Anime, manga és LN

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

PetruZ
#60655
Technikailag nem nagy spoiler, bár az igaz, hogy csak a vége felé kezd egyértelmûvé válni, de már korábban is lesz rá utalás. Mondjuk igazából nem errõl szól az anime, végülis egy komplett hárem van/lesz a srác nyakán - pláne, hogy azért neki is van vaj a füle mögött. 😊 Szerintem nézhetõ volt, mert bár nagyon sablonos a helyzet, elég jó poénok voltak benne, sokat röhögtem. Biztos lesz még folytatása, az LN még fut.
Zomil
#60654
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Najo ennél a jelenetnél most konkrétan leestem a székröl a röhögéstöl...még a könnyem is kicsordult 😄DDDDD

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Zomil
#60653
SnO ch 56: WoW
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Ikaros továbbfejlödött, Chaos meg jött és még erösebb lett 😮


Ch57: Sugata 😄DD

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Zomil
#60652
Lol...ezek a mini bugyi arc-ok is csodásak voltak 😄D

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Lelouch
#60651
Régi szép, gondtalan idõk. 😄
Zomil
#60650
Sora no Otoshimono ch51: Ez a Mystery pot tournament beteg volt 😄DD
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
azok a fejek 1 2(ezek linkek)😄DD
Végén szegény dinnye 😞

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Lelouch
#60649
Nem volt olyan nagy szám? Az még enyhe kifejezés. 😄
Lelouch
#60648
Ezek a hozzászólók biztos nem, de egyébként Amerikában elég népszerû a manga, hivatalos kiadásban is csak egy kötettel vannak lemaradva Japántól.
Lelouch
#60647
Felesleges keresni benne az értelmet, mert az ebben egész egyszerûen nincsen. 😄
LasDen
#60646
én se ismerem, de attól még nem volt egy olyan nagy szám. szóval ez nem indok..😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Zomil
#60645
Gondolom mert nem ismerik a mangát 😄

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

LasDen
#60644
"Hello is there a way to contact the creaters of the Rosario + Vampire anime series by email?"

"When is rosario+vampire season 3 coming?"

"...I just finished watching the second season of Rosario + Vampire, and I was just wondering if there was any word on a possible third season of the show..."

"I recently watched Rosario Vampire...Unfortunately I hear there is news of no season three."

"Hello, I've just finished watching Capu one and two of "Rosario + Vampire" and I was wondering if there were any plans at all for a third season?"


És még rengeteg ilyen van. Már korábban is volt egy sanda gyanúm, hogy az amcsik valamiér nagyon bírják a R+V-t, de nem gondoltam, hogy ennyire 😄 Nem értem mit szeretnek benne ennyire...😄D

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

LasDen
#60643
jajj, ez az a szopogatós tag 😄DD

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

IMYke2.0.0.0
#60642
Úgy általában nem szeretem a sztori-élmény-ellövõ spoilereket.

A sorozattal még nem foglalkozom, mert még csak be sem szereztem. Amúgy, nem is biztos, hogy fogom 😊

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Lelouch
#60641
Ha ennek hatására nem nézed meg a sorozatot, nem hiszem hogy sokat veszítenél. 😄
IMYke2.0.0.0
#60640
Köszönöm szépen a választ. Sokkal világosabb már minden.
Most már tényleg bele kellene ásnom magam a japán kultúra, úgy rendesen 😊

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#60639
Ó basszus. Miért néztem meg a spoilert... 😞

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#60638
Persze szokás a Bibliát cikiznie hitetleneknek azzal, hogy tulajdon képen Ádám és Éva gyermekei kikkel is házasodtak?

#60637
A válasz a rejtélyre szerintem a Shinto vallásban keresendõ.
A júdeó-keresztény vallás pl. az embereket a sima szexuális témák irányába is szégyenlõsé teszi, még akkor is ha maga nem vallásos. A Buddhizmus, hinduizmus már jóval elnézõbb ez ügyben, bár a buddhista 8 ösvényben is a "helyes szexualitás" azért ott figyel.
Viszont japánban igen elenyészõ a keresztény befolyás és ugyan a buddhizmus elterjedt, de mindent átszõ a shinto. És akkor ha megnézed kapásból a teremtés mítosz egy testvérpár szerelmével indít.

"Izanagi and Izanami

Brother and sister gods in the Japanese creation myth. They created the first land mass, and their sexual union produced many islands and deities."

Ezt az apróságot a legtöbb angol vagy magyar leírásban elfelejtik megemlíteni, mert erre felé ciki.

Lelouch
#60636

Remélem érdekfeszítõbb lesz, mint az elsõ rész.
Lelouch
#60635
LasDen
#60634
az elvetemült 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Zomil
#60633
"10/10 would bang."

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Lelouch
#60632
ami az általad említett animét illeti...
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
not blood related

Innen meg már szabad a vásár. 😄
IMYke2.0.0.0
#60631
Buta kérdés, 2 Ft - dobom is a virtuális kasszába - így késõ este, berambózva magam a könyvtárba:

A japán médiában ennyire engedett az incest téma?
Most olvastam el a "Onii-chan Dakedo Ai Sae Areba Kankeinai yo ne" plotját, és elmerengtem ezen.
Sõt, olvastam, hogy külön tévémûsoruk van (18+ -os tartalommal) ebben a tárgykörben.
<#zavart2>

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

LasDen
#60630
Nos, lényegében véget ért a Soul Eater. Már csak az epilógus maradt a köv hónapban. Nagyon jó volt...

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Lelouch
#60629
Már nincsenek varázskörök? 😄 Legalább annyi haladást sikerült elérni akkor.
LasDen
#60628
nem ugyanaz 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

BEAST
#60627
Feltetelezem akkor az is zavar amikor egy szines tobb filmben szerepel 😛

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

LasDen
#60626

ezek a Rave karakterek tényleg kvázi ugyanazok, mint a Fairy Tailben??
nem tetszik, ha egy mangaka a következõ mûvében kvázi ugyanazokat az arcokat használja....😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

LasDen
#60625
én se hittem volna...és szerintem még legalább 20-30 fejezetet belefognak ölni...

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Lelouch
#60624
Én már egy ideje nem olvasom ezt a múltidézõ ívet. A fene se hitte, hogy így el lesz nyújtva.
LasDen
#60623
Kuroko no Basuke kezd egyre dögunalmasabb lenni....

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

BEAST
#60622
Tegnap este befejeztem mindent ami Black Lagoon es nagyon tetszett, nem is ertem miert halogattam ilyen sokaig. :o

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

efti
#60621
Ano natsu befejezve. A sok jo kritika ellenere szerintem nem volt valami nagy szam. Nem akkora klise halmaz mint az IS, de azert igyekeztek.. Max 6/10

WWFSMD?

LasDen
#60620
hát nem nagyon 😄

amúgy nem értem, hogy egy olysztályteremnek miért van ablaka a folyosóra 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Lelouch
#60619
Az osztályterembõl kibámulók meg a három karú Keimán vannak valójában ennyire meglepõdve, mi? 😄
Komolyra fordítva a szót, már lassan könyvet lehetne írni a Manglobe f@szságaiból... Nem sok dilettánsabb stúdió létezhet tõlük.
LasDen
#60618
annyira meglepõdött, hogy kinõtt a keze 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Lelouch
#60617
Semmit? 😄 Nem látom hogy bármit is felajánlottam volna.<#vigyor> Mindenesetre fogadd gratulációmat, bár nem volt nehéz kiszúrni. 😄
PetruZ
#60616
WataMote 2: Hát ez baromi jó rész volt. 😄 (Az ending-et is érdemes végignézni.)
biomage
#60615
+1 kéz bal oldalt 😊

mit nyertem? 😊

Aktiv:ASUS PRIME H610M-E D4-CSM | INTEL I3 12100F | Kingstom 2x16GB 3200 MHZ Ram | Sapphire RX 6600 XT 8GB | Chieftec GPS600A8

Lelouch
#60614

Keressétek a hibát. 😄 Én már meg se lepõdtem...
PetruZ
#60613
Haiyore! Nyarlko-san W 12 END: Végre vége ennek is (mármint az évadnak, mert jön a következõ is). Az elején jobban tetszett, aztán a közepére nagyon elfáradt a sok filler random hülyeséggel, az utolsó rész viszont egész jó volt, mert végre volt valami plot elõrehaladás is. Összességében 6/10 az évad, tõlem jöhet még, még ha nem is fog prioritást élvezni nálam.
RelakS
#60612
Oh, hi!

Utólagosan köszönöm! :]

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

PetruZ
#60611
Ryo (AniDB): Az Anime Mirai 2013 (Young Animator Training Program) harmadik darabja a Meiji restauráció kezdeti idõszakába, az európaiak megjelenése és a szamurájok letûnése korába visz, és egy árvából lett testõr sztorija... lenne, csak rendkívül zavaros és csapongó az egész. Mintha egy 26 részes full évadból vágnánk össze részeket 20 percbe, bármilyen magyarázat nélkül. Viszonylag jól néz ki, látszik a beleölt munka (bár pont a kezdõ képsorok, a viharban szálegyenesen haladó hajó képe rácáfol erre), de a történetmesélés rossz, kapkodó és hiányos, nekünk, európaiaknak meg teljesen érthetetlen, hogy ki kivel küzd és miért. A vége meg egyenesen katasztrófa. Önállóan, kis jelenetenként értékelhetõ, egészben széthullik. 5/10
#60610
Köszi 😄
amikor utoljára csináltam hasonlót majdnem hánytam 😄


vége a queens 2. évadjának, de a 3.-hoz nincs elég lelki erõm jelenleg 😄

Talán újra kezdem a darker than blacket, régen úgy is félbe hagytam.

"I am the man who surpasses God!" "Kill me and become a hero, or die by my hand and become one of my victims."" "See you space cowboy..." "Roger, roger."

Malakai
#60609
Elméletileg sg-t levette a feketelistáról az imgur, szóval (egyelõre még) lehet rakni onnan képet. 😊

(\__/) ( X.x) ( } . { )

Zomil
#60608
Ezért nem linkeltem soha egy csomo vicces képet, mert mindig imgur-ra rakták fel 😄

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Malakai
#60607
Én meg innyektálom a sankaku domaint a lekérésbe, hogy azt higgye onnan nézem, így a lusták képeit is látom. 😄

(\__/) ( X.x) ( } . { )

LasDen
#60606
ezé szoktam lementeni, föltölteni valahova õket, hogy rendesen látszódjon...de most lusta voltam 😄D

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár