15974
11074353081353622639.jpg
  • Palinko
    Jah mi hozzáadtuk egymást de nem is látom felhasználót hogy lehetne keresni? Vagy olyat lehet csak hozzáadni akit te hívtál? mert az gáz
  • Jimbo
    Hozzáadtalak.
  • Palinko
    Srácok kellene népség a trusted networkhoz. Szal ha nem vagytok botok addoljatok már. Vagy csak olyat tudsz akit te magad hívtál?
  • Palinko
    Persze hogy nem azért gyűjtöd, de most kb árulsz valamit amiről még magad sem tudod hogy jó-e vagy sem.
  • Palinko
    Használnám én és olvastam a hozzászólásod meg youtube meg mindent értek, de én olyan vagyok hogy megvárom személyesen, mert a youtube tele van scamekkel egyébként de azt meg nem gondolnám hogy te pl átvágnál, mert minek vágnál át ha nem fizet. Youtubeos meg terjesztheti más érdekből is. Egyébként a nicehash meg btc-ben fizet ki nem $-ban.
  • Palinko
    Majd írj véleményt addig maradon a nicehashal ami tuti fizet évek óta. Nálam minden ilyesmi a referalozással megy el, az nem az én műfajom....
  • Palinko
    Cpu bányászatot én már 2013 ban elfelejtettem csak szólok, azzal ne is bohóckodj, van egy Radeon VII-em de ezzel sem éri meg.... Csak azért tolom hogy tényleg pár valami legyen ha nagy gazdasági szakadás beütne akkor nah.
  • Palinko
    De tuti fizet? Mert akkor jobban járok ezzel mint a nicehashel.
  • Palinko
    Nem lesz meg neki mert be kéne fizetnünk nekünk az oldalra hogy ő kivehesse, ezért mondom hogy 1000000% klasszik piramis.
  • Palinko
    Na erre basszus hiába is várunk eddig 50k satoshi volt a limit, mostmeg már a refferaljaid perkáljanak hogy működjön a piramis :DDD
    Withdrawals will be unlocked as soon as you or your referral users have purchased at least 448.43 GH/s mining power with Bitcoin
  • Palinko
    Ez meg nagyjából holnap estefelére kibányássza a minimum kifizetést majd akkor jelzem mennyire hajlandóak fizetni.
  • Palinko
    Hát nem tudom mennyire tuti ez az egyetem áll mögötte és nem csak kamu duma? Mégis mi az értelme ennek, kicsit olyan mintha bevezetnének új valutát és dobjunk szét belőle valamennyit, de sokkal inkább hasonlít arra hogy a kriptoőrületet meglovagolva telepítessünk fel a kapzsi néppel valami kémprogramot a telójára :D Persze feltettem mert érdekel minden újdonság de nem nagyon bízok benne és abban sem hogy majd bitcoin szerű szárnyalásra akármi más is képes lesz.
  • Jimbo
    Sziasztok! Nem tudom volt-e már szó róla, de ajánlanék egy új coint, ez a Pi Network. A Stanford Egyetem kutatói állnak mögötte, a csapat, a whitepaper megtekinthető a weboldalukon. Klikk Mobilra lehet letölteni egy alkalmazást, amely termeli neked a coint. Én ugyan nem vagyok túl lelkes rajongója az ilyen coinos cuccoknak, de mégiscsak a Stanford kutatói állnak mögötte
    Google playen és App Storeban tölthető az alkalmazás, regisztrálni a következő ajánló megadásával tudtok: Jimbo75
    Szépen magának elbányászgat, naponta egyszer kell verifikálnod magad, hogy a következő 24 órában is bányásszon. Hátha lesz belőle valami.
    Utoljára szerkesztette: Jimbo, 2019.10.31. 09:58:35
  • Palinko
    Ismerős, de nem lehet tudni mert van mikor meg annyi feladat van hogy egész nap sem végzel velük :)
  • hafika
    Sajnos így van:( Én is megcsináltam 2 selejtezőt is de nem ahhoz tartozó feladat volt kb összesen 20 cent értékben.
  • Palinko
    Van itt a lehetetlenen kívül most még 2 kvali egyik metadata a másik nem is tudom már mi de ha nincs feladat most inkább nem szórakozok vele. Nem is utálom jobban mint mikor oldalakat olvasok hogy mi a feladat szenvedek még a kvalival is negyed órát aztán a nagy semmiért mert ad 3 feladatot és ennyi :D
  • hafika
    Sziasztok
    Sehol semmi. Volt egy selejtező azt sikerült megcsinálnom de feladat meg másfajta volt.
    Abból is csak vagy 20 darab autó keretezős .
    Nálatok mi a helyzet?
  • Palinko
    Ezekkel sajna az a baj hogy elég megbízhatatlanok van amik évekig fizet majd utána bukik be soha nem tudod kiszámolni hogy vissza-e jön a pénz vagy sem. Én is keresnék valami megoldást hogy 20$ paypalt valahová betenném ahol kamatozna legalább valamennyit, de ilyen kis összegre nem igazán van sehol semmi. Forex számlák is jellemzően 200$ körül indulnak régen ott is 1$ elég volt, bármi komolyabbra meg több ezer kéne sajnos.
  • hafika
    Amúgy én most csinálok egy oldalt ami fizet de mindig eljátszom Ruletten xd. :( Már fektettem be 45 dollárt de mindig eljátszottam.
    18% hasznot ad de összegtől függően akár 50-250 nap is lehet :( Pl 10 usd ha befektetsz akkor 0,15usd osztást kapsz naponta
    azaz 100 nap alatt lesz 15 dollárod :(
    ha véletlen valakit érdekel akkor küldök reff linket mert az biztos hogy fizet az oldal.Én már 45 usd fektettem bele de volt olyan nap hogy dupláztam a Bap értékemet viszont nekem még az se volt elég hogy napi 0,65 usd osszon. Aztán sajnos elbuktam
  • hafika
    Szép estét!!
    Vagyok .Tegnap még próbálkoztam pár alkalommal és egyszer talán 6/5 ig jutottam.Ezután már nem adta a selejtezőt így azt hittem hogy sikerült megcsinálnom. Erre ma újra adta de már vagy 10 képet és abból vagy hármat nem sikerült megcsinálni. Most megint nem mutatja a selejtezőt de emailben meg azt a választ kaptam hogy nem mentem át. :(
  • Palinko
    Jó lenne már valamit találni ami nem rabszolgameló és összejönne az ember hobbijára pár $ egy héten
  • Spare5hun
    Közben rájöttem, hogy így nem ad semmi pluszt. Csak abból ad ha a referráltam be is fizet... :( Na mindegy, köszönöm azért.

Viszont ha lennénk itt páran akik összeállunk, tök jól be tudnánk helyekre egymáshoz regisztrálni és így egymást segíteni.
  • Palinko
    Na bergeltem én is hogy 17 nap alatt meglegyen neked meg egy kicsit előbb majd meglátjuk fizet-e.
  • Spare5hun
    Újabb próba... :)
    Cloud bitcoin bányászat. Ad 150 gh/s-t ingyen, így napi 2900 satoshit termel és 50ezertől lehet kivenni. A szokásos kamunak tűnik, ami addig jó amíg mások befizetnek és utána bebukik, de most indult, így 1 hónap biztos van benne. Regisztrálni ingyen, befizetés nélkül simán megéri és ha minden jól megy, akkor még időben ki is tudom venni.

Itt lehet regisztrálni (én +10%-ot kapok utánatok)
    https://www.hashvision.io/?ref=1XifNpeo
  • Palinko
    Áh eddig is csak a 100% os kvalit fogadták el és az én 20% os teljesítményemmel nem is akartam tovább erőltetni majd ha találunk videót lemásoljuk és mivel nem vagyunk vakok a rendes feladatokat már ellátjuk, egyedül a kvali húzós mindig.
  • hafika
    Mostantól ismét aktív leszek ezen az oldalon így ha tudunk majd segítünk egymásnak.
    Jelenleg egy képet tudtam megcsinálni azt el is mentettem.
    Egyébként volt akinek sikerült 80% -al teljesíteni de úgy olvastam még nem kapott fizetős feladatokat.
    (Napi 1x biztosan felnézek majd ide)
    További szép napot.
  • Palinko
    Ismerős én csak 1szer futottam neki de láttam hogy esélytelen hogy ugyanazon fokokat lőjem be takkra mindig. Ennyire vakok meg nem lehetünk mindketten
  • hafika
    Nekem is ez a problémám.Régebben rengeteg pénzt kerestem vele és soha nem vett belőle vissza. Most meg már kb 20 alkalommal próbáltam és nem sikerül teljesíteni. :(
  • hafika
    Sziasztok
    Spare 5-nél nektek van most selejtező?
    Nekem már 3 napja van egy 3D feladat de nagyon nehéz.
    Nem találok róla videót se.
    Qalifier:Set Head and Body Orientation for pedestrian.
  • Palinko
    Azt próbáltam de csak régieket dobott ki :)
  • Spare5hun
    Van sok, nem csak 1. Keress rá a feladat nevére.
  • Palinko
    Él még az a yt csatorna ami segít a spare 5 qualykban? Mert most ezt a test forgatást sikerült 20% ra megcsinálni pedig olyan szögekbe forgattam, nem értem hogy csinálják mindig ilyen furára hogy alig lehet kitölteni a qualyt. Aztán meg taskért még soha nem vettek el tőlem pénzt szóval ott meg már tudom, qualyban meg nem? :D
  • Spare5hun
    Megjött a 10 dollár :) (ami valamiért csak 9.85 lett, de ez legyen a legkisebb baj)
  • Spare5hun
    A BlockFi kamatoztató oldal (évi 5%) most ad 10 dollárt, ha bármennyi bitcoint raktok a számlára. Lehet, hogy nem egyből adja ki a lehetőséget. Nekem pár hónapja van a fiók, amikor itt írtam korábban. Most csak annyi kell, hogy bármennyit rárakjak (akár pl 10 ezer satoshi) és utána 1 hónap múlva ki is lehet venni, vagy bent hagyni kamatozni és visszavenni az eredetileg rárakott bitcoint.
    https://blockfi.com/?ref=3d3880cc
  • Spare5hun
    Cherry Go-t használjátok mobilon? Lehet nyerni Iphone X-et (... kb 0 az esély, de hátha). Viszont van értelmes része is. Minden öt perc tényleges séta/biciklizés után ad 1 pontot. Most 100 pont egy sorsjegy az Iphone X-ért, 599 pont az 1000 Ft-os háda vagy emag utalvány, és 2999 pont az 5 ezres emag utalvány. Kipróbálom, mert nem tűnik soknak, pláne aki sokat mászkál.

https://www.cherrygo.com ha pedig regisztráltok, akkor hivatkozzatok rám, ezt a kódot kell bírni: bjrm6b
  • Spare5hun
    Hát nem tudom, én passzolom, de hátha mást érdekel.
  • hiper fizikus
    "Nekünk akarod eladni a dokumentum készítőt"
    Igen .

"(ez mi?) "
    Olyasmi mint a SQL vagy a relációstáblázatok készítő .

"vagy terjeszteni kell és abból kapunk jutalékot"
    Az intereneten terjeszthető .

"vagy a végterméket kell megvennünk?"
    A készítőt megveszed, evvel dokumentum terméket csinálsz, majd a termékedet eladod .

" egyik sem hoz sok pénzt"
    Sok pénzt hoz, de nem egy nap alatt ,

"vagy szaktudás kell és tényleg megfizetik"
    Igen, szaktudás kell hozzá . De ez a szaktudás közönséges témának a szaktudása is lehet .

Utoljára szerkesztette: hiper fizikus, 2019.07.20. 14:50:07
  • Spare5hun
    Továbbra sem... :) Nekünk akarod eladni a dokumentum készítőt (ez mi?) vagy terjeszteni kell és abból kapunk jutalékot vagy a végterméket kell megvennünk? Szerintem akik itt vannak azok valami egyszerű könnyen végezhető online valamit akarnak. Valószínűleg egyik sem hoz sok pénzt, de pl napi 1-2 dollár már tök sok mindenre elég. hobbi... Az összes többi dologhoz már vagy szaktudás kell és tényleg megfizetik vagy ordas nagy kamu, de nagyon jól hangzik.
  • hiper fizikus
    pl írsz egy e_könyvet a szúnyogok szerelmi életéről és eladod, ha tudod .
  • Spare5hun
    Ezt nem értem :)