26171
  • Tatyla
    #22281
    na én odáig eljutottam ezzel a programmal hogy már 1024x768 csak az a baj hogy ablak módban,hogy lehet full képernyőre növelni?
  • DarkHorSe
    #22280
    en probalkoztam vele, de nem sikerult mukodesre birnom
  • valaminick
    #22279
    erre enis ratalaltam de nem tiszta hogy hogyan kell hasznalni en csak singlebe nyomnam vele
  • samuka99
    #22278
    valaki tudna válaszolni az én kérdésemre?
    "22275
  • bélanéni #22277
    Valaki megint küldött privátüzenetet, kérem hogy a mail címemre küldje, mert melóhelyről nem tudom megnézni a privátokat! Köszi!
  • bélanéni #22276
    Felbontás állítása: felbontásállítás

    OR HOW ABOUT RUNNING STARCRAFT OR DIABLO 2 (USING 3D WHILE HAVING PERSPECTIVE ON) IN A WINDOW WITH YOUR CUSTOM RESOLUTION?
  • samuka99
    #22275
    csö all!
    valaki tud-e antihack progit amivel nem találnak meg?(hack miatt)
    és valamilyen egyszerü mf botot?

    "Mindenki csal,rohadtul unalmas igy,elrontják a játék élmyénét"
    "Azzá teszem,én is"
  • Rettenthető
    #22274
    :-)

    Játszom már egy ideje Dio2-t (azt hiszem amióta kiadták), hidd el tudom, hogy meglesz, csak van mikor szeretek pörögni benne. Itt ne arra gondolj, hogy a feladaton akarok minél hamarabb túl lenni, hanem direkte lemenni hozzá megütni egy párszor, hátha ad valamit az a nyomorult (bár eddig elég fukar volt).

    off
    A HGL-ről meg inkább ne is beszéljünk. Volt olyan, hogy kimenni lehetett az ajtón visszafele meg nem, meg beakadt az ajtóba és csak pörögni lehetett, meg a csontváz ellenfél akkorára nőtt, hogy a heréje kilógott a menyezeten (abban a gigantikus oszlopcsarnokban)... szóval arról inkább semmit, ha lehet. Egy igazi rémálom volt.
    on
  • PiszkosFred
    #22273
    Menj, irts ki mindenkit, elobb utobb meglesz az a bejarat. Ez nem a HGL, ahol volt olyan random palyam, ahol a bejarat utani folyoson egy metrokocsi allt keresztben, es se elore se hatra :) Itt meglesz mindig a lejarat.
  • miilann
    #22272
    YOU USE THIS PROGRAM AT YOUR OWN RISK! ;)

    lehet ám vki nem bnetezik de kell neki a nagyobb felbontás.
  • Aspyrin
    #22271
    Igaz, gyakran nem válik be, de egyszerű megoldás :)
  • Rettenthető
    #22270
    jah, amúgy köszi azért
  • Rettenthető
    #22269
    Én mindig és mindenhol a jobbra tarts szabályát használom.

    Hááát, ez elég bajos, ha mindenhol, mert a Durance Hate lvl-nél és a Forgotten Towerben is a balra tartás van tudtommal, legalábbis nekem mindkét esetben az vált be.
    Vagy a mindenholt csak a wk lvl-nél érted? - mert az meglehet, de nem merném 100%-ig lefogadni.
  • Aspyrin
    #22268
    use this program and jump on the BANNED wagon ;)
  • miilann
    #22267
    elvileg van megoldás,bár első sor 'YOU USE THIS PROGRAM AT YOUR OWN RISK!' szal óvatosan vele :)

    nem tudom h tényleg működik e,nem próbáltam
  • Aspyrin
    #22266
    Én mindig és mindenhol a jobbra tarts szabályát használom.
  • Rettenthető
    #22265
    Tudtommal sehogy nem lehet 800x600-nál nagyobbra kapcsolni, legalábbis a hivatalos játékot. Hogy ilyen-olyan segédeszközökkel lehet-e, arról gőzöm sincs, viszont az lehet nem kompatibilis a bnettel.

    Nem tudja valaki, hogy mi a lejutás logikus módja a worldstone keep lvl 2-ről baal-ig?
    Azt már sejtem, hogy onnan (wk lvl 2) a köv. szintre többnyire a wp-től jobbra esik a lejárat, de a köv. szinttől, merre? - mert én nem látok logikus magyarázatot rá. (nem használok maphacket)
  • valaminick
    #22264
    Hi!

