26171
  • EnxTheOne
    #25931
    májusban reset? Király, akkor majd ujra elkezdek játszani :D




    Egyébként ha valaki akar majd csapatban jönni, akkor irjon :D
    Talán majd egy cold sosot csinálok majd :D
  • phalanx
    #25930
    Azt nem tudom most mennyien vannak most bneten (mármint játékosok, botokból biztos most sincs hiány), én majd május környékén térek vissza amikor jön a következő ladder reset.
  • slycoop
    #25929
    Üdv.
    Játszanak még bneten? vagy már mindenki áttért a 3 ra?
    Mikor volt utoljára reset, nem tudja valaki? És hogy mikorra várható a következő?
  • SlipKnoTiaN
    #25928
    A fórumot nem tudom h átemelik-e archívként vagy vmilyen formában, mivel ennek az oldalnak van sajátja, és elég jó kis közösség van kialakulóban, bár az igaz h a D2-t nem vágják olyan sokan, de D3 téren sok infóra lehet aakdni az oldalon.:)
  • AdamBast
    #25927
    nem tudom hogy a fórum részét át tudják-e emelni, a páholy egyetlen értelme a fórum volt, rengeteg tudás, infó felhalmozva, mocskosgyorsan betöltött az oldal, mindenki ismerte egymást, stb
  • SlipKnoTiaN
    #25926
    Hát a Páholy volt szerkesztőitől kapták meg az anyagokat, ezeket frissítik fel a mai állapotoknak megfelelően.
    De igen, tulajdonképpen a Páholy örököse lesz az oldal azon részlege.
  • SlipKnoTiaN
    #25925
    Azt írták h frissítik az adatokat (gondolom az aktuális 1.13d patch-hez, a D3-nál is folyamatosan frissítik a karakter leírásokat).
  • AdamBast
    #25924
    jó tudni, kösz az infót. akkor ez amolyan örökség lesz
  • nearo
    #25923

    Bár a páholy sok helyen elavult volt már emlékeim szerint, de szívesen látogattam az oldalt :)
  • SlipKnoTiaN
    #25922
    A diablohungary.hu-n a hónap végéig megcsinálják a tartalom frissítést, a Diablo 1-es részleget már megcsinálták, már csak a Diablo 2-é és a Diablo 3-é van vissza.
    Előbbi 2 anyaga amúgy a Páholyról származik, mivel megkapták az anyagokat a Páholy szerkesztőitől.
  • AdamBast
    #25921
    ha shift+klikkel ütöd ki az utolsó durabilityt akkor nem tűnik el a kezedből. ETH cuccal is műxik
    http://www.youtube.com/watch?v=brU4H9qRoG4
  • plu604
    #25920
    Durability 0... érdekes
  • AdamBast
    #25919

    valaki látja hogy mi nem stimmel a képen? :)
  • AdamBast
    #25918
    http://diablo.incgamers.com/forums/forumdisplay.php?9-Diablo-2-Strategy-Forums

    meg a jsp amit a másik srác írt
  • zileut
    #25917
    és tudnál ajánlani egy pár hasznos oldalt
  • AdamBast
    #25916
    ladderen nincs
  • EnxTheOne
    #25915
    Ha van valakinek +3 fire skill amulet, vagy sigon pajzs akkor megvenném :D
  • AdamBast
    #25914
    sajnos nem, nekem is elsődleges forrás volt a páholy, nagyon sajnáltam hogy megszűnt. igaz, még mindig azt írja az oldal hogy "forbidden" én azért még mindig bízk benne hogy visszatér.

    magyarul nem nagyon találsz leírást, de angolul minden fent van
  • plu604
    #25913
    d2jsp-n nagyon jó guide-ok vannak, mindenféle információval, én ott keresgéltem.
  • zileut
    #25912
    Tudnál mondani olyan honalapot/honlapokat, amelyen tippeket lehet olvasni vérfarkas druidához. Magyar Diablo Páholy sok hasznos info volt, de sajnos megszűnt.
  • AdamBast
    #25911
    ha fury-t fejlesztesz és valami elemi sebzés adó fegyvert adsz neki (baranar) akkor egyedül is vihető

    de nekem volt rabies-es, ami önmagában nem állta meg a helyét, de alapból lanra volt fejlesztve, és a csapatban megvolt a helye. méregre se sok immunitás van. ha csapatban fogsz menni, akkor ezt is meg lehet próbálni

    van még a fire claws, olyanról még nem hallottam, de biztos létezik. valószínű hogy ez is csapatra való, mert nem valami híres
  • zileut
    #25910
    Vérfarkas druidához melyik skillt érdemes fejleszteni, milyen felszerelés ajánltok hozzá? Előre is kösz
  • Daell Drow
    #25909
    Igen, igen.
  • csuripi
    #25908
    Üdv!

    D2 vételen gondolkodom, kérdésem az lenne, hogy az 1.13 patchel megy-e w8 alatt, és ugyan úgy csak 800x600 felbontást enged?
  • nearo
    #25907
    Rémlik régebbről, hogy be tudtam állítani oldalsó gombokat a játékba... csak már fogalmam sincs, hogy milyen egerem volt. Ó azt az egeret de szerettem pedig, de sajnos meghalt a lézere vagymi :S
  • AdamBast
    #25906
    valakinek vana roccat kova+ egere? sikerült valahogy belőni hogy érzékelje az oldalgombokat a játék?
  • AdamBast
    #25905
    halott hc karival nem tudsz már belépni játékokba, nem fogsz tudni cuccolni.
    amíg a játékban vagy, addig engedélyezheted a "loot"-ot, és akkor ki tudják venni a hulládból a karakteren levő felszerelést. láda, inventory akkor is ugrik.
    a loot-ot csak megbízható embernek szokták engedélyezni.
  • phalanx
    #25904
    csak trollkodtak, itt semmit nem írnak resetről http://classic.battle.net/diablo2exp/
  • EnxTheOne
    #25903
    cöh, ujra elkezdtem játszani ere meg irják chaten hogy hétföhöz egy hétre reset :(
  • EnxTheOne
    #25902
    Valaki majd segít átcuccolni? :D
    Vagyis most olyan a karakterem mint a wanderer, és gondolom attol még betudo lépni játékokba :D

    /w *LordEnx
  • EnxTheOne
    #25901
    De nem is számítottam rá, ugy volt bennem ha ellenségnek jelöl, akkor 10-15 másodpercig biztonságban vagyok, amíg nem tudja használni a wpt. :(
    Ah, pedig epic volt amikor megöltük diablot egy amazonal és assával.
    Assa rakta a csapdákat, amazon meg charged strikel támadta diablot, és meg öt healeltem a holy boltal. :D
  • nearo
    #25900
    ez így mekkora görénység... nem elég, hogy elbassza a napod, még az időd is rabolja
  • EnxTheOne
    #25899
    A rohadt mocskos k*rva életbe. Kinyírt egy pk.
    Egy sorcal voltunk act 3on, és xp-t gyűjtöttünk, majd jött egy 50-es barbár. Kb fél órán át segített nekünk, adott pénz potionokra, meg wpket is meg minden, szóval jó fejnek tűnt. Majd bement a városba és nyitott egy új tp-t, mondta hogy menjünk. Láttam hogy spider forrest, nem tudtam hogy mit akar ott de bementem. A tp kb 20 métere volt a város bejáratától, ö meg ott várt a város határán , ahogy használtam a portált, rögtön ellenségnek jelölt, és le ww-ezet. :(
  • EnxTheOne
    #25898
    Na, elkezdtem hardcoreon játszani egy clericel (support paladin) :D

    A holy boltra összpontosítottam de így vissza gondolva rossz ötlet volt,
    mert a csapatban volt 2 summon necro, és a csontik lenyúlták az összes healt :D Igy vissza gondolva jobb lett volna a prayert fejleszteni helyette, pár nagyon sok manába kerül, de ha megvan a cleansing ami ingyenes, akkor az is ugyan annyit healel. Meg 12-es szinten jó lett volna 1 pont a resist lighningra is, +52% az egész csapatnak jó lett volna, főleg annak akit kinyírt rakanishu :D
  • Retsu
    #25897
    Battle.neten nem jó, az tényleg 1 vicc ami ott folyik, nameg a modos verziómmal nem is engedné. De ha netes lant vhogy meg tudnánk oldani, érdekelne. Én Perfect Drop Modot használok, ha érdekelne írj rám részletekért! Annyit mondhatok h ezzel nincs több tárgyprobléma, de szvsz így elég kiegyensúlyozott a játék players 8ban. Tényleg 1 élmény így tolni!

    Amúgy Jalal's Mane-en kívül vki tudna ajánlani jó midgame resistnövelőket? Mert sokat kell fejlődnöm még a Mara's amulettig meg hasonlókig. Pajzs kizárva, 2handed styleban nyomom.

  • Ic3 m4n
    #25896
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ha érdekel tört szerver, igaz nem magyar de van rajta forgalom, pm me

  • Walaky77
    #25895
    Sziasztok! Pár hete kezdtem el Dio2 LoD-ozni, és nagyon bejön :D Ki is műveltem magam a témában, és 20 óra munkával eltoltam egy nekrót 24es szintig és az act 3 legvégéig (bossfight előtt egy váratlan, a mágus halála utolsó pillanatában megidézett tűzköpködő hydra vagymi hátbatámadt potirendezés közben -.-) A lényeg, hogy keresek valaki viszonylag normálist, akinek lenne kedve multizni :D Akit érdekel, dobjon egy e-mailt ide: [email protected] A többit majd megbeszéljük, köszi a figyelmet :)
  • Retsu
    #25894
    Nekem singleben is szaggat, ha nem vagyok neten, erre varrjatok gombot! Ennyire multi lett már a D2 is vagy mi a franc h a single is nettel játszható?
  • Ic3 m4n
    #25893
    fölraktam másik keretrendszert, és megoldódott, köszi :)

    mostmár röpködhetnek a spellek :D
  • sirdond
    #25892
    ha csak neten jön elő, akkor az valószínűleg szerver hiba lesz. esetleg közben megy valami a háttérben, ami fogja a hálózatot, pl torrent.
    ha single-ben is,akkor nem sok ötletem van. nekem még nem volt olyan,hogy singleben laggolt volna (bár nem is sokat játszottam úgy), talán ha van fent valami mod,az megfoghatja.

    általánosan lehet merevlemez gond is, vagy memória