26171
  • Rettenthető
    #22322
    Szerintem elég, ha csak lefuttatod mégegyszer a D2VidTst.exe-t és a végén a 2D-st választod.
  • Sas6
    #22321
    2D-re hogyan lehet állitani? Ujrakéne tennem a gamet?:S
  • Kandurex
    #22320
    köszi!
  • Tatyla
    #22319
    a necronál és a sorcerenél mire érdemes elosztani a pontokat?
  • sirdond
    #22318
    pedig szerintem a 2D lesz a megoldás, és hogy lehet hogy nincs olyan beállítás? nekem hd3850em van és tudom 2Dben is használni
  • Csabi015
    #22317
    Akkor semmi esély hogy ne akadjon? régen a videotestnél 2D -re volt állítva de az új kártyával nem is létezik ez a beállítás
  • Sas6
    #22316
    Nekem is ugyan ez van :( De itt mindig is szar volt sajnos :( Nemtudom miért, pedig nemkell hozzá nagy gépigény.
  • Csabi015
    #22315
    Hello! tudna valaki segíteni nekem abban: kb 1 év után most elővettem ujra a D2-t feltettem 1.10 re az EFTA modot elkezdek játszani, minden oké városban 50 FPS, kimegyek jön egy kissebb csapat szörny és lemegy 3 FPSre, a játék és egyszerűen játszhatatlanul akad, 1 évvel ezelőtt radeon 9600 om volt most nemrég ujítottam be egy radeon HD2600 ast, XP-m van nemtud valaki vmi orvoslást rá? találtam egy D2 Accelator nevű progit de ha azt felteszem akkor sajnos nem tudok az EFTA-val játszani légyszi ha valaki tud vmi más orvoslást rá az segítsen köszi
  • Sas6
    #22314
    jolvan:) De sztem nem kell energy-re mert már nagy szinten jobb cuccokkal nem lesz kevés manád :)
  • zsirfecske
    #22313
    kösz akkor dobok 100-at vitality-re, ha véletlen kell még energy, az belefér.
  • Sas6
    #22312
    *Karesz951 :) sokat vook fennt :P
  • Sas6
    #22311
    dex re semmi sem kell.

    Attol fugg hogy használsz e energy shield-et. Ha igen akkor mennyen a energy-re is ha nem, akkor mehet mind a vitalyre sztem. Nekem egy pont sincs az energy-n de insightos csicsommal nincs hiányom belőle:) Str meg 156 kell a monarch miatt. De nem muszaly ennyit rátenned, a cuccokbol is osszejöhet akár. tock,anni stb.
  • zsirfecske
    #22310
    light sorcinak tényleg mehet akár 300+ vitality is? eddig 200 van rajta, többi staton szinte semmi és van 150 fel nem használt pontom... 50 energy, 55 str, min dex. valahová szórni kell és dex-re nem akarom mert kétkezes staff-ban gondolkodom. lev79 amúgy. köszi
  • Aspyrin
    #22309
    Reggel nem mindig van rá időm, de most kerítettem rá egy keveset ;)
  • Rettenthető
    #22308
    pedig most pont úgy tünik, mintha fent lennél :-)
  • Aspyrin
    #22307
    Melóidő alatt nehéz, de azért egy órácskát mindig sikerül fent lennem, úgy 11 tájban. Általában késő délután vagyok még elérhető egy keveset.
  • Rettenthető
    #22306
    Amúgy akik esetleg megfordulnak még bneten manapság, mikor teszik?
    Mert a korábban leadott acc neveket felvettem a listámra, de én még 1 embert leszámítva, soha nem láttam senkit... Persze lehet rossz időpontban vagyok.
  • Aspyrin
    #22305
    Rossz helyen kopogtatsz.
  • Rettenthető
    #22304
    poison/plague tápos javazon mennyire életképes?

    Abortuszra javasolt.
    Amennyire lehet életképtelen, hellen legalábbis biztos. Én nightmare közepéig vittem egyszer, de túl sok lesz a poison immune-s ellenfél egy idő után. Az előholtakra meg amúgy is elég rosszul hat a mérgezés (ha jól tudom eleve szinte minden előholt poison res 50%-s már normálon).
  • Aspyrin
    #22303
    Battleneten nem árt, ha csak nem egyedül multizik.. :D
  • tigeroo
    #22302
    poison/plague tápos javazon mennyire életképes?
    most járok act2-ben, a lightning skillekre fogok rámenni de inkább a trutyival irtom a népet

    passiv ágon ugye rakjam ki a valkürig?
  • Mr_no_NaMe
    #22301
    Tehát akkor semmi köze a rúnákhoz..köszi :D
  • plu604
    #22300
    ha kisbetűvel írod is észrevesszük. én személy szerint nem.
  • Rettenthető
    #22298
    Amennyiben társasági karaktert csinál, akkor igen. De ezt nem részletezte.
  • Aspyrin
    #22297
    Lower resre egy pötty, hellen, sosoknak a legnagyobb segítség ;)
  • Rettenthető
    #22296
    Elég a Amplify Damage lvl 1-n és a Decrepify lvl 1-n.
  • Kandurex
    #22295
    Necronak átkázásban mit javasoltok? Kemény summoner!
  • Rettenthető
    #22294
    eth -> ethereal
    tal armor: Tal Rasha's Guardianship (a tal rasha set páncélja)
  • Mr_no_NaMe
    #22293
    Mit jelent az, hogy eth fegyver vagy tal armor?
  • Rettenthető
    #22292
    A 85-s szinteket rendszeresen végigtúrom magam is, engem azon felül érdekel a lejutás lehetősége.
    Előző ladderben 3 tal armor hullot, amiből 1-t mauzoleumban, 1-t ancient tunnelben dobott, egy játékon belül, ami azért mégiscsak mókás volt.
    És persze az összes többi értelmes cuccot is többnyire ezen helyeken adták, de attól függetlenül szeretem lehentelni a főbossokat.

    Hát... tudtommal az mf egy kicsit mégiscsak hatással van a rúna-droppra, legalábbis negatív irányban. Ha túl sok az mf, akkor inkább mágikus, set, unique vagy rare cuccot ad rúna helyett, de javítson ki valaki, ha tévednék.
  • Rage47
    #22291
    nekem nem müxik
    1.12 patch miatt lehet?
  • Sas6
    #22290
    jaahm
  • ricsa008
    #22289
    értem tehát minél több az "X% chance of getting magical items" anál nagyobb az esély?
  • envoka
    #22288
    MF. Leírás
    Ezért jó MF-re a Summon Nekro.
    Teleaggatom mfes cuccal, inv.-be is van pár mf-es sc. Így elég sok összejön neki. Mehet bárhová, nincs immunos ellenfele. A fizikai immunt is letudja szedni az Amplify dammal.

  • ricsa008
    #22287
    mi az az mf ? vagy mitől függ a sárga, barna cuccok hullása? én 72-es barbár vagyok
  • Sas6
    #22286
    igen ,tudom hogy runara nem vonatkozik :) Hát most 135 mf em van :D Nem sok, de jobb mint a semmi, én én blizz sorcimmal ancient tunelbe szoktam menni, és mauzoleumba:P Itt egy db cold immun sincs, mauzoleumban csak light immun van speciel :)
  • envoka
    #22285
    Háát... nekem 300 fölött van az MF-em, 3-4 run alatt általában szokott esni unique cucc, van hogy kettő is, nem mondom hogy a legjobbak, mert van amelyik szemétre való, de pl. a Shako is Ancient Tunnelsbe esett.
    Runákra (HR.) meg nincs hatással az MF. meg az hellen eshet bárhol.
  • Sas6
    #22284
    Nos én most lvl 86 vook. kb120 mf :S de én is meek lvl85-ös helyekre, most itt akkor sszép esélyem van HR, és egyébb szép itemekre?:)
  • envoka
    #22283
    Én meg, még ha meg is van a lejárat, akkor is felderítem az egész pályát és leölöm az összes dögöt. Hogy miért ? 1.10-es patchben már csökkentették az actbossok dobási esélyeit, és növelték a normál monstákét. Érdekes nekem pl. Shako, HR. stb... mind normál dögből pottyant ki. Szívesebben írtom a lvl. 85-ös területeket (Ancient tunnels, Pit, Mauzoleum...) ott bármi eshet, és esett is, nem egy alkalommal.
  • Morfi
    #22282
    Amúgy nincs bent végtelen számú verzió mi hol merre. Van belőle pár, és ha jó a képi memóriád megjegyzel 1-1 fixpontot és utána tudni fogod melyik wp, fel- és lejárat merre lesz. Én ezt használtam egy darabig aztán már nem érdekelt, mentem amerre láttam, hol zsákutca, hol fal vagy egy kemény ellenfél csapott le, de ez van :D