26171
  • Th0m
    #22241
    sehogy :)
  • Zenszkij
    #22240
    Hogy lehet az egyjátékos karakteremet felnyomni a battlenetre? kösz a választ
  • palm pilot
    #22239
    Ha már variálnak, inkább wizard lesz újra a sorciból.
  • Mr_no_NaMe
    #22238
    Azért mert te is bannolva vagy. Én úgy kaptam bant, hogy nem is játszottam soha a bneten, és mégis. Írtam a supportnak és a kedves supporter aszonta, hogy sry ilyen bug néha van, ez van, tessék fejreállni ő akkorse tud mit kezdeni tehát várni kell. Felhívtam a szolgáltatómat, lebasztam őket, hogy 3 hónapja miért ugyan az az ipm amikor elvileg dinamikus, és 2 óra múlva volt új ipm. Azután úgy ment az EU-s realm mint a huzat...99,99% hogy nálad is ez a probléma, hogy ok nélkül 1 hülye bug miatt kaptál 10*24 óra bant...

    Hell cs? Hmm ez jól hangzik. Esetleg lenne itt egy olyan 80-90es kari aki elvinne hell-csig és runolná velem 2-3szor? Hfben is kiegyezhetünk.
  • samuka99
    #22237
    csö all!
    Bizonyára mindenki tudja hogy sokan csalnak d2-ben.(bot,dupe,autorun bot,maphack)

    nem tud valaki ehhez cheatot?
  • Aradebil2
    #22236
    Azért írtam a pub megoldást,mert nekem Asia-n kell játszanom(többire vmiért nem enged fel wtf),és ott nincs egy szál magyar se,koreaiakkal nem tudsz kommunikálni az esetek 90%ában,de érted,hozzád se szólnak,nagyon gáz...
  • sirdond
    #22235
    jaja tegnap én is elhúzattam egy karit sas6al meg mamlasszal hell cs-ig viszonylag gyorsan (kb 1 óra volt mire eljutottam odaáig)
    baal bugozni kell az actok végén, belépsz egy olyan gamebe aminek az a neve,hogy baal for quest vagy hasonló. és lennie kell olyan karinak akinek kell a quest(act5 q6) és amíg ők kinyírják addig te a városban megkapod a questet. egyébként rájöttem,hogy most még egy kicsit szopás,mert kevés a rendes diarun.

    ja és uber tristramban is lehet elég rendesen fejéődni :)
  • born2fxxk
    #22234
    Hell chaos sanctuary.
    1-20ig viszonylag sokat kapsz, 20-25ig lassabban fejlődsz, 25 után viszont 1 runban kb 10 szintet is lehet lépni. Persze ahogy egyre magasabb leszel, úgy egyre kevesebbet is fejlődsz. Én mindig így szintelem a karijaim.
  • Aradebil2
    #22233
    kreálj egy pub game-t,írd be névnek h act2 gogo,bejönnek egy csomóan,és 1óra alatt végigrohantok a game-n ha szerencséd van.Ha nincs,akkor kb 1óra/act.aztán ancikat lenyomod,és go nm baal
  • zsirfecske
    #22232
    jól írja a hardwired, d3 szanaszéjjel büntet minden eddigi/jövőbeli hasonló próbálkozást. 3d-ben diablo, az meg hogy lehetne jó? így.

    a blizz vmit nagyon tud...
  • Mr_no_NaMe
    #22231
    Ezt az 1 nap alatt lvl 90 elméletet sosem értettemm...ezt is elmagyarázhatná valaki
  • Mr_no_NaMe
    #22230
    Tudnátok valami jó módszert gyors szintezéshez? Most 45ös a blizzsorcim és nm act2-ben járok. Eléggé uncsi már ez a lassú előrehaladás...valamiféle módszer van, hogy az egyedüli unalmas, lassú előrehaladás helyett kicsit gyorsabban lépjem a szinteket?
  • born2fxxk
    #22229
    Uhh. Hát ezt is tuti megveszem. :D
    Csak győzzem kivárni a megjelenést. ^^
  • Davidus
    #22228
    sorc meg valami lövő/dobáló biztos lesz. már csak az a kérdés mi lesz az ötödik. biztos valami melee(pala?) mert túl sok lenne a ranged
  • tigeroo
    #22227
    szerintem:

    melee - barbár (üt.borul.)
    caster - varázsló (mana-alapú karakter)
    combathealer - paladin (vagy vmi páncélos pap)
    hibrid - witch doktor (pet + mind control stb.)

