Anime, manga és LN

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

LasDen
#35982
azt jelenti...😄 de folytatás lesz...gondolom 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

#35981
Huh, rohadt ütõs! Ha ez azt jelenti, hogy új Berserk anime lesz, akkor abban reménykedem, hogy újrakezdik és sokkal részletesebben dolgozzák fel az elsõ 13 kötetet. A többi annyira már nem foglalkoztat.

LasDen
#35980
keion extra rész nem volt rossz....szokásos....

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

LasDen
#35979
nem lehet mindenre emlékezni....bár a tesómnak megy (7-10 éve látott filmek sok részletére emlékszik)....elég ha az ember a kedvenceit tudja...😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

IMYke2.0.0.0
#35978
Köszönöm a válaszokat - megnyugtattatok. <#nyes>
Ugyanis, 1-2 hét után én sem emlékszem minden szereplõ nevére.
Na jó, az örök kedvencemére most is (ott is a lányokéra - Kouta vezetéknevére nem), de van még Clannad, amibõl Tomoya barátjáé már nem ugrik be... 😞

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Zomil
#35977
Én ezeket a japán neveket nem tudom megjegyezni/keverem öket, pedig nincs rossz névmemoriám, de ezek egyszerüen nem mennek 😄
Jó van néhány kivétel, föleg azoknál az anime-knél amik nagyon megfotak ott általában tudok 1-2 mellékszereplö nevet is, de van, h folyamatban lévö anime-knél nem tudom, pl. Hotd-nek csak nemrég lett vége, és kb 2-3 névre emlékszek csak belöle 😄
Ugyhogy mielött valami okosat irnék ide elötte inkább mindig megnézem my anime list-en 😄

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

LasDen
#35976
ált a fõszereplõkre meg az emlékezetes mellékszereplõkre...
bár most beugrott a 11eyes, és 1 szereplõ neve sem rémlik....vagy a Chaos Headnél sem.....akad 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Zomil
#35975
Végeztem Occult Academy-vel. Nagyon jó volt, föleg vége fele, a vége is tetszett, egyetlen bajom, h le lett zárva a történet, igy folytatás biztos nem lesz hozzá 😞
Talán annyi negativum van benne, h a fötörténeti szállal nagyon ritkán foglalkoztak. Viszont a vége mindenképp elfeledteti ezt a kis negativ dolgot 😄

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Malakai
#35974

(\__/) ( X.x) ( } . { )

Máté94
#35973
Az összesre nem, de keresztnevek beugranak. Van ahol vezetéknév is 😊
#35972
néha még a folyamatban lévõnél is bajok vannak. 😄 memóriám véges és kevés, akár egy 1,44-es floppy, amibõl asszem csak 1,38 használható... 😄
IMYke2.0.0.0
#35971
Ugye, Ti sem emlékeztek mindig minden szereplõ nevére a befejezett sorozatokból? 😊

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

BEAST
#35970
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Gondolom a harmadik évadra marad a 4 nagy csapat és az MBI különítmény. Elég is lesz. 😊

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

LasDen
#35969
valahogy a gondolkodás nem az erõsségük....a teljesen egyértelmû csapdákba beleszaladnak és még csak nem is számítanak rá...😄

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
viszont érdekes, hogy ugye az utolsó részben látni lehetett, hogy sok sekirei oda lett...meg az MBI központ elpusztulásával sokan megszöknek, mert ugye Benitsubasaék nem is csinálnak semmit...


"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

BEAST
#35968
Hát fogtam a fejem néha, hogy milyen hihetetlen szerencsétlenek. Mindig elkerülik egymást. Azt viszont nem értem miért nem használják gyakrabban a "csók után szétrúgok mindenkit" power up-ot. Annyi lehetõségük lett volna.

Amúgy én is így vagyok ezzel, Tsukiumi és Kazehana a kedvencek... meg néha #01. :p

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

LasDen
#35967
azt én is szeretnék...😄
amúgy nekem Tsukiumi a kedvenc karakterem....meg még Kazehana...😄
viszont Kuu találkozhatna már a tesójával....az is érdekes lenne....

lehet elkezdem a mangát...😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

BEAST
#35966
Sekirei harmadik évadot akarok. Most! 😄

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

armageddon666
#35965
Elsõ rész Kaichou wa Maid-sama jó volt ^^

@

Máté94
#35964
Nekem az elejétõl fogva tetszett, de igen az elején kicsit nehezen indul, de utána szerintem jobb lesz.
Malakai
#35963
Elsõ két rész nekem elég szenvedõs volt, késõbb változik, vagy csak nekem nem fekszik a humora? 😊

(\__/) ( X.x) ( } . { )

Máté94
#35962
Lehet, hogy lesz jobb de már ez el van döntve 😄D
Lelouch
#35961
Majd ha lesz idõm belenézek, de remélem jobb mint az Ichizon. 😄
Zomil
#35960
összel is jön pár igéretes alkotás 😊

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

LasDen
#35959
még nincs vége az évnek 😄 lehet jön valami jobb 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Máté94
#35958
Hát vége SYD-nek. Mint anno Ichizon most õ kapja ez évre az én év anime díjamat. 😊
Nagyon remélem, hogy a végén az az utalás egy esetleges folytatásra ad reményt, mert mondták, hogy találkozunk a következõ évben. 😊
LasDen
#35957
film?? érdekes ötlet....1,5 óra ökörködés??, érdekes lesz.....de nem gondoltam volna, hogy lesz film 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

efti
#35956
zene lesz benne? 😄

WWFSMD?

efti
#35955
Arakawa-t nutbladder-el neztem es szerintem nem volt rossz a felirat. Persze nem ertek japanul, ugyhogy a hitelessegerol nem tudok nyilatkozni, de az angolsaga rendben volt a feliratnak.

WWFSMD?

Lelouch
#35954
Lesz K-on Movie... Úgy látszik a KoyAni megpróbálja a lehetõ legtöbb pénzt kisajtolni belõle.
LasDen
#35953
nem ezért nem kezdem el...😄 nem akarok újba kezdeni még...valamit beakarok fejezni elõbb....😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Ruley
#35952
Ha a Seitokai Yakuindomo érdekel, a B Gata H Kei ugyanaz a mûfaj, csak viccesebb, a tavaszi évadból.

Az elmúlt évadból ne hagyd ki az Asobi Ni Iku Yo-t, az volt szerintem most a legjobb.

http://myanimelist.net/animelist/Alterego-X

LeventeV
#35951
engem nem emlekeztetett haruhira. nezd meg batran 😊

--PC--PS3 Slim - PSN:LEVi-o_0

armageddon666
#35950
animét! most!


köszi! 😊

Ezeket néztem ki:
Seitokai Yakuindomo: le van maradva, többi shitsub,
Kaichou wa Meido-sama: már MAJDNEM kész,
Arakawa Under the Bridge: Nincs normál sub. Nem is lesz. A legjobb értékelést egy amerikanizáló csoport kapta. Nekem meg ne írjanak dollárt meg colt... meg névsorrend, meg etc, etc.

Szóval ezek alapján valamit plz! Lehetõleg cenzúrázatlan ha olyan, meg legyen normális sub. Ha legutóbbi szezonból van az jó, de lehet régebbi is. Ha Plan to Watch listámban van, és van hozzá kedvem is az rengeteg pluszpont. (Aki 9000 fölé ér, az kap egy virtuális csokit. 0,01 pontonként megy alapból a számolás)
És ne legyen túl hosszú, mert elsõ félévben kötelezõ a bejárás elõadásokra, így idõ nem sok...

@

LasDen
#35949
pedig már majdnem megakartam nézni 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

LasDen
#35948
4 rész lement eddig indexbõl....nemtom...egész gyorsan elelnek a részek és egész érdekes és hajt hogy megnézzem a következõ részt, de valami mégis hiányzik....

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Zomil
#35947
Nekem föleg azért tetszett Yurippe, mert Haruhira emlékeztet 😄

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

IMYke2.0.0.0
#35946
Nekem végig az Angyal volt a kedvencem.
Jó, kicsit kedveltem Yurit is 😊

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#35945
De legalább reális lett volna,õszintén a helyébe hogy cselekedett volna az emberek 99,99%-éka?😛
Ez a bajom hogy az animék mindig arról a 0,01% kivételekrõl szólnak 😄...

Mindegy összeségében még így is Yurippe karaktere jobban tetszett mint az "angel"(akit eleinte jobban lehetett bírni amíg elõ nem jött a várható klisé xD)

IMYke2.0.0.0
#35944
Az már nem is jellemfejlõdés lett volna... <#buck>
Inkább jellem-visszafejlõdés 😊

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

LasDen
#35943
tavasszal lösz Asobi ni iku yo OVA....😄
"The story will follow an Earth-style game with the Catia and Earth people, and a wonderful prize for the winner has the players playing their very best."

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

#35942
Az nem jó,hol marad a jellemfejlõdés?Kár hogy nem merték meglépni itt sem xD

IMYke2.0.0.0
#35941
Szerintem meg az enyém jobb... <#bee1><#nyes>


Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#35940
pf az enyém a legjobb,és lehetett is volna ha nem történik a szokásos jaj ezt nem tehetem...... xD

IMYke2.0.0.0
#35939
Vagy álmodta az egészet... <#ravasz1><#wilting>

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Zomil
#35938
Jah meg ha kiderül, h Kanade csak egy kocka Starcraft játékos 😄

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

#35937
A francokat volt jó befejezés Yurippe megõrûlése lett volna az igazi 😄DDDDD

Zomil
#35936
Én spec. nem tudtam, h "csak" egy alternativ ending lesz...aminek annyira nem örülök, jobb lett volna, ha a részek közé lenne tehetö és több informáciot tudnák meg a karakterekröl vagy esetleg az uj életükbe nyernénk bepillantást, ettöl az alternativ befejezéstöl nem tudom mit várjak, az ugy volt jó ahogy volt :S

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

IMYke2.0.0.0
#35935
Igen, errõl beszéltünk nemrégiben - arról a bizonyos december 22-i Specialról.
Az "extra epizód" pedig csakis jó meglepetés lehet.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

efti
#35933
Meg az Occult Gakuinnak is. Egesz jo volt

WWFSMD?