Anime, manga és LN

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Lelouch
#31571
A Bleach nem is ajánlott, én is már csak megszokásból nézem, nagyon ingadozó a minõség már egy jóideje.
BEAST
#31570
Gintama-t végül énis befejeztem. Szerencsére nem kellett megbánnom. 😄 A One Piece viszonylag sokáig bírta nálam, lényegesen tovább mint a Naruto vagy a Bleach. Pedig az utóbbi kettõ a háttérsztori alapján közelebb állna hozzám. Sajnos végül bele kell törõdni, hogy az ilyen "végtelenített" sorozatok elõbb vagy utóbb ellaposodnak és képtelenek bármiféle komolyabb érzéseket közölni.

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

armageddon666
#31569
24-5-6 rész még mindig a standard :S

@

IMYke2.0.0.0
#31568
Engem a még be-nem-fejezett sorozatok - ha csak minimálisan is, de - taszítanak.
Élõszereplõsben is mindig bevártam 2-3 epizódot, és együtt néztem meg õket.
A "Bleach" pl. ezért helybõl nem érdekel a maga 200+ részével...

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

LasDen
#31567
nekem a gintama volt eddig az egyetlen (DBZ-t nem számolom mer régen volt 😄) több mint 100 részes cuccom....elõször féltem bele kezdeni, de pillanatok alatt behúzott 😄 viszont one piece, conan meg bleach nem érdekelnek....nem akarok kalóz király vagy mi lenni 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

BEAST
#31566
Én nem szeretem félbehagyni azt ami tetszik. Ezért is várom meg általában, hogy ha lehet minden rész letölthetõ legyen normálisabb fansubtól. 😊 A ~12 részes sorozatokkal még nincs is gond egy késõ estig tartó vagy hétvégi nézelõdésbe még pont beleférnek. De a hosszabbakat muszáj megszakítani, ezért amíg lehet húzom halasztom. 😄

Igaz fogalmam sincs arról, hogy mennyire jó vagy rossz, de egy ideje tervezgetem a Saiunkoku Monogatari-t is... egyszer lehet hogy sor kerül rá. 😄

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

Seth
#31565
ez az ultimate manly tears kép,amit mindíg be lehet szúrni 😊

PSN ID.: Beegabor

Malakai
#31564
Huszonrészesnél hosszabbakat én is ritkán vállalok be.
De amiket megnéztem azok mondjuk mind megérte. 😊
Háromjegyût viszont nem szoktam, Dragon Ball volt az utolsó. 😛

(\__/) ( X.x) ( } . { )

LasDen
#31563
ha má clannad (én is sírtam 😄 de máson is csak most nem jut eszembe 😄)....ma este nézem meg a moviet....tudom hogy nagyjából ugyanaz (ha jól tudom néhány dologban eltér a sorozattól) de most jutottam el oda hogy érdekel....a sorozatot nincs kedvem újranézni (még) de így meg jó lesz....még ha a film elõbb is volt...😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Győri Devi
#31562
4chan nagyon szereti ezt a képet 😄

やられたらやり返す。倍返しだ!

LasDen
#31561
hosszúnak nevezhetõ animém most csak a get backers van....49 rész...és a 6.-nál tartok 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Seth
#31560

PSN ID.: Beegabor

Győri Devi
#31559
nah ahhoz már gyomor kell de mondjuk egy ilyen 74 részes Monstert érdemes megnézni. Én is nehezen álltam hozzá de nagyon tetszett szóval megérte.

やられたらやり返す。倍返しだ!

Máté94
#31558
Majd ha vége lesz😄DD
LasDen
#31557
akkor nézd meg a One Piecet meg a Conant ha a 26 rész olyan sok 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Győri Devi
#31556
Clannad engem is megkönnyeztetett (szinte végig az utolsó részeken)
de mondjuk Elfen Lieden nem tudtam. Mondjuk nekem annyira nem is jött be sok helyen felnevettem rajta még a School Days végén is csak hangosan röhögtem 😄

やられたらやり返す。倍返しだ!

Máté94
#31555
Pff, traktáltok itt a hosszú animékkel de egyszer megnézem õket.
Mondjuk ami még nekem nagyon tetszik az a Majin Tantei Nougami Neuro, de csak feléig van magyar sub.<#rinya>
BEAST
#31554
Aki nem könnyezett Clannad After Story-n az nem is ember. 😄

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

Máté94
#31553
Nem vállalom mert nem láttam😄
Ruley
#31552
Van ez így, a Clannad After Story 18. és 21. részén például itt akik láttuk mind nagyon férfiasan könnyeztünk. Kivéve az az 1-2 ember aki nem vallja be.

<#buck>

http://myanimelist.net/animelist/Alterego-X

Máté94
#31551
Én eddig csak a Tokyo Magnitude 8.0-nál könnyeztem😊
Máté94
#31550
Azigen.Dehát sosem késõ elkezdeni<#idiota>
BEAST
#31549
Ha tudnád hány sorozat volt amit végigkönnyeztem, de pont ez a szép bennük, másképp nincs is értelme. 😊

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

IMYke2.0.0.0
#31548
Élõszereplõsben is meg tudok nézni romantikus, könnyed mulatságost. Totálisan beleélve magam.

Mondjuk, kivételek bõven vannak... "Menyasszonyok háborúja" meg ilyenek...

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#31547
Árnyalás: 36 éves leszek augusztusban
Elfen Lied alatt nem egyszer csendben potyogtak a könnyeim. A végén meg utáltam, hogy vége.
Mi lesz velem egy még jobban szívhez szóló sorozatnál?! [ 😊 ]

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Malakai
#31546
Nana egy idõ után 0-ra veszi vissza a humort kb, és szenvednek a karakterek. És nem csak romantikus, csajos sorozat is. Persze ez nem azt jelenti, hogy csak csajoknak tetszhet, de ha jóltudom itt többség nem csipi. Én pl igen. 😊

(\__/) ( X.x) ( } . { )

Máté94
#31545
Nekem a pervezkedés jön be, végül S.Y.D. is megtetszett. Imádom a benne lévõ csattanós perverzkedést.<#idiota>
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
2. rész elején amikor oda megy a lány Tsuda-kun elé mint aki szerelmet akar vallani és már Tsuda sejti,hogy mit akar akkor jön ez:
Tsuda-kun...nem Takatoshi-kun
Miért váltottál nevet?
Én..én
Csinálni akarok!
Egy Judo klubbot.
Ruley
#31544
Ez is a nyugati médiának egy ilyen torzulása, mint ahogy rajzfilmet is csak gyerekeknek készítenek, úgy romantika meg csak "csajszi filmekben" van.
Ez az egyik lenyûgözõ része Japánnak, hogy vannak ilyesmi témák konkrétan fiúknak, és férfiaknak címezve is.

http://myanimelist.net/animelist/Alterego-X

BEAST
#31543
Vicc, de lehetséges... anno én is nagy ívben kerültem az érzelgõs témákat. Ha a kisgyerekként tévében látottakat nem számítjuk akkor a Ninja Scroll volt az elsõ animem és nagyon sokáig csak a hadakozós témát erõltettem. 😄 Most meg sorra nézem a romantikusabb komédiákat/drámákat. <#idiota>

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

IMYke2.0.0.0
#31542
Engem nem zavart a humora. Elsõ részbe belenéztem.
De majd meglátom, lehet hogy betont kaparok, lehet, hogy csak ilyen sorozatokat akarok majd nézni 😊

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Máté94
#31541
Magyarul néztem, de nem végig mert felhúzott😄
Töröltem és megnézetté nyilvánítottam😄D
BEAST
#31540
Ez is érhetõ módszer, bár én kicsit gondban lennék... nem tudnám eldönteni melyik legyen az egyetlen 10-es, ahogy a kedvenc karaktereknél vagy animeknél sincs elég hely, hogy mindenki szerepeljen. Jó sokat vergõdtem, mire kamu szempontok alapján kirostáltam a kedvencek nagy részét. 😄

Van egy háttér/történet/karaktertípus ami tetszik, ha ezek összejönnek akkor nálam már 10 pont gyanús az anime. Nagyon sok nálam a zenéken vagy a befejezésen csúszott el. 😄

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

IMYke2.0.0.0
#31539
A "Nana" után bármi megtörténhet... 😊

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#31538
Így lesz. Tényleg 😊

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Máté94
#31537
Jól van gyerekek, nyugi😄D
Majd rájön, hogy nem is olyan rossz mint amilyennek gondolja.😄
Ruley
#31536
Persze, csak hát lehet szebben is mondani,
pl "nyálas" = romantikus, "kiddie" = könnyed, barátságos.

Ugyanaz a mondanivaló, csak semlegesebben.

http://myanimelist.net/animelist/Alterego-X

IMYke2.0.0.0
#31535
Mindenkitõl elnézést kérek! <#schmoll2>
Nálam az kategória, nem minõsítés.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Ruley
#31534
Nekem szigorú követelményrendszerem van. Tizes csak egy lehet, ha majd egyszer találok jobbat mint a mostani, akkor a mostanit lefokozom.

9 az amit vagy többször is végignéztem, vagy más médiumbeli adaptációit, szerzõ más mûveit is kipróbáltam, egyszóval rajongója vagyok.

Ha nézés közben elkezdtem tornyot építeni az íróasztalomon lévõ tízforintosokból, az már csak 8-at kaphat.

Ha a véleményemben szerepel hogy "csak az vele a baj hogy..." az már csak 7-et kaphat.

http://myanimelist.net/animelist/Alterego-X

http://myanimelist.net/animelist/Alterego-X

BEAST
#31533
Épp említeni szerettem volna... a Love Hina-s commenttel tényleg beletiport a lelki világomba. <#schmoll2>

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

Máté94
#31532
Diáktanács fan vagyok😄DD
BEAST
#31531
Az alap story-t mindenképp el szoktam olvasni. Különben honnan tudnám, hogy érdekel e vagy sem. 😊 Amúgy is gyakran már az elsõ epizódban megismerhetõ infókból áll.

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

Máté94
#31530
Még ajánlanám azokat a magyar fansubbereket akik szoktak videós kiadásokat kiadni. Akkor nem kell szöszmötölni videó kereséssel.
Persze ezek általában az újabb animék szoktak lenni😊
Ruley
#31529
Ezeket a "nyálas" meg "kiddie" jelzõket légyszi próbáld meg hanyagolni, vagyunk itt egy páran akik legalább annyira ezek miatt vagyunk itt mint az akció miatt.

http://myanimelist.net/animelist/Alterego-X

Máté94
#31528
Engem eddig nem zavart.
De vannak olyan animék amikrõl nehéz spoiler nélkül írni mert csak egy dolog történik benne😄
BEAST
#31527
Huh, tényleg jó sok 10-es. 😊 Én csak arra adok 10 pontot ami minden szempontból nagy hatással volt rám, történettõl kezdve, karaktereken át a zenekig minden. Amelyikben legalább az egyik nem volt - szerintem - felejthetetlen akkor már csak 9-et kaphat. Bár sokat nem szoktam gondolkozni ezeken, érzésbõl - hasra csapva osztogatom. 😄

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

IMYke2.0.0.0
#31526
Átnéztem azokat, még régebben, amik nem 1 epizódokból álltak, azok közül lõttem be magamnak egy párat.
De úgy akarok tájékozódni egy-egy animérõl, hogy ne kelljen még csak enyhén spoileres leírásokat sem elolvasnom... Az AA-n sajnos sokszor lelövik a fél sztorit, aztán feltesznek (önmaguknak) egy pár kérdést és végül hogy: kiderül a sorozatban... hát...

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Máté94
#31525
AA-t olykor nem ártana olvasni😄DD
Ismertetõ
IMYke2.0.0.0
#31524
Banner - Love Hina - szerelmes-nyálas-tini-csajos?

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#31523
Értem - akkor be merem vállalni. <#nyes>

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Máté94
#31522