Anime, manga és LN

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

LeventeV
#32875
kösz mindenkinek <#vigyor>

--PC--PS3 Slim - PSN:LEVi-o_0

BEAST
#32874
A 3 közül mindenképp a Princess Lover tetszett a leginkább. Szimpatikus fõszereplõ, aranyos és értelmes lányok érdekes történet. apróbb butaságokkal, de elsõ végignézésre igazából fel sem tûntek. 😄

Asu no Yoichiben nekem szimpatikusabb volt a fõszereplõ és a történet is "kerekebbnek" tûnt. A Sacred Blacksmithet meg mintha félbe vágták volna, de maga a világ és a sztori nagyon érdekelt. Végülis nem tudnám megmondani melyik a jobb/rosszabb. 😊

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

armageddon666
#32873
mármint nézési sorrend vagy minõségi sorrend? 😄
Mert nézési ez lesz nekem valszeg. Viszont ha minõségi az sem nagy baj, mert bár romló tendencia, de Asu no Yoichit egész jónak mondják Boobsmithhez képest, de ha te nem így látod, lehet tényleg így van, és akkor nem lesz annyira vészes 😊

@

BEAST
#32872
Princess Lover, Sacred Blacksmith, Asu no Yoichi. Nagyon jó hármas, nekem mindegyik tetszett, kb ebben a sorrendben. 😊

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

armageddon666
#32871
reméltem ír még valaki így rész végéig magamban tartottam xD

Norio Wakamotonak most a szerepe is jó 😊 mondjuk szerintem csak Supporting, de mégis. És ez a befolyásos nagyfõnök karakter is eltér a kliséktõl személyiségben. Nem olyan ellenszenves, és abszolút másképp viselkedett mint vártam 😄

Eddig minden olyan kliséktõl eltérõ volt 😄 Vagy rég láttam klisés animét... nagyon tetszik, végig vigyorogtam az egész rész alatt 😄 még most is mosoly ül az arcomon, valahogy olyan jó aurája van az egésznek 😄 viszont azonnal megismerünk 2 elsõ ránézésre szimpatikus lányt (bár még egyik sem beszélt sokat), ami viszont kellemetlen, mert ugye választani kell 😊 szóval lesz még bonyodalom 😄

Elkezdtem mert 12 részes, de ez nagyon kevés lesz :S

@

armageddon666
#32870
+ Norio Wakamoto, instant win 😄

@

Máté94
#32869
Boldog Születésnapot!😄D
armageddon666
#32868
Princess Lover 11 perc után:
Gondoltam nézek egy kis agyatlan ecchit...
csalódtam. bár még csak 11 perc telt el...
DE EZ SOKKAL TÖBB ANNÁL! nagyon nem a tucat-háremekhez hasonlít O.o illetve az elsõ csaj személyisége, meg a reakciója egy kis mellfogdosásra is más mint a megszokottak 😄 Na nézem tovább. Azt hiszem ez jó lesz O.o

Közben töltöm Sacred Blacksmitht (nagyon alacsony pontszám) és Asu no Yoichi tervbe van véve, de vagy E-D releaset kéne keresni, vagy AniYoshit megvárni... CoalGuyst is néztem volna eddig, csak itt annyi rosszat írtatok róla -.- meg már anidb commentekben is olvastam. Chihirotól amiket eddig láttam jók voltak, de ez speciel állítólag gáz. (és kiragadott minták alapján is)

@

armageddon666
#32867
jééé, öröm és animé... boldog börszdéjt! 😊)

@

RelakS
#32866
jétényleg... Sok boldog animét ... izé, születésnapot

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

LasDen
#32865
télleg...akkor öröm és bódottá....heppi születésnapot....

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

LeventeV
#32864
köszi <#vigyor>

--PC--PS3 Slim - PSN:LEVi-o_0

Lelouch
#32863
Mostanában én is le vagyok lassulva. :S

Amúgy boldog születésnapot!<#smile>
Máté94
#32862
Végeztem Mayoi Neko Overrun-nal is.
Hát ha nem lett volna borzalmas a magyar sub amit a Naruto Senin csinált akkor élvezni is lehetett volna. De így.... na mindegy. Kikapcsolódásnak megfelelõ😊
Ruley
#32861
Kösz, feljegyeztem õket. Shojou-t eddíg nem is nagyon néztem, egyedül a Kaichou wa Maid-sama-t, ami tetszett a maga módján, de persze attól még ezek is lehetnek hasonlóak a kedvenceimhez.

Közben a Gunslinger Girl-t is elkezdtem letölteni. Ez meg a Chaos;Head VN együtt majd jól kiegyenlítik a hangulatot.

http://myanimelist.net/animelist/Alterego-X

efti
#32860
Azok alapjan amikre 9est adtal en a Lovely Complexet vagy a Kare Kano-t ajanlanam

WWFSMD?

Jakuza001
#32859
Hat mit mondjak jo par hianyzik rola. 😄
Hikaru no Go-t ki ne hagyd, mert megbanod 😄
Amugy meg nem latom a listan a Samurai Champloo-t, Claymore-t, Death Note-t,Sen to Chihiro no Kamikakushi-t,Mononoke Hime-t,Stranger Mukou Hadan-t stb,etc 😄
Szal elobb nezd meg ezeket, majd ha befejezted, akkor kapsz uj cimeket, addig NINCS!!! 😄

armageddon666
#32858
láttam róla egyszer egy összehasonlító képet, és azóta úgy vagyok vele hogy
Keanu Spike <#eljen>

@

LasDen
#32857
nem vagyok ideges...😄 poánnak szántam 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Seth
#32856
Keanu kezd Spike szerepére gyúrni.A haja már egész jó XD

PSN ID.: Beegabor

Ruley
#32855
Nekem meg hótt üres.

Már vagy egy hónapja nem láttam egy jó kis 9/10-est, azelõtt meg egy hónapig megint nem.

Légyszi ajánljatok már valamit az eddigi preferenciáim alapján! (ott van lenn a Mal az aláírásomban). Shonen akciót és/vagy fantasyt nem kérek, egyébként bármi jöhet.

http://myanimelist.net/animelist/Alterego-X

Máté94
#32854
Köszi!<#wink><#worship>
Lelouch
#32853
Keep The Beats
Máté94
#32852
És melyik albumban van benne?
Lelouch
#32851
Kiadták.
Máté94
#32850
Amúgy kiadták már az AB! 4. epizód OP-jának változatát?
ronihun
#32849
Már pár napja elkezdtem a Reborn!-t most járok a 12. résznél, de nagyon tetszik, bár tudom még a 20. részig csak bevezetés meg minden de látom benne a potenciált, emlékeztet arra mikor még a naruto meg a bleach is nézhetõ volt 😊

...

IMYke2.0.0.0
#32848
Mások is írták már, de Te voltál, aki eszembe juttatta, hogy feltegyem a listára 😊 Köszönöm.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

armageddon666
#32847
Najó, ippeg nem 😄

@

armageddon666
#32846
nekem is.

@

Ruley
#32845
Nyugi már, így is több PtW-je van mint amennyit eddíg összesen megnézett!

http://myanimelist.net/animelist/Alterego-X

LasDen
#32844
de nem eléggé 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Lunki88
#32843
Látom a Gungrave is bekerült, csak hogy megnyugodjak. 😄
IMYke2.0.0.0
#32842
Bõvítettem kicsit a "PtW"-t 😊

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

armageddon666
#32841
Ja ott van az alsó 2 személy akit láttam 😄

@

armageddon666
#32840
Én egy másikat láttam ismerõsömnél O.o nemtom melyik animébõl, de nagyon ismerõs volt. Plagiarism! Burn 'em!

@

IMYke2.0.0.0
#32839
Én annak idején élõszereplõsökkel éltem meg ezt a "kiégést".

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

BEAST
#32838
Ilyenkor pár nap/hét szünet kell. Különben az amúgy jó sorozatok is unalmasnak tûnhetnek. Legalábbis én így vagyok ezzel. 😄

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

IMYke2.0.0.0
#32837
Bõvíteni fogom, ígérem 😊

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

LeventeV
#32836
nagyon lassan haladok a black lagoon-nal, pedig tetszik. nem ertem mi lelt engem. tavaly ilyenkor sorozat/nap volt az aranyom, most meg sorozat/2 het. adjatok valami jo tippet animezeshez.

--PC--PS3 Slim - PSN:LEVi-o_0

Jakuza001
#32835
Vazz Plan to Watch-hoz mi kerul ? 😄

Lelouch
#32834
LasDen
#32833
azt az 1 részt bõven megéri 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

IMYke2.0.0.0
#32832
Mert még nem néztem meg õket 😊 Lassan haladok.
Otthon várnak rám.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

LasDen
#32831
Kukuri meg csodálom, hogy nem beszélt a sorozatban...ilyen perverz csajt 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Jakuza001
#32830
Vazz mennyi cimet adtunk mar es meg mindig nincsenek a http://myanimelist.net/animelist/i2k010 listadban 😄

BEAST
#32829
Akkor lehet benevezek arra is. Bár most a White Albumot kezdtem el töltögetni. 😄

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

LasDen
#32828
11eyes ova kurva jó és nagyon eltalált volt...😄 az egész sorozatnál jobb volt....miket ki nem találtak bazzeg...kész...😄
az opening pedig még mindig fasza....

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

BEAST
#32827
A nagy ost témán felbuzdulva nekiálltam végighallgatni az aktuális kedvencek listáját. Még mindig a hideg futkos a hátamon egyiket másikat hallgatva. Nem hiába, egy jó op/ed vagy akár csak bgm után rossz már nem lehet egy anime.

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

armageddon666
#32826
Ok, semmi baj, kicsit agresszív vagyok egy két napja ^^ sorry.

@