15993
11074353081353622639.jpg
  • JonasSandor
    #15698
    Az scnetbe most indult el az automata 0-ás fa. 1 pozicióval is lehet indulni rajta.
  • Spare5hun
    #15697
    a freebitco.in egy faucet (most kb 50 satoshit ad óránként), ha pedig 30 ezernél több satoshid van, akkor kamatozik évi 4,8%-ot. naponta íródik jóvá. amíg ott tartod addig kamatozik, nincs lekötve meg semmi
  • acsati
    #15696
    És az mit tud? :) Befektetni lehet talán ilyen százalékokkal?
  • Spare5hun
    #15695
    Egyelőre nem sokat tudok, ha csak annyit tud mint a freebitco.in, de magasabb százalékkal akkor nekem tökéletes.
  • acsati
    #15694
    Ez mi is pontosan?
  • Spare5hun
    #15693
    Én most ezt próbálom ki:
    https://blockfi.com/?ref=3d3880cc

    6,2%-ot kamatozik itt évente amit felrakok. (ether vagy bitcoin) Ugyanezt csináltam eddig itt:
    https://freebitco.in/?r=3327881
    csak ez 4,8%
  • Palinko
    #15692
    Ja nem tudom én ezekre már nem is regelek mert kb 20-30 perc regelést minden szart kikérdez aztán nézem egy héten minden nap és jaj nincs a régiódra kérdőív. Sztem ilyesmit usaban meg ilyen helyeken érdemes itt kelet európát leszarják kb.
  • Spare5hun
    #15691
    Megjött az első kettő kutatás, 1,5 font és 1,14 font kb negyed órás válaszokért.
  • Spare5hun
    #15690
    Kipróbáltam a legjobbnak írt Prolifc-et, kitöltöttem mindent, de semmi. Egy hete semmi feladat, nem is volt egy sem...
  • Taah
    #15689
    Sziasztok! Összegyűjtöttem 9 kérdőív kitöltésért fizető oldalt, ami Magyarországról is elérhető, és fizet. Írtam róluk részletes ismertetőket tippekkel. Néhányat közülük itthon még nem sokat ismernek. Akit érdekel, megtalálja őket ezen az oldalon.
  • Spare5hun
    #15688
    És mennyi az annyi? :)
  • zsolt7004
    #15687
  • zsolt7004
    #15686
    Szeptember óta még mindig fizet.
    Teljesen ingyenes. Semmi rizikó. Orosz PTC oldal. Rengeteg apró hirdetéssel.
    Vannak 1 óránként, 6 óránként, 12 óránként és 24 óránként ( 5 másodperctől egy percesig) megjelenő lekattintható hirdetések.
    Érdemes naponta többször is benézni, mert naponta akár többször is összejön a minimális kikérhető összeg.
    A minimális kifizetés 1 rubeltől Payeer számlára, Azonnal kiküldi Payeer számlára.
    Egy közösségi hálózaton - Vkontakte – (https://vk.com) keresztül lehet belépni az oldalra.
    Amiért megéri, a refek után 100% jutalékot fizet.
    payeer számlaszámunkat a beálitások menüben adhatjuk meg használjunk mozilla firefox böngészöt hozzá
    csináltam egy probakikérést és tényleg instant fizet azonnal a számlán van a pénz !!!!!!!!!!
    http://kalym.org/?ref=40598
  • Spare5hun
    #15685
    Upwork vagy bármi más freelancer oldal tele van ilyenekkel.
  • Spare5hun
    #15684
    Persze! Csak nem reklámozom nagyon, mert elég rossz a referral rendszere. Mindenki megunja, mire én is kapnék belőle vissza valamit.
  • hafika
    #15683
    Hello.
    Én már nagyon sok taktikát próbáltam de az a véleményem hogy érzékeli a gép vagy szoftver vagy nem tudom minek nevezzem hogy taktika alapján játszol és idővel úgy is behúz.
    Pl nyomtam már a duplázós stratégiát eleinte 7-8 kör megfogott ...összeszedtem hogy 10 kört is bírjak .
    Múltkor 2x szaladtam bele kb 2000 satoshi nyerés után hogy 14. alkalomra se jött és elment minden.
    1-2-4-8-16-32-64-128-256-512-1024-2048-..tehát én nem látom értelmét taktikával játszani.
    Múltkor 10% dolgot játszottam.
    10oddsal eleinte szépen is haladtam általában 10-15 . pörgetésre jött a 10-es odds és nem is kellett rögtön duplázni.
    Aztán arra is ráérzett a gép és jött valami 40 pörgetés amikor semmi....Tehát az én véleményem az hogy nincs taktika amivel biztosan nyerni tudnál. Akkor mindenki azt csinálná és csődbe mennének sőt szerintem aki taktika alapján játszik még jobban szívatják.
  • hafika
    #15682
    Sziasztok.
    Nagyon régen írtam ide utoljára.
    Van még itt valaki aki használja a Spare 5 oldalt?
  • JonasSandor
    #15681
    Nem tudunk róla hogy lenne.
  • Haulin
    #15680
    Sziasztok. Tudnátok valami adatrögzítős munkát? Valahogy ezekben a reklám nézegetős dolgokban nem hiszek, nem látom át, mi a haszon nekik.
  • Spare5hun
    #15679
    Már 57 :) :(
  • Spare5hun
    #15678
    freebitco.in-on 40 satoshi fölött ad most óránként
    Kellett ehhez, hogy zuhanjon a bitcoin, de majd megy fel remélem. Most érdemes megnyomni.
  • Spare5hun
    #15677
    Na nekem meg pont ehhez a spare5-höz nincs türelmem, tényleg kiakasztó ez a kilépegetés. A fényképezősek tök jók voltak, meg, ha olyan feladat van, ami nem ilyen robotikus.
  • Palinko
    #15676
    Szerintem az lesz ha van spare 5 feladat akkor az agyilag elég lefáraszt már, mellette nem faucetozok, ha kifogy a spare 5 akkor gyűjtögetek faucetba és majd csak összejön. Vagy most ebből az összegből amit ma utalnak vehetnék jóval több bitcoint mint ami kéne a kamatozáshoz, de valahogy jobban bízok a paypalon álló $-ban mint abban mi lesz a bitcoinnal :-/
  • Spare5hun
    #15675
    Nem akarlak meggyőzni, csak gondoltam hátha érdekes. Ez nem az ideális eset, hanem a minimum. Reggel nyomok egy kört meg este.

