26171
  • I.C.ram
    #7391
    Lehet, hogy nem kell :)
  • I.C.ram
    #7390
    Az lenne a legjobb, ha valahova feltudnád tölteni. Nagyon megköszönném.
  • I.C.ram
    #7389
    Nem tudnád valahogy elküldeni nekem ezt a fájlt? Már mint az 1.10-eset, mert a patchet nem lehet újra felrakni. Nincs kedvem reinstallálni, mert marhasokáig tart :(
  • PiszkosFred
    #7388
    A magyaritas egy sima peccs, ugyanolyan mint a mostani 110, csak magyarul. Igy mielott felrakod, celszeru egy mentest csinalni a patch_d2.mpq-rol, ami a diablo konyvtaradban van. Utana mar csak cserelgetni kell a kettot, attol fuggoen mit akarsz. Jelen esetben szerintem installald ujra a jatekot, de elotte a menteseken kivul torolj le mindent a diablo konyvtarbol.
  • I.C.ram
    #7387
    Felraktam a magyarítást (megbántam már). Leakartam szedni, de mikor leszedtem, és elindítottam a játékot, kifagy a b.net csatlakozásnál. Meg hiányzik csomo helyen a szöveg.
  • PiszkosFred
    #7386
    igen, csak zart serveren
  • netuddki
    #7385
    halee..
    ez az Über dio csak multiban dzsal elő???
    hmmm??.....
  • Hunnenkoenig
    #7383
    Megujult a lapom es meg sok ujdonsag varhato majd!

    http://beam.to/honositasok

    Innen letölthetitek a Diablo2 LoD 1.10-es magyar forditasat!

    Tovabbi verziok hamarosan jönnek.
  • PiszkosFred
    #7382
    Csak attol lehet lopni aki engedi es hagyja ;] Egyebkent nemet forumokon nezz korul, ott van sok szaki
  • radical
    #7380
    Milyen editor van 1.10-hez? Mert nekem a 4.0 beta9 nem megy.
  • PiszkosFred
    #7379
    Eredetire gondolt, es csak viccelt hogy plusszban adhatnanak a kezikonyv helyett ;]
  • shaba23 #7377
    vagy adjanak +1 cd key-t
  • PiszkosFred
    #7376
    Hat ja, inkabb adnanak egy plussz egeret a konyv helyett ;]
  • I.C.ram
    #7375
    Meg nem is egy olyan játék, amihez kéne valamilyen szinten is :)
  • PiszkosFred
    #7374
    Igen, ezert irtam hogy kerdes mennyire van ra szukseg ;]
  • I.C.ram
    #7373
    Kit érdekel. :) Egyszer már megvolt mindkét játék papírdobozban is :) Elget láttam a kézikönyvet.
  • PiszkosFred
    #7372
    Ha szerencsed van akkor kapsz kezikonyvet is (kerdes mennyire van szukseg ra persze), de mostansag mar csak egy sima dvdtokba rakjak bele oket (1cd a helyen, 3 papirtokban mellette) ;]
  • I.C.ram
    #7371
    Utána néztem a PDF katalógusukban. Ige, mindkettő benne van a 3k forintban. Meg is rendeltem.
  • PiszkosFred
    #7370
    Mediaban 3000-3500, Metroban is ottkorul, igy elkepzelheto hogy naluk is megkapod annyi penzert a kieggel egyutt. A H talan csak a kezikonyvet jelenti, nincs hivatalos forditas hozza. Csak az andy-hunnenkonig es tsai altal keszitett peccs.
  • I.C.ram
    #7369
    CDgalaxisban arulnak egy DIABLO2 GOLD-ot 3ezer forintért. Ez most tartalmazza a kiegészítőt is? Van mellett eyg kis H betű az azt jelenti, hogy magyar nyelvű?
  • shaba23 #7366
  • lowdog
    #7365
    és ne bulizzál hajnalig mert megmondalak! :)
  • lowdog
    #7364
    és most otthon vagy töki? vagy mit csinálsz? ha ezt elolvasod hivjál fel béla!
  • Szergi
    #7363
    Elkezdtem én is nyomni újra :)!
  • PiszkosFred
    #7362
    Fogsz egy 107es peccs magyaritast (patch_d2.pq) es lecsereled vele azt, ami most van a diablo konyvtaradban. Elotte persze csinalj masolatot az eredetirol. De egyszerubb 110esre felpeccselni a jatekot, majd 110es magyaritott patch_d2.mpq-val ugyanezt eljaccani...
  • Shaman
    #7361
    www.diablo.hu -n nézz szét,ott vannak nekró leírások,illetve a forumon a nekromanta rejtekben ki lett tárgyalva.
    Egyébként 1.10 alatt a summonos nekró a legerősebb illetve legdivatosabb. SM:20,RS:20,RSM:20 aztán 1 skill mehet revive-ra,meg resistre is.
    Többit tedd oda,ahogy valahogy tudja csontit csinálni,mondjuk BS-re.
  • radical
    #7359
    1.10-es stratégiai tippeket merre találok? Kéne csinálnom egy olyen nekrót ami boldogul hellen.
  • Shaman
    #7358
    Ha trükközöl,akkor igen:-ppp
  • Davidus
    #7357
    klikk
  • shaba23 #7356
    Viszont fél perc alatt kinyírod :)
  • Shaman
    #7355
    Már eccer leírtam,de a kedvedért mégeccer:
    Szóval ha megjön a Diablód,akkor gondolom bneten fox nyomulni. Ott jelenleg 3 típusú game van. Sima un. softcore,hardcore (nem halhatsz meg eccer se),illetve ladder típusú játék. Most sztem a legtöbben ladderen játszanak,mert az a legújabb,több cucc,erösebb monszták,stb.
    Na szóval ezen játékok bármelyikében megjelenhet Hell szinten a Diablo klón.
    Megjelenés felétételei:
    Ha majd játszol látsz felül ilyen feliratokat,hogy "100 Stone of Jordan sold to merchants","150 Stone of Jordan sold to merchants",s így tovább... Ez csak egy példa a számláló mindig egyre nő.Stone of Jordan egy gyürü,ami egyebek melett +1 to All skilles.
    Nos ha HELL!! fokozaton jársz,s a számláló elér egy bizonyos értéket (mindenki mást mondd mennyit),akkor egy realmen belül 1 játékban megremeg a Föld,s kiírja,hogy "Diablo walks on Earth". Ekkor a legközelebbi Superunique monster heylén megjelenik Über Diablo,akit ha legyőzöl gazdagabb leszel egy Annihilus charmmal.Tulajdonságait pár kommenttel lejebb megtalálod.
    Nos ennyi a lényege.
    Egyébként ez az Über Diablo elég brutál lény.
  • I.C.ram
    #7354
    Valaki magyarázza már el ezt a DIÓKLÓN cuccot (részletesen), mert a diablomat csak 4-én fogom megkapni, de addig megöl a kiváncsiság, hogy mi a szar ez :)
  • HammeRed
    #7352
    Rakj bele 3 db pf topazt,nemhiszem hogy tele vagy ed-ias jewel-ekkel ha igen akkor rakd tele azokkal
  • Shaman
    #7351
    Setben nem lehet rúnaszó,csak sima fehér,illetve szürke cuccban.
  • BontottCsirke
    #7347
    Azt, amúgy kijózanodtál már?
  • PiszkosFred
    #7345
    Har runeszavakon kivual barmit ami neked jol jon..
  • shaba23 #7343
    Hi...
    10 nap szünet után, gondoltam, nyomok egy mefirunsorozatot...
    1 kör...elkezdtem nyírni a dögöt, amikor kivillan a felirat, miszerint itt az idő a dioklónra...
    Na, gondoltam, megfogadom a tanácsokat és shenkezek 1et...
    gyorsan mefi faképnél, wp act5 alighogy megjelentem már megis haltam, mert a sorcom csak mefit tudja ölni, közelharcban hell act1 is szívatja...mind1, gondoltom, hozom a palámat majd azzal...stoperoltam az időt, 6-7 perc után game megszakít, kilép majd próbál vissza, de a köcsög azt írja nincs ilyen game....persze rögtön agylobbanás-káromkodás-idegbetegség...
    röviden ennyi volt az 1. majdnemtalálkozásom a klónnal :)
  • Shaman
    #7340
    Mert asszem alapból,illetve 1.09-ben csak akkor lehetett HC-zni,ha már eccer legalább legyaktad Baal-t minimum normalon.
    Sokan nyavajogtak,s ezért asszem 1.10-alatt már nem egészen ez van,de ezt nem tom biztosan,mert nem HC-zom.
  • s.0liver
    #7339
    Igen hogy kötünk üzletet?
  • csemete
    #7338
    persze