Anime, manga és LN

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

LasDen
#33826
sorozatnál még elhiszem...és egy filmnél??? és most kihegyezetten leginkább a gintamára gondolok, ami nem is hozott rosszul...

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

IMYke2.0.0.0
#33825
Szerintem, az már elég indok, hogy elõbb leadják a fizetõs/nem fizetõs TV-csatornákon...
A 13-26 részeket követõen pedig meghányják vetik, hogy mennyire rentábilis egy plusz anyagokkal kidobott DVD/BD(-sorozat), netán egy OST.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

LasDen
#33824
oké...de ez nem magyarázza meg mér kell félév hogy kijöjjön valami dvd-n....

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Ruley
#33823
Arányaiban még ott is kevesen néznek animét, és hát ez az ára annak hogy egy ilyen minõségû médiaipar kiépülhessen egy ilyen kis létszámú szubkultúrára.

http://myanimelist.net/animelist/Alterego-X

RelakS
#33822
meg egy-egy cd, amin van két szám, meg ugyanaz ének nélkül? O_O

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

IMYke2.0.0.0
#33821
Néztétek már, hogy mennyibe kerül magyar Forintra átszámolva egy-egy anime DVD/BD japánban?
Brutális!

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

LasDen
#33820
mer??? 1-t láttam csak de abba nem volt semmi régi...😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Máté94
#33819
Ezek a magyar anime magazinok mindig le vannak maradva két évvel?😄
armageddon666
#33818
Ééééés Mondo bekebelezte az AnimeStarst... :\ És amit leszûrtem, hogy AnimeStars sokkal minõségibb volt, míg Mondo ilyen fanboy/fangirl kielégítõeszköz a sok hypeolt mainstream szutyokkal... Közvetlenül nem érint a dolog, mert nem vettem egyiket sem, de mégis...

Illetve elõször a MAT (amirõl egyébként sok rosszat hallottam), most az AnimeStars... Mondo nagyon monopol lesz...

De ez van... VISZONT AZT A HÜLYE KÖVÉR NYULAT LECSERÉLHETNÉK MERT NAGYON ELLENSZENVES ÉS VISSZATASZÍTÓ!

@

LeventeV
#33817
szeptember vegen jon ha minden igaz.

--PC--PS3 Slim - PSN:LEVi-o_0

Máté94
#33816
Rendben, csak azt hittem valaki ismeretlen jelölt meg 😊)
BEAST
#33815
õõ én lennék :o

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

Máté94
#33814
Melyikõtök Vesgar nevû MAL-os?😄
Zomil
#33813
unlimited blade works bd jöhetne már 😊

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Lelouch
#33812
Néhány kamerával felvett elõzetes az õszi szezonból(nem a legjobb minõség, de egyelõre nincs más):

Index 2
Fate/Stay Night: Unlimited Blade Works BD
Kami nomi zo Shiru Sekai(The World God Only Knows)

Az utolsónál 1:20-tól van a lényeg. 8 meghódítandó lány van benne, úgy néz ki a manga feléig se mennek el... Kár, remélem ha most nem is, majd egy S2-ben tovább fogják vinni a sztorit. Amúgy szépen ellõtték benne mind a 8 befejezést.<#merges2>

+ Még van egy jobb minõségû Motto To Love-ru elõzetes.
LasDen
#33811
lincslejük meg haruhit....

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Ruley
#33810
Felõlem járjon akivel akar, de ha azért nem lesz több Haruhi mert most ki akar szállni, akkor én ölöm meg.

És most csak 90-95%-ban vicceltem.

http://myanimelist.net/animelist/Alterego-X

Lelouch
#33809
Néha ha érdekel valami felnézek rá, de amúgy nem szokásom olvasni.
RelakS
#33808
Misa-Misa japán hangja is õ volt :]
Folyton olyan érzésem volt, hogy most Haruhi, most meg Konata dumál, mikor milyen hangulata volt beszéd közben 😄

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

armageddon666
#33807
Sok ilyen van mondjuk szerintem, de aktuálisan õ 😄

Egyébként Konata, meg Haruhi hangja.

@

Lelouch
#33806
Úgy látszik visszakaptam a múltkorit. 😄 Na mindegy...
LasDen
#33805
nehéz ez az idol élet....

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Ruley
#33804
Hirano Aya? Nem õ az aki mondta hogy jár valakivel, mire halálos fenyegetéseket kapott rajongóktól?

http://myanimelist.net/animelist/Alterego-X

LasDen
#33803
akkor gondolom az idõsebbek nem utálják 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

armageddon666
#33802
Pedig te szoktál sankakut olvasni...
kb.
-bikini incidens
-nagy homlok
-csúnyulás
-és a mostani bejelentés, hogy az idõsebb férfiakat szereti

így dióhéjban.

@

Máté94
#33801
Engem is érdekel 😄
Lelouch
#33800
Részleteznéd ezt a Hirano Aya-féle sztorit? Én még eddig nem hallottam róla. 😄
LasDen
#33799
ez így kész 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

armageddon666
#33798
Vércsoport asszem személyiségmeghatározó is lehet. Sztereotípiák alapján persze. Nemtom hogy ezt egy animében, vagy a How I met your motherben hallottam... 😄 Ez lehet egy magyarázat.

Idol próbál a fanok kedvében járni, ezért a szimpi hobbik. Ne lásd Hirano Aya, aki nemrég lett elsõszámú otaku-ellenség! 😄 Áruló!! 😄

Mizuki Nana yaaaaaay

Idolokról meg azért nézzetek kevésbé "tuningolt" képeket mielõtt szerelembe estek 😄DD

@

Máté94
#33797
Én se értettem mire fel ez a lehúzás 😄DD
Lelouch
#33796
Ez a Black Rock Shooter nem is volt olyan vészes, mint azt a vélemények alapján vártam.<#nemtudom>
LasDen
#33795
I love this song 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

RelakS
#33794
hehe, Tsugumi (Pokoli lány) :] <#eljen>

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

Máté94
#33793
<#wow2><#wow2>
Félelmetes:o
BEAST
#33792
Érdekes. Majd egyszer lehet jobban utánaolvasok. 😊

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

BEAST
#33791

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

Ruley
#33790
Asszem ez valami babonaság, mint a horoszkóp, hogy ha ilyen és ilyen vércsoportod van, akkor ilyen a személyiséged, ilyen az ideális társad, stb.

http://myanimelist.net/animelist/Alterego-X

LasDen
#33789
MALon nézelõdtem mikor az õsszel kezdõdõ Hyakka Ryouran: Samurai Girlsre tévedtem....eddig is érdekelt, de mikor megláttam milyen karakterek lesznek mégjobban behúzott...😄 bá történelmi személyiségek szerepelnek, de nem sok közük lesz hozzájuk (ezt azé tudom de akkor is 😄)....eleve ugye csajok már....😄 D'Artagnanra is kíváncsi leszek mi a fenét keres ott....

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

RelakS
#33788
Taketatsu Ayana Azu-nyan (K-On), Suminoe Ako (Kiss x Sis)
Kadowaki Mai Usa Mimi (Kodomo no Jikan)

Akik nekem hirtelen eszembe jutnak lennék a pasija ügyben :]
Márhogy seiyuuk

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

ronihun
#33787
Képzeld el ahogy egy fangirl/boy rájön hogy az a kedvenc karakterének a vércsoportja mint az övé<#nyes>

...

Malakai
#33786
Az, mánia, mégha az animék túloznak is, azért sejtheted milyen idol mánia megy. 😊

(\__/) ( X.x) ( } . { )

IMYke2.0.0.0
#33785
Há' hogy tudjunk nekik adni, ha rászorulnak*... <#vigyor2>

* = vérátömlesztés, donor

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

BEAST
#33784
Amit nem értek, hogy mi ez a vércsoport mánia náluk? Nem csak celebek de még animeszereplõk vércsoportját is megadják. O_O

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

Máté94
#33783
<#vigyor5><#nyes>
Malakai
#33782
Szerintem õ meg a hobbikra értette, hogy te csak azt hiszed.
Japán celeb, azt mond, azt tesz, úgy ugrik fügyül, úgy él amit a vállalat mond neki. 😊

(\__/) ( X.x) ( } . { )

IMYke2.0.0.0
#33781
Nem hiszem - tudom.
Elõzõ kedvesem kerek 10 évvel volt fiatalabb nálam.
Baráti körömben van olyan (házas)pár, akik között ~16 év van.
Egy bizonyos alap kor után már nem az évek száma, hanem az emberek közti kapcsolat számít - minden értelemben.

De még egyszer: én a lányka hobbijai miatt raktam a képet...

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Máté94
#33780
Aha, te csak azt hiszed 😄DD
IMYke2.0.0.0
#33779
10-15 év nem sok. A szerelemben meg aztán fõleg 😊))

Szerk.: Láttad amit bekereteztem? Voltaképp, azért írtam amit írtam...

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Máté94
#33778
Öreg vagy már hozzá 😄DD
IMYke2.0.0.0
#33777

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.