Anime, manga és LN

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

IMYke2.0.0.0
#32272
"Gunslinger Girl" - Jó?

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#32271
Hát, ha a pénz nem izgatna , akkor akár innen is megrendelném... 20.000 Ft-ért.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#32270
Nekem sem - 10.000 Ft-ig elmentem volna, esküszöm. De ez már horror ár.
Jöhet a link 😊

Szerk.: köszönöm.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Bandi 18
#32269
Amúgy nem reklám céljából, de van egy német oldal ahol elég jó pénzért lehet beszerezni anime dvd-ket. Sokon van angol sub meg dub is.



Link

Bandi 18
#32268
Annyit nem ér az egész sorozat 😄 (nekem)

IMYke2.0.0.0
#32267
Huszonnyolcezer (28.000) Ft-ból jönne ki ez: Elfen Lied Complete Collection 4 DVD.
<#idiota><#wow1>

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

BEAST
#32266
Manga-t nem nagyon olvasok, de az anime-ben nagyon bírtam Kenichi-t. 😊 Még mindig úgy gondolom, hogy az általam látott animek fõszereplõi közül, (mint karakter/ember) õ fejlõdött a legtöbbet az elsõ résztõl az utolsóig.

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

Lelouch
#32265
Mostanában belenéztem pár aktuális manga fejezetbe, elég nagy állatság. 😄 Rosszat még nem is igen hallottam róla, úgyhogy majd belevágok az animébe is valamikor.
Lelouch
#32264
Esetleg folytathatod a mangájával. Az még most is fut.
IMYke2.0.0.0
#32263
<#worship>

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

BEAST
#32262
Kenichi nagyon jó volt, élveztem minden részét. 😊)

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

Lunki88
#32261
Sziasztok!

Ma végeztem a Kenichi-vel, nem tudom ismeri e valaki de az egyik legjobb shounen amit én eddig láttam. Ehhez hasonlót tud valaki mondani? Szeretem az ilyen "gyengébõl kemény edzéssel lesz erõs harcos" típusú animéket. 😄 A zene meg úgy kb. minden a helyén volt, na meg jópár vicces jelenettel.
Bandi 18
#32260
Nekem nagyon tetszett. Rövid részek, szórakoztató, aranyos. Szerintem azt a pár órát megéri. Én nem bántam meg 😊

IMYke2.0.0.0
#32259
A REC-rõl mi a vélemény?
Szerelmes szomszéd-viszony - de amúgy?

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#32258
Azt szerzem be épp 😊
Én azért adok esélyt mindennek - legfeljebb konstatálom, hogy nekem sem jön be 😊

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#32257
Nálam nem jár erre a fõnöknõ
.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

BEAST
#32256
Hmm, Baccano-t még én sem láttam, pedig a név többször felbukkant már turkálás közben. Valamiért biztos nem fogott meg, de majd lehet meglesem azt is. Most inkább Seikon no Qwaser utáni érzelemkúrát fogok tartani Hanbun no Tsuki ga Noboru Sora-val. 😊

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

armageddon666
#32255
Chaos Head szerintem nagyon gyengére sikerült... elején kicsit horrorfeeling, utána viszont mikor a fõszereplõ elkezd hõsködni, nagyon gagyi lesz...

SETH ajánlatát viszont fogadd meg, Baccano nagyon jó... 3szor kezdtem el nézni mondjuk, de 2 perc után mindig kinyomtam... harmadszor továbbmentem, aztán csak úgy futottak a részek... mondom ezt hagytam ki eddig? Viszont célszerû egyben nézni, mert kicsit mozaik, vagy kirakós a történetvezetés. minden részben több helyrõl látunk részleteket, mintha több story lenne... Ja meg asszem több idõsíkon is 😄 kicsit koncentrálnom kellett hogy most mi van...

DVDRipet érdemes tölteni 😊

@

RelakS
#32254
akkor nem törlöm 😄

Ti egyébként szabin vagytok / diákság? Fura, hogy napközben is ekkora a forgalom <#wow2>

Vagy csak nem jár arra a fõnök éppen? <#hehe>

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

IMYke2.0.0.0
#32253
Nekem is gyanús volt, hogy ennyire nem "lopnak"...

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Malakai
#32252
Legközelebb inkább egy link mutasson a képre, hátha spoileres kép, de ahogy Lelouch írta ez nem az. 😊

(\__/) ( X.x) ( } . { )

BEAST
#32251
Pedig nem. 😄 Lehet elõveszem megint, de valószínûleg kicsit emlékeztetett önmagamra ezért nem igazán tudtam utálni és a végén ha jól emlékszem egész összeszedte magát. :p

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

IMYke2.0.0.0
#32250
Köszönöm. Akkor ez egy fanart. 😊

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Lelouch
#32249
Ilyen nincs a sorozatban...<#smile>
IMYke2.0.0.0
#32248
Parancsolj kérlek 😊

Neo golyómegállítása "Darker Than Black"-módra:


Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Malakai
#32247
Biztos te csak a romcomokban vagy a fõszereplõkre érzékeny. 😄

(\__/) ( X.x) ( } . { )

IMYke2.0.0.0
#32246
Nagyon köszönöm a tippet - már beszerzés alatt is áll!
Kedvelem a fordulatokat, és a plot szerint, a sorozat keveréke sok mindennek - szerpelõk, idõ stb. Jó lesz ez. 😊

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

BEAST
#32245
Régen láttam, de nem emlékszem, hogy utáltam volna a fõszereplõt, szóval annyira rossz nem lehetett. 😄

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

Malakai
#32244
Chaos;Head annyira nem lenne rossz, de szerintem az egyik legidegesítõbb, legszánalmasabb fõszereplõvel rendelkezik, a hikikomorik szánalmas életére van más példa is, de ott általában humorosan mutatják be, pl Welcome to the NHK!.

DtB golyómegállítós képet meg linkeld! 😊

(\__/) ( X.x) ( } . { )

Lelouch
#32243
Régen láttam már, de szerintem volt olyan is benne. De nem biztos.<#fejvakaras>
Seth
#32242
Na nekem az nem tetszett, dobtam is úgy 6 rész után.

Nézd majd meg a Baccano-t is ha vmi jó csavaros sztorira vágysz,pazar karakterekkel

PSN ID.: Beegabor

IMYke2.0.0.0
#32241
"Chaos Head"-ben ahogy látom meg egy PC-geek a fõszereplõ 😊
Jajj, legyen már hétvége! Beásom magam gép elé és sorozatot bámulok!

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#32240
Ez a "Darker Than Black" nagyon komolynak tûnik... belenéztem az 1. részébe, és bizony kicsit Ghost in the Shell-utánérzésem támadt, amikor város felett a bácsi ugrásra készül, majd leugrás helyett felemelkedik...
Képeket böngészve meg találtam egy Neo "golyómegállítós" képet is. Az poén, vagy valóban van ilyen benne? 😊

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

armageddon666
#32239
És gondolom ezen a kettõn kívül láttad még a Dragon Ballt meg Sailor Moont <#idiota>

FMA régi nagyon jó volt, új meg megy kedvencekbe.
Bleach meg óvodás, de néha, nagyon ritkán átmegy szórakoztató szintre egy rövid idõre... egyre ritkábban... már a manga is gáz egy ideje...

@

davidka003
#32238
FMA jó volt, nem rég ért véget.
Bleach is szórakoztató de valahogy néha átmegy óvodás színvonalra de attól még nézem minden héten de nem mondható EPIC-nek.

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

IMYke2.0.0.0
#32237
<#ejnye1>

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

BEAST
#32236
<#wow2>

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

#32235
a Full Metal Alchemist a legjobb anime, na jó még Bleach is ott van a topon 😄DD
IMYke2.0.0.0
#32234
Nem is hangzik olyan rosszul... <#ravasz1><#nyes>

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#32233
A régi sorozatbeli "MINDENT FELROBBANTOK HAHAHAAAA!" énjénél klasszisokkal jobb.
armageddon666
#32232
Kimblee egyelõre jobb arcnak tûnik Brotherhoodban mint sima FMAban 😄 Leginkább a visszaemlékezõs részben, mikor Riza elmeséli Ednek, hogy mi történt Ishvalban. Ott mondott valami Kimblee arról, hogy mi az katonának lenni, vagy ilyesmi...

@

RelakS
#32231
Kiss x Sis?

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

Máté94
#32230
Szerintem nagyon jó eddig. Semmi béna nincs benne.
efti
#32229
Megneztem a HOTD 3dik epizodjat is.. egyre kevesbe jon be, az elso epizodon meg tok jol elszorakoztam, a masodik resz bosszanto volt, ez meg kifejezetten idegesitoen bena. Ha a kov resz is ilyen gyengus lesz akkor el is bucsozok tole.

WWFSMD?

Máté94
#32228
Csak mondtam valamit xd
efti
#32227
nem agyatlan ecchi az se

WWFSMD?

BEAST
#32226
Huh én még mindig a Seikon no Qwaser-rel hadakozok. Egyfelõl nagyon tetszik a rajzolás, a karakterek és a zene, másfelõl pedig tetsz(ene)ik a történet is. Emberek különbözõ elemeket irányítva hadakoznak, de ezért az erõért "fizetniük" kell valamilyen formában, kb mint Darker than black-ben.
Viszont itt szó szerint minden a mellek körül forog. Minden a mellekrõl szól... ha valaki utálja/szereti/akármi más a másikat ráveti magát a mellére. Nagy megkönnyebbülés volt az egyik jelenet ahol X bevallotta, mennyire szereti Y-t.
Gondoltam is magamban mennyire hihetetlen, a rengeteg mell és még több mell után végre valami más. A nagy pironkodó "szerelmesek egymást bámulják" jelenet közben vártam a választ, ami meg is érkezett egy "kapd elõ a melleidet" formájában...

...holnap folytatom. 😄

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

LasDen
#32225
a chu-bra az milyen? 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Lelouch
#32224
A Pandora Hearts mióta agyatlan ecchi?<#zavart1>
Máté94
#32223
Seikon no Qwaser?
Pandora Hearts?