    énis kerestem erre megoldast de eddig nem talaltam ..
  • bélanéni #22263
    Sziasztok, lehet valahogy 1024x768-ba kapcsolni a játékot? Köszi!
  • tigeroo
    #22262
    eh köszönöm :)
    (jó nagyot csaptam a homlokomra)

    azért gondolkoztam el ezen, mert ugye ha merült a cuccos akkor jelzi...de amikor vettem 1 javelint az árustól akkor elmúlt a "riadó" , gondoltam hogy osztozik a 2 javelin quantity-je...
    de igy kényelmesebb kösz még1x :D
  • envoka
    #22261
    Persze, a kovácsnál lehet javítani, és akkor feltöltődik a darabszám.
  • born2fxxk
    #22260
    Szerintem azt csak megjavíttatni tudod.
  • tigeroo
    #22259
    javelin kérdés:

    ha találok majd valami jobb javelint akkor fellehet tölteni ilyen alap javelinekkel amik az árusoknál vannak? (mint íjhoz a nyílvesszők)
    mert nagyon fogy a javelin,de még csak lvl 11-es vagyok és még alap javelineket nem sajnálom
  • Morfi
    #22258
    Ha meg nagyon wow-ossá teszik akkor én maradok a 2. résznél :D
  • Gladiator
    #22257
    az lehet probléma, hogy amikor én legutóbb játszottam vele, akkor malajziában voltam, tehát ottani kapcsolatot használtam, de európai szerveren játszottam. most is europe realmre csatlakoznék.
  • Gladiator
    #22256
    cááá... most meg azt mondja, hogy a kapcsolatom jelenleg tiltva van ebből a realmból, próbáljam később.

    eredeti a diom, ezen a gépen korábban játszottam is vele.
  • Aspyrin
    #22255
    Eredeti kulcs kell, a tűzfalon pedig engedd át. Ha mindez megvan felpeccseli magát és megy.
  • Gladiator
    #22254
    mikor mennék fel battlenetre beírom a kódot, majd aszondja, hogy a realm nem elérhető, vagy pedig nem vagyok a nethez csatlakozva, esetleg a tűzfal blokkol. a most netem működik, minden tűzfalat bezártam, a realm-es dolgot hogy tudnám megoldani?
  • dudusrac
    #22253
    Van egy kis problémám. Feltettem a játékot minden simán ment, de amikor el akarom indítani, kiírja, hogy tegyem be a play discet, holott végig az volt benn. Próbáltam keresni hozzá cracket, de nem találtam, elvileg nem is kell. Nem tudjátok mi lehet a probléma?
  • samuka99
    #22252
    http://www.diablo.hu
    itt vannak hasznos dolgok,maphack,heroeditor(only single)
    magyarosítás stb.
  • samuka99
    #22251
    www.diablopaholy.hu
  • plu604
    #22250
    felesleges még ilyesmit boncolgatni. már csak azért is, mert nem ismerjük a játékmenetet. Kapásból csak annyit, a "combathealer" kifejezésből kiindulva, hogy kérdés, hogy pl cuccokat hogyan lehet majd szerezni. úgy mint d2-ben, megy mindenki dps-kedni (wow-os ártalom damage per second-ot jelent) vagy min wowban: lesz egy tank, aki eltereli a szörny figyelmét de jól bírja a fizikai csapásokat (barbár pl) egy pala őt healeli a többi meg dps. Illetve milyen lesz csak simán a fejlődés? Questekért kaounk majd xp-t/cuccokat? Több lesz egy act-ben mint 6, vagy kevesebb? Egyáltalán lesznek act-ek?
  • envoka
    #22249
    Open battlenet. De oda is eredeti játék kell. Ott lehet játszani a single karakterekkel.
  • Aspyrin
    #22248
    Büntet!
    Örülök, hogy szerepel benne Cain (akit megint meg kell menteni ), ismerős elemek, mint például a tp, baba skillek, stb. A witchdoctor érdekes karakter lesz, egyfajta necro/soso keverék. A grafika csodálatos, de félek, hogy erőművet igényel majd.
  • Aradebil2
    #22247
    A régi ladder karik átkerültek non ladderbe--->kevesebb feature,cucc,runeword érhető el,+ladderon sem leszel rajta értelem szerint
  • Aradebil2
    #22246
    tudom hogy bannt kaptam,remélem holnap megoldódik az egész,jön az új gépem,új hálókártya,új anyámtyúkja,hátha akkor változni fog az ip-m:)Amúgy a saját hülyeségem miatt bannoltak,megpróbáltam tört dioval és eredeti loddal bnetezni,hát nem jött össze,de legalább így elő kellett túrnom az eredeti game-t is:)))
  • setuh
    #22245
    az lenne a kerdesm h most ha volt ez a reset a battle neten ez mire vonatkozik?regi karikkal mar nem erdemes jatszani vagy mi valtozott meg?
  • Risu Führer
    #22244
    szevasztok
    lenne egy kis problémám.ma tettem fel a Diablo 2-őt és miután elindítanám kijön a fekete képernyő majd 2 másodperc múlva visszarak az asztalra.nemtudom mi lehet a baj lehet hogy nem szereti az xp-t?

    meg még meg szeretném kérdezni hogy létezik a játékhoz magyarosítás?
  • Kandurex
    #22243
    isten ments'
  • Zenszkij
    #22242
    Rem a 3-ba ezt kiküszöbölik...