    #15774
    Valaki venne tőlem btc-t kis tételben? Olyan 5$-t adnék el paypalre de csak a mai napra érvényes az ajánlat
    Utoljára szerkesztette: Palinko, 2019.11.11. 01:18:59
  • Palinko
    #15773
    Gondolod érdemes lenne nicehasbe visszaforgatni a pénzt? de még nem számoltam utána, mint hardware adó voltam eddig benne, nem tudom mennyire lenne érdemes bérelni de biztos az ha csinálják, de sztem problémás, mert biztos vannak időszakok mikor megéri meg mikor nem. Usb bányászókat nem próbáltam de már olyan kurva bonolyult a következő btc kibányászása hogy erről a voantról leestünk. Mondom procival már 6 éve abbahagytam, aztán a gpu-sba me nem szálltam be most is csak azért csinálom hogy legyen kis bitcoinom is mert ki tudja később hátha még jól jön valamire. Megnézed már az ant miner és évek alatt térül meg, nem úgy mint régen. Szóval akik most kaszálnak azok kb tőzsdéznek csak vele, de az is nagyon bizonytalan valami. Sok ilyen telegram csoprotba hívnak facebookon de mind ilyen 200$ al kezdj minimum dolgok, nekem meg azt minimum egy év lenne kibányászni. Azt jó lenne elveszteni rögtön valami scammer miatt
  • Spare5hun
    #15772
    És ha cloud mining-ot tolnál? Vagy próbáltad az usb-s bányászókat? Én még arra gyüjtögetek, hogy ezekbe legyen értelme rakni.
  • Palinko
    #15771
    Ja csak jó volna valami bitcoinos de nem tudom McPaki cucca totál eltűnt, nicehash meg fizet de örülhetek ha 1$ megvan egy nap egy elég komoly géppel, szóval nem a legjobb. Azokba a befeketetős cuccokba meg be sem merem tolni mert ki tudja kifele jön-e majd :D
  • Spare5hun
    #15770
    Látom... Sajnos akkor kicsúsztunk abból az 1 hónapból, amig még ki lehet venni biztosan. Az látszott, hogy totál kamu és tarthatatlan hosszútávon. Na mindegy, próbának jó volt, nem vesztettünk semmit.
  • Palinko
    #15769
    Jah mi hozzáadtuk egymást de nem is látom felhasználót hogy lehetne keresni? Vagy olyat lehet csak hozzáadni akit te hívtál? mert az gáz
  • Jimbo
    #15768
    Hozzáadtalak.
  • Palinko
    #15767
    Srácok kellene népség a trusted networkhoz. Szal ha nem vagytok botok addoljatok már. Vagy csak olyat tudsz akit te magad hívtál?
  • Palinko
    #15766
    Persze hogy nem azért gyűjtöd, de most kb árulsz valamit amiről még magad sem tudod hogy jó-e vagy sem.
  • Palinko
    #15764
    Használnám én és olvastam a hozzászólásod meg youtube meg mindent értek, de én olyan vagyok hogy megvárom személyesen, mert a youtube tele van scamekkel egyébként de azt meg nem gondolnám hogy te pl átvágnál, mert minek vágnál át ha nem fizet. Youtubeos meg terjesztheti más érdekből is. Egyébként a nicehash meg btc-ben fizet ki nem $-ban.
  • Palinko
    #15760
    Majd írj véleményt addig maradon a nicehashal ami tuti fizet évek óta. Nálam minden ilyesmi a referalozással megy el, az nem az én műfajom....
  • Palinko
    #15758
    Cpu bányászatot én már 2013 ban elfelejtettem csak szólok, azzal ne is bohóckodj, van egy Radeon VII-em de ezzel sem éri meg.... Csak azért tolom hogy tényleg pár valami legyen ha nagy gazdasági szakadás beütne akkor nah.
  • Palinko
    #15757
    De tuti fizet? Mert akkor jobban járok ezzel mint a nicehashel.
  • Palinko
    #15755
    Nem lesz meg neki mert be kéne fizetnünk nekünk az oldalra hogy ő kivehesse, ezért mondom hogy 1000000% klasszik piramis.
  • Palinko
    #15752
    Na erre basszus hiába is várunk eddig 50k satoshi volt a limit, mostmeg már a refferaljaid perkáljanak hogy működjön a piramis :DDD
    Withdrawals will be unlocked as soon as you or your referral users have purchased at least 448.43 GH/s mining power with Bitcoin
  • Palinko
    #15751
    Ez meg nagyjából holnap estefelére kibányássza a minimum kifizetést majd akkor jelzem mennyire hajlandóak fizetni.
  • Palinko
    #15750
    Hát nem tudom mennyire tuti ez az egyetem áll mögötte és nem csak kamu duma? Mégis mi az értelme ennek, kicsit olyan mintha bevezetnének új valutát és dobjunk szét belőle valamennyit, de sokkal inkább hasonlít arra hogy a kriptoőrületet meglovagolva telepítessünk fel a kapzsi néppel valami kémprogramot a telójára :D Persze feltettem mert érdekel minden újdonság de nem nagyon bízok benne és abban sem hogy majd bitcoin szerű szárnyalásra akármi más is képes lesz.
  • Jimbo
    #15749
    Sziasztok! Nem tudom volt-e már szó róla, de ajánlanék egy új coint, ez a Pi Network. A Stanford Egyetem kutatói állnak mögötte, a csapat, a whitepaper megtekinthető a weboldalukon. Klikk Mobilra lehet letölteni egy alkalmazást, amely termeli neked a coint. Én ugyan nem vagyok túl lelkes rajongója az ilyen coinos cuccoknak, de mégiscsak a Stanford kutatói állnak mögötte
    Google playen és App Storeban tölthető az alkalmazás, regisztrálni a következő ajánló megadásával tudtok: Jimbo75
    Szépen magának elbányászgat, naponta egyszer kell verifikálnod magad, hogy a következő 24 órában is bányásszon. Hátha lesz belőle valami.
    Utoljára szerkesztette: Jimbo, 2019.10.31. 09:58:35
  • Palinko
    #15748
    Ismerős, de nem lehet tudni mert van mikor meg annyi feladat van hogy egész nap sem végzel velük :)
  • hafika
    #15747
    Sajnos így van:( Én is megcsináltam 2 selejtezőt is de nem ahhoz tartozó feladat volt kb összesen 20 cent értékben.
  • Palinko
    #15746
    Van itt a lehetetlenen kívül most még 2 kvali egyik metadata a másik nem is tudom már mi de ha nincs feladat most inkább nem szórakozok vele. Nem is utálom jobban mint mikor oldalakat olvasok hogy mi a feladat szenvedek még a kvalival is negyed órát aztán a nagy semmiért mert ad 3 feladatot és ennyi :D
  • hafika
    #15745
    Sziasztok
    Sehol semmi. Volt egy selejtező azt sikerült megcsinálnom de feladat meg másfajta volt.
    Abból is csak vagy 20 darab autó keretezős .
    Nálatok mi a helyzet?
  • Palinko
    #15744
    Ezekkel sajna az a baj hogy elég megbízhatatlanok van amik évekig fizet majd utána bukik be soha nem tudod kiszámolni hogy vissza-e jön a pénz vagy sem. Én is keresnék valami megoldást hogy 20$ paypalt valahová betenném ahol kamatozna legalább valamennyit, de ilyen kis összegre nem igazán van sehol semmi. Forex számlák is jellemzően 200$ körül indulnak régen ott is 1$ elég volt, bármi komolyabbra meg több ezer kéne sajnos.
  • hafika
    #15743
    Amúgy én most csinálok egy oldalt ami fizet de mindig eljátszom Ruletten xd. :( Már fektettem be 45 dollárt de mindig eljátszottam.
    18% hasznot ad de összegtől függően akár 50-250 nap is lehet :( Pl 10 usd ha befektetsz akkor 0,15usd osztást kapsz naponta
    azaz 100 nap alatt lesz 15 dollárod :(
    ha véletlen valakit érdekel akkor küldök reff linket mert az biztos hogy fizet az oldal.Én már 45 usd fektettem bele de volt olyan nap hogy dupláztam a Bap értékemet viszont nekem még az se volt elég hogy napi 0,65 usd osszon. Aztán sajnos elbuktam
  • hafika
    #15742
    Szép estét!!
    Vagyok .Tegnap még próbálkoztam pár alkalommal és egyszer talán 6/5 ig jutottam.Ezután már nem adta a selejtezőt így azt hittem hogy sikerült megcsinálnom. Erre ma újra adta de már vagy 10 képet és abból vagy hármat nem sikerült megcsinálni. Most megint nem mutatja a selejtezőt de emailben meg azt a választ kaptam hogy nem mentem át. :(
  • Palinko
    #15741
    Jó lenne már valamit találni ami nem rabszolgameló és összejönne az ember hobbijára pár $ egy héten