26171
  • Mentol
    #7476
    Najó. Hagyjuk.
  • Evil
    #7475
    akkor miert nem veteted meg azzal aki osszekarcolta?
  • Mentol
    #7474
    Megvan mindkettő, csak sajnos valakinek kölcsönadtam, és mire visszaért hozzám, már nem tudtam róla feltenni a játékot, mert annyira karcos lett. És most azonnal kéne.
  • Shaman
    #7473
    Hát én necrózok,s abból is a summoning ág az erös,azon belül a csontik.
    Nagyon kemény lett. hellen se halnak,csak ott már kicsit keveset sebeznek,s érdemes melléjük egy mightos kísérö.
  • Mentol
    #7472
    Jól van akkor, te nagyonokos. Hozzám legközelebb az Árkádbeli MM van. Meg tudod mondani azt is, hogy ott hol tudom letölteni a CDképet?
  • Shaman
    #7471
    vedd meg 3000HUF a sima dio+Lod együtt.
    Megéri,s még bnetetn is játszhacc...
  • ollie
    #7470
    MediaMarkt.hu
  • Evil
    #7468
    hammerdin nagyon tap, nekem van egy 90 es, seraph hym amuval, guardian angel,herald of zakarum, shako, szoval eleg faszan ossze lett hozva, mar csak egy um runa kell es meglenne a 90 all re.Ja meg pala charmok.
    Erdemes kiprobalni, foleg amikor baal minionjaihoz beall 2-3 taposabb hammer, akkor a tobbieknek nem sok dolguk van, mert borul minden.
  • ollie
    #7467
    csak vicceltem ;)
  • Lacika 79
    #7466
    Van 1.12-es peccs???!!! Én eddig csak 1.10-esről tudtam. Na a szurkálódást félretéve: Azt mondják az okosok, hogy most Nekro, asassin, Paladin a nyerő.
    Jelenleg én is egy Palával nyomulok, és nagyon teccik. Vannak hiányosságai, de kis odafigyeléssel lehet gyakni a monsztákat elég szépen.
    De szerintem mindjárt jönnek a profik, és leírják, hogy mit miért, kivel, stb. :-)
  • ollie
    #7465
    Az 1.12-es patch-el, mijen karival érdemes kezdeni??
  • Shaman
    #7464
    Nehogy mán eltünjön a Topic!

    Egyébként az nem LO hanem IO!! Tegnap gyaktam Countesst,és pont IO-t dobott. Egyébként sztem dobhat nagyobbat is mingyá utánanézek... (az tuti,hogy nagyon magas szintüeket nem dobhat)
  • Shaman
    #7462
    Én úgy tudom,hogy ha többen vagytok,akkor az nem a cuccok minöségét dobja meg hanem a cuccok számát. tehát monnyuk egy 8 playeres gaméban Baal többet fog dobni,mintha egyedül gyakod.
    Mondjuk most jobban belegondolva végül is ez ugyanaz,mert ha több cucc esik,akkor nagyobb az esély a jobb cuccra is.....
  • Evil
    #7461
    Csak nem mindegy hanyan vannak egy game ba.Minel tobben annal nagyobb esellyel hullanak a jo cuccok.
  • Shaman
    #7460
    na azé!
  • ollie
    #7459
    Izé, ez Evilnek ment
  • ollie
    #7458
    akkor te voltál az a....!!!!!!!! halál reád!!!!!!
    :DDDDDDDDDDDD
  • Laalee
    #7457
    ez jó :D

    a sok noob meg örül hogy megcsinaltam neki a quest et :D
  • Shaman
    #7456
    Teljesen mind1 tejesitve van-e,mert öt lehet runolni többször is,s általában dob rúnákat. Az már más kérdés,hogy milyeneket. Asszem a legmagsabb szintü rúnákat ő sem dobhatja.
  • Evil
    #7455
    vagy, kicsit kibaszas a tobbiekkel, hogy bemesz public gameba, ami act1 es, megnezed teljesitve van a countess.Ha nincs, lemesz ,megolod gyors es felveszed az o reszuket is. :)
  • HammeRed
    #7454
    Act 1-ben black marsh-ban az 5. szinten a toronyban a council.
  • Evil
    #7453
    senki nem mondta hogy eladnak, csak megy a szamlalo felfele amig eler egy random osszeget es akkor uber papa megjelenik 1 gameba.
    Tessek olvasgatni www.battle.net forumat.
  • Laalee
    #7452
    van valami boss vagy act rész ahol nagyobb eséllyel lehet runa kavicsokat találni?
  • Shaman
    #7451
    hol játszol?
    zárt vagy open? ha zárt ladder,vagy non-ladder?
    openbe tartozik a single is.
  • DJ_HELL
    #7450
    nem tud nekem valki valahogyan adni egy immortal vertet? nagyon megkoszonnem
  • Shaman
    #7449
    Én is párban szoktam lejárni hozzá a cimborámmal,aki szintén summonos nekró.
    El lehet képzelni,ahogy szépen kábé 60-an osonunk le mefihez:-)))
  • PiszkosFred
    #7447
    Thx az infot, akkor mostmar ezzel is tisztaban vagyok.
  • Shaman
    #7446
    Kösz,azóta már én is kipróbáltam,s valóban nem kell Jailbe menni,de arcaneba igen,Summonert kinyírni.
    Amúgy tegnap kicsit mefirunoztam Summonos necróval:-PP
    Tudom hülyén hangzik,de elég biztonságosan el lehet mefihez csámpázni. Kicsit tovább tart,mint sorccal,de legalább nincs meg az a veszély,hogy beteleportálsz egy monszta csapat közepébe.
    Egyébként elég kecsegség volt a Blizzard részéröl,hogy megnagyobbította Durance of Hate 2-t. Mikor elöször megláttam majd hanyatt estem anno. persze normálon maradt a régi,de hát ki runozik normálon......
  • Laalee
    #7445
    nem kell
  • Laalee
    #7444
    nem megy piros lesz a bot ha átviszed más szintre.
  • Laalee
    #7443
    akt1 nel sincs megkötés
  • PiszkosFred
    #7441
    Ki kell probalni, habar valami remlik. A fene tudja mar, altalaban vegig megszoktam csinalni egy-egy karival a kvesztet, igy nagyon nem mernek megeskudni a verziomra ;]
  • Shaman
    #7440
    Ejgen...
    De asszem AKT2-ben ha megvannak a dógok (amu,bot),de még nem mentél be a palace-ba,akkor nem enged le az Arcane Sanctaurys portálokhoz (hiába beszéltél már Drognannal,meg Jerinnel). Asszem ezért kell lemenni a jailes wayhez.De ez nem tuti.
  • PiszkosFred
    #7439
    akt1nel semmi, mehetsz egybol andihoz.

    akt2ben eleg csak az oltart szetpofozni(amu) majd a sumit belverni a foldbe. Aztan mehetsz egybol duri. Bot nem szukseges, de jo ha van persze, najton vagy hellen jol johet meg, csak vigyazni kell,h ogy amikor lerakjak a botot duri elott a helyere, akkor ki kell lepni majd vissza. Illetve ez regen mukodott - normalrol hozott amu+bot ment hellre - most nemtom..

    akt3 traviban nepirtas majd mefi johet.

    akt4 csak a tuskeshatu a celpont, celiranyosan

    akt5 ancient majd baal.

    Illetve ezek lennenek ha jol emlexem en is, nem volt idom mostansag jaccani, majd februarban legkozelebb hosszabb tavon.
  • Shaman
    #7438
    Ez egyébként nekem is....
    Amúgy hogy vannak a megkötések,nem tudjátok?Mármint mik a kötelető questek,hogy aktbosshoz mehess?
    Igazából AKT-1-el nem vagyok tisztában.
    Asszem a többihez:
    AKT2: bot+amulett,plussz még le kell menni jail level,illetve arcane sanctaury (ez régen nem kellett)
    AKT3: Travicalban kinyírni a councilt
    AKT4: Asszem itt nincs megkötés
    AKT5: Ancienteket ki kell nyírni.
  • PiszkosFred
    #7437
    Igaz. Viszont értelme sem lett volna, mert egy 109es hell baal végére ha gyors volt a party a karaktered max. 18-19 szintű.. Most már azért nem igy megy ;] (hálistennek, nekem teccik ez a fajta változás, picit érdekesebb igy a dolog - de ez csak a saját véleményem)
  • Shaman
    #7436
    ÖÖÖ lehet,ezt azért nem tom biztosan mert régen ha húztak,vagy húztál nem kellett megölni a barbikat,mint most az 1.10-ben.
  • PiszkosFred
    #7435
    Igen, de ez mar a korabbi peccsben is megvolt szabva. 20-40-60 a minimum szintek barbikhoz.
  • Shaman
    #7434
    Hmmmmm
    Én ezt nem vágom.Tudomásom szerint senki sem ad el sojt,hanem csak úgy írkálja a gamma....
    Gondoljunk bele,én kb 1 éve bnetezek,s még sojt sem láttam. Persze ez nem jelent semmit,mert nem nagyon runozok mefit vagy pindlet. De akkor is,ha valakinek van 1 soja az örül,mint majom a farkának,gondolod eladja a kereskedönek??? Ha van 2 mégjobb!!
  • Shaman
    #7433
    ???? Miaz hogy bemegyek Diablohoz???
    Itt nem kell bemenni,hanem megjelenik a sanctuaryban.
    Egyébként írhatnál valamit,milyen kari milyen cuccokban,s akkor adhatunk tanácsot.