Anime, manga és LN

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

BEAST
#35131
Belekezdtem a Needless-be, de eddig eléggé csalódott vagyok. :/ Egy unszimpatikus badass lolicon a "fõhõs". A needless populáció nagy része pedig lolilánykákból áll. Csodálatos... Az elsõ rész nagyon tetszett, de egyelõre eléggé komolytalan ez az egész. Nézem tovább, de valaki megerõsíthetné, hogy ez ilyen marad végig? 😄

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

IMYke2.0.0.0
#35130
Én pedig erre írtam a spoilerben. ;-)
Hú, még most is beleborzong a lelkem!

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Lelouch
#35129
Szerintem is. 😊 De vele kapcsolatban még kiváncsi vagyok,
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
hogy a felnõtt formája milyen hangot fog majd kapni. A japán nekem nem nagyon jött be.
LeventeV
#35128
nem olvastam el a spoilered de en erre probalok felkeszulni lelkileg:
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Nagisa belehal a szulesbe.

--PC--PS3 Slim - PSN:LEVi-o_0

IMYke2.0.0.0
#35127
És a Visual Novel is jó - igaz, rendkívül hosszú 😊
Ez LeventeV-nek ment...

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Lelouch
#35126
Ha ez zavar, vágj majd bele a mangába.
IMYke2.0.0.0
#35125
Ha abban a sorrendben nézed, ahogy már megbeszéltük, akkor annyira nem lesz gáz.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Én 3 részen keresztül éreztem magam rettenetesen, sírtam, mint egy kisgyerek.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

LeventeV
#35124
felve nezem mar az After Storyt... felek, hogy nagyon fajni fog a vegen <#szomoru1><#sir><#rinya>

--PC--PS3 Slim - PSN:LEVi-o_0

IMYke2.0.0.0
#35123
Otthon, immáron Full HD-ben elkezdtem / bele-belenézegettem a "Clannad" 1080-asba... úristen! Gyönyörû!
Mit nem adnék, ha lehetne emberi áron kapni a BD-kiadványt!


Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#35122
Hamarosan látni fogod.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

LeventeV
#35121
az After Storybol.

--PC--PS3 Slim - PSN:LEVi-o_0

LeventeV
#35120
azt a reszt meg nem lattam. de lehet akkor hamarosan kovetkezik. a 11. reszt neztem meg most.

--PC--PS3 Slim - PSN:LEVi-o_0

IMYke2.0.0.0
#35119
<...> és Fuuko" 😊))))))))))))))

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Ruley
#35118
A háttértörténetét elmondó részen túl vagy már?

A Clannadban lényegében három féle ember van: Azok akiket már megtörtek az életük tragédiái, azok akiket csak majdnem megtörtek, és Fuuko. XD

http://myanimelist.net/animelist/Alterego-X

IMYke2.0.0.0
#35117
Õ inkább olyan semleges. Az alap történetben.
Azért az After Story-ban és a Movie-ban árnyaltabb lesz a kép róla.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

LeventeV
#35116
a Clannadba Yoshino-san eleg pesszimista vagy csak nekem tunik igy?

--PC--PS3 Slim - PSN:LEVi-o_0

IMYke2.0.0.0
#35115
Ötletes cenzúra még:
A "The Melanholy of Suzumiya Haruhi-ban is amikor a címszereplõ Mikurut vetkõzteti a klubhelyiségben, és Nagato a könyvespolc elé áll, könyvet helyez, majd elvesz onnan, miközben a kamera õt veszi szembõl.
S persze, mindig "rosszkor" pakolgatja a könyveket, vagy áll a kamera elé 😊))

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Bandi 18
#35114
A magyar szinkronos Bleachben nagyon jól eltalálták Nel hangját 😊.

LasDen
#35113
jah....én is ezé az ark félével néztem meg.....😄

hmm...tegnap eszembe volt, hogy majd valaminek elkezdem a mangáját...de elfelejtettem mi volt az 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

BEAST
#35112
Ha jól emlékszem a mangában izmosabb lesz miután... Viszont az animében is lesznek majd helyzetek amikor villant valamit ember létére. 😊

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

efti
#35111
hm...szokatlan de nincs meg gg fele hotd 10

WWFSMD?

LasDen
#35110
nah megvolt az újabb lazulós rész a hent elõtt HOTDban...😄
Takagi faterja egy icitpicit ijesztõ tag 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Máté94
#35109
Csak ez jött le 😄D
LasDen
#35108
nem a higurashi...😄 de hoppá...elfelejtettem odaírni hogy mire gondolok....a rosario vampirere gondolok....
amúgy meg honnan veszed ezt, hogy nem tudom elviselni hogy nem a fõszeereplõ a legjobb??? 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Máté94
#35107
pantsu
Máté94
#35106
Higurashi? 😄
Keiichi pontosan azon a helyen van ahol lennie kell. Ezt csak te nem tudod elviselni, hogy a fõszereplõnél vannak okosabb személyek is a sorozatban. Nem mindig a fõszereplõ a legjobb mindenben. 😄D
RelakS
#35105
forbidden 😄

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

LasDen
#35104
érdekes, hogy általában nem szokott zavarni, ha a fõszereplõ srác fatökû és csajok mentik meg folyamatosan a seggét 😄 de itt valamiér zavar...pedig itt nem lenne ok rá...hisz egy ember hogy legyen erõsebb ennél a sok genyánál 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Seth
#35103
403 Forbidden

PSN ID.: Beegabor

armageddon666
#35102
k-on
nsfw

what where when ???

@

Lelouch
#35101
De néztem...<#awink> Ott poén volt a cenzúra, Rosarioban meg gáz. Bár az én hibám, ha nem jött át az irónia.
armageddon666
#35100
mert nem néztél Sayonara Zetsubou Senseit 😄

Ha Clannad 9, akkor Shana nem lehet más mint 1,0097 😊
De semmi jogom pont nekem ezt mondani 😄 minden 9 meg 10...

@

Jakuza001
#35099
A blue-ray egy nagy atveres, par ev es eltunik mint golyafos a levegoben. 😄 Ugye a CD/DVD license dijai kifutottak a Sonynak igy kellett nekik egy uj aranytojast tojo tyukocska, amit az amerikai pajtasai megtamogattak, mert ha ez az agazat befuccsolt volna a Sonynak is befelegzett volna az eros Del-Koreai konkurensekkel szemben ezert is eroltettek a PS3 melle is, meg a megtamogatott dollar szaz milliokkal a filmkiadok fele.
A BD pedig a koltseges gyartosor atallitasok miatt brutal draga.
Mindenesetre inkabb vegyed meg a DVDs valtozatott, mert ez az ar egyszeruen nevetseges es abban is biztos vagyok az ilyen gyorsan fejlodo ipar mellett a BD 8-10 ev mulva mar nem igazan lesz versenykepes a mas meghajtokkal szemben.

Seth
#35098
9.rész

PSN ID.: Beegabor

Ruley
#35097
Miért, a Fumoffunak is van pucérkodós DVD kiadása? <#szeret>

http://myanimelist.net/animelist/Alterego-X

Lelouch
#35096
Na az tényleg kreatív volt. 😄 Ezek a csibés, denevéres stb.. takarások meg szimplán a "gáz" kategóriába tartoznak.<#whatever>
RelakS
#35095
Mondjuk a legzseniálisabb a fumoffu volt, nem?
A bogár pont jókor repül el, Tessának volt kiskacsája, a kézmosó is pont jókor lett letéve... 😄

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

Lelouch
#35094
Mindig meg tudnak lepni, hogy milyen kreatív megoldásokkal állnak elõ, hogy ösztönözzék a DVD-k vásárlását.<#vigyor>
RelakS
#35093
én láttam a Kiss x Sis-ben
Csak bénák voltak a csirkék <#idiota>

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

LeventeV
#35092
hat azon kivul, hogy ott van a macska nem latok egyebet.

--PC--PS3 Slim - PSN:LEVi-o_0

IMYke2.0.0.0
#35091
1. részben is látható - akkor gubbaszt az ágyon.
De a 3. részben nézd meg, kb. a 8. perc környékén...
...és a lényeg a 4. rész 3. perce körül van... :Ö)


Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

LeventeV
#35090
spoilerben ird mar meg 😉

--PC--PS3 Slim - PSN:LEVi-o_0

#35089
Az a baj, hogy csak a HK DVD-k megfizethetõek, de ezek annyira eredetiek, mint amit letöltesz egy illegális torrentoldalról, ezért meg pénzt nem adnék ugye. Anno meg akartam venni a Haibane Renmeit és a Laint, de feladtam ... mert ennyibe fájnak.

IMYke2.0.0.0
#35088
Hát, számomra nagyon meglepõ a dolog - nem ilyen árakhoz vagyok szokva, sajnos(?).

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#35087
Ez nem meglepõ, egy 13 részes sorozat DVD-n olyan 21-25.000 forint. Egy Evangelion alap kiadás több mint 40.000, egy gyûjtõi rendezõi dobozos csomag meg 60.000. És ugye ezek "csak" DVD-k.

IMYke2.0.0.0
#35086
No, és ennek a fényében gyorsan nézd meg a macska elsõ felbukkanását az 1. évadban! 😊

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

LeventeV
#35085
a Clannad Afterbe most volt Misae-san tortenete a multbol. nagyon szep tortenet, nagyon tetszett.

--PC--PS3 Slim - PSN:LEVi-o_0

Zomil
#35084
#34775

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

IMYke2.0.0.0
#35083
Idõutazás...

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Máté94
#35082
Na vége Higurashi-nak is.😊
A végén amikor valaki felnõttként van ott az miért van? 😄D