Anime, manga és LN

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Máté94
#33876
:c
Gurren
#33875
nem hiszem, az egyik az enyém :3

armageddon666
#33874
mind az alregjeid :C szervezett animéztetés :C

@

LasDen
#33873
csak azé is próbálkozol 😄 de most baj, hogy nem most hanem mondjuk 1 hónap múlva fogom megnézni??? 😄 az meg még nem biztos hogy sokat vesztek vele....lehet hogy nekem majd nem tetszik és dobom a picsába 😄 persze a fordítottja is fenn áll....

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

BEAST
#33872
Memories. Szerintem eég drámai meg szép, kicsit depis is, de nem viszik túlzásba. 😊 Viszont a Melodies már nem tetszett annyira mint a Memories.

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

armageddon666
#33871
ef - a tale of memories vagy a melodies van elõbb.

illetve ezek mennyire depisek, drámaiak, szerelmi storyk? Állítólag SHAFT animálta, õket meg bírom. illetve az "experimental animation" tag kíváncsivá tett.

@

Jakuza001
#33870
Nerm eroszak a disznotor. Amugy a baromsag raderoltetese es a valoban szinvonalas anime kozott van egy kis kulonbseg. 😄

Szemezgettem kozben a hozzaszolasokban, hogy a baromsagot megcafoljam. 😄

"csocso14 2006. dec. 31. 18:46 | #13526

"Én épp a Hikaru no go vége felé járok, nagyon jó kis anime, izgalmas és az ember alig bírja ki, hogy ne nézzen meg egybõl vagy 20 részt. És ha már a Hikaru no go-nál tartunk abból még nem láttam képet itt a fórumom, van belõle?"

Bulykin 2009. júl. 15. 21:47 | #25686

"Hikaru no Go letudva,röviden: kúrvajó!!😛
a special is nagyon tetszett"

Rundstedt17 2009. júl. 18. 16:22 | #25734

"Nem rég elkezdtem nézni a Hikaru no Go-t...És hát...
Rohadt jó,hihetetlen hogy már az elején megfogott,nincs egy unalmas rész,az animék többsége megirigyelhetné"

Doddy a düdõ 2010. jún. 02. 22:50 | #30087

"go szabályait máig nem tudom, hikaru no go mégis az egyik kedvencem :p"


Amugy nekem mindegy, ha a jo animeket nem nezed, meg te vesztesz vele nem en. 😄DDDD

Gurren
#33869
pedig még kevés is volt a 72 😞

LasDen
#33868
tudom hogy nem sok....nem az...én nem félek tõleg...csak most nincs kedvem ilyen hosszúba belekezdeni 😄 ne akarad csakazértis rámerõltetni 😄
olyan vagy mint biomage....az is folyton rámerõlteti a baromságait 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Jakuza001
#33867
Ugy oda vagytok a 72 resztol, pedig ugyanugy lehet nezni mint az osszes masik animet. :"D
Leszedtek belole 13 reszt es ha bejon , akkor leszeditek a tobbit is.

LasDen
#33866
ha 72 részes, akkor most inkább hagyom...😄 valahogy nincs affinitásom ilyenbe belekezdeni...😄

Ginat Killinggel meg gyorsan haladok...😄 Az egyik ellenfél egyik brazilja durván õrültnek nézett ki...sosem beszélt hanem hatalmas vigyor volt rajta....kinéztre se volt bizalomgerjesztõ....
a sorozat meg zseniális valamiér 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Jakuza001
#33865
Na akkor orulok, hogy az izlesemmel nem okoztam csalodast, mert kellemesen csalodtam en is benne. Rosszabbra szamitottam.
Nem Dan-kunra kell haragudni az a lenyeg es akkor nem lesz rossz a szajiz a nezese kozben. 😄DD

Amugy javaslom neked is a Hikaru No Go-t, mert az ezerszer jobb ennel, meg akkor is le fog kotni, ha semmit nem tudsz a Go-rol.
Nem veletlen, hogy mikor ajanlottam legeloszor 4-en neztek meg innen es mind a negyen 3-4 nap alatt megneztek , mivel ok se tudtak egyszeruen abbahagyni a nezeset. 😄 Pedig 72 resz az nem keves, megis szinte az egeszeben fent tudtak tartani a nezo erdeklodeset.

LasDen
#33864
nah...végeztem a Bamboo Bladedel...jó volt..kellemes....bár a végét kicsit drámaira vették, de nem volt vészes....bár hogy aztán a semmibõl elõvették az ultimate bajnokságot ahol mindenki lerendezte nemezisét már kicsit az volt...😄 bár ezt leszámítva jó szórakozás volt....a végére...Blade Braver FTW...annyira szar volt 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

armageddon666
#33863
Request from Mate94
Request from Devi515
Request from maLakai
Request from ronihun
Request from Vesgar

Váó, de népszerû vagyok 😄 ha nem szólsz Beast, hogy fogadjam el, sosem veszlek észre titeket.... 😄

@

Máté94
#33862
No. 1. nálam!<#hehe>
BEAST
#33861
Inukami-nak és a Special A-nak is vannak jó pillanatai. Szerintem megéri megnézni õket. Seitokai no Ichizon-ra meg páran azt mondták, hogy erõltetett, de szerintem nagyon jó volt, már az elsõ részén szétmosolyogtam magam. (nem vagyok a hahotázós típus) 😊

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

armageddon666
#33860
Sazae-san 2052 rész és még fut,
Doraemon az olyan 1800 körül fut asszem.

----

Oké Ruley, nem droppolom. Most hogy mondod a karakterdinamika tényleg stimmel. De valahogy mégsem szimpik. Szóval az Arias tsundere újonc messze jobb volt, mint a Sora no Wotos. A cselekményre kíváncsi leszek. K-On meg tényleg a kinézet, de az nagyon.

----

Inukamival egyszer mintha már próbálkoztam volna, Special A asszem hordozható HDDn még megvan. Iskolába azt vittem animevetítésre xD kislányok elvoltak vele... Lehet, hogy akkor megnézem ha még megvan.
Seitokai no Ichizontól valamiért tartok. Talán itt volt róla valami vélemény, vagy máshol, nem tudom :S Lehet, hogy tényleg szünet kéne kicsit... valahogy olyan "néznék valamit, de semmihez sincs igazán kedvem" :/

@

Máté94
#33859
Ilyenkor örülök, hogy az anime válság tõlem még messze áll 😄D
BEAST
#33858
Listádról ezeket néztem ki így nagy hirtelen. Ebben a sorrendben 😊
Seitokai no Ichizon
Special A
Inukami!

És ha gondolod fogadd el a friend requestet. :p

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

Jakuza001
#33857
Megnezted mar a Hikaru no Go-t ? 😄

Ruley
#33856
Lehet hogy az elején még nem annyira érzõdik, de a karakterek dinamikája egy az egyben az Aria-ból lett átemelve, a naív újonc, a zajos tsundere újonc, a zárkózott újonc, a szigorú mentor, a kedves mentor... K-on-hoz inkább csak annyi köze van hogy hasonlóan néz ki.

Egyébként ezzel a kettõvel ellenben ennek a végére lesz rendes cselekmény.

http://myanimelist.net/animelist/Alterego-X

IMYke2.0.0.0
#33855
657 rész? 😊))))
~1800 rész 😊))

Húúú...

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

LeventeV
#33854
Nogizaka Haruka no Himitsu - rajta van a plan to watch listadon.
en egy hetvege alatt neztem meg. egesz jo kikapcsolodas.

--PC--PS3 Slim - PSN:LEVi-o_0

armageddon666
#33853
Majd Sazae-san után megnézem... bár lehet, hogy Doraemon bekerül elé.

@

armageddon666
#33852
Hupsz...

Anime no Chikaranak az elsõ mûve a Sora no Woto... hh nem volt?

@

armageddon666
#33851
Most ilyen Working szerû lazulásra vágyom...

van a gépemen To-love-ru meg Sora no woto... egyik sem jó erre...

egyelõre leszedem K-On 18-t... mellette meg Showder klubbot nézek xD

jöhetnek tippek.

Kritériumok:
-legyen normális release
-ha ecchi akkor minimum DVD
-könnyed, nevetgélõs, de lehet akár szakadva röhögõs is
-elõny ha Plan to Watch listámban van

Ha mégsem könnyed, nevetgélõs, de mégis marha jó és leköt, akkor jöhet olyan is 😄 FMAB-t pl. így néztem. Abszolút nem volt kedvem a stílusához... de gyorsan megcsinálta 😊

@

Malakai
#33850
Azt a Claymorera írta, akkor meg még nagyon nem volt Anime no Chikara.

(\__/) ( X.x) ( } . { )

IMYke2.0.0.0
#33849
Urusei Yatsura: 195 epizód, 6 movie, 11 OVA... <#wow3><#zavart2>

Már csak egy kérdésem van: Látta valamelyikõtök a TELJES sorozatot? <#ravasz1><#eplus2>

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

armageddon666
#33848
No igen, ez egybõl átjött 😄 A K-on!-t olvastam is, Aria feeling meg azt hittem csak nekem van 😄 Viszont itt valahogy nem :S Mind K-onban mint Ariaban jobbak a karakterek...


---

Eltértek a mangától??? O.o Egész Anime no Chikara projectnek az a lényege, hogy eredeti animét csináljak, ne mangafeldolgozásokat O.o szóval... Mivan??

@

BEAST
#33847
Lassan már második hete csak ezt az egy sorozatot nézem meg újra és újra, mert nem találtam semmit ami hirtelen felkeltette volna az érdeklõdésemet. Max annyira, hogy felkerültek a listára. Pedig biztos jók. 😊

Igazából a legijesztõbb az egészben, hogy még így sem unom. Viszont a perverz fõszereplõkkel még mindig hadilábon állok. Az viszont nem zavar ha egy vagy több lelkesebb szereplõ zaklatja a hõsünket. :d

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

BEAST
#33846
Hu azt már jó régen láttam, kb el is felejtettem, hogy létezik. 😊

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

Ruley
#33845
Érdekes, a MAL-od szerint a K-on! és az Aria is tetszett neked, ez meg kb. olyan mintha a kettõ kombinációja lenne, (egy csipetnyi WW II fílinggel megfûszerezve), de hát te tudod...

http://myanimelist.net/animelist/Alterego-X

Lelouch
#33844
Pedig jó, csak sokszor túl komolytalan. Bár Tomoki után nem tudom hogy állnál hozzá egy lolimániás paphoz.<#idiota>
efti
#33843
Ranma? Hadakozas akad benne boven 😊

WWFSMD?

BEAST
#33842
PTW-n van, de csak nagyon végszükség esetén venném elõ. Leírások alapján az sem fogott meg. 😊

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

Lelouch
#33841
Needless? Én most nézem, és a "hadakozós-ecchiskedõs" jelzõ illik rá. 😄 Bár nem hiszem hogy neked tetszene...<#vigyor>
BEAST
#33840
Kampfer-t láttam és nagyon nem jó. 😄 Sekirei második évadba majd csak akkor kezdek ha végeztek vele. Igazából az ecchi nem is annyira fontos, és akkor marad a hadakozás meg a romantika, de akármelyik listát nézem nem igazán találok olyat ami a leírás alapján érdekelne. :/

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

Lelouch
#33839
A vége tényleg elég sokkoló volt. Amúgy én csak azt bánom, hogy a sorozat végén eltértek a mangától.
efti
#33838
Na azok egyike sem igazan az 😊 Nezz Kampfert ha ilyesmire vagysz 😊

WWFSMD?

efti
#33837
Nem is nagyon szol semmirol, olyan egy a sok kozul anime

WWFSMD?

BEAST
#33836
Elég gyakran elõfordul velem is. Ilyenkor vagy pár nap pihenõt kell tartani vagy egy teljesen más stílust elõkapni. 😊

Nálam most meg "hegyekben"(Suzuka, Lamune, Kimi ni Todoke, Bokura Ga Ita) áll a néznivaló, de egyikbe sincs kedvem belekezdeni. Most valami hadakozós-romantikus-ecchiskedõs sorozatot kellene keresnem, mert az Isekai no Seikishi Monogatari-t lassan már másodperc pontosan megtanulom. 😄

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

armageddon666
#33835
Azok a visszaemlékezõs részek? A legjobb pár rész az egész sorozatban...

@

armageddon666
#33834
Asszem lassan itt az ideje egy animeszünetnek, legalábbis már zsinórban sokadik animével nem vagyok megelégedve a megfelelõ szinten...

Aktuális: Sora no Woto... 2. résznél vagyok... karakterek nem szimpik, egyelõre nem is látom mirõl szólhatna az egész... nem jön át a hangulata...

@

Jakuza001
#33833
Nem mondod ? 😄

IMYke2.0.0.0
#33832
Bammeg - a "Claymore" a 10. részre kezd beindulni...

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

LeventeV
#33831
en akkor sem ertem a fel evet. vegyuk peldanak az Unlimited Blade Works-ot, az ugyis most aktualis. ha jol emlekszem akkor februarba mutattak a mozikban, tegyuk fel majusig. de szeptemberig az akkor is meg tobb mint 3 honap.

--PC--PS3 Slim - PSN:LEVi-o_0

armageddon666
#33830
Pont sorozatnál nem vágom én meg a késlekedést...
Filmnél szerintem egyértelmû miért: mert addig is csak moziban nézhetõ, és nincs warez... Aztán ha nagyon megcsappantak már a nézõk, na akkor jöhet a DVD/BD...

@

Ruley
#33829
Meg állítólag az is benne van ebben, hogy ha több részre húzzák valaminek a megjelenését, akkor a megjelenés után hónapokkal másodszor is "szezonja van", amikor esetleges adaptációkat, merchandise-t, stb-t nagyobb adagban is eladhatnak.

Mint ahogy nyugati kiadók egy nagyobb siker után arra állnak rá hogy évente futószalagon gyártsanak teljes értékû folytatásokat amíg ki nem apad az aranybánya, úgy a japánoknál ha valami sikeres, azt nézik hogy hogyan tudják a lehetõ legkevesebb tartalmat szétnyújtani a lehetõ leghosszabb idõre, hogy az egész évtizedben abból éljenek meg.

http://myanimelist.net/animelist/Alterego-X

LasDen
#33828
hát mindegy....mást nem tudok, úgyhogy várok...de jöhetne már......😞

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

IMYke2.0.0.0
#33827
Hát igen - az már más tészta...
Nem szakértõként, azt gondolom, itt is van egy intervallum, ami felett a terjesztõ és a gyártás rendelkezik - ez idõ alatt a hivatalos vetítések, és a promó is zajlhat.
Utóbbi például épp a lemezes megjelenés kedvéért, vagy netán a kedvezõ fogadtatás okán a folytatásért, szponzor keresésért...

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.