    freebitco.in- on a kamatozás után is kapok jutalékot, úgyhogy ott kitalálhatunk valamit. Ha jól látom vissza tudom osztani akár az egészet amit tőled kapok ott pl addig amig el nem éred a 30ezret (kattintás után nekem 50% jár, napi kamatnak pedig 25 %-a)
  • Palinko
    #15674
    Igen és mivel 30 ezer kell ez 75 nap minimum és mi van akkor ha nem sikerül ideális esetben összegyűjteni ezt a napi 400-at. Jah itt a probléma, bár ha felmegy a bitcoin megérné, csak semmire nincs garancia.
  • Spare5hun
    #15673
    Aha, értem...
    nagyjából reálisan kb így jön ki
    freebitco.in - 31 satoshi 1 kattintás. napi 1-2 biztos van mindig - 60 satoshi
    moonbitcoin - itt is napi 2kb - 40 satoshi
    bitfun.co - napi 1 - 40 satoshi
    bonusbitcoin - napi 1 - 8 satoshi
    eobot - napi 1 - 70 satoshi

    bonyolultabb, de több:
    adbtc - napi 150 körül
    btcclicks - 40 körül (ezt abbahagyom, ha kiveszem belőle)

    Így kb napi 400-ra jön, minimális ráfordítással.
  • Palinko
    #15672
    Igen az a metás két centes, bár abból nem jött sok, viszont a táblás 2 centes meg autó review 2 centes volt rakás abból szaladt meg. Viszont tegnap csak 91$-ig jutottam, most hiába van feladat megint ez a szivatás, hogy beadja, 1 et megcsinálsz, kidob azt mondja vége, frissítesz látsz 100 feladatot, megcsinálsz 3 at, kidob, megint száz feladat, ugyan abból megcsinálsz 2-őt kidob. Na ilyenkor szoktam otthagyni mert a ki be ugrálással elcseszem az időt, meg megint elolvasom mi a feladat azzal is megy el az idő.... Ezt utálom benne valamit kezdhetnének vele... Mikor elolvasom a feladatot, megértem, tudom alkalmazni és dobál fel több száz feladatot annak van értelme nekiállni. Viszont mikor ilyen sok fajta van és mindegyikből csak párat dob akkor időpocsékolás sajna, senki nem sírt még a fórumon ez miatt? Nem tudom elhinni. Én azt is megértem hogy gyorsan elkapkodják, de akkor most hétvégén mi volt hogy tudtam rendesen dolgozni?

    Bitcoin nagyon kiakasztott... Mert azt a 20$ nyi coinom szerettem volna átutalni mert az már kezdett volna kamatozni, de hiába léptem be a bitgo fiókomba utaláskor kéri a tárca jelszavamat is. Na az meg mi, nem jutott eszembe, végig próbálgattam mindent, semmi. Oké, hát írok nekik, hogy mi van, mondják ha elfelejtettem a jelszavat van egy titkosítási kulcs azt ha megadom akkor majd feloldódik a számla és lehet új jelszó. Mondom nagyszerű, elképesztő de a pár évvel ezelőtti doksi valahogy meglett, próbálom a kulcsot nem megy. Erre kiderül, hogy az a kulcs ugyan ehhez az acchoz tartozik, de másik wallethez nem ahhoz amin a 20$ van. Mondom de én csak ezt kaptam, nem is csináltam ennyi walletet, basszus van vagy 6 walletem és én emlékszem csak egyet csináltam ahhoz van is kulcsom csináljanak valamit. Hát ők nem tudnak 90$-ért vissza állítják vagy másik módszer ha van rajta 250$ akkor majd visszaállítják. Mondom szépen lenyúltátok a zsét gratulálok. Akkor mondják nem lopták el és tudod a tech support milyen mint a papagáj elmondta a nevetséges lehetőségeket. Persze értem én hogy ők sem férnek hozzá :D nem lopták el, de basszus annyira túlbiztosított ez a szar hogy már én sem fogok. Accon belül walletek között sem tudjuk átmozgatni. Ezért van tele a bitcoinnal a farkam. 2013-ban volt 15 bitcoinom, ha visszamehetnék az időben nyilván megőrizném és eladtam volna tavaly, de igazából befektetési ezüstre költöttem még anno, de akkor is olyanok voltak a walletek hogy pl 1 egész bitcoin elveszett gép reinstall után meg ilyenek. Még ennyire rohadt körülményes szerintem nem lesz ebből semmi, lehet felmegy még az árfolyam, de nem átlagembernek való ez. Lehet mondani hogy én vagyok a hülye, miért nem vigyáztam jobban a kódra meg igazat is adok, de akkor sem életszerű, hogy ha valamit évekig nem használ az ember majd megjegyez egy kódot, pedig a gyakran használt kódjaimat végigpróbáltam és nem működnek. Visszaállítani meg nem lehet és nem akarom elhinni hogy 1 walletnek elmentettem a visszaállítási dokumentumát a többiét meg nem? Hát ha ők generálták a walletet és nem mondták hogy itt van erre nagyon vigyázz akkor nyilván nem is menthettem el, most meg próbálják úgy beállítani hogy hát miért nem vigyáztam a doksira. Most meddig tartana még elérnék valamit a bitcoinnal? mert ha megnézed még 1 centet sem adnak a faucetok alkalmanként, belegondoltam meddig tartana ebből kiszedni valami értékelhető összeget, vagy bár annyit hogy beinduljon a kamatozás és nagyon sokáig tartana sajna 2-3 hónap.
  • Spare5hun
    #15671
    Ja, én is tele vagyok feladattal... Jó ez a metás 2 centes
    Bitcoinos cuccok nem jöttek be, meguntad?
  • Palinko
    #15670
    Mi van a spare5-el a hétvége óta? 88$-nál járok, hát nagyjából a két év alatt sikerült összessen ennyit kiszedni (110 összesen) mint ezen a héten lesz :D
  • Spare5hun
    #15669
    Ezek a szerencsejátékok hozzák nekik a pénzt, szerintem nem éri meg, én nem is csinálom. A lotto helyett is reward pontot kérek inkább és azzal turbozók később.

    adbtc-t azért szeretem, mert ott nem kell óránként ránézni, hanem böngészek és mellé bekapcsolom. freebitcoinon ok hogy csak egy kattintás (ha küldtél be pénzt akkor captcha sincs) de az csak 31-32 satoshi óránként
  • Palinko
    #15668
    Megnézem ezt is, a reklám klikkelőseket sztem nem éri meg csinálni 30 ezer még kiveheted és nem ad még 1 centet se ha úgy nézed. A faucetek azért jók, mert csak a capatcha szórakoztat mást nem kell tenni. Egyébként hi-lo gamen próbálkoztál? Van automata játszás és próbáltam a klasszikus dupla tétes stratégiát elején működött de mire a 100 pörgetéshez értem volna elfogyott a zsozsó :D Oké csak 30 volt szóval 2-4-8-16 és már el is fogyott a lé 4 nem találat meg bejön simán ha 50% az esély. Viszont kicsit matekozva lehet hogy lenne esély valami jó kis stratégiát kidolgozni. Bár szerintem úgy van kitalálva az egész rendszer hogy ne lehessen. Pl ha 2 az odds nem 50-50 az esélyed csak 47. Ha 51% os esélyt akarsz amikor már hosszú távon a te oldaladra billen a mérlek, akkor meg 1.86-az odds, bár az nem is olyan rossz. Biztos valaki kimatekozta már és kipróbálta, ha megéri beállíthatnánk mi is auto betre és hozna az is elég sokat a konyhára.
  • Spare5hun
    #15667
    Van ez is, ezt is a freebitcoinosok csinálják:
    http://freedoge.co.in/?r=1242307

    Ha itt lesz elég akkor elküldöm coinpotra és ezt is átváltom.
  • Spare5hun
    #15666
    A coinpotosoknál ott a pipa, hogy ne használja. De arra is ad bónuszt.
  • Palinko
    #15665
    Oké csinálgatom pár hétig aztán megnézzük hogy gyűlik, egyébként van valami megoldásod arra hogy ne használják a cpu-t az oldalak? Mert háttérben bányászgatnak úgy látom, nem elég a sok reklám nekik :D Avast egyik oldalon meg is fogta, de úgy nézem nem mindegyiken mert 90% on a cpu-m most :D
  • Spare5hun
    #15664
    A használt oldalakat már irtam, azok nem változtak:
    https://sg.hu/forum/uzenet/949273730/15582

    Ezzel egészült csak ki, mert már ez is van a coinpoton:
    http://moonbitcoin.cash/?ref=445A09D99C62
  • Spare5hun
    #15663
    30 ezer satoshi kell és utána kamatozik. évi valami 4 százalék, de ez kb reális és jó. Vannak mások, akik napi ennyit igernek. Na azok kamuk, olyannal már szivtam meg, Itt nem kötelező saját bitcoint belerakni, van faucet része, ott is össze lehet gyüjtögetni.
    Én mondjuk bizok bennük, majdnem minden satoshimat ide irányitom.
  • Palinko
    #15662
    Ja hát akkor azért.... Androidos készülékem van :D

    Freebitco.in-ra regeltem tegnap de nem értem miért nem küld verifikáló mailt :S Többiről is küldesz linket? Meg tényleg mennyi jöhet össze kb egy nap tudom hogy számít hogy felveszem-e óránként, de úgy nagyjából valami szám érdekelne. Mert pl kamatozáshoz is kell bizonyos szint és meddig tart összegyűjteni nagyjából. Mert arra is számítok hogy jövőre felmehet a bitcoin ára, bányászni meg már képtelenség földi halandónak ezért jó lenne ezzel gyűjteni
  • Spare5hun
    #15661
    Bitcoinnal ugyanazokat nyomom, amit korábban is. Egyik sem szunt meg. Mind megbizhatónak tunik, legalábbis addig biztosan jó, amig a minimumot ki tudom venni. Minden megy a freebitco.in-ra ( https://freebitco.in/?r=3327881 ), mert ott kamatozik és elég jó fejlesztéseket terveznek.
    A legtöbb bitcoint (satoshit)/nap továbbra is ez adja: https://ref.adbtc.top/243284
  • Spare5hun
    #15660
    Most is van fotós, de csak telefonon. Gépen csak az ellenörők vannak.
  • Palinko
    #15659
    Mostanában nem nagyon néztem, pár hete volt rahedli sok feladat akkor kivettem egy dollárt azért. Csak most nézegetem, hogy kéne egér, bitcoint nem akarnék eladni, gondoltam jó volna összeklikkelgetni és mi megy mostanában.

    25 vagy 45$-os egér ami tetszik majd meglátjuk melyikre jön össze, 13$-on állok most paypalon és nem szeretnék feltölteni ez nem olyan sok hogy ne lehetne összeklikkelgetni pár hónap alatt. Azért kérdeztem, hogy mi a helyzet meg a tanácsok.
    A bitcoin gyűjtögetést csinálod még? Érdemes valamivel? Mennyi jön abból ki egy hónapban kb? Sajnos ebből a fotós dologból nem kaptam csak revieweket csináltam kb abból jött össze az 1$. Jó volt látni hogy nem olyan kihalt a feladat lista mint tavaly néha.