Anime, manga és LN

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

LasDen
#32222
próbáltam...az nem jött be....a mellékszereplõk idegesítettek....
(listámon ott van minden 😄)

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

efti
#32221
green green?

WWFSMD?

LasDen
#32220
kéne valami igazán agyatlan ecchi....semmi sztori csak a lényeg 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

LasDen
#32219
de utálom az olyan karaktereket aik soha nem nyitják ki a szemüket....😄
mint az geassban Nunnally 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

efti
#32218
Hu emberok micsoda elet lett itt, regebben kb hetente 1x eleg volt erre jarjak elolvasni 1 oldalnyi hozzaszolast, hogy kepben maradjon az ember, most meg mire hazajovok melobol mar majd 2 oldal termelodott megint 😊

Fansubbert valasztani egyszeru, az ember megvarja amig en elkezdem valamelyik fansub csapataval nezni az adott animet aztan gyorsan keres egy masikat.. Valahogy mindig belenyulok azokba a csapatokba akik 1 het elmaradassal forditanak.. pl a saraiya goyou kb minden epizodja mas subber csapattol van meg, annyira elakadt folyton mindig akiktol epp letoltottem egy egy reszt 😞

WWFSMD?

Jakuza001
#32217
Mar ha lenne, mivel rengeteghez nincs, igy aztan kenytelen vagy szenvedni, hogy forditani lehessen a feliratot, mivel a kezi idozites, szazszor tobb idot elvesz es a forditas rovasara menne. 😄

Malakai
#32216
Mármint hardsub + raw.. Mert ha már van softsub, minek szenvednél a szövegfelismerõvel? 😊

(\__/) ( X.x) ( } . { )

LasDen
#32215
ez a Daitetsu ez kész...😄 nagyon bírom...😄 de az a durva, hogy az elsõ karakter, akirõl úgy érzem hogy hasonlít rám egyes vonásaiban....sajnos nem abban, hogy bármit csináljon az elsõre tökéletes lesz 😄 kívülrõl õ is erõs, kemény csávónak néz ki, pedig belül egy gyerek 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Jakuza001
#32214
Es? Most nem arrol volt szo, hogy rajta marad a felirat, hanem, hogy kilehet nyerni belole a feliratot.
Amugy meg van olyan release is ami nem hard subbos, arra is ralehet tolteni a mar Avisubdetectorral kinyert feliratot.

ronihun
#32213
gondolom az író nem magát szórakoztatja azzal h majdnem 600 chapternél jár, tehát ne szarozzunk már le vmit amiröl aztse tudjuk micsoda köszi

...

armageddon666
#32212
Attól még az animén rajta marad ha tényleg hardsubról beszélünk

@

Jakuza001
#32211
Es ? Javaslom figyelmedbe az Avisubdetector OCR felismero programot es voila, maris nem beleegetve van a filmbe, hanem szovegformatumban befigyel a vinyon. 😄

Malakai
#32210
Melyik manga?

(\__/) ( X.x) ( } . { )

armageddon666
#32209
hardsub azért hard, mert rá van "égetve" a képre

@

Győri Devi
#32208
#32203 olvasd el a második sort...

やられたらやり返す。倍返しだ!

Jakuza001
#32207
Mar hogy ne lenne hozza, ami hard subbed abbol mind kilehet nyerni a feliratot.
Mar pedig rengeteg ilyen eng subbed verzio van kint a neten.
Persze ilyen 400+ reszes szaroknal nem kis feladat. 😄

LasDen
#32206
az fasza...😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Győri Devi
#32205
jah mivel semmilyen fordítás nincs hozzá 😊

やられたらやり返す。倍返しだ!

LasDen
#32204
japánról magyarra???

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Győri Devi
#32203
One Piecet lefordítani az mondjuk nem kis munka 😄 biztos nem mernék belefogni de hajrá
én manga fordítást tervezek a közeljövõben de még van pár ELO lecke amit átkell vennem 😄

やられたらやり返す。倍返しだ!

LasDen
#32202
nincs felvétel?? 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

LeventeV
#32201
jo a munkahelyed... nekem is ilyen kell <#idiota>

--PC--PS3 Slim - PSN:LEVi-o_0

IMYke2.0.0.0
#32200
2. részt néztem meg itt, a 2. munkahelyemen - 1680*1050-es monitoron.
Úgy döntöttem, hogy az "Angel Beats"-et csak így nézem. Otthoni fos-hulladék 17" CRT-n gyalázat lenne vele szemben.
Látszik, hogy 2010-es: ámulatba ejtõ a rajz és animáció.
Szépen adagolva fogom megnézni 😊

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Seth
#32199
még lesz vmi bónusz rész, de ennyi. Talán megnézted már ?

PSN ID.: Beegabor

IMYke2.0.0.0
#32198
"Angel Beats"-nek lesz folytatása, vagy véglegesen le van zárva?

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

armageddon666
#32197
Kíváncsian várom 😊

@

IMYke2.0.0.0
#32196
Ne rohanj, nem hajt a tatár.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Malakai
#32195
Már neki is kezdtem egy rendszernek, amit akár többen lehet szerkeszteni, de nincs annyi idõm (anime nézés mellett 😄), hogy seperc alatt meglegyek. 😊

(\__/) ( X.x) ( } . { )

IMYke2.0.0.0
#32194
Játékfordításra se nézek már egy ideje - rühellem a billentyûzetet. Ebben a melegben / fülledtségben / fáradtságban csak kinézni van kedvem a fejembõl... erre jók az esti filmnézések 😊

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

armageddon666
#32193
Nem is akkor kell subot csinálni mikor már népszerû, hanem mikor feltörekvõben van, szóval jó kezdeményezés 😛 Esetleg ha DVDRipeket is tudnának szerezni (persze nem a 4kidses cenzúrázott szarból) akkor meg akár komoly csapat is lehetnének 😄

@

LeventeV
#32192
asszem a naruto-kun is es az uraharashop is forditja.

--PC--PS3 Slim - PSN:LEVi-o_0

armageddon666
#32191
Na ha találtok egy japánul jól tudót, aki magyarul is tud rendesen, akkor hajrá! Angolról magyarra már meredekebb...

Egyébként meg fordító, lektor, vágó, idõzítõ, karaoke... Te mit csinálsz? Csak mert ez lefed minden munkát fansubnál szerintem...

@

LasDen
#32190
népszerû itthon a one piece??? nem gondoltam volna....

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

armageddon666
#32189
Hát mindenki néz valamilyen új sorozatot, illetve minden új sorozatot néz valaki, szóval szerintem nem probléma... 😊

@

#32188
Tervezek egy One Piece Fansub oldalt (onepiece.hu) néven és csapatagokat gyûjtök (Fordítás,Lektorálás,Idõzítés).

Úgy gondolom a One Piece nagyon népszerû lett nálunk és még idõben vagyunk egy oldal létrehozásához. A mi oldalunk csak a One Piece Anime fordításával foglalkozna esetleg még a Manga jöhetne szóba.

One Piece Bemutató: http://www.youtube.com/watch?v=IY2JJBMyvS8&feature=related

Fordító - Angol vagy japán nyelvet jól tudó tagok jelentkezését várjuk.
Lektor - Jó nyelvhelyességgel rendelkezõ tagok...
Felirat égetõ - Videószerkesztéshez értõ tagok jelentkezését várjuk.
Idõzítõ - Feliratszerkesztéshez értõ tagok jelentkezését várjuk.
Karaoke készítõ - Karaoke készítéshez értõ tagok jelentkezését várjuk.

Jelentkezés: [email protected]
LasDen
#32187
ez jó ötletl de ez meg folyamatos frissítést igényel, ahogy jönnek a sorozatok....

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

IMYke2.0.0.0
#32186
Támogatom - jó ha tudja az ember mire számítson.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

LasDen
#32185
nem vitatkozok 😄
de ki fogja ezt megírni??? 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

armageddon666
#32184
"- magyarázatokat szövegben lévõ dolgokhoz fûzõ***,
*** = ha a fordító mindenképp okosítani akar, tegye külön text fájlba a felirata mellé."

TL's noteokért érek 😄 keikaku means plan!

@

armageddon666
#32183
Hát a vélemény sztem definíció alapján szubjektív, szóval igen...
De kerülhetnek bele objektív dolgok is 😄

Illetve megnéztem az epic részeket Evangelion 2.22-ben... Evangelionról beszéltünk, Evangelionos banner van... izé nem is ezt akartam, hanem

Fansubber csapatokról meg az, hogy egyrészt lehetne egy lista az animékkel, és melléjük tenni az ajánlott releaset, másrészt a listából utána ki lehet szûrni egy top5 listát, hogy melyikek a legjobbak...

@

IMYke2.0.0.0
#32182
Egy olyan témakörben, ami alapvetõen megoszt egy közösséget elég nehéz 😊

Én nem szeretem:
- a színes-szagos,
- magyarázatokat szövegben lévõ dolgokhoz fûzõ***,
- honlapot, önmagát, emailt és mást (ált. nõt) üdvözlõ szövegeket tartalmazó,
- összecsapott és LÉNYEGES szövegeket kihagyó
feliratokat.

*** = ha a fordító mindenképp okosítani akar, tegye külön text fájlba a felirata mellé.


Vitatkozzunk.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

LeventeV
#32181
szerintem ez meg belefer, topiklakok tanacsai cimen. aztan amint mondtam itt nem szaremberek vannak mint mas topikokba.<#worship><#idiota><#eljen>

--PC--PS3 Slim - PSN:LEVi-o_0

LasDen
#32180
akkor törekedjünk az objektivitásra....😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

IMYke2.0.0.0
#32179
Csak szubjektív vélemény kell bele - objektív nem létezik.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

LasDen
#32178
szerintem szubjektív vélemény nem kellene bele 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

LeventeV
#32177
esetleg azt is bele lehetne irni, hogy a topiklakok kozul kinek mi a velemnye az esetleges fansubberekrol. mert itt a HOTD kapcsan felmerult ez is.

--PC--PS3 Slim - PSN:LEVi-o_0

LasDen
#32176
mint ahogy az elõzõben is volt 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Malakai
#32175
Meg nem csak ajánlást lehet FAQ-ba tenni, hanem fogalmak/kifejezések, hasznos oldalak, hasznos programok, ilyesmi.

(\__/) ( X.x) ( } . { )

IMYke2.0.0.0
#32174
Tematikusan kellene az ajánlásokat elkészíteni - nem hiszem, hogy ezzel most újat mondok.
Pl.:

Elsõsorban fantasy: xy...
Elsõsorban akció: xy...
Elsõsorban horror/thriller: xy...
Fantasy-sci-fi:
Gyermekeknek:
stb.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Malakai
#32173
Én a technikai részt vállalom.

(\__/) ( X.x) ( } . { )