    szerintem ez "tuti"
    az ötödik lehet hogy valami ranged lesz
    (vagy zsivány, és akkor dagger/bow ama+assa egyben)
  • miilann
    #22226
    amugy tudom hogy még baromi messze van de már csak gondolkodni is jol esik róla -.-
  • miilann
    #22225
    amugy rögtön azon kezdtem el gondolkodni h milyen karik maradnak ki ha csak 5 class lesz és legutobb ugye 7 volt

    amazon-sztem kimarad a ffi/női barbár miatt
    necro-witch doctor váltja valszeg
    barbár-pipa
    sorci-sztem megmarad :)
    paladin-erre kiváncsi leszek
    druida-witch doctor váltja valszeg
    assa-erre is kiváncsi leszek

    1barbár
    2wd
    3sztem sorci lesz a harmadik
    4plusz wd mellett szerintem lesz még egy teljesen uj class
    5az ötödik pala vagy assa közül,sztem inkabb a pala

    mit gondoltok? :)
  • Mr_no_NaMe
    #22224
    Hát nekem egyáltalán nem tetszik :S
    Vagyis az nem tetszik, hogy a necro helyett lenne a witchdoctor...druida helyett simán jó lenne, na de a necrot ne hanyagoljuk már el kérem..
  • PunkZoli
    #22223
    nameg a karakterekből lesz férfi, női... amazon kizárva akkor :(
  • miilann
    #22222
    jaja sztem is ezzel h lesz witch doctor elbucsuzhatunk a necrotól,és talán a druidától is
    és bár még csak két karakter publikus szinte biztos vagyok benne hogy nem merek bevállalni azt h ne legyen sorci :)
  • plu604
    #22221
    itt már messze nem ugyanazok lesznek a karakterek sztem :) a witch doctor fog inkább hasonlítani a necrohoz... átkokkal való manipulálás valamilyen formában sztem tuti benne lesz, a támasztgatásban nem vagyok biztos. Annyi viszont szent hogy megpörgette a fantáziámat a karakter. ;)
  • kakimakika
    #22220
    minőségű videó
  • Énvagyokazapád
    #22219
    köszi
  • Aradebil2
    #22218
    www.diablo.hu
    hun1.rakanis.hu
  • Énvagyokazapád
    #22217
    üdv!

    Valami leírás, faq, honlap van a játékhoz? diablo2.hu nem éppen egy információban dús lap :D
  • Mr_no_NaMe
    #22216
    Megnéztem a vidiket...hát nemsemmi lesz az biztos. Amikor cain elkezdte nyögni a "Stay awhile and listen!" szöveget és a barbár szokás szerint félbeszakítja, ott beszartam a röhögéstől :D
    Jó lesz ez, csak nehogy a witchdoctor legyen a necro mert akkor nem fogok örülni.
  • Mr_no_NaMe
    #22215
    UH UH UH
    [erekció]
  • Szuperkaraj
    #22214
    gyönyörű
  • Mr_no_NaMe
    #22213
    linkt pls
  • sirdond
    #22212
    wááááááá
    és igen, diablo 3 :DDDDDD
  • zsirfecske
    #22211
    hali. mit kell tennem egy lightning rainbow facet jewel-ért? értsd: van-e valakinek ill. kb mennyit ér? köszi
  • Mr_no_NaMe
    #22210
    Valaki biznisz? O hel rune N sol rune + 3 perfect topaz
  • Aradebil2
    #22209
    vakvágány,diablo6is vannak ilyen címkék...sőt Warcraft Ghost 6-ra is van egy -.-
  • Szuperkaraj
    #22208
    ez már elég meggyőző :)
  • Szuperkaraj
    #22207
    Hát nemtom, akármennyire is bizakodok a dio3-ban, nagyon ugy tünik számomra hogy WotLK bejelentésre készülnek ennyire, a splash-ban látható két szem egyértelműen a Lich King-hez tartozik, az a lila valami meg hasonlít a Tuskarra( bár nem nagyon ), ami asszem valami uj faj, vagy nép vagy istentudja mi lesz a wow kiegjében :(
  • Seth
    #22206
    Vmi crossover hepaj de jó lenne :D
  • Aradebil2
    #22205
    miért lenne lost viking?Minden játékukból volt egy rúna,ennyi
  • sirdond
    #22204
    na ma megjelenet egy újabb kép és egy újabb kód ami még mindig lost
    és a splash is megjelent a pentagramm ötödik része ami vélhetően a lost vikings játék iránytűje.

    remélem nem a lost vikings egy újabb részét akarják csinálni :(
  • Sas6
    #22203
    jaah xD
  • Morfi
    #22202
    Most már én is, de akkor elég lehangolónak tűnt, de hát ilyen az élet. a gyümölcs fán is vannak romlott gyümölcsök :D