Anime, manga és LN

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

BEAST
#32322
<#szomoru2>

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

Jakuza001
#32321
Erv nelkul ? Javaslom figyelmedbe.

"Én is valahogy így voltam vele. 😊"

A haverod ervei.

armageddon666
#32320
8cmps ... hát... szép ...nem volt maradandó... bele lehet mesélni mindenféle magasabb gondolatokat, de már nem tudom miket 😊 viszont tényleg gyönyörû, egy jó minõségû Bluray Rippel....

@

armageddon666
#32319
Egyébként igen, van egy pont a sorozatban miután leül egy kicsit ó... Ezért is nincs már a kedvencek között egy ideje 😊
--
Jakuza: senkinek sem a véleményeddel van a baja, hanem a stílusoddal. Ahelyett hogy érvelnél, oltod kb. 2 oldallal visszamenõleg az animét ami vitapartnernek tetszett, és a legutóbb látott 5 anime alapján fals következtetéseket vonsz le, és megpróbálod idiótának beállítani kb. Ez a "nincsenek érveim, ássuk el az ellenfelet a többiek szemében" módszer könnyen használható, és hasznos tud lenni, de ha olyan közegben használod, ahol nem jön össze, akkor nagyon visszaüt...

Wolf's Rain részébe nem szólok bele, mert mint mondtam, nagyon gyorsan törlésre került, már nem tudom miért, nem volt olyan hangulatom talán, nem tetszett az elsõ rész ütemezése... Egyik ismerõsöm viszont megnézte (akkoriban még nagyon hasonló ízlésünk volt), és kb. azokat hozta fel hibának benne, mint amiket itt írtak... pl. a visszaemlékezõs részek. És se õ, sem én nem tartjuk magunkat "tucattermék-fogyasztónak"...

Másrészrõl igen, Asu no Yoichi (kizárólag leírás alapján, mert még csak Plan to Watch) egy tipikus háremanime, valószínûleg klisés karakterekkel, és egyszerû mint a bot történettel... Ettõl még lehet jó egy könnyed kikapcsolódásra... de nem egy kategória a kettõ, nem ezeket kéne összehasonlítani...

@

Seth
#32318
Engem nem fogott meg különösebben, vizuálisan szép, de ennyi.

PSN ID.: Beegabor

Lelouch
#32317
Mari helyzete talán tisztázódik majd a 3.0-ban.
IMYke2.0.0.0
#32316
Ez a cím nekem is megragadta a tekintetemet már.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

RelakS
#32315
<átharapja BEAST torkát>

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

BEAST
#32314
Nálam meg a Death Note hallatán nyílik ki a bicska a zsebemben. Nagyon nem az én világom. 😄 Meg is nézem a listámon elég alacsony pontot adtam e rá. <#idiota>

Viszont mielõtt valaki átharapná a torkomat, meséljen arról milyen volt az 5 Centimeters per Second, mert valószínûleg ma este ez kerül sorra.

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

armageddon666
#32313
Nézd tovább, illetve majd nézd meg az elsõ OVAt, ami kb. a sorozatot a feléig dolgozza fel, sûrítve, kisebb változtatásokkal. Pl. a második ending az egyik helyen betétdalként jelenik meg, és annyira passzol, hogy mindjárt meg is keresem youtuben és újra megnézem <#idiota>

@

armageddon666
#32312
Wolf's Rain asszem egy fél rész után törlésre került. Majd talán újra nekiállok...

@

efti
#32311
flame on?

WWFSMD?

BEAST
#32310
Igen, valószínûleg ez a helyzet, nc. 😄 Amúgy amit te csinálsz, az nem csupán a véleményed közlése, hanem próbálsz elég vicces módon kötekedni mellette. Felõlem azt csinálsz amit akarsz és azt az anime-t isteníted amelyiket csak szeretnéd. Csak azt ne felejtsd el, miközben nagy lelkesen folytatod majd a véleményközlést, hogy ez nem az a topic ahol huzamosabb ideig megmaradnak a postok, ha átlépnek majd egy határt.

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

Jakuza001
#32309
Mar miert ne kellene ? Nehogy megmond mar, hogy nem lehet mas velemenyem, es ezt nem mondhatom el ?
Marpedig ha valaki azt allitja,vagy valaki arra bologat, hogy a Wolf's Rainnek klises tortenete van, az biztos Lolka - Bolkat nezett helyette.
Pont hogy annak az Animenek van az egyik legmelyebb sztorija, a elgtobb kozul, es pont olyan befejezessel, ami illik hozza. Csak mar az elso mondatara oda kellett volna figyelni. Biztos az bant teged, hogy nem 2 percenkent orrverzeses jelenetet mutattak benne, hanem sokkal komolyabb annal . 😄

BEAST
#32308
Megint kezded ezt az "azonnal ellentámadok mert nem értenek egyet velem" stílust. Nem kéne. Amúgy nem a klisés részre értettem, hanem, hogy a végére csalódás volt számomra is. Lehetett volna jobb vége is.

