Anime, manga és LN

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Máté94
#31621
Egyiket se láttam.<#idiota>
Máté94
#31620
MAL-t kéne csinálni és akkor nincs ilyen gond😄DD
LeventeV
#31619
huuu... a black lagoont erosen kene folytassam... kiment a fejembol pedig az elso evad tetszett.

--PC--PS3 Slim - PSN:LEVi-o_0

Jakuza001
#31618
Na ne, ezek nagyjabol a remekmu kategoria pedig 1-2-tol eltekintve, de azok is a nagyon jo szinvonalat kepviselik.
Persze szigoruan a sexmentes napokon 😄

IMYke2.0.0.0
#31617
<#worship>
Kettõ kivételével nem szerepeltek a listán... hú, ez eddig 23 cím a text fájlocskámban 😊))) <+ az otthoniak>

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Jakuza001
#31616
Akkor ha ezeket nem lattad, akkor veletlenul se hagyd ki. 😄

Hikaru no Go
Hajime no Ippo
Samurai Champloo
Wolf`s Rain
Shion no Ou
Cowboy Bebop
Howl no Ugoku Shiro
Sen to Chihiro no Kamikakushi
Stranger -Mukou Hadan-
Black Lagoon 1-2
Claymore
Code Geass Hangyaku no Lelouch 1-2
Mononoke Hime
Death Note

IMYke2.0.0.0
#31615

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Malakai
#31614
Az élet apró örömei. 😄

(\__/) ( X.x) ( } . { )

LasDen
#31613
ilyen érzésem nekem is volt a Mamoru-kun ni Megami no Shukufuku-wo után 😄 (durva...fejbõl letudom már írni 😄)

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

IMYke2.0.0.0
#31612
Linkeltem egy képet a Radeon topikba az Elfen Lied-bõl , és egyszerûen olthatatlan vágyat érzek, hogy újra megnézzem... 😊


Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Máté94
#31611
We're love Ouasai , we're S.Y.D.
Seitokai Yakuindomo=Student Council Officers
😄D
#31610
köszi, akkor ez lesz a következõ anime a listámon. 😊

Malakai
#31609
Jaja, perverzség inkább csak azért van, mert Onizuka perverz. 😄

Igen, volt némi átívelõ dolog, Urumi az egyik diák, a csodagyerek lány története volt, ami hosszabban volt kifejtve a többi diákhoz képest.

De én is rég láttam, újra kéne nézni talán, csak kicsit hosszú újranézéshez. 😛

(\__/) ( X.x) ( } . { )

Ruley
#31608
Seitokai Yakuindomo

http://myanimelist.net/animelist/Alterego-X

armageddon666
#31607
Nagyon jó anime 😊 Van benne kis perverzség, de nem az a ma divatos minden vágásnál bugyit villantunk fajta. Illetve Onizuka nagyon jó arc. Emellett az osztály és a tanár közti kapcsolat, ennek fejlõdése. Meg mintha valami nagyobb történetszál is lett volna 😊 Páratlan mû!

Great Teacher Onizuka

@

armageddon666
#31606
Ebben az esetben ban neked járhatna, mert miattad néztem csak oda, és láttam hogy valami doménes marhaság van ott a régi szép FAQ helyett... de természetesen félreértésekrõl van szó, és nincs modi ki bannokat osztogatna itt és most...
---

Bleach hullámzó minõsége: rossz - rosszabb
Akik Bleach topicot is nézik tudják mióta nem nézem. Viszont véleményem mérvadó, mert:
Mangát olvastam, még olvasom.
Ha követi a mangát... sajnos már az sem menti meg, lévén az is gyenge minõségû ("Most már látom milyen csúnya vagy!" "Ki mondta hogy 1-tõl megy a számozás?" ... Kubo = troll)
Ha nem követi a mangát és filler van... no comment... 😄 a "rossz - rosszabb" minõsítés a mangahû részekre vonatkozott. Filler általában kritikán aluli 😄

---

mi az az S.Y.D.?

---

Yee, elsõ a topic --> troll-mágnes

@

#31605
Hali a Great Teacher Onizuka-ról mi a véleményetek?

Jakuza001
#31604
Nem azzal van a baj, hogy nincs befejezve, hanem hogy annyi reszbol all.
Igy mar nem lehet az elvart szinvonalat nyujtani.
Mara mar csak a nyujtas maradt belole. 😄
Hala istennek azert van jo par remekmu a rovidebb fajtabol.

IMYke2.0.0.0
#31603
Bizony. <#nyes>
Mikor megláttam, hogy nincs még befejezve, azonnal kihúztam a virtuális listámról - és ezek szerint, jól is tettem.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Seth
#31602
Nem szándékos. Ott biza egy FAQ volt jó ideig 😊

PSN ID.: Beegabor

Fresh Duke
#31601
Reklámért nem jár ban SG-n? (FAQ)

A heavy cost. I pay it gladly.

LasDen
#31600
jóvan nyugi srácok...😄 legyen békesség...menjetek nézzetek meg egy-egy bleach részt...😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Lelouch
#31599
Mit néztem be? Ez pont azt bizonyítja hogy már nem nézed.<#zavart2> A stílusodat meg inkább nem kommentálnám, mert nem engem minõsít.
Győri Devi
#31598
nah jah de csak azért mondom mert ott a szöveg olyasmit írt hogy az eredeti produkció okainak lehetõsége

&#12420;&#12425;&#12428;&#12383;&#12425;&#12420;&#12426;&#36820;&#12377;&#12290;&#20493;&#36820;&#12375;&#12384;!

Lelouch
#31597
Majd valamikor én is, de ahogy véget ért a RnG, a folytatás sokkal jobban érdekelne.<#zavart1>
Jakuza001
#31596
Mondom idiota dolgokat beszelsz.
Hoppa!!! <#hehe>

Szoval, mar megint benezted ? itt fujt ki nalam a sorozat, mert mar egyszeruen olyan klises es alacsonyszinvonaluva valt.
Egyszeruen mar nehezen veszi ra magat az ember, hogy tovabb nezze.

Győri Devi
#31595
én mondjuk eltudnék képzelni az elsõ évad elõtt történtekrõl egy sorozatot

&#12420;&#12425;&#12428;&#12383;&#12425;&#12420;&#12426;&#36820;&#12377;&#12290;&#20493;&#36820;&#12375;&#12384;!

Lelouch
#31594
A Gaiden után szerintem felesleges lenne megint elõzményeket adni.
Győri Devi
#31593
hmm érdekes... lehet elõzmény lesz ha lesz valami. Legalábbis a körben írt szövegbõl arra következtetek

&#12420;&#12425;&#12428;&#12383;&#12425;&#12420;&#12426;&#36820;&#12377;&#12290;&#20493;&#36820;&#12375;&#12384;!

Lelouch
#31592
Miért, talán nézed még?
Jakuza001
#31591
Hoppa #31586 <#hehe>

LasDen
#31590
ne rajtam keresztül vitázzatok 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Lelouch
#31589
#31571

Hoppá.<#nyes>
Jakuza001
#31588
Hagyd csak idita dolgokat beszel.
Szerettem a Belachet az elso evadok meg jok voltak, de ez mar a multe, csak valaki ezt nem tudja feldolgozni. 😄

LasDen
#31587
jajó..😄 én nemtom...én csak animaxon láttam 1-2 részt 😄 az elsõ op és második ending viszont kellemesek 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Lelouch
#31586
Nem is nézi már, csak egy szimpla Bleach-fikázó.
LasDen
#31585
és a mangával mivan??? nem követik?? vagy már a maga útját járja??? 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Jakuza001
#31584
Hat a Bleachet mar maximum az onkinzo emberek nezegetik, annyira semmitmondo lett es tobb mar filler benne, mint a sztori.

LasDen
#31583
nemtom...engem nem 😄 bár nem néztem annyi kálámbót...😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Ruley
#31582
Engem valahogy a Columbo-ra emlékeztet.
Abban volt mindíg ilyen hogy a gyilkos a fõszereplõ, a nyomozó meg összehaverkodik vele hogy segítsen megoldani az ügyet, közben megy a tudohogytudodhogytudom.

http://myanimelist.net/animelist/Alterego-X

Ruley
#31581
Remek sorozat, abban mindenki egyet ért hogy a második fele nem olyan jó mint az elsõ.

Az a fajta amiben átjön hogy borzasztóan intelligensek a fõszereplõk, és mégis érted hogy mirõl van szó, és ettõl okosnak érzed magad.

http://myanimelist.net/animelist/Alterego-X

Lelouch
#31580
WAT.

Úgy imádom, mikor ilyen képek keringenek a neten, de hivatalos bejelentés még semmi... Remélem ez nem fake, és a jövõheti utolsó Gaiden résszel jön a bejelentés a következõ DtB szériáról.<#gonosz1>
LasDen
#31579
nálam 10/10...😄 nagyon jó...legalábbis az elsõ 26 rész...aztán kicsit leereszt de a végére megin olyan amilyennek kell lennie....

az újranézéskor vettem észre, hogy Ligth és L télleg olyanok mint 2 buzi 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

z99999
#31578
death note-ról mi a véleményetek?

Pszt.

LasDen
#31577
montam én hogy így elsõk leszünk 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

BEAST
#31576
To infinity ... and beyond! <#hehe><#eljen>

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

Győri Devi
#31575
lol

&#12420;&#12425;&#12428;&#12383;&#12425;&#12420;&#12426;&#36820;&#12377;&#12290;&#20493;&#36820;&#12375;&#12384;!

Ruley
#31574
Ja, mondjuk nekem annyira nem tetsik mint a B Gata H Kei, ami ennek a stílusnak a mestere, de azért nagyon jó.

A legjobb ahogy a lányok mintha próbálnának burkoltan célozgatni "ha érted mire gondolok", közben nem veszik észre hogy milyen látványosan perverzek.

"My lips are sealed tight. And so is my vagina. In terms of guarding it." XD.

http://myanimelist.net/animelist/Alterego-X

LasDen
#31573
nem tudom én gintamat végig élveztem...voltak rosszabb részek (ennyi részbõl? naná) de mindig akadt valami ami felderített...😄
de eddig az egyetlen never ending stílusú animém volt...remélem lesz második is /reménykedik a gintama mihamarabbi visszatérésében/

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

armageddon666
#31572
Bleach az csak kb. 104 részes és sokat mondtam O.o a többi az valami más 😄

@