Anime, manga és LN

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Lelouch
#58955
Nem néztem a Guilty Crown-t, szóval nekem ez így nem sokat mond. 😄 És én nem is a fõszereplõ személyiségével kapcsolatosan írtam azt, amit.
Zomil
#58954
Szerintem nagyon jo zene, ugyhogy igazábol engem egyáltalán nem zavar. A mangaka meg huzzon bele 😊

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Zomil
#58953
Én AA-n olvastam el párat amit olyanok irtak akik olvasták/olvassák a mangát...és abbol itélve megint kapunk egy Shu féle idegesitö föszereplöt...

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Lelouch
#58952
4chan-on belefutottam néhány érdekes spoilerbe... Nem tudom hogy fogják kijátszani ezeket, de tényleg benne van a pakliban, hogy nagy csalódás lesz.
Lelouch
#58951
Szerintem ez már nem lesz lecserélve. Fõleg így, hogy ha nem kapja össze magát a mangaka, akkor a kiméra hangya és az utózengéje után véget is ér majd az anime valószínûleg.
Amúgy érdekes, hogy Togashi másik mûvénél, a Yu Yu Hakusho-nál is végig ugyanaz az OP zene volt, mondjuk ott annyira nem zavart engem, mint itt. 😄
Zomil
#58950
Erröl a zenéröl jut eszembe, azt hiszem nagy csalodás lesz ez az anime is, mint a Guilty Crown...bár véletlen nem lehet, mert a föszereplö hangja ugyanaz 😄
Itt is akárcsak a GC-ben a föhös egy gyenge nyomi siros hülyegyerek, aki kb. csak azért szerepel mert van egy op képessége...szoval Shu2

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Zomil
#58949
Én már megszoktam...inkább az lesz majd furcsa, ha egyszer lecserélik 😄

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Lelouch
#58948
HunterxHunter 76. - Lényegében a rész kb. 80-90%-a filler volt, amivel önmagában nem is lenne probléma, viszont
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
miért kellett átírni Kaito és Gon háttértörténetét, meg most az újratalálkozást?

Kiváncsi vagyok, mit akarnak kihozni ebbõl, mert ez így rosszul is lecsapódhat a késõbbiekben...
LasDen
#58947
szerintem meg nem....az alakok egyáltalán nem olyanok...

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

#58946
A japán sulikban lényegesen nagyobb pénzügyi keret áll rendelkezésre a padlóvikszelésre...
Máté94
#58945
Kibírjuk... kibírjuk... 😄
PetruZ
#58944
Jól el is bújok most a sarokban. 😊
Lelouch
#58943
LOL, már kezdenek jönni alternatívák a zenére. 😄
IMYke2.0.0.0
#58942

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Lelouch
#58941

Departure<#zavart2><#vigyor>
LasDen
#58940
és innen csak még durvább lesz 😄 the Zone....😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

LasDen
#58939
jaa hogy úgy 😄 nézd a rendezõit...én is azzal néztem még régesrég 😄 pár perc plusz, bõven megéri...

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

#58938
Az eredeti original elsõ sorozatból volt a sima ami TV-ben is lement. Utána kiadták DVD-n. Aztán kijött egy olyan ahol a sorozat második felében lévõ részek picit mások.
Valahol megvolt mindkettõ, de csak addig néztem amíg egyeztek a részek vagy mi ... azóta meg elveszett mind.

BEAST
#58937
Megnéztem a Kuroko no Basket elsõ évadát és meglepõen jó volt, pedig a sportkodást még mindig nem bírom. Szerencsére nem sok köze van az igazi kosárlabádhoz. 😄

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

LasDen
#58936
milyen rendezõi verzió??
van a sorozat+EoE meg van RoE, ami részben újramesélése és tovább gondolása...

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

#58935
De jó, én mai napig nem néztem végig az eredeti sorozatot sem, mert nem tudtam eldönteni, hogy az eredeti vagy a rendezõi verziót nézzem végig. 😛

Zomil
#58934
Akkor bizony szégyelld magad 😛

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

PetruZ
#58933
A végén a "the prince took down the heiress!"... 😄
LasDen
#58932
hentaiouji
ez a sok deszkázás kicsit fárasztó...viszont egészen jó 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

PetruZ
#58931
Az egyáltalán nem érdekel, biztosan nem fogom megnézni. Az eredeti sorozat sem jött be.
LasDen
#58930
várom már 😄
bár addigra még le is kell szednem újra õket, mert valahogy sikerült elkevernem a 2 részt 😄D

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Zomil
#58929
Jövöhét: Eva 3.33 😛

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

PetruZ
#58928
Kis elõretekintés a következõ hónapokra, az érdekesebb(nek tûnõ) címek:
- május: Saint Oniisan movie, Tenshi no Drop, Kick-Heart
- június: GITS Arise OVA, PapaKiki OVA, Kingdom 2
- július (nyári szezon kezdete): Ark IX OVA, Danganronpa, Gin no Saji, Kami-sama no Inai Nichiyoubi, Kaze Tachinu movie, Blood Lad
- augusztus: AnoHana movie, Shingeki no Kyonin OVA
Legalább kétszer ennyit bejelölgettem már, mint belenézõs 😉, és még biztosan lesznek olyanok, amelyeket ezután jelentenek be. A fenti válogatás csak valamilyen szinten érdekesebb, vagy ismertebb címeket sorol.
PetruZ
#58927
Már ahogy kezdõdik a rész a lépcsõs jelenettel, rögtön utána a fürdõruhás - véletlenül meglökõs, aztán a kisszékes, utána a csúszós padló...
Zomil
#58926
Engem csak az zavar iszonytosan, h ujra nézhetjük végig Ichika vergödését. 1szer legalább már eljutottunk valameddig...

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

LasDen
#58925
photokano...annyira hihetetlen 😄 más datingsimekhez képest is sokkal képtelenebb. de olyan jókat derülök a sok hülyeségen 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Lelouch
#58924
Eggyel több ok, hogy ne kezdjek bele a One Piece-be. 😄
Hát nem tudom, én nem éreztem úgy, hogy a One Piece és a Toriko része annyival hangsúlyosabb lett volna...
LasDen
#58923
nekem annyira nem jött be...szinte csak zabáltak, ahogy elvárható tõlük.
luffyhez meg ez illik...idióta karakter idióta képességgel...😄
Gokuék meg inkább csak ott voltak. OP Toriko volt a középpontban

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Lelouch
#58922
One Piece x Toriko x Dragon Ball Z crossover: Na ez egész jó volt. 😊 Egy kis DB sose árt. A One Piece-t illetõen, Luffy technikái csak szerintem bárgyúak? 😄 Bár egy olyan képességgel nem csoda...
PetruZ
#58921
Ez a Red Data Girl annyira piszok unalmas, a 3. rész után lelõttem a fenébe...
Lelouch
#58920
Úgy néz ki maradnak a régi dizájnnál.
LasDen
#58919
IS2

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Zomil
#58918
Jo hát indavideorol nem fogok animét nézni 😄

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

LasDen
#58917
az indavideón fenn van a samurai...de nyaruko is....

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Zomil
#58916
Oh köszi 😊
Akkor gondolom addig Samurai Girls, meg semmi más nem várhatok.
Pedig a Nyaruko-t már várom nagyon tölük 😄

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

LasDen
#58915
Az oldal (és az egész Aninet) átmenetileg szervergondok miatt nem elérhetõ. Szíves türelmetek és megértésetek kérjük a hiba elhárításáig. Köszönjük.

Most beszéltem Gabuval, eléggé el van havazva és vaktában keresi a hiba forrását, ami CPU túlterhelés volt. Na már most az lehet nagy forgalom, egy rosszul felépített képgaléria vagy más hibás weblapmodul. Nem tudja, hogy mit kapcsoljon vissza és mit ne, így elképzelhetõ, hogy pénteken már nyitjuk a fent említett mentõblogot. - Ricz

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Zomil
#58914
Devil Survivor2 03: Hát itt azért hullanak rendesen az emberek, eddig érdekesebbnek tünik, mint a Persona 😊

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Zomil
#58913
Amugy Ricz-ék oldalával mi van? Mert nekem be se jön már egy ideje :S

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

LasDen
#58912
szerintem nincs vele baj eddig. olyan, mint volt. a 2. rész picit gyengébb volt, de a 3. hozta a szintet. és jövõ héten Gisen....

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Zomil
#58911
Nem 😄
Mondjuk én még csak az elsö részt néztem meg.

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

BEAST
#58910
Csak én érzem úgy, hogy ezért felesleges volt második évadot készíteni a Hyakka Ryouran-hoz? :/

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

LasDen
#58909
Chihayafuru, a show ahol minden nehezebb ellenfél kibaszott nagy egoval rendelkezik.
"Ha én itt vagyok, úgyis nyerünk." (Miután szólnak neki, hogy rossz csapathoz ment oda)"Minek várni a döntõvel, játszuk le most!"
Persze minek olyan ellenfél, aki erõs, de nincs fent a saját seggében....
Apróságok, de feltud húzni 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

LasDen
#58908
A KyoAni 6 nap múlva fedi fel, hogy mi lesz a következõ anime, amit csinálnak...
Visszaszámláló, ha valakit érdekel 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

efti
#58907
Hmm... Lehet ezeket meg akkor vetettem el mielott rajottem volna hogy konvertaljak magamnak 8bit 480p telcsire valo verziot

WWFSMD?

PetruZ
#58906
AniDB szerint WhyNot, gg, ReinForce.