Anime, manga és LN

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

LasDen
#35782
elkezdtem a Rainbowt....eléggé adja...madhouse is hozza a szintet 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

efti
#35781
nem csak neked, ne aggodj, kommentek kozott valaki haborgott egy jot, hogy hulye amerikaiak hogy elrontjak ezt is es a japanokra kene hagyni az ilyesmit 😄

WWFSMD?

#35780
1-2 mp-re tûnt fel apró betûkkel... észre sem vettem mikor elõször láttam...
armageddon666
#35779
ez bazz ez még jó is lenne O.o Jobb CGIvel 😄 Már amennyiben annyira komoly, hogy látszik, hogy nem komoly... mármint értitek 😄

@

RelakS
#35778
idézném az elsõ másodpercet:

THIS IS A FAN-FILM: Please read the video description for more details

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

Jakuza001
#35777
WTF ? 😄DDDDD

#35776
ez most komoly? 😄
LasDen
#35775
Chihiro subbal néztem a 9.-ig 😄 elõször meg is akartam ott állni, de nem bírtam ki 😄

ez meg hatalmas 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

efti
#35774
Nezted volna Chihiro subbal, ok meg csak a 9nel tartanak 😛

WWFSMD?

LasDen
#35773
már csak pár nap...😄 bocsi akkor 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

BEAST
#35772
Ne kínozz, már mióta várom, hogy végre befejezzék a második évadot. Akkor is egyben fogom megnézni. :p

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

LasDen
#35771
én kis naív..😄 gondoltam elkezdem a Sekirei pure engagementet, gondolván napi 1-2 résszel kijövök addig, míg az uccsó rész is kijön...erre tegnap hirtelenjébe megnéztem 10 részt (tehát már a 12.-nél vagyok)+a 0. részt....és most várhatok az utolsó részre 😄 de maga a sorozat nagyon jó...a történet szépen halad...az elsõ részekbõl nem gondoltam, hogy ilyen jó történet kerekedik ki belõle...és mivel még messze a Sekirei Keikaku 😄 vége és a manga is még megy így még egy folytatás kinézhet majd valamikor....legalábbis én remélem...
egyedül az zavar, hogy fõszereplõink a gondolkodásban nem túl erõsek...még Matsu sem, akitõl ez minimum lenne...😄 annyira suták...gondolkodás nélkül belemennek mindenbe, pedig teljesen egyértelmû, hogy mit akarnak....de elnézem nekik...😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

armageddon666
#35770
Ja értem. Szóval After Story alter. ?

@

Ruley
#35769
Az alap Clannad VN Tomoyo és Kyou szálairól készült 1-1 OVA. Én a Tomoyo After címû folytatás VN-re gondolok, ami olyan mint a teljes második Clannad évad, csak Nagisa helyett Tomoyo-val.

Little Busters!-t én sem olvastam még, (sajnos még nincs kész a fordítása, félkészet meg nem kezdek el), de a Key már önmagában egy garancia, ez a cím meg csak hab a tortán.

http://myanimelist.net/animelist/Alterego-X

armageddon666
#35768
FMP-t állítólag akarják folytatni.
Haruhiból még a mozi BD-t várom.
Tomoyo After? Olyan van, nem? Kyou meg Tomoyo van. (egyiket sem láttam mondjuk még)
Little Busters!nek csak a címét hallottam eddig.

@

Ruley
#35767
Szép volt, jó volt, (legalábbis gondolom, még ezt az évadot on hold tartom), de azért abba is gondolj bele hogy amíg a KyoAni nem még több K-on!!!-t csinál, addig is a fennmaradó munkaerejükkel nyilván valami mást csinálak, mondjuk folytatják egy régebbi sorozatukat.

Emlékeztetõül, ezek között van a FMP, és a Haruhi. Ha a korábbi Key Viual Arts adaptációs hullámot folytatják, akkor meg ott várakozik a Tomoyo After, és a következõ Key VN, a Little Busters!.


