26171
  • GyaxyBoy
    #24367
    Én akkor is a Summon Necrot javaslom! Kényelmes és biztonságos és mindent terít!
    Kicsit lassú, de hova rohanni! :)

    szvsz
  • Darthmushroom
    #24366
    az a baj h én singler player mondhoz kértem tapasztalatozott h otthon egyedül mivel lenne legkönnyebb végig vinni
  • JancsiPapa
    #24365
    hammer is szuperál cuccok nélkül is

    fcr ringek, amulet, 20 fcr wandot veszel norm a3-ban és már aprítasz is
  • GyaxyBoy
    #24364
    Én is azt mondom, hogy a Summon nekroval lehet végig menni egyedül rusholások nélkül a Diabloban! Normáltol hell Baalig!
    Tapasztalat!
    Hammer egyébként a legüberebb, de ahoz kellenek jó cuccok, hogy valamit is kezdj vele!
    Ugyanis a Nekro lassabb az stimm, de a lassítójával Hell Ancikot vígan megcsinálod, még akkor is, ha van bent a szobában egy másik emberke! Ez is tapasztalat!
    Amíg a Hammerral ha mész Hell Ancikhoz, mi mikor próbálgattuk 40/40 Full rej. ünk volt és a 2 Hammer pala ott vérzett el! Nem vagyunk kezdők, de nem is tartjuk magunk, hű de keményeknek! De nekünk ez a tapasztalat!
    Ha cucc beszerzése nélkül kell végig nyomni a játékot
    Egyedül: Summon Necro
    Párban: Summon Necro + Cold Soso
    Hárman: Summon Necro + Cold Soso + Hammer Pala
    Négyen vagy többen: Summon Necro + Cold Soso + Hammer Pala + Bárki :)

    Üdv. Mindenkinek (US West, US East!) ;)
  • xNoodlex
    #24363
    Lehet, hogy csak a nekró iránt táplált előítéletem beszél belőlem. :)
    Nem tudom, valahogy sose jött be nekem.
    Azért szerintem egy jól fejlesztett blizz sorccal mégis könnyebb elsőre végigmenni..
  • Darthmushroom
    #24362
    nekem ez nagyon magas:D
  • haxoror
    #24361
    Simán.
  • dexkill
    #24360
    Summon necro nagyon erős ám... Revive-al csinálsz egy sereget, bonewall-lal véded magad. Olcsó cuccokkal is jó, ha ügyesen játszol vele.
  • xNoodlex
    #24359
    Hellen summon nekróval singlében? Hajrá...
  • haxoror
    #24358
    bár már késő szólni de ha kezdő vagy akkor a summoner-necro lett volna a legkönnyebb az első végigjátszáshoz ;)
  • Darthmushroom
    #24357
    utolsó boss naon nehéz volt sokszor behaltam:S
  • xNoodlex
    #24356
    Na azért. :D
    Csodálkoztam, hogy éppen elkezded a játékot és egyből belefutsz egy hullabugba...
  • Darthmushroom
    #24355
    csak meglett a hulla alattam volt de a pénzem veszett oda így csak. az act1 6küldetése kipipálva.:D 16s vagyok és mentem északra az act2höz:D
  • xNoodlex
    #24354
    Ja és a napi játék után is csinálhatsz egy backupot a Diablo-d save mappájáról így egy halállal (hullabug esetén) maximum egy napot veszthetsz.
  • xNoodlex
    #24353
    Ha hullabug akkor a cuccaidnak sanyi, vagyis eltűnt mindened. Bneten ilyenkor lehet(ett) könyörögni backupért, aztán vagy megkaptad vagy nem. Inkább nem.
    Ha single akkor az sajnos véglegesen eltűnt, bár ez szokatlan, hogy ilyen hamar előjött, mivel nagyon ritka, de részben szerencséd is van, mert gondolom túl sok mindent nem veszthettél. Ilyenkor még nem para újrakezdeni. Fogd fel úgy, hogy most már legalább egy kis tapasztalattal indulsz...
    De azért nézd meg, hogy biztosan nincs-e meg. Ahogy elindul a játék ott kellenne lennie pont alattad.
    Ja és még egy jó tanács: próbálj meg ne meghalni. :D Ha necces a helyzet, inkább egy gyors save & exit. Vagy ha mégis meghalnál, akkor meg próbáld meg valahogy összeszedni a tested és csak akkor lépj ki be ha már 110%, hogy nem tudod megszerezni.
  • Darthmushroom
    #24352
    és ha hullabug akkor mit csináljak? kezdjem előről?:S
  • xNoodlex
    #24351
    Kilépsz belépsz és ott van alattad a hullád. (ha nincs akkor hullabug, legalábbis régen volt ilyen, nem tom, hogy kijavították-e már)
  • Darthmushroom
    #24350
    mit lehet tenni akkor ha meghaltam és nem tudok a hullámhoz eljuttni? 6küldetés 3szintjén van a hullám,de mikor meghaltam kiléptem és 2szint dugig van moobal
  • Darthmushroom
    #24349
    értem
  • xNoodlex
    #24348
    Energy, dexterity NULLA.
    Strenght-re épp csak annyit, hogy elbírd a legmagasabb cuccod. Nem emlékszem pontosan, hogy nekem mennyi volt. Az egyiken 156 kellett összesen (szóval nem annyit raksz rá, hanem a cuccok +str-el együtt), de az a spirit rúnaszó miatt, amit monrach pajzsba kell tenni és ahhoz kell 156 strenght. A másikat már Head Hunters Gloryval (unique pajzs) csináltam, úgy összesen kellett 106. Mindig csak annyit tegyél rá, hogy elbírd az éppen legnagyobb cuccod, de 70-80-nál többet szerintem semmiképpen se, mivel spirited nem valószínű hogy lesz, ha singlézel. A többi pontot mind vitalityre. Egyébként ha tartogatsz mindig egy 20-30 elosztatlan pontot (amíg el nem dől véglegesen, hogy mi lesz a karidon, stb.) az sose jön rosszul, ha kéne még valami alakítani.
  • Darthmushroom
    #24347
    annyit nem értek a leírásba hogy akkor a statokat str. vagy vitalityre kell? vagy str. azért kell h jobb fegyvert tudjak felvenni?
  • Darthmushroom
    #24346
    fel van patchelve és a kieg is fent van
  • xNoodlex
    #24345
    Ja, és ha még nem tetted meg, akkor patcheld is fel a játékot, mert amit írtam az csak az 1.10+ patchekre vonatkozik. (akkor jött be a synergy rendszer)
  • Darthmushroom
    #24344
    köszönöm szépen
  • xNoodlex
    #24343
    És természetesen cold sorcról van szó. ^^
  • xNoodlex
    #24342
    A Blizzardot kell maxolni és annak a synjeit (ezek erősítik a Blizzard sebzését: Ice Bolt, Ice Blast, Glacial Spike) + a Cold Masteryt. Frozen Armor, Frost Nova, Warmth, Static Field, Telekinesis, Teleport, ezekre egyet-egyet.
    Érdemes először csak egyet az Ice Bolt-ra rakni, aztán Ice Blastot növelni (csak egy szörnyet lő egyszerre, de erősebb mint a Glacial Spike és az elején ez fontosabb) míg nem tudsz Blizzárdra. Ha elérted a 24-es szintet akkor maxold a Blizzet (24-es előtt azért ne felejts rakni az eljén leírtakra egyet-egyet). Ha már nem nő jelentősen a sebzése a synekre pakolgatással se, akkor elkezdhetsz a Cold Masteryre is növelgetni, nagyban növeli a hatékonyságot.
    A hellet meg csak túl kell élni valahogy.. Cold immunok mellett eltelézel, bossokkal meg nem lesz gondod (Durielt leszámítva). Emlékszem, mikor legelőször mentem végig egy cold sorccal, a lvl 1-es Blazzemmel öltem meg hellen. Szerintem egy órát biztos futkoshattam előle. :-)
  • sirdond
    #24341
    talán a legkönnyebb a blizzard soso teleport miatt és mert low cuccokkal is jó a dmg
    hellen természetesen lesznek gondok,de egy jó merc mindent megold :)
    http://hun1.rakanis.hu/-> Diablo 2 Leírások -> Útmutatók -> Ladder reset kezdés
    ezt is érdemes elolvasni, és valahol volt egy blizzard soso leírás is, de hirtelen nem találom
  • Darthmushroom
    #24340
    erre tud valaki segítséget adni?
  • zolikazer
    #24339
    ÓÓÓ hogy a az retkes... :D Köszi még jó hogy megkérdeztem mert vagy az életem ráment volna vagy 1 uninstall lett volna :)
  • sirdond
    #24338
    akkor rossz helyen vagy, ugyanis a den of evil csak 1 szintes :)
  • zolikazer
    #24337
    Hellosztok.
    Most kezdtem el játszani a Diablo 2-vel és máris megakadtam az 1. küldetésnél. Ugyebár a barlangot kell megtisztítani minden szörnytől és akkor kivilágosodik a barlang, csakhogy már minden szörny kinyírtam, a barlangon mindkét szinten 4x végigmentem és már sehol nem nincs elő szörny és mégse történik semmi. Esetleg a környéket is megkell tisztítani?
  • JancsiPapa
    #24336
    más patchhez íródott mondjuk?
  • Zan
    #24335
    Sziasztok!

    Valaki ismeri ezt az C3po error kódot hogy ez mitől lehet?:

    Unable to (un)load R2D2 : Error Code [0x45a]

    Nem értem miért nem megy!


  • Darthmushroom
    #24334
    egy kérdésem lenne most játszok elsőnek a diablo 2vel, fent van a kieg is mely kaszttal lenne egyszerűbb végig vinnem? és tudna mellé linkelni kis segítséget mire osszam a pontokat meg képességeket.
  • xNoodlex
    #24333
    De egyébként ezen a lapon megtalálsz mindent a Horadric Cube-ról, illetve magán az Arreat Summiton mindent, amit a játékról tudni lehet.
  • xNoodlex
    #24332
    Később is lehet olvasztani, akkor így vannak a receptek:

    3 Thul Runes + 1 Chipped Topaz = Amn Rune
    3 Amn Runes + 1 Chipped Amethyst = Sol Rune
    3 Sol Runes + 1 Chipped Sapphire = Shael Rune
    3 Shael Runes + 1 Chipped Ruby = Dol Rune
    3 Dol Runes + 1 Chipped Emerald = Hel Rune
    3 Hel Runes + 1 Chipped Diamond = Io Rune
    3 Io Runes + 1 Flawed Topaz = Lum Rune
    3 Lum Runes + 1 Flawed Amethyst = Ko Rune
    3 Ko Runes + 1 Flawed Sapphire = Fal Rune
    3 Fal Runes + 1 Flawed Ruby = Lem Rune
    3 Lem Runes + 1 Flawed Emerald = Pul Rune
    2 Pul Runes + 1 Flawed Diamond = Um Rune
    2 Um Runes + 1 Topaz = Mal Rune
    2 Mal Runes + 1 Amethyst = Ist Rune
    2 Ist Runes + 1 Sapphire = Gul Rune
    2 Gul Runes + 1 Ruby = Vex Rune
    2 Vex Runes + 1 Emerald = Ohm Rune
    2 Ohm Runes + 1 Diamond = Lo Rune
    2 Lo Runes + 1 Flawless Topaz = Sur Rune
    2 Sur Runes + 1 Flawless Amethyst = Ber Rune
    2 Ber Runes + 1 Flawless Sapphire = Jah Rune
    2 Jah Runes + 1 Flawless Ruby = Cham Rune
    2 Cham Runes + 1 Flawless Emerald = Zod Rune
  • HellKnife
    #24331
    Köszönöm szépen sikerült! végre van hely a ládikómba:-D
  • haxoror
    #24330
    igen, az a legújabb.
    egy csomó dolgot a patchek hoztak be a játékba szal mindenképp megéri felpatchelni
  • HellKnife
    #24329
    1.12 re? bocsi a sok hozzászólásért
  • HellKnife
    #24328
    sejtettem hogy valami ilyesmi : / rengetek karakteremnél ez volt, de ha jól értelmezem csak az első 9 "szintet" lehet olvasztani míg a nagyobbakat csak szörnyek dobják nem?