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

Jakuza001
#32307
Marmint, hogy klises tortenet ? Ne nevettessetek mar ki magatok.
Olyan messze all a klises tortentettol. Pont hogy nem, mert elemi ereju, hihetetlenul eltalalt tortenete van.
EZ NEM EGY Asu no Yoichi, ami tenyleg ehhez kepest egy semmit mondo tortenettel rendelkezik.

IMYke2.0.0.0
#32306
Hál' Istennek, nem vagyunk egyformák...
...számomra az Elfen Lied etalon , másnak meg más. Jó ez így.

Amikor filmekkel kapcsolatban valakinek megemlítem, hogy az örök kedvencem a "Taxisofõr", sokan csak bután néznek.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

BEAST
#32305
Én is valahogy így voltam vele. 😊

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

Jakuza001
#32304
Nem lehet, hanem biztos. 😄

Lunki88
#32303
Lehet bennem van a hiba, de ez a Wolf's Rain számomra nagy csalódás volt azok után hogy mennyi jót hallottam róla. Voltak jó pillanatai de úgy összességében egyáltalán nem kimagasló. Fõleg az ismétlõ részeknél voltam úgy vele többször is hogy abbahagyom, de végül csak megnéztem. Maga a story is elég klisének számít már az animék között szerintem. Neked mi tetszett annyira benne?
IMYke2.0.0.0
#32302
Minden sorozatban vannak üresjáratok.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#32301
Jónak tûnik, rajta is a listámon, amin szépen haladok is.
Remélem, ezt is be tudom majd szerezni. <#worship>

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

dienesoft
#32300
Hali!

Egyet áruljatok el a Death Note-al kapcsolatban: a 20.rész után mi ez a full idióta opening? Abszolút nem illik a sorozathoz szerintem. Fõleg, most így az utóbbi részek (20.nál járok) abszolút leültek...ilyenkor mi van?😊

Jakuza001
#32299
Csak neked es csak most, hogy vegre egy mestermuvet is megnezz, ne csak a maradekot. 😄

Egy kis izelito.

IMYke2.0.0.0
#32298
Ez a "Gunslinger Girl" erõsen felcsigázott.
Már az "Angel Beats"-beli lányka+fegyver is "beindított", hát még ez a kép:

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#32297
Köszönöm a tippeket - felkerültek a szöveges listámra.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

armageddon666
#32296
Az hiba az új szereplõ beletétele volt, és a vele kapcsolatos legtöbb dolog...

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
-omg, 4lábú EVA? csak azért hogy gyorsan elpusztulhasson? + mit keresett ott egy angyal, mikor Lilith a világ másik felén van? (elejét csak egyszer néztem meg)
-hogy indítja el illetve aktiválja Unit02t?
-hogy viszi ki az állomásról Unit02t?
-Honnan tud a Beast módról?
-Miért van Beast mód?
-Simán a Contamination zónában volt már, syncrate is tuti magas volt, ergo a visszacsatolás is nagy. kettévágták az eva fejét. utána még eszméleténél volt a csaj és mozgott... a sorozatban úgy rémlik kissé szarabb állapotba került Asuka, pedig akkor neki mintha elég gyenge lett volna a syncrateje... Következetlenség az én NGEmben?
-Tengen Toppás szemek Shinjinél? Meg az egész stílusa a végén

+futóverseny a robbanós anyalért
+táncoló díszek a robbanós angyalon
+nyílt törés az Evan
+Mikor az angyal "megfertõzi" Asukát, na az nagyon jó volt. Az a hang mellé... mikor így elvörösödött a plug. Húúúú 😄DD kicsit mindig beleborzongok mikor látom
+Asuka lett "kettéharapva", így hatásosabb
+azért látványos volt a Beast mode
+Ayanamit megette az angyal
+Third Impact elkezdõdött
+Angyal-Shogoki epic
+Third Impact megszakítva by Kaworu


Így hirtelen összeszedve mi tetszett és mi nem, de szerintem tudnám még részletezni 😄 Egyrészt nagyon élvezhetõ filmek lettek így, hogy elmentek kicsit akciósabb irányba, másrészt elmentek akciósabb irányba... Hol vannak a bevillanó képek? A mindfuck?

@

Lelouch
#32295
Na megnéztem én is az Evangelion 2.22-t. Az alapsorozatból nekem személy szerint elég sok dolog hiányzott , plusz a történetbeli változások se mindig nyerték el a tetszésem... De ha ezektõl elvonatkoztatok, akkor egész jó lett, plusz a látvány most is lenyûgözõ volt.
Összességében 9.5 pontot adnék rá, de mivel ez a 100. befejezett a MAL-listámon, így felkerekítem 10-re.<#vigyor>

És most megint lehet várni 2 évet?<#rinya>
Lelouch
#32294
Betegeskedik? Nem hinném, én mindig azt látom hogy szidják mindenhol hogy mennyi szünetet vesz ki önkényesen(pl. sankakun volt egy cikk anno, hogy mittudomén milyen játékkal játszik, és amiatt nem szakít idõt a mangára...), meg hogy milyen lassan halad a sztori. Most is jön nála 4-5 hónap szünet.
Lunki88
#32293
Én valahol azt olvastam hogy betegeskedik a mangaka és emiatt nem halad. Na meg azért az nem semmi hogy milyen részletesen meg van rajzolva minden egyes oldal. Naruto vagy Bleach mangával össze sem lehet hasonlítani igényességét tekintve. Amúgy szeretem ezeket is, de inkább animében.
Lunki88
#32292
Én meg Niijima karakterét bírtam még, kb. rajta röhögtem a legtöbbet. 😄 Pl. ezt a részt vagy 3x visszanéztem annyit borultam rajta. xD
Lelouch
#32291
Ha már felmerült a Berserk... Hihetetlen, hogy milyen lusta mangakája van, és hogy mennyire visszaél a helyzetével...<#whatever>
LasDen
#32290
mé van hogyha pénzhez jut a klub akkor egybõl filmet kell csinálni??? 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Lunki88
#32289
Olvasgattam már a mangát is, hát ami szembetûnt hogy mintha véresebb lenne kicsit az animénél, ami mondjuk nem is baj. Csak tudnám miért nem csinálják tovább az animét.. Ez a nagy bánatom a Berserk-el is. 😞 Habár azt ha folytatnák min. 300 részes lenne már. 😄
armageddon666
#32288
Fullmetal Alchemist Brotherhood

@

RelakS
#32287
FMAB?

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

armageddon666
#32286
+ Pride nagyon komoly 😊)

@

armageddon666
#32285
FMAB 50
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Majd beszartam mikor elkezdtek sikoltozni a "zombik" 😄 Nagyon komoly 😄 Kicsit olyanok mint HL2ben a Stalkerek.

@

LasDen
#32284
sajnos nem abban hasonlít rám, hogy bármihez kezdek az elsõre tökéletes 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

BEAST
#32283
Egy két jelenetnél majdnem kiköptem a teámat, de végig tudtam nézni. 😄

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

efti
#32282
Nalam qwaser par epizodig birta aztan ment a kukaba

WWFSMD?

BEAST
#32281
Nekem is pont ugyan ez a problémám. Nagyon jó sorozat lenne, az egész sztori rendben lenne... de ez a beteges mell mánia teljesen komolytalanná teszi. 😞

Viszont az elsõ ending zenéje ment a kedvencek közé. 😄

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

efti
#32280
Tetszik ez a nagy elet ujabban 😊

Vegyuk sorra: Baccano szerintem borzalmas, de ezzel a velemennyel elegge egyedul szoktam lenni, szal mindenki helikopter vagy hogy is van ez 😊

Darker than Black: alap sorozat szerintem nagyon jo volt, a folytatas bar nem volt rossz, kisse laposra sikerult.

Welcome to the NHK: Hatalmas jo anime, csak ajanlani tudom

Gunslinger girl: egesz jo sorozat, maga a tortenet nem olyan nagy cucc, de a hangulata nekem nagyon tetszett

REC: nekem tetszett es alig egy ora az egeszet vegignezni

Nem volt rola szo, de ajanlom figyelmedbe meg a Higashi no Eden-t is, szerintem nagyon jo stori volt

WWFSMD?

armageddon666
#32279
Seikon no Qwasernek a felütése nagyon tetszik, de ez, hogy a Qwasereknek (ugye õk ezek a szupercsókák) melleket kell szopdosni, hogy erõt kapjanak... hááát... valahogy nem szimpi... mármint akár komoly is lehetne az egész, de így...

@

armageddon666
#32278
Megnéztem. Maeda Jun volt a kapocs, de csak a Theme Songot követte el a Gunslinger Girl -Il Teatrino-ban, Clannad After Storynál meg Angel Beatsnél viszont õ felelt a Storyboardért is

@

Malakai
#32277
Szerintem nincs közük egymáshoz. 😊

(\__/) ( X.x) ( } . { )

BEAST
#32276
És mondd, szépen énekelsz? 😄 Amúgy tényleg nagyon jó volt a Kannagi, de szebb befejezést is el tudtam volna képzelni.

Viszont most végeztem a Hanbun no Tsuki ga Noboru Sora-val. Keserédes befejezés és egy újabb 10/10 a listámon. Seikon no Qwaser-t meg nem tudom lepontozni, jobban át kell ezt gondolni. 😄D

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

armageddon666
#32275
Már egy ideje Plan to Watchban van, meg hallottam róla jókat, meg mintha azt is ugyanaz írta volna mint Clannadot, de ez nem biztos... Nézd meg mindenesetre, és utána mondd meg te nekem hogy jó volt-e 😊

@

LasDen
#32274
nah végeztem a Kannagival....szerintem iszonyat jó volt....nagyon tetszett...fõleg Daitetsu volt szimpatikus...talán azér mer télleg hasonlít rám 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

LasDen
#32273
nekem tetszett a Chaos Head...tény a csávó egy fasz volt, de attól még tetszett....😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár