Anime, manga és LN

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

armageddon666
#35431
to-love-ru ep20 shiftdel mielõtt megnézem... filler. omg...

@

Lelouch
#35430
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Az animében ha jól emlékszem csak átmenetinek tûnt az egész(ami abban kifújt, hogy a vér meggyógyította Tsukunét), ugye a Capu2-ben nem is jött elõ újra a dolog az utolsó részig.


Bár már nekem se nagyon rémlik, mert a manga szépen elfeledtette velem is az animét.<#buck>
armageddon666
#35429
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Piros volt Tsukune szeme, hirtelen imba lett egy 2 pillanatra, utána nem emlékezett rá mi történt. Illetve elõtte mintha Moka vérét adta volna neki, de ebben már nem vagyok biztos, mert mangát anime után olvastam, és mélyebb nyomot hagyott.

@

Lelouch
#35428
Nem csoda ha nem értette, elvégre kb. minden ezzel kapcsolatos dolog ki lett hagyva.
armageddon666
#35427
Látom akkor nem értetted a story végét.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Felébredt benne a youkai vér. Moka "vámpírrá" tette... hát nem egészen, de


magyarázat majd a mangában 😊 mivel a 2. évad szinte csak és kizárólag pantsuorientált (a nemDVD az meg denevérorientált)

@

IMYke2.0.0.0
#35426
Na, amikor a "You're with me..." utáni jelenet elkezdõdött, végem lett...

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

LasDen
#35425
nah végeztem a Rosario elsõ évadával....nem lett volna rossz, de minden részben volt valami ami lehúzta az adott részt, így az egészet is....de persze a 2. évadra is benevezek 😄 Mizore-chan pedig a legjobb karakter volt...annyira aranyos volt az egész megjelenése...a viselkedése csak részben...kicsit creepy (basszus nem jut eszembe magyar szó rá) volt..😄

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
mikor Tsukunet vezették láncra verve, hát azon csak röhögni tudtam....tisztára mint valami boszorkányégetés lett volna 😄 azaz ember vagyok felirat is....viszont azt hittem, hogy valami olyasmi lesz, hogy mégse ember és felébred benne a youkai vér és átalakul valami genyává 😄
de nem értem...Moka-san mért nem változtatta vámpírrá?? 😄
de szívességet tett Tsukunenak...visszaadta amit eddig kiszívott...😄
lényeg hogy azt reméltem, hogy olyan befejezés lesz, ahol Tsukune ment meg mindenkit és hoz egyensúlyt az erõbe 😄


elõször csak 6-t akartam adni neki, de a befejezés volt olyan jó hogy megérdemlje a 7-t 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

armageddon666
#35424
~.~

am szerintem végén nem kellett volna mutatni a kezet. úgy is kitalálható.

@

Lelouch
#35423
Ideje lenne már folytatnom az S2-t, csak valahogy nem jön össze. :S
Máté94
#35422
Yakuindomo-t is meg tudom érteni. Az is ugyanolyan 😄D
LasDen
#35421
de nem tudom megérteni, hogyhogy nem jön be az azumanga pedig én fogékony vagyok a fáratt poénokra is....de talán az azumanga már túlon túl fáradt nekem 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

RelakS
#35420
mivel hogy négy kockás képsorokból rittyentettek animét, ezért minden rész gyakorlatilag 6-7 alrészbõl áll, vagy még többõl. Talán még a kirándulásos részek is

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

Máté94
#35419
Azt is dobtam. Két perc után nem tudtam hol vagyok 😄DD
efti
#35418
Mondjuk rendszeresen igy jarok, nem is tudom van e ebben a szezonban olyan anime aminel nem valtottam legalabb 1x fordito csapatot hosszas kesesek miatt

WWFSMD?

LasDen
#35417
én csak a giant killingrõl tudok nyilatkozni, de ott jó minõségû feliratokat csinálnak....

relaks: jó kérdés...még nem tudom a pontos választ...😄 de azt megmondhatom, hogy eddigi filmes, animés pályafutásom során egyedül a clannad as volt, ami könny fakasztásra kényszerített 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

RelakS
#35416
Nem jön be az azumanga
Nem hatódsz meg lelkizõs filmeken

Ember-e vagy? <#idiota>

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

LasDen
#35415
annyira nem jön be az azumanga...de mégis havonta 1 rész lecsúszik...😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

efti
#35414
Az FFFpeeps feliratozasok mennyire jok? Bar alapvetoen szeretem az Eclipse verziokat, de hogy 3 epizoddal le vannak maradva folyton a Kaichou wa maid sama-val az kisse uncsi

WWFSMD?

RelakS
#35413
dehogy akart az lenni.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Megkérdezte Chiyo-chan-t, hogy mi is lehetne belõle, és õ mondta, hogy talán tanár. Yukari nem kicsit kiakadt rajta, és leordította Chiyo haját 😄


ja, szpojler, bár nem tudom, minek 😄

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

efti
#35412
Szerintem is eselytelen egy folytatas, de azert almodozni jo 😊

Kyonnesre rohogtem magam Osakan. Bar sajnos a szo-ertelmezesei ugye feliratozva nem igazan jottek at, de azert amikor Chio copfjairol kitalalta, hogy lejonnek es hogy karacsonyra kapta oket....

WWFSMD?

armageddon666
#35411
A manga pedig húdejó O.o

@

Ruley
#35410
Az volt a sorozatban hogy tanár akart lenni, Yukari dühös is lett rá hogy ezek szerint olyan hülyének nézi a tanárokat mint õ maga.

http://myanimelist.net/animelist/Alterego-X

RelakS
#35409
Oosaka, mint tanyááár? Háá' nem is tudoom. Minden tyerek átmenne a piroson, neeem? <#idiota>

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

LasDen
#35408
én elsõ rész után dobtam...nem jött be ez a perverz lolik...😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

efti
#35407
altalanos iskolas perverzkedosnek ajanlom figyelmedbe a kodomo no jikan-t 😊

WWFSMD?

Ruley
#35406
Baromira esélytelen, nyolc éves a sorozat, és a manga sem folytatódott tovább, miután ott le lett zárva a ballagással.

Bár egy új szereplõgárdával én is befizetnék rá. Játszódhatna az eredeti után kb. öt évvel, mondjuk akkoriban amikorra Kimura lánya középiskolás lesz, a tanári gárdát meg feldúsítva a frissen diplomázott Osakával... <#idiota>

http://myanimelist.net/animelist/Alterego-X

BEAST
#35405
Hát. ha már Rosario féle ecchi iskolásdi, akkor szerintem a Macademi Wasshoi jobb. Az elsõ rész utolsó jelenetét megint meg kellett néznem mert hihetetlenül tetszik. 😄

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

Máté94
#35404
Nekem nagyon bejött ez a pervezkedés, Yakuindomo-val együtt. Remélem az is kap folytatást 😄D
efti
#35403
Hat ha mar iskola meg vicces akkor bar inkabb azumanga daioh folytatas lenne

WWFSMD?

BEAST
#35402
Köszönöm, akkor keresek tovább. 😊 A végén még az lesz, hogy belekezdek a Fairy Talebe. 😄

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

LasDen
#35401
so-so....van benne akció van benne ecchi...de valahogy nem az igazi...nagyon közepes.....

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

BEAST
#35400
Desert Punkot látta valaki? Milyen?

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

Lelouch
#35399
Megértelek, nagyon le lett butítva a mangához képest.
LasDen
#35398
Rosarioba már egy kicsit zavaró Yukari folyamatos desu-zése...de az egész sorozat tele van ilyen apró dolgokkal amik végig benne vannak és így zavaróak....

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

LeventeV
#35397
akkor az utolso 3 reszt meg itthon megnezhetem. szuper.

--PC--PS3 Slim - PSN:LEVi-o_0

Máté94
#35396
Mitsudomoe-nek lesz második évadja!^^
Lelouch
#35395
12...
LeventeV
#35394
hany reszes lesz vegul? 12 vagy 13?

--PC--PS3 Slim - PSN:LEVi-o_0

BEAST
#35393
Pár hét múlva megint lesz egy két anime amit majd nézhetek, de jelenleg a padlás is tele van slice of life, romance animekkel. Kár, hogy nem harem, ecchi, comedybõl van ennyi. :p Mondjuk most nem ez a három a cél, hanem valami jóféle akció lehetõleg egy épkézláb romantikus szállal. 😄

Ez a Spriggan nem tûnik rossznak, lehet belelesek majd. Belekezdtem a Demonbane-be és a Blue Seed-be is, de valahogy nem érzem, hogy ezek lennének azok. Pedig lehet tényleg jók. Vagy esetleg Kyouran Kazoku Nikki lesz a következõ... comedy-bõl sosem elég. 😊

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

LasDen
#35392
hát nekem egyedül a Spriggan jutott eszembe, bár abba nincs ecchi, comedy, hárem...csak színtiszta akció...és mondjuk csak egyszeri szórakozást nyújt...😄
de 2 hét múlva majd nézheted a HOTD-t...az pont ilyen 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

BEAST
#35391
Újabb válságot élek meg. Van egy szép hosszú listám, de kb egyik ott szereplõ (befejezett) anime-hez sincs kedvem. :/ Most megint az action, hero meets heroin animekhez lenne kedvem. Lehetõleg ecchi/harem/comedy fûszerezéssel, de nem igazán találok már ilyesmit MAL-on. 😞

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

Zomil
#35390
huhh, rég láttam én is, nagyon szép rövidfilm 😊

Sirni konkrétan egy anime-n se sirtam még, h zsepi kellett volna, de mondjuk azért könnyezés volt már 😊
Pl. fate/stay night végén, elfen lied végén, chrono crusade végén, meg angel beats végén

Nah persze olyan is volt, h a nevetéstöl könnyeztem meg 😄D

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

efti
#35389
Huh, na igen. Azt se lehetett megallni konnyek nelkul

WWFSMD?

Lelouch
#35388
Engem se hatott meg annyire ez a video.
Máté94
#35387
Szép kis filmecske tényleg megható, de most nem érintett meg valamiért.
Amúgy csak a Tokyo Magnitude 8.0 végén sírtam eddig animén 😊)
efti
#35386
Most fejeztem be a Boogiepop Phantom-ot...nem allitanam hogy igy a vegere felfogtam volna hogy most akkor mi is volt ez az egesz..

Valaki spoilerben vagy privatban elmagyarazhatna 😄

WWFSMD?

efti
#35385
Engem a Haibane Renmei es a Bokura ga ita utott ki nagyon, raadasul viszonylag egyszerre neztem meg oket. Eleg zombi voltam a kulvilag fele vagy ket hetig utanna..

WWFSMD?

LasDen
#35384
nem vonz a pálya....és nem is tudnék össze-vissza hazudozni....najó...tudnék...de nem szeretnék...😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

LeventeV
#35383
menj politikusnak... 😄

--PC--PS3 Slim - PSN:LEVi-o_0

LasDen
#35382
nem hinném hogy robot vagyok....de úgy néz ki, hogy nem vagyok egy empatikus emberke....de örülök, hogy így látjátok 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár