Anime, manga és LN

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Máté94
#35331
Ja, a befejezés megtévesztett 😄D
LasDen
#35330
hogy érted hogy kapok folytatást???
a sorozatnak még nincs vége...van még vissza 3 rész....2. évadról meg nem tudok, mert a manga még csak a 27. fejezetnél tart....

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Máté94
#35329
?
LasDen
#35328
hogyan teccik érteni???

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Máté94
#35327
Lehet, hogy kapsz folytatást majd 😄DDDDD
LasDen
#35326
húú de szemét egy befejezése volt a mostani Giant Killing résznek....pont a sorsdöntõ pillanatban van vége...hát persze...😄 de ezek a kölföldi edzõk érdekes nyelven beszélnek...olyan mintha francia lenne, de csak halandzsának hallatszik...😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Bandi 18
#35325
Most már nyugodtan halok meg 😄

Zomil
#35324
azért a végén a csoportos képnél jó a kyon facepalm 😄

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

LasDen
#35323
nem tudom mennyit számít, hogy én most ébredtem fel (szeretek a gép elõtt aludni 😄) de egy kicsit mosolyogtam rajta 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Ruley
#35322
Az volt az amit Neo helyrerakott.

Valamivel viccesebb lett volna úgy, ha tíznél kevesebb kommentet áldozunk a felvezetésére...<#miaz>

http://myanimelist.net/animelist/Alterego-X

LasDen
#35321
eyeshield??? nekem elég unalmas volt...egyedül az ördögi Hiruma jó karakter....semmi érdekeset nem találtam benne 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Bandi 18
#35320
Na a videót linkeld már be 😄 Nem halhatok így meg 😄

Ruley
#35319
Ja, hogy a /watch?v= helyett a /v/-t azt nem.

Elnézést a zavarásért és köszönöm.

http://myanimelist.net/animelist/Alterego-X

Ruley
#35318
Én is ezt hittem, másodikra ezt próbáltam...

http://myanimelist.net/animelist/Alterego-X

NEOreg3
#35317
gondolom te ezt próbáltad: http://www.youtube.com/watch?v=0NB3UW1uPIc&feature=player_embedded

de ezt kell flash tag-ek közé rakni http://www.youtube.com/v/0NB3UW1uPIc

nincs értelme az életemnek Schizoid személyiségzavarom van A barátok olyanok, mint a krumplik. Ha megeszed őket, meghalnak.:(

BEAST
#35316
Én is, az a legegyszerûbb. 😄

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

Bandi 18
#35315
Én a generátort használom a humor aranyosban úgy tuti nem rontom el 😊

Ruley
#35314
Feladom, elárulja valaki hogy miért nem tölti be? a [/flash] tag elõtt és a [flash] tag után kéne jönnie annak a videó URL-jének amit betöltök, nem? Kihagytam vagy összekevertem valamit?

http://myanimelist.net/animelist/Alterego-X

Ruley
#35313
Hmm..

http://myanimelist.net/animelist/Alterego-X

Ruley
#35312
Vicces videó idõt tartunk?

http://myanimelist.net/animelist/Alterego-X

Bandi 18
#35311
Hát nálunk a kis animés körben a best of videó 😄. 2 napja a nem anim,és szobatársakat kiüldöztük vele a világból 😄 meg a többi mikuval XD

BEAST
#35310
Egy véres buzogánnyal lehet hatékonyabban menne a meggyõzés. 😄 Érdekes, hogy az elején még azt mondtam "Te jó ég, ez meg mi a fene?" aztán mire feleszméltem mégis végignéztem. Bár a zöldségekkel kapcsolatban semmi sem változott. <#idiota>

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

Bandi 18
#35309
Lehet nálunk is több zöldség/gyümölcs fogyna ha így reklámoznák 😄

BEAST
#35308
Belekezdtem a Macademi Wasshoi-ba és eddig nem rossz. Már volt egy pár olyan jelenet ami végtelenül egyszerû, mégis majdnem kiköptem a teámat. 😄

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

BEAST
#35307
Gondolom ahogy megjelentek, amúgy fogalmam sincs. 😄 Én csak a Sign és a Roots sorozatokat láttam, de különösebben nem hatottak meg. Bár tetszett ez az mmo-ban ragadtunk téma. 😊

Tényleg Eyeshield milyen? :o

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

LasDen
#35306
.hack-t melyikkel kell kezdeni??? 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Máté94
#35305
Dennou Coil jónak néz ki így elsõ rész után 😄DD
LasDen
#35304
most még nem is zavar....valahogy nincs is affinitásom hozzá...valahogy sose jön számításba mikor valamit elakarok kezdeni....

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

armageddon666
#35303
Pedig normális sub nincs is hozzá 😞

@

Lelouch
#35302
Azért még reménykedek. 😊 Bár pl. Baccano folytatás is azért nem lesz állítólag, mert nem szerepelt túl jól az se. :S

A 2 éve bejelentett Kaiji folytatásból se lesz már semmi szerintem, ilyenre sajnos már nem nagyon van igény. :S
LasDen
#35301
a már említett Giant Killingbe szerencsére nincsenek ilyen speciális támadások mint mondjuk anno a pálya ördögeibe volt 😄 de a hosszú eszmefuttatás jellemzõ és a helyén is van....izgalmasabbá teszi számomra az egészet 😄
a majornál meg a többinél nálam is áll hogy nem nézem így esse érdekel 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

BEAST
#35300
A foci, baseball, miegymás azért nem tetszene, mert ezeket a sportokat amúgy sem nézem. Sok mindent nem hiszem, hogy hozzá lehetne tenni. Maximum annyi különbség van a valóság és az anime között, hogy speciális "támadásaik" vannak és pillanatok alatt pár percnyi eszmefuttatást lerendeznek.
Az Air Gear azért tetszett mert bár egyfajta görkorcsolyázás az alapja, mégis inkább shounen adok kapok végig. Mintha köze sem lenne a sporthoz. 😊 Basquash is látom valami kosárlabda mechakkal, lehet mégis kimarad. 😄

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

IMYke2.0.0.0
#35299
Hát, ha Japánban élnék, akkor én rám biztosan számíthatnának a DVD/BD-eladásokat illetõen 😊)))

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Malakai
#35298
Persze, lehetséges, ha eladják és valaki meg is akarja venni a jogokat, de valahol olvastam, hogy állítólag nem volt a legjobb a nézettsége, se a DVD eladások.

(\__/) ( X.x) ( } . { )

LasDen
#35297
én úgy vagyok a sport animékkal, hogy amelyiket nem ismerem abba félek belekezdeni...😄 lásd baseball...😄
bár a kendot se ismerem és a bamboo bladet végig néztem, de azér a harc valamivel közelebb áll hozzám...azt azér értettem 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

BEAST
#35296
Nem volt rossz ez az Air Gear. Bár itt pont a második felével voltak problémáim. Remélem lesz majd folytatása az anime-nek, mert ez így nagyon félmunka. Viszont a Ringo-Ikki-Simca trióban lett volna még lehetõség, sajnálom, hogy nem foglalkoztak ezzel a résszel hangyányival többet.

Lehet a következõ a Basquash lesz, de az is lehet, hogy egy idõre pihentetem a sportkodást, mert az Air Gear is inkább a hadakozós shounen része miatt tetszett.

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

LeventeV
#35295
en is orulnek az FMP-nek.

--PC--PS3 Slim - PSN:LEVi-o_0

Zomil
#35294
Én is nagyon remélem, h lesz FMP-hez folytatás, nemtudom mennyire volt sikeres, de sztem nem járna vele rosszul a studio 😊

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Ruley
#35293
A Moeblob láz úgyis csak akkor fog kifutni ha lesz helyette valami más láz. A Gainax-féle mecha/mindfuck láz is csak akkor futott ki amikor Haruhi azt mondta hogy mostantól itt a Moeblob ideje.

http://myanimelist.net/animelist/Alterego-X

LasDen
#35292
nem is tudtam hogy folytatják az Arakawa Under Bridget...lehet megkéne nézni már azt is.....

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

LasDen
#35291
de szerintem nem lesz már folytatása....

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

IMYke2.0.0.0
#35290
Mindig meg tud lepni az angol szleng...

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Lelouch
#35289
Csinálhatná másik stúdió is.
Malakai
#35288
Kyoto animnál utóbbi években (konkrétan TSR óta) közelébe nem mentek a stílusnak, K-ON / Haruhi / Clannad szenthármasságg, néha egy-két low budget pár epizódos valami és szerintem még ellesznek évekig. Jó lenne kifutna a moeblob láz... 😛

(\__/) ( X.x) ( } . { )

Lelouch
#35287
FMP folytatás tényleg jöhetne... Most augusztusban befejezõdött már a novel is.
Lelouch
#35286
Én nem éreztem annyira fosnak a To Love-rut, bár lehet csak azért, mert pont a Kanokonnal néztem párhuzamosan. 😄
Lelouch
#35285
Ami teljesen katasztrófa, az a 3. OVA. 😄
IMYke2.0.0.0
#35284
Köszönöm - már rá is találtam az elsõ OVA-ra.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#35283
Engem egyedül a képírás, és a nyelvtörõ szóösszetételek riasztanak a japán nyelvtanulástól.
Pedig tottemo-tottemo érdekel.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

LasDen
#35282
megnéztem a Spriggant....jó volt...érdekes sztori egyszerûen tálalva...gyors bevezetõ és akció akció hátán...noé bárkája meg durván nézett ki....ahhoz képest, hogy már 10+ éves cucc szépen nézett ki....

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár