26171
  • haxoror
    #24327
    patcheld a játékot
  • xNoodlex
    #24326
    Akkor vedd meg eredetiben a játékot. :\
  • HellKnife
    #24325
    igen pont ígg csináltam 3 El runát pakoltam be a dobozkába, és egyszerűen nem akarta egybe olvasztani de érdekes többi cuccal működik az olvasztás :(
  • xNoodlex
    #24324
    3 Runes of the Same Type (Runes 1-9) = 1 Higher Level Rune

    3 El Runes -> 1 Eld Rune
    3 Eld Runes -> 1 Tir Rune
    3 Tir Runes -> 1 Nef Rune
    3 Nef Runes -> 1 Eth Rune
    3 Eth Runes -> 1 Ith Rune
    3 Ith Runes -> 1 Tal Rune
    3 Tal Runes -> 1 Ral Rune
    3 Ral Runes -> 1 Ort Rune
    3 Ort Runes -> 1 Thul Rune

    This only works for Runes El-Ort and not on any higher Runes.
  • HellKnife
    #24323
    heló!

    miért nem tudok 3 ugyanolyan rúnát egybe olvasztani a ládában? 3 kristály koponya + a receptek mind sikerülnek de valahogy a rúnákat azt istenért se akarja egybe olvasztani, alap diablo 2 van fent és a kieg. semmi patch.
  • xNoodlex
    #24322
    Próbáld meg ezt.
  • Zan
    #24321
    Sziasztok!

    Win 7 re tudnátok ajánlani nekem egy működő Mh-t?C3Po valami errorra hivatkozik,ha loadolni akarom vele a maphacket,ha csak simán elindítom,nincs baja;úgy megy,de hát nekem kellene az a fránya Mh is:)!
  • nearo
    #24320
    tehát akkor rejuv = -5
  • sz4bolcs
    #24319
    Na jó, túl sokat botoztam.. :D:D
  • sz4bolcs
    #24318
    Nem jó az, egyből hat, és nem töltődik, miközben ütnek..
  • mephi666
    #24317
    én inkább vegyesben kérném a rejuv-ot :) az a legegészségesebb
  • sz4bolcs
    #24316


  • mephi666
    #24315
    ...minden probléma nélkül :) kb. 1.5éve vettem meg az eredeti játékot és azóta örökös lakó a vinyómon... (nem is telepítettem újra) win xp 32bit, vista 32/64(?) bit-en is ment, most meg már bő fél éve win7 64biten megy... 7000/7100-as build-del néztem... (semmi gond nincs vele)
  • Zan
    #24314
    Sziasztok!

    Valaki itt közületek futtatta már a játékot Windows 7 64 biten?:)

    Nagyon megköszönném,ha valakinek sikerült és leírná,hogy hogyan!
  • Colt17
    #24313
    Valaki jönne hamachizni?
  • dexkill
    #24312
    sztem semmi:) a bnet2 az SC2-höz készül, szóval ebben az évtizedben már nem jön ki:D
  • sirdond
    #24311
    mint laikus kérdezem: mennyi az esélye annak,hogy a diablo2 is átáll a bnet2-re és ezért késik a patch? :D
  • dexkill
    #24310
    Figyelem! Meg nem erősített hírek szerint a Blizzard vállalta, hogy a Diablo2 1.13 patch előbb fog kijönni, mint a Diablo3!!!

    :D
  • HammeRed
    #24309
    Resetről valami közelebbi infot,időpontot lehet már tudni vagy még mindig csak annyi hogy hamarosan?
  • supermix
    #24308
    Nekem olyan problémám van hogy vmi owner name-t kér és nekem nincs meg eredetibe honnan lehet szedni vagy generálni ????
  • Jagi
    #24307
    Néha kedvem támad püfölni egy kicsit. b.neten már qrva régen nem voltam, de ezek szerint marad a 1.09... felrakom oszt lesz valami. 1 nap vagy 2 vagy egy hónap... meglátom
  • Rundstedt17
    #24306
    Én unalmasnak tartom,ezer év amig felfejlődsz singlében.Időpocsékolás,ráadásul a Blizzard ki is csesz a singlés játékosokkal nekem így lett belőle elegem
  • nearo
    #24305
    Igen, de mivel magamtól még soha nem jutottam el normal Baal-ig (nem azért, mert nem tudok, hanem mert túl hamar beleunok a játékba), így sok tapasztalatot nem tudok megosztani veled. Annyit tudok mondani, hogy kb ugyanolyan, mint 1.10. Kis belepiszkálással működnek a ladder only rúnaszavak meg a cube receptek. Azt nem tudom, hogy ladderes junikok eshetnek e, de sztem plugy azt is megoldja. Ahogy über tristet és über diablot is... stash kezelésre ATMA-t használom, nagyon hasznos progi, ahogy már korábban is írtam.
  • Jagi
    #24304
    1.12-őt valaki már próbálta singleben? Tudom hogy ott nem olyan ám mint b.neten mert a legtápabb single karit is simán übereli egy torchos, annis low cuccos bnetes, de hátha mégis valaki szereti kínlasztani magát... szóval?
  • Doom 4
    #24303
    Na megnéztem nem volt első helyre rakva a hamachi de azt hittem ott van de nem is az volt a baj. Átraktam az első helyre meg felraktam az 1.0.3.0. hamachit mert másoknak is az volt az se volt jó. De haveromnak sikerült becsatlakozni úgy hogy nálam van a baj. Aztán elkezdtem gondolkodni és gondoltam teszek 1 próbát. Ahogy a VPN álnévnél is át van írva a másik IP-je (én is átírtam azért akihez csatiztam meg ő is az enyémet). Nem csatlakozott de néztem a képernyőt és feltűnt valami. Az hogy a hamachinál azért kell a VPN álnevet átírni hogy az első két rész az az enyém legyen mert az olyan mint ha tényleg Lan-on lennénk. Hát gondoltam megér 1 próbát tehát az első 2 tag az enyém volt a második 2 akihez csatiztam és működött.
  • Nuki
    #24302
    http://www.humachi.hu/faq

    >>ELSŐ LÉPÉSEK<<

    "4. Hamachi 1.0.2.0 feletti verzió és/vagy Vista esetén mit kell beállítani?"

    Ezeket állítsd be, úgy hátha működik.
  • Rundstedt17
    #24301
    nekem van 2 használaton kivüli keyem is de nem adom :DDDDD
  • dexkill
    #24300
    Szerintem:
    1. vedd meg a játékot eredetiben, megéri...;)
    2. kérdezd körbe a szűkebb-tágabb ismerősi körödet, hogy nem fekszik-e valahol egy Dio2 cd-set, és adj érte 2000 ft-ot, még hálásak is lesznek. Én is így vettem a 2. cd-setet.
    3. kapcsold ki a windows tűzfalat, kapcsold ki a telepített tűzfalat, nézd meg a router-eden a portokat, ha nincs engedélyezve, engedélyezd a Dio2 portot, engedd ki a hamacsit is.

    Ha nem megy, írd le, hogy honnét netezel, milyen a neted, milyen a hardver adottságod (direkt kábel, router, belső modem, xp osztja a netet a Te gépednek, stb...)
  • Doom 4
    #24299
    Hello! Off topicot nem találtam szoval ide irok. Próbáltunk játszani hamachin de sehogy se ment. Mondjuk én most indítottam elöször a játékot de a többiek azt mondják minde rendben volt eddig. Diablo 2+LOD->1.10->1.12a patch vna midennkienk pedig de nem látjuk egymás serverét. Nem tudjátok mi lehet a baj?
  • ezrael
    #24298
    Köszönöm a segítségeket! A plugY nevű progi teljes mértékben megoldotta minden problémámat.
  • xNoodlex
    #24297
    Nem értem, erre miért nem jó a battlenet. Ugyanúgy gyűjtheti a tapasztalatot (egyesszám!) ott is és ha jelszavas a game, akkor már ugyanaz mint a single player, mivel más nem nagyon fog bemenni...
  • Renegad
    #24296
    Azért, mert a srác most kezdett el csak diázni és nem akar bnetre menni, mert tapasztalatokat akar gyűjteni és ebben segítenék neki először sp ben, aztán majd később bneten

    egyébként köszi!
  • nearo
    #24295
    Ha nem egy hálózaton vagytok, akkor nem fog menni, max hamachival.
    De ha eredeti, akkor miért nem bneten toljátok? Csinál vmelyikőtök egy jelszavas game-t, aztán uccu neki.
  • Renegad
    #24294
    Hali!

    Lenne 1 kérdésem, a haverommal ip-címes játékmóddal akarjuk tolni a játékot de egyikőnket sem engedi be a másikhoz...Mind2 diablo eredeti, fel van peccselve és nemértem, mit kéne átállítani, segítsetek légyszi ha tudtok!!

    Köszi
  • Nuki
    #24293
    sose!
    most már alig van óránk ott.

    már csak szerves labor meg fizkém gyakorlat. Egyre jobban konvergálunk a K felé mindenféle szempontból.

    Gondolkoztam azon hogy lassan szeretnék újra játszani ilyet, de aztán bejelentettek egy jó finom kis zh-s hetet, úgyhogy egyenlőre elmarad a visszatérésem a játékba, meg mellesleg lehet hogy törlődtek a karakterek is, ezért valami jó ismerőssel szeretnék újra belekezdeni.
  • JancsiPapa
    #24292
    találkozhatsz, egyszerű matek az egész
    az amp 100% damage resistet szed le, summiton ha megnézed az összes szörnyet, akkor rá fogsz jönni, hogy nagy resisttel rendelkező szörnyek ha 'stone skin' jelzőt kapnak, az amp se fogja róla levenni
  • nearo
    #24291
    Ez jó hír :)
    Viszont ha egy alapból phis immun monszta kap egy possessed jelzőt, akkor cumi van (bár nem lesz belőlük túl sok gondolom, de vagyok annyira maximalista, hogy ne kerüljem ki őket :)).
  • Rundstedt17
    #24290
    Nem hinném,együtt akarják kiadni tudtommal:D
  • Rundstedt17
    #24289
    nincsenek olyanok.Az amplify leszed mindent
  • Rettenthető
    #24288
    Nekem meg csak annyi kérdésem lenne, hogy a Diablo III előtt még kijön az 1.13-s patch a II-höz?
    Elvonási tüneteim kezdenek lenni... argh.