26171
  • nearo
    #24287
    Én is kérdeznék egyet:
    kb mikortól találkozhatok olyan phisical immunokkal, melyek ellen hatástalan az amplify?
  • nearo
    #24286
    save&exit --> válaszd ki a karaktered --> ok --> válaszd ki a nightmare-t --> imádkozz, hogy elég lesz a karid :)

    de ez csak tipp (:
  • booo
    #24285
    új játékos vagyok.
    egy kérdés drudiával vagyok megöltem Baalt beszéltem tyrael angyallal de nem lett semmilyen kapu amin elmehetnék...
    egy pusztítás vége felírat van de azzal nem tudok semmit se csinálni :S

    mi lehet a probléma? 1.11 es patchem van...
  • nearo
    #24284
    Én single-hez ATMA-t ajánlom. Nem piszkál bele semmit sem a játékba, egy külön progi. Ha megtelt a stash, vagy közel van hozzá, akkor save&exit, és átpakolod a cuccokat egy "virtuális stash"-be (jobb nevet hirtelen nem találtam :)). Ennek gyakorlatilag végtelen a mérete, bármit bele tehetsz, majd bármikor kiveheted és bármelyik karinak odaadhatod. Csak arra figyelj, hogy amelyik karinak pakolsz, azzal ne legyél belépve a játékba.

    Ezen kívül van még a proginak saját drop calculátora az összes patch-hez, meg még pár egyéb dolog. Én csak ezt a két dolgot szoktam belőle használni.

    Hero editort nem szeretem, szvsz azzal über karikat szokás csinálni, és nem cuccokat pakolni :)

    PlugY-t még nem próbáltam.


    Blazer55:
    Én Fraps-ot használom erre, bár tört verzióval csak 30 másodpercet tudsz felvenni.
  • faze
    #24283
    Esetleg még felrakhatod a PlugY modot, nagyobb, megosztott láda, ladderes dolgok engedélyezve vannak, plusz a skilleket/statokat vissza tudod szedni ha úgy tetszik.
  • dexkill
    #24282
    Single-ben van... Hero Editornak híjják'...
  • dexkill
    #24281
    Akkor annak az ismerősödnek nem semmi microja lehet, mert ha átlagos ping mellett a késleltetés Starcraft-ban sem zavaró, pedig ott 0,1 sec-en gamek múlhatnak:D Azért Dio2 nem az az idegbeteg adrenalin-game:D
  • Blazer55
    #24280
    Hi all valaki megtudja mondani hogy hoy kellDiablo 2 videot csinálni tudjátok amikor felveszem ahogy jáccok. Lécci segítsetek. Előre is köszi:D
  • ezrael
    #24279
    Hi!

    Nem tud valaki egy épkézláb jamellát, vagy hasonlót? Igazándiból arra kellene, hogy ha pl. a sorcimmal találok egy gigantikus sebzésű kardot, akkor ne kelljen eladnom, hanem odaadhassam a barbáromnak, stb. Van egy Jamellám, de a karik 80%-át meg sem nyitja...
    Esetleg nincs olyan patch, ami a láda méretét növeli?
  • JancsiPapa
    #24278
    hali, hogy megy a bme? :D
    remélem beomlott azóta a ch :Dd
  • Nuki
    #24277
    Az tényleg jó.

    Van olyan ismerősöm aki csak Hamachin keresztül akart diablozni, mert szerinte a bnet túl nagy késleltetéssel megy.
  • savior
    #24276
    talan a hamachi program kell nektek. de megoldhato a jatek tort szerveren keresztul is, pl kani.hu
  • prezi
    #24275
    Nem... otthon ül Ő is meg én is és tisztán emlékszem hogy anno TCP game menüben tudtunk egymáshoz csatlakozni, még csíra modemes nettel is..
    most egy kis nosztalgiát szeretnénk erre nem tudjuk megoldani. NEM LAN.
  • prezi
    #24274
    de nincs meg mindkettőnknek, szóval ezt a vonalat hagyjuk már -.-
  • dexkill
    #24273
    Azért valljuk be, hogy 1-1 Dio2 példány, továbbá két net előfizetés egy hangyányit drágább, mint egy switch+3 m kábel:D
  • dexkill
    #24272
    szóval lanozni akartok??? Akkor:
    - direct cable felejtős, mint hálózatot fapadosnak sem nevezném;) Bár "crosskábel"-lel műdökik, az tény. ha nem crosskábel, akkor ne is álmodozz, dikektben a "sima" UTP patch nem működik.
    - router nem kell, csak összezavar, vegyetek egy alap switchet, pár ezer forint, kell két kábel, bedugod, és go blood moor:D
    - lődd ki a windows tűzfalat, ugyanarra jó, mint az óvszer, ami kiszakad, a célját nem szolgálja, de minden jót elront:)
    - ha van tűzfal progid, nézd meg a trusted IP-ket/zónákat.
  • MrAndree
    #24271
    De ha meglenne mindegyikőtőknek akkor minek két gép közötti host/join? Felmész battlenetre, csinálsz egy szervert, jelszóval levéded és csak az léphet be akinek megadod. Ennyi. Mi is így toltuk.
  • JancsiPapa
    #24270
    ahol én vettem, ott nem volt gond illetve cserélték ismerősömnek
  • prezi
    #24269
    nem, ez 2 gép közötti host/join-ról beszélek :D
  • MrAndree
    #24268
    Már bocs de mi van? Battlenetre halál simán fel tudsz menni, router vagy nem router.
  • prezi
    #24267
    ....mert technikailag a routerem valszeg akkor se fog felenegedni valami miatt...de azért kössz.
  • prezi
    #24266
    nem.
  • savior
    #24265
    csak:
    a, lehet hogy hasznalja az eredeti tulaj is
    b, lehet hogy tobb embernek is eladjak ugyanazt
    c, lehet hogy lopott
  • nearo
    #24264
    Szép lett az oldal, viszont valamiért marha lassú :/
  • JancsiPapa
    #24263
    cdkulcsot már 1000-1200 forintért lehet venni, egy működő kulccsal pedig a bnet oldaláról letölthető a játék ingyenesen.
  • JancsiPapa
    #24262
    embere válogatja, általában 150-200-as ping van ott, eun meg ugye 60-100 körül, végülis annyira nem vészes a dolog. Viszont hallottam ismerősömtől, hogy neki eun van 200 easten meg 60 :D Szóval futtasd ablakban a d2-t, írd be egy játékban, hogy /fps , ki fogja írni a pingedet

    Még valami : megújult a hun1.rakanis.hu, csekkoljátok, új lett a design ismét :P
  • MrAndree
    #24261
    Nem lenne egyszerűbb megvenni? 4000 pénz és irány a battlenet...
  • prezi
    #24260
    nah, a port forwardingos tutorialt is végig nyomtam, semmi hatással nem volt a játékra, pedig régen amikor nem volt router simán ment az ip cím beírása, majd hentelés... de most nem tudom még mi az istent kell beállítani hogy jo legyen -.-
  • MrAndree
    #24259
    Remélem. :) De ez az IP Ban a legnagyobb faszság így meg, 3 hónapja nem diabloztam, soha életemben nem csináltam semmit amiért bannolhatnak erre kapok egy olyan IP-t ami meg bannolt. Hát basszák meg.
  • dexkill
    #24258
    Ne hamacsizz, ne menj moziba kétszer, meg ne rúgj be egyszer egy buliban, előbbi cionista népbutítás, utóbbi rombolja az egészséget, vegyél egy eredeti D2 cd-setet, és tudsz neten tolni akadály nélkül...;)

    MrAndree? a battle.net blokkol Téged, nem a szolgáltatód:O Ha új IP-t kapsz, az nem lesz blokkolt... Tapasztalat;)
  • Sirch
    #24257
    A TCP/IP alapesetben kizárólag helyi hálózaton megy. De egy Hamachi nevű programmal (melynek segítségével LAN kapcsolatot tudsz létrehozni a neten keresztül) már menni fog a játék a spanival.
  • prezi
    #24256
    Sziasztok ! tudnátok segíteni, hogy routeren keresztül hogyan tudok spanival, TCP/IP mondom belül, neten keresztül játszani ?

    TCP-n belül a LAN-os ip címemet adja meg.. hogy kellene beállítani hogy tudjak neten is nyomulni !

    pls help =)
  • MrAndree
    #24255
    Hát akkor már inkább kivárom, azt írták, hogy a maximum IP ban két hét és már másfél hete ilyen. Még a végén az új IP amit kapnék is bannolt. :)
  • dexkill
    #24254
    Egy tipp még. Tuti dinamikus az IP-címed, mint a felhasználók túlnyomó többségének. Húzd ki a modemet 8-12 órára. (Este feküdj le korábban, másnap reggel ne ülj a gép elé, hanem menj suliba/dolgozni, mire hazaérsz 12+ h telik el:D)
    Ha visszadugod elméletileg új IP-d lesz, a battle.net pedig felenged. Remélem segítettem!:)
  • MrAndree
    #24253
    Köszi szépen. Közben battleneten is arra jutottunk, hogy max két hetes ban van. Szóval szerintem a hülye netszolgáltatóm blokkolja valamiért az európai battlenet szervereket. Holnap felhívom őket és rákérdezek. Szolgáltatóváltás sajnos nem lehetséges, nem én vagyok az illetékes hanem apám, ő meg ezért nem fog váltani. :)
  • dexkill
    #24252
    Hi!

    Olyan nincs sztem, hogy egy egész szolgáltatót banolnak. De ha mégis akkor megkerülni nem tudod, válts szolgáltatót...
    US East meg egyáltalán nem laggol, sok magyar tolja ott, de erről Janou többet tudna mondani:)
  • MrAndree
    #24251
    Vagy akkor még azt kérdezném, hogy ha US East realmban játszom /két ismerősömmel egyetemben/ akkor az laggos lesz nagyon vagy azért használható?
  • MrAndree
    #24250
    Van valami mód arra, hogy megkerüljem az IP ban-t és mehessek battlenet-re? Ugyanis mint kiderült valamiért a kurva internet szolgáltatóm összes IP címe bannolva van az európai battlenetről így nem tudok európai bnet-re csatlakozni. Összes többire megy. De én Európára akarok.
  • sirdond
    #24249
    megnyitottam,ha érdekel:
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1253472403
  • DarkHorSe
    #24248
    hajrá