Anime, manga és LN

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Lelouch
#58205
Oda lett a lelkesedés? 😄
Zomil
#58204
lol 😄

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Zomil
#58203
Psycho Pass és From the new world-ot szerintem érdemes megnézni, eléggé odatette magát mind a kettö 😊

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

LasDen
#58202
sok új most áprilistól indul...szóval sokat nem kell várni 😄
fairy tailt már nem nagyon bírom. nem is baj hogy vége egy jó idõre. unalmasak már a részek, nem sok újdonság vna a 100 résszel ezelõtti epizódokhoz képest....
mindenesetre...Lucy-sama no nice body....

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Count Adyn
#58201
k_😄

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

BEAST
#58200
Mostanában csak a Maoyuu Maou Yuusha-t és a Fairy Tailt nézem, nem is igazán tudom mit lenne még érdemes, meg hogy pontosan mikor indulnak az újak amiket kinéztem. 😄

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

LasDen
#58199
csak õt ne 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Count Adyn
#58198
Akkor legyen party?😄

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

Zomil
#58197
Lehet, hogy mások nem szeretnek részenként véleményt irni. 😊
De amugy jah, elfogytunk. Már Máté se irkál minden animéröl. Pedig emlékeim szerint ö irt rendszeresen mindig mindenröl minden rész után 😄

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

BEAST
#58196
Naponta többször nézek be a topicba, de csak akkor írok ha van mirõl. 😄

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

LasDen
#58195
Észrevettétek, hogy a topikba már alig jár valaki...??
Zomil, Lelouch, PetruZ és én, akik még folyton itt vannak, de mások csak néha néha néznek be....
és legtöbbször a HH v medaka a téma zomil és L között 😄D

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Zomil
#58194
Igen nagyon király volt ez a kidobos 😊

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Lelouch
#58193
HunterxHunter 71. - Hisoka... 😄
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
A végén jól megnyerte a kiütõst Gonéknak. 😄 Kár, hogy nem hívják majd segítségül a robbantó csapata ellen.
Máté94
#58192
Gondolom a készítõk mérlegeltek, hogy semmi vagy csak egy szereplõ történetét mutatják be. Nem fértek volna bele a többiek, vagy kilógott volna a történésekbõl. Végül is a leghûvösebb karakter történetét megkaptuk, nem elég? 😄
Zomil
#58191
Az egy dolog, h volt szo a multjukrol, de senkinek nem volt egy ilyen rész ami csak rola szolt és hogy került az ügynökséghez, ezért mondom, hogy az a rész teljesen kilog.

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Máté94
#58190
De végül is a többiekét tudjuk. Shion-ra nem jut eszembe semmi, de a többiek megvannak.
Zomil
#58189
Épp ezaz, h a többi szereplö multjárol nem tudtunk meg semmit...Teljesen felesleges rész volt, semmit nem adott a történthez...mégha végigmentek volna az összes szereplö multján megérteném...de egyedül neki volt ilyen flashback-je :S

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Lelouch
#58188
Most nézem, hogy még ott van a Weekly Young Jump is, csak az egy seinen magazin... Hát az ottani célközönség lehet jobban tudná értékelni a Medaka Box-ot... 😄
Máté94
#58187
Azért az kicsit sem volt filler. Sasayama-ról is tudtunk meg egy s mást. Különben is, ha nem lett volna, akkor most azt írtad volna "De a többi szereplõ múltjából nem tudtunk meg semmit". 😊 😄
LasDen
#58186
nem shueisha magazinba meg nem vagyok biztos, hogy átengednék. inkább elkaszálják csak ne termeljen másnak pénzt...😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Lelouch
#58185
Na igen, erre már volt példa. A D.Gray-Man és a To Love-Ru is átment a Jump Square-be. Meg a Nurarihyon no Mago utolsó pár fejezete is egy másik Jump magazinban lett publikálva. Bár csak a WSJ az, ami hetente jelenik meg, szóval itt az se lenne túl jó. 😄
Lelouch
#58184
A HunterxHunter-nél nem számít mondjuk semmit a ranglista, mert a mangakának különleges szerzõdése van a WSJ-vel. Emiatt engedheti meg magának azt is, hogy csak akkor áll neki dolgozni, amikor kedve tartja... 😄 Az õ esete egyedi.
LasDen
#58183
lehetõség van rá...legalábbis házon belül biztos....

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Zomil
#58182
Köszi az infot 😊

Gondolom arra nincs esély, hogy átmenjenek másik ujsághoz ahol nem ilyen mostohán bánnak velük.

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Lelouch
#58181
Például a Toriko-t szerintem tuti a szerkesztõk futtatták fel... Mert a mangaka Oda haverja...
Lelouch
#58180
What is the ToC ranking?
ToC stands for Table of Contents. It's found on the last page of every issue of WSJ, but more importantly, the order the series appear in on the ToC is closely related to the popularity of the series. This is determined by polling the readers; there is a polling postcard in every issue of WSJ.

- The TOC is affected by the popularity of 8 chapter ago.
- Shueisha's aiming their main target as elementary and junior high school students, thus, their votes weigh probably more than others.

Elsõsorban ez dönti el, de a szerkesztõk véleményei is beszámítanak.
Zomil
#58179
Értem.

#58178
Ööööö... 😄

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

LasDen
#58178

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

LasDen
#58177
az olvasók szavaznak....hogy melyik manga tetszett nekik a legjobban sorrendben. így jön ki...legalábbis bakumanban így megy 😄
pl. 1. one piece
2. bleach
3. naruto
4. medaka
stb 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Zomil
#58176
Amugy ez a rangsor egyáltalán mi alapján születik a SJ-ban?

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Lelouch
#58175
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Igazából bennem Medaka azt a benyomást kelti, hogy még most se igazán érti Zenkichi álláspontját... Nem lepne meg, ha összejönne valaki mással... 😄 Kumagawának is benyögött valami olyasmit, hogy hozzámenne feleségül, még mielõtt Zenkichi megkérte a kezét. 😄 Érdekes fordulat lenne.

Nulla karakterfejlõdés???? Egy mangát olvastunk? 😄
Ez az érzelmi szálas dolog is egy jókora bullshit, meg lehet nézni, mekkora érzelmi szálak folynak a többi most futó WSJ-mangában...
Hozzáteszem, a HunterxHunter meg csont utolsó szokott lenni a ranglistán, amikor éppen nem szünetel, szóval ennyit arról a ranglistáról. Egyszerûen csak rossz magazinnál vannak. Ehhez még hozzájön az is, hogy máshol ahol egy manga elér ilyen eladási mutatókat, mint a Medaka Box, meg se fordul a magazintulajdonosok fejében, hogy kaszálják a mangát.
Zomil
#58174
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Az elsö bekezdéshez: Hát én már semmin se csodálkoznék...logikát meg pláne nem keresek benne, amig nem magyaráznak el valamit a szereplök pontosan addig bármi bárhogy lehet 😄

Nienami-t én is nagyon birom, mindig idiota fejet vág és mindig mindenröl mindent tud, ráadásul senkise tudja, miért van állandoan velük, egy random szereplö a Jet black arc-bol 😄
Amugy valoban elvileg csak ö lenne képes a "therefore" stilus miatt legyözni Medaka-t.

Nah igen...gondoltam milyen szép lenne, ha Medaka mindenkit legyözne, majd a végén Zenkichi-vel harcol és akkor elökerülhetett volna ujra a házasság téma. Erre 1ütésböl kiüti és ennyi...kicsit csalodtam.

Hát öszintén szolva nem hiszem, hogy ez az utolso arc, annyira adja magát, hogy miután most Medaka legyöz mindenki legyen egy timeskip amikor Zenkichi és Medaka is nagykoru és akkor még utoljára történjen valami és akkor összeházasodnak(annyira én se vagyok oda a Zenkichi x Medaka dologért, de egyszerüen tulságosan adja magát a dolog, tul nagy kibaszás lenne, hogy soksok év után is Zen a friendzone-ban maradna).

Az meg, hogy mindig az utolso 3-5-ben van teljesen megértem. Konkrétan NULLA karakterfejlödés van az egész mangában nagyon minimális, egyedül Kumagawa karaktere az ami hatalmasat fejlödött. És már teljesen megértem miért sokak kedvence ö, szvsz ö a legjobb karakter az egész mangában.
Tul sok random dolog van összedobálva benne, ráadásul szinte nulla érzelmi szállal, pedig azt biztos értékelnék az emberek.
Az a baj, hogy nem igazán tudom elképzelni mivel tudná megnövelni ujra a népszerüségét a sorozat.




#58173

Bocsi 😊

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

LasDen
#58173
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
sok lesz má a spoiler 😄D

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Lelouch
#58172
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
De most gondolj bele... Egy Kakegae is fel tudta tartani Iihiko-t nem kevés ideig, Medaka hogy a frászkarikába gyõzhetett volna le 640 ezret belõle, olyan rövid idõ alatt? 😄 Talán a végsõ god mode-jával mehetett volna, de azt Iihiko ellen használta elõször... Ha nem használt All Fiction-t, akkor ez még a sok túlzás között is nonszensz. 😄

Nienami egy hatalmas nagy talány. 😄 Mondjuk én nagyon bírom, úgyhogy tõlem még nyugodtan maradhatna elõtérben. 😄

Hát remélem nem csak ennyi lesz. Vagy ha igen, akkor mégse ez az utolsó arc. 😄 Csak elég nehéz helyzetben van a manga, mivel a Jump ranglistán(ami szerintem egy irtó nagy "fasság"...) mindig az utolsó 3-5-ben van, és eddig csak Nisio neve miatt nem kaszálták a mangát. Nem tudom meddig tartható ez az állapot.

Amúgy kiváncsi vagyok, valaki képes lesz-e megfogni Medakát... Ha Ajimu is benne van a buliban, akkor õ szerintem képes lehet rá... 😄 Vagy még Shiranui is a Real Eater-rel. Esetleg Nienami, a sötét ló. 😄 Az mindenesetre most eléggé szíven ütött, hogy Zenkichi-t egy ütésbe került elintézni.
Zomil
#58171
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Miért? Mert ez a Medaka Box és ö Medaka... 😄

Tulzásoknak is van határa? Olvastad te az utolso arc-ot?(persze, hogy olvastad 😄)

Yuzuriha harcol Ihiko ellen, miközben Nienami(akinek az egész arc alatt konkrétan semmi értelme nem volt, azon kivül, hogy néha valami hülyeséget benyögött) átadja a stilusát ideiglenesen Zenkichi-nek...(amugy most Nienami tényleg Ajimu lett volna?)...és végül Zenkichi legyö...helyett Ihiko fejbevágja saját magát...okééé...hát ezt is kb. a semmiböl huzta elö Nishio... 😄

De semmi baj, mert rögtön utána csöng Kumagawa telefonja(aki természetesen megszerzi állandoan az összes csaj számát 😄), hogy épp zuhan a Hold a Földre...
Ezek után betoppan Medaka, hogy elpusztitotta a Holdat, megmentett egy elveszett földönkivüli életformát és harcolt egy másik univerzum gonosz királyával...jah és beszállt kicsit a fény és sötétség harcába is...de Hanten megmentette 😄

Amugy azt hittem Ihiko meghalt.

Vicces, hogy igy 186ch után megjelentek elöször a tanárok is.

Hát azt hiszem igazad van, valoban azon kivül, hogy Zen megkérte Medaka kezét konkrétan semmi nem volt...igy ez az elutasitás se valami bánkodni valo cucc.

Amugy Nienami miért van ott állandoan mindenhol és miért vág állandoa idiota fejet meg idiota beszolásokat? 😄

És most beértem a mangát a 187.ch-val. Akkor ennyi lenne az utolso arc? Medaka bucsuztatoja? Én kicsit olyan kevésnek érzem :S

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Lelouch
#58170
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Ööö, már Kotobuki ellen is stílust használt...
Meg egyébként is, már egy Kakegae-val is meggyûlt a baja, hogy intézhetett volna el máshogy olyan sokat olyan rövid idõ alatt? Szerintem max. csak néhánnyal küzdhetett meg valójában, aminek eredményeként akkor tegyük fel, még jobban ráérzett a stílusokra, a többit meg eltörölte All Fiction-nel. Miért fárasztotta volna le magát azzal az Iihiko-val való küzdelem elõtt, hogy mind a 640 ezer Kakegaéval megküzd egyenként? Azért a túlzásoknak is van egy határa.
Zomil
#58169
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Nem hiszem, mert ezzel magyarázták, h sikerült megtanulnia a stilusokat 😊
Mivel 640ezer stilushasználoval harcolt, ezért rá is ragadt valami 😄

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Lelouch
#58168
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Lehet, hogy All Fiction-t használt.
Zomil
#58167
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Erre Medaka is betoppan, hogy éppen legyözött 640ezer embert...ok 😄

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Zomil
#58166
Psycho Pass end: 9/10...Egyszerüen szinte tökéletes volt, a grafikája 1-2 helyen borzaszto volt, de azon kivül szép nagyon, a zene tökéletes, nagyon meghozta a hangulatot. Nagyon jo nyomozos sötét hangulatu sorozat. Komoly gondolatokkal. Végig élveztem, egyedül 1fillert találtam teljesen feleslegesnek, amikor egyszer random be volt vágva az egyik nyomozonak a multja. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Az meg külön piros pontot érdemel, h a sorozat pont ugy végzödött ahogy kezdödött, hatalmas megoldás 😊

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

LasDen
#58165

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Zomil
#58164
Medaka Box: dafuq
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Megy szépen a beszélgetés...egyszercsak PUFF HATALMAS VÉRTOCSA és bumm Bami apját félbevágja Ihiko 😮

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

LasDen
#58163
az a szkafanderes az jól néz ki...a többit majd meglássuk 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

PetruZ
#58162
Igen, négy rövidfilm: Hi no Youjin, Tsukumo, Gambo, Buki yo Saraba.
LasDen
#58161
új Otomo film?? és most nyáron???
ez is ilyen rövid történetek válogatása lesz?

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

PetruZ
#58160
PetruZ
#58159
A kavarást úgy értem, hogy kiszedte Kodakát a csigaházból legutóbb egy pillanatra, és most is (csak más értelemben). Tehát ilyen szerepe van. Ami nem baj, mert mozdul elõre valamit a karakterfejlõdés. 😊
LasDen
#58158
Rika szerintem annyira nem kavar. csak több szerepe van az elõzõhöz képest és jobban kitud bontakozni a személyisége. és ugye õ is mondta, hogy nem szól semmirõl semmit, tehát nem szól bele Kodaka önzõségébe sem...

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

PetruZ
#58157
Á, emlékszem már, thx.
Lelouch
#58156