Nyami-nyami.

http://myanimelist.net/animelist/Alterego-X

LasDen
#35766
ez az ending (nem a zenére, hanem a videóra gondolok) is mennyire más mint maga a sorozat 😄 de egy ilyen kicsit darkos keiont is megnéznék egyszer 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

RelakS
#35765
ja, jó az album
Egy rész még biztosan lesz, de lehet, hogy kettõ :]

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

armageddon666
#35764
Itt meg HDben nagyon jó a térhangzás. Meg a minõség. Meg amúgy a számot is szeretem ^^ No thank you

@

armageddon666
#35763
K-On!! 24

The End

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Az a szám nagyon szép volt 😊 És énekelt benne Ritsu és Mugi is 😊


Utolsó két részben át tudtam érezni ezt a ballagás hangulatot 😊 Lévén elég közeli emlék. Hiányozni fog a K-On... még rókabõrt O.O

Van még elvileg 2 extra rész?

Aztán akarok K-On!!! College Girls meg K-On!!! Azusa no Bando -t ^^,

@

RelakS
#35762
Igen, Yui lassú. Meg fura, hogy nem Ui csinálja, amit csinál 😄

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

armageddon666
#35761
K-On!! 23 @00:49

"There's a lot of hair."

WTF?! 😄
Meg az egész mintha slowmoban ment volna... Yui nagyon lassú...
Meg a TVs beszélgetés is jópofa. Az jött le, hogy xenofób japánok. 😄

@

LasDen
#35760
megnéztem a 24. keion részt is....jó szám volt 😄
de most akkor vége vagy nem??? mer ANN-n még van rész a héten...

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

LasDen
#35759
de ebben a részben a cselekmény volt elõtérben...és én erõltetnek érzem, hogy valakik ilyen helyzetben beszéljenek errõl...

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Ruley
#35758
Általában egyet értenék az erõltetett szerelmi szálakról, de ez azért mégis csak eleve egy hárem vígjáték felállással kezdõdött és aztán közben növesztett meglepõen összetett cselekményt, nem pedig fordítva.

http://myanimelist.net/animelist/Alterego-X

Lelouch
#35757
Hamisítványok, gyenge minõségû cuccok...
LasDen
#35756
nem értem....asobiba, mikor ilyen helyzet van, akkor a francnak kell bele még a szerelmi szálat erõltetni...teljesen értelmetlen volt ez a része...de amúgy jó rész volt azé 😄
így könnyû hajót építeni...

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

armageddon666
#35755
Mert miket olvastál? Én ott vettem Pécsi conra jegyeket, és nagyon rendes volt az eladó lány 😊

@

LeventeV
#35754
hat oktoberig zarva vannak ugyis, szoval van valami abba amit bandi mondott. es van kinalat hidd el.

--PC--PS3 Slim - PSN:LEVi-o_0

LasDen
#35753
tegnap elkezdtem a Sekirei Pure Engagementet...lényegében ott folytatódik, ahol az elsõ abbamaradt...és hozza a szintet is 😄
de mintha Minato még több poké...sekireire tenne szert a továbbiakban...😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

IMYke2.0.0.0
#35752
Hát, engem csak a kínálat tud meggyõzni - s amit most láttam az nem volt az.
Késõbb még adok nekik esélyt 😊

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

LeventeV
#35751
lejebb irtam, hogy nekem is nagyon korrektul szinte azonnal valaszoltak. valoszinu, hogy ha nem iden de jovore rendelek toluk valamit 😛

--PC--PS3 Slim - PSN:LEVi-o_0

Bandi 18
#35750
Nem megcsappant, csak rosszkor nézitek. Most volt con ilyenkor mindig ez van. Összesítik mi fogyott el és csak utána lehet rendelni/nézegetni a kínálatot.

Amúgy szerintem kis hazánk legkorrektebb boltja, mi mindig náluk vásárlunk és nem ismernek lehetetlent 😄

IMYke2.0.0.0
#35749
Ezen a Holdfény-en minden normális, engem érdeklõ cuccnál: "elfogyott" szerepel... 😞

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Lelouch
#35748
Amiket eddig olvastam a Sakurazakáról, azok alapján én inkább azt nem ajánlanám. 😊

Az Animeland figurakínálatának eltûnése amúgy engem is meglepett most.
LeventeV
#35747
akkor ezek szerint jo oldalt adtam meg, csak azota kicsit megcsappant a valasztek. kar erte.

--PC--PS3 Slim - PSN:LEVi-o_0

Győri Devi
#35746
hát passz nem emlékszem de nagyon nagy volt a választék
esetleg érdemes még megnézni a Holdfényteamet vagy a Sakurazakat
de külföldrõl biztos tudsz szerezni

やられたらやり返す。倍返しだ!

IMYke2.0.0.0
#35745
Ejh... megint gyilkos poén áldozata lettem... <#help><#papakacsint>

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Seth
#35744
Az nem, de Nana volt, lecsatolható végtagokkal meg mûvérrel ..<#nyes>

PSN ID.: Beegabor

IMYke2.0.0.0
#35743
Lucy Nyuu volt esetleg? <#nyálcsorgató szmájli>

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Győri Devi
#35742
itt régen sok figura volt de múltkor néztem és már nem volt semmi

&#12420;&#12425;&#12428;&#12383;&#12425;&#12420;&#12426;&#36820;&#12377;&#12290;&#20493;&#36820;&#12375;&#12384;!

IMYke2.0.0.0
#35741
Értetted Te, hogy mire gondoltam, csak köteXel 😊)

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#35740
Há' megint szerelmes lettem: Ai Shimizu
<#szeret> <#szeret>

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Jakuza001
#35739
Hatarido ? 1 honapig ervenyesek manapsag a visszauti jegyek, raadasul atirathato nem egy mas idopontra is. 😄

IMYke2.0.0.0
#35738
Valóban "no retúr"... s így igaz, dupla ár, de - és továbbra is elméletben - ha utaznék, akkor kötetlenül tenném, nem "határidõsen". 😊

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#35737
Bocsánatot kérek, a "Wolf's Rain" még nem került terítékre - az elsõ két részét megnéztem.
Kicsit fura volt, hogy a farkasok embernek (is) tudják álcázni magukat, de már a második részre meg tudtam szokni.
Úgy tervezem, hogy egy hétvége mindkét napját vele fogom tölteni.

De, mostanság már nem jut idõm filmnézésre - néhány napja néztem meg az "Appleseed: Ex Machina"-t, és utána belelestem az agymosó "Excel Saga-ba ...

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Jakuza001
#35736
De az kicsit draga mivel nem retur ugye ? Igy meg ketszer fizetsz es az maris 450k.
358k inkabb barati, mert ha felevel szamolunk az 179.200ft.

Mas:
Mivel elfoglalt voltam mostanaban ide se tudtam benezni, meg a tobbi oldalra, ugyhogy most lecsekkolom a listad, milyen animeket neztel meg azota. 😄

IMYke2.0.0.0
#35735
Igen, ez az én "szerencsém" 😊
De, idõközben találtam egy 225.000-eset is. Budapest - Párizs - Tokió útvonallal.
Ja, és ez "csak" 4 és fél órával hosszabb, mint az a bizonyos átszállás nélküli út, 1 millkáért.

No, nem mintha pakolhatnék, és utazhatnék is, de eljátszottam a gondolattal - az utazásra megvolna az összeg... de...

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Jakuza001
#35734
Imike te mindig ilyen draga talalatokat talalsz ? 😄

Itt az elso amit en talaltam a repjegy.hu oldalon.
Repülõjegy ár: 358.400 Ft Budapest-Tokió-Budapest (parizsi atszalassal)

LeventeV
#35733
lehet nem ez az oldal volt... nem emlekszem ra pontosan de volt minden ami kellett. meg keresgelek.

--PC--PS3 Slim - PSN:LEVi-o_0