Anime, manga és LN

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

LasDen
#35081
hasonló volt az Asobiban is...ott az assistdroidok takartak a tábláikkal 😄

amúgy a Steins Gaterõl vagy a Five Killersrõl tud valaki valamit...mikor jön vagy van-e már mozgókp belõle?? 😄
a Steins Gate érdekel, annak ellenére hogy köze van a Chaos Headhez....bár nekem az is bejött a befejezést leszámítva (most is visszanézve nem is értem miért is adtam rá 9-t, de nem is érzem úgy, hogy túlértékeltem volna) 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

IMYke2.0.0.0
#35080
Ez is igaz.
Ha majd egyszer milliomos bácsi leszek, csakis Japánból veszek BD-ket... jó borsos áron... 😊)))

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

BEAST
#35079
Én az Inukami elefántos cenzúrájával voltam így. Pontosabban, cenzúrának még nem örültem annyira, mint ott. 😄

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

LeventeV
#35078
hat az a postakoltseg mar elenyeszo lenne az 550 eurohoz kepest 😛

--PC--PS3 Slim - PSN:LEVi-o_0

Lelouch
#35077
Máig nem láttam ilyen ötletes cenzúrát, mint ami a CAPU2-ben volt.<#idiota>
LasDen
#35076
elkezdtem a Rosario+Vampiret....érdekesnek néz ki, de furcsa mód a rész alatt végig az volt az érzésem, hogy én ezt már láttam....de biztos hogy nem láttam 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

IMYke2.0.0.0
#35075
A legdurvább, hogy 4670 Ft-nyi a legalacsonyabb postázás díja!
Összesen: ~160.000 Ft lenne a csomag. Besza-behu!

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

LeventeV
#35074
550 euro??? atyaeg... az rengeteg penz.

--PC--PS3 Slim - PSN:LEVi-o_0

IMYke2.0.0.0
#35073
Most, hogy meglett az apparátus hozzá, úgy gondoltam, megveszem a "Clannad" sorozatot blu-ray-en.
De, talán mégse:


Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Lelouch
#35072
Jó lett. Már egy ideje halogatom, de ez most meghozta rá a kedvem, hogy én is összehozzak valami ilyesmit.
IMYke2.0.0.0
#35071
<#nyes>

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

LeventeV
#35070
en is a tegnap este vegigneztem a Clannadot. mondom magamban, hogy ez egy jol megerdemelt 9es. megadtam ra, aztan vegigneztem a pontszamokat, es olyan animekre adtam 10est meg 9est amiket most kicsit atertekeltem. pl ha a Clannad 9 akkor a Shana mar nem maradhat 9 hanem 8 stb. ugyhogy most az osszes megnezett animet ujrapontoztam.

--PC--PS3 Slim - PSN:LEVi-o_0

IMYke2.0.0.0
#35069
Na, most akkor miért is nem látjuk a kép többi részét? <#nyes><#rinya>

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

LasDen
#35068
elkezdtem a Higurashi 2. évadot...itt aztán van minden amit csak akar az ember😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

LasDen
#35067
én se hiszem, de nekem olyan érzést adott mintha még akarnának valamit 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

efti
#35066
Nem nagyon hiszem, hogy lenne meg folytatas, nem nagyon van mit meg elmeselni

WWFSMD?

LasDen
#35065
a stáblista utáni rész olyan mintha egy folytatást sejtetne 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

efti
#35064
Es tenyleg jo volt a Higashi no Eden masodik mozifilm..

WWFSMD?

LasDen
#35063
egy kicsit most felvágok 😄 kicsit "feltunningoltam" a MAL profilom...semmi komoly csak jól néz ki...semmi más 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

armageddon666
#35062
várom hogy töltõdjön a kép többi része is... de nincs többi része ~.~

@

LasDen
#35061

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Lelouch
#35060
Van mikor nem csak enyhén gagyi... 😄 Itt is manga párti vagyok... Azért kiváncsi vagyok a Motto mennyire lesz mangahû. 😄
LasDen
#35059
hasonlóan érzek....😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

armageddon666
#35058
Ez a To-love-ru meglepõen nem annyira fos de azért enyhén gagyi 😊

@

efti
#35057
Megneztem a Buddha Saitan-t...

Szeretnem megragadni az alkalmat hogy NE ajanljam senkinek. Aluljaroban hitteritos szinvonalu fanatikus idiota vallasreklam

WWFSMD?

IMYke2.0.0.0
#35056
Hú, most dagad a májam!
Japánból tõlem tölti egy illetõ a japán animét 😊
"Goshuushou-sama Ninomiya-kun"

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

LeventeV
#35055
megvagyok fazva egy kicsit, ugyhogy a zsepi mar keszenletben van, ezert is ez a nagy animenezes, jo orvossag <#idiota>

--PC--PS3 Slim - PSN:LEVi-o_0

IMYke2.0.0.0
#35054
Szíverõsítõt, és csomag zsepit készíts azért... 😊

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

LeventeV
#35053
ha majd befejeztem az egesz Clannadot akkor jobban hozza tudok majd szolni a temahoz.

--PC--PS3 Slim - PSN:LEVi-o_0

LasDen
#35052
én így láttam:
- 23 rész
- tomoyo chapter
- 24 rész

film, kyou meg minden más kimaradt és nem is érdekel 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

IMYke2.0.0.0
#35051
Így igaz.
Mert, ha azt nézzük, hogy ugye a "Clannad" DVD-ket mikor adták ki, rajtuk az extrákkal, és mikor az After Story-t, akkor megállja a helyét, hogy szinte rögvest az alaptörténet után megnézzük az alternatívákat...
De, mondjuk, tisztességes DVD-vásárlókként, évekkel késõbb, már a teljes "Clannad univerzum" birtokában kezdünk bele a gyönyörû történetbe, már igen csak illúziórombolók tudnak lenni a köztes extrák.
Szerintem.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Ruley
#35049
Ez az egész lényegében ugyanaz mint a klasszikus Haruhi probléma: idõ és téma szerinti rend, vs. hangulat és kiadói szándék szerinti rend.

http://myanimelist.net/animelist/Alterego-X

IMYke2.0.0.0
#35048
Nekem alapvetõen az lett a véleményem az egész / teljes sorozat megtekintése után, hogy bizony, engem nagyon is kizökkentett volna, ha a Kyou / Tomoyo extrákat idõközben, s nem a végén nézem meg.

Az a hangulat, amit a tudjuk ki és a fiú fõszereplõ között kialakult, illetve az a kapcsolat, ami a többi lánnyal is fenn áll, a megtekintésükkel megváltozna - de legalábbis, ahogy lejjebb már esett szó ilyesmirõl -, a "mi lett volna, ha" érzés nagyon befurakodott volna az After Story alá...

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Ruley
#35047
Az Another World-ök ügyében nem értek egyet, azok nem erre lettek kitalálva, a VN-ben is az After Story vége elõtt jöttek az alternatív útvonalak, itt csak így lettek besorolva, mert hát lineáris történetben mégsem lehetnek a történet közepén, ezért hozzácsapták egy-egy évad végéhez.

A 23. rész "The Incident One Year Ago" esetében viszont már igazad van, az ilyen tipikus nosztalgikus "hogy is kezdõdött az egész" prequel.

http://myanimelist.net/animelist/Alterego-X

LeventeV
#35046
meggyoztel, bar nem kellett sok hozza. 18. resz felkeltette a figyelmem mert vegre elorehaladt egy kicsit a tortenet. ugyhogy meg a het elejen nekiulok es megnezem az aftert is es azutan a 2 alternativot.

--PC--PS3 Slim - PSN:LEVi-o_0

Ruley
#35045
Ha a második lehetõséget választod akkor akár a második évad 25. részét is megnézheted mellé, az is ugyanilyen elsõ évad alatt játszódó alternatív szál, semmit nem spoilerez a II. évadból, csak ezt az OVA-t speciel a második évadhoz csapták hozzá.

http://myanimelist.net/animelist/Alterego-X

IMYke2.0.0.0
#35044
Hát, ha ennyire türelmetlen vagy, akkor nézd - véleményem szerint, így nagyon fogsz ártani magadnak mikor elkezded az After Story-t.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#35043
Én így érzem: nagyon jól tettem, hogy csak a végén néztem meg az alternatív mini-történeteket. Pár animés barátunk is így ajánlotta akkoriban nekem, itt.
Szóval, én is ezt üzenem neked:
- ne nézd meg most õket!
- a 2. évad (After Story) után sokkal jobban fognak ütni.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

LeventeV
#35042
hat inkabb a kornyezetet tartanam fontosnak. mert nem biztos hogy az After storyba most igy hirtelen belefogok. es ha megvarom mig megnezem az aftert es aztan a tomoyat akkor mar nagyon kileszek esve a sima clannadbol. es csak zurzavaros lenne az egesz.

--PC--PS3 Slim - PSN:LEVi-o_0

LeventeV
#35041
igen-igen ez a hsz el van mentve a gepemen. de azert kerdezem, hogy ha a 24. reszt megnezem most akkor az nem lenne jobb ha a tortenet idorendjet veszem figyelembe? vagyis pl ha megnezem az after storyt es utana a 24. clannadot akkor elvileg az utolso clannadba jo par dolog nem tortent meg meg amirol en mar tudom, hogy megfog tortenni. meg amugy is Tomoya parti vagyok.

--PC--PS3 Slim - PSN:LEVi-o_0

Ruley
#35040
Alternatív cselekmény, ami az elsõ évad ideje alatt játszódik, a helyett.

Azon múlik, hogy mi a fontosabb neked: Hogy egyben végignézd Nagisa cselekményét és aztán elölrõl kezdd ezekkel a rövidebb mi-lett-volna-ha történetekkel, (akkor várj a második évad végéig), vagy az hogy az idõrendben ne zökkenj ki a mostani környezetbõl, (akkor viszont most nézd meg).

http://myanimelist.net/animelist/Alterego-X

IMYke2.0.0.0
#35039
#32796-es hozzászólás

CLANNAD - szerintem - így tuti nem kap senki agygörcsöt, annyira:
=================================================================
01 - Clannad - 22 rész
02 - Clannad 01x23 - (Special) - What Happened During Summer Holidays
03 - Clannad After Story - 16 rész.
04 - Gekijouban Clannad (The Motion Picture)
05 - Clannad After Story - 17-22. rész
06 - Clannad After Story 01x23 - (Special) - The Incident One Year Ago
07 - Clannad After Story 01x24 - (Special) - Summary - Under the Green Tree
08 - Clannad 01x24 - (Special) - Another World, Tomoyo Chapter (DVD)
09 - Clannad After Story 01x25 - (Special) - Another World Kyou Chapter (DVD)
10 - Visual Novell

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

LeventeV
#35038
ugy nez ki, hogy ma eljutok a Clannad elso evadanak a vegeig. a 24. reszt msot nezzem meg vagy majd az After Story utan?

--PC--PS3 Slim - PSN:LEVi-o_0

Ruley
#35037
Vá, kösz hogy szóltál, szeretem a VN mûfajt, de amikor pár hónapja rá néztem a School Days fordítóira akkor már egy éve ültek az elsõ fejezeten, úgy tûnik azóta hirtelen beindultak.


Meg azt is most olvasom az oldalukon, hogy a VN kiadója, az Overfl0w vállon veregette õket és féhivatalossá tették a munkájukat, ez is nagyon jó hír a mûfajnak miután a Minori olyan genyán elbánt az Ef fordítóival, meg hasonló incidensek után.

http://myanimelist.net/animelist/Alterego-X

Lelouch
#35036
Senki? Elég sok troll-szöveg szokott lenni US-n.
LeventeV
#35035
ez a fesztivalos reszeknel volt nem? nekem nem ugy jott le hogy megeroszakolta.
inkabb
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Kotohana nem volt egeszen a tudatanal mikor megengedte. bar sok helyen ez is megeroszakolasnak szamit.

--PC--PS3 Slim - PSN:LEVi-o_0

BEAST
#35034
School Days... :/

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

#35033
valóban érdekes a téma,sajnos az animékben két szélsõség figyelhetõ meg a szexualitással kapcsolatban.
Vagy nem mutatnak semmit(ecchik),vagy túl sokat mutatnak és másról sem szól(hentaik)

A School Days kérdéseidre pedig egyértelmû választ kapsz ha a Visual Novelel játszol,egyébként már a 6 fejezetbõl 4-et ANGOLRA FORDÍTOTTAK.

Egyébként az animében extrém útat választották(úgyis mondhatnám a legnagyobb bad end)a VN-ben csak 3 bad end van a 21-bõl és közel sem olyan rosszak!!!!
Ráadásul Makoto közel sem olyan seggfej,illetve lehetetlen végigmenni az összesen,ellentétben az anime változattal ahova gondolom mindent belekellett rakni.
Egyébként válaszok:
-megerõszakolta
-elfogadta

LasDen
#35032
hát jó persze...de hogy egybõl a susnyásba 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

RelakS
#35031
mondjuk én sem tudnám elképzelni, de egyszer a szende kislánynak is gyereket kell szülni, nem? Az meg másképp nem megy :]
Apucinak meg legfeljebb nem mondják el. De még ki tudja, mi történt az elsõ évad végén is, nem? 